Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

pajinka85
15. srp 2011

@malinka_02
u koho nezabralo u tebe? U mě jooo, u prvního 🙂 A teď jsem stojku ještě nedělala...

kotatkoz
15. srp 2011

@pajinka85 myslim, ze tvoji postavu by ti mohla minimalne kazda druha zavidet 🙂 O to spis, ze uz ji mas takovou i po diteti...
To ja se radsi ani nevazim 😀 Pri svy malinkaty vysce, nekde kolem 162 cm vazim kolem 70 kilo, hnus... Ale tak ted se chlacholim tim, ze ted uz nema cenu na tom nejak vic drit, ze to necham az po diteti 😀

Teda ale jak vam, co uz aspon jednoho prcka mate, zavidim. Nedokazu pochopit takovy ty zensky, co do 35 let delaj karieru a pak si uvedomi, jak maj prazdnej byt. Me uz v 26 letech prijde, jestli jsem neco nezaspala 😕

kotatkoz
15. srp 2011

Jinak nad stojkou uz jsem taky uvazovala, ale mame nad celou posteli obraz 😠 A nez slejzat z postele kdo vi kam, tak radsi zustavam aspon tech 15- 20 minut vklidu lezet 😎

amallie
15. srp 2011

@pajinka85 ja mam 171, takze stejne
Ja mela pred tehu 65-68, pred porodem 106, pak tezka pretezka drina az do ted, ale furt se to drzi mrcha na 75 😠
@malinka_02 19 😖

pajinka85
15. srp 2011

@kotatkoz
Neboj, nezaspala 😉 Ale ať se brzy zadaří. Já teda také moc nechápu, ženy, které makají na kariéře a děti odsouvají na neurčito. Ne, že je odsuzuji, ale neumím si to představit...
nejhorší je, když pořád odkládají, odkládají a blíží se 40 a ono to pak nejde...pak se děti nepodaří a stávají se z nich zapšklé báby...bez smyslu života. 😒
Můj bývalý partner(otec syna), má teď také starší ženu, je jí tuším 38 let, je to významná žena s hodně prachama a teď asi zatoužila po rodině....doufám, že se ji to podaří, aby mi ještě nechtěli sebrat moje dítě...

pajinka85
15. srp 2011

@amallie
teda, ale tak to je taky krásná váha, když jsi představím že jsi přibrala tolik v těhotenství .... po druhém to půjde zase ještě dolů..hlavně, už nenabrat tolik.

pajinka85
15. srp 2011

@kotatkoz
já jsem zkoušela teď jen přitáhnout nohy k břichu a jakoby vyšpulit zadek a myslím si, že by to mohlo stačit, taky to nevytéká a je to nakloněné....uvidíme jestli to pomáhá.
Ale četla jsem, že to hodně maminej radí, že jim to pomohlo... 🙂

amallie
15. srp 2011

@pajinka85 no, pribrala jsem jak prase, jinak se to rict ani neda
S druhym se musim sakra hlidat!!!! Mam na to vyzivovyho poradce, tak snad to nebude tak hrozny

pajinka85
15. srp 2011

@amallie
Bylo to dost, ale teď už víš, jaká je dřina to dávat dolů..tak si dáš pozor 😉
Tak a holky dobrou noc, ráno vyrážíme na výlet, ta ať jsem čilá 🙂

kive76
16. srp 2011

@malinka_02 jo je to přesně ten selzink plus jak psala silente...já si nemohla vzpomenoout na to jméno toho balení...a pak ještě mi dr. poradila, že mu mám ještě přikoupit samostaný prášky vitamínu E...at má na den víc množství

antana123
16. srp 2011

Přeju dobré ránko---)))
ty vaše váhy jsou nádherný ta moje je nezveřejnitelná 😲 😲 😲 😲 😲 😲
chodím 3x týdně do posilovny a k dietologovi ale pořád nejsem spokojená chtěla bych shodit aspon 10kg jinak měřím 178cm

antana123
16. srp 2011

@amallie to jsi nabrala hodně já 22kg ale já měla nadváhu ještě před těhu díky hormonální léčbě jsem přibrala 10kg +22kg těhu čili mazec

antana123
16. srp 2011

terioza1
jituska86 5 t.t.
maxi.smile
lilin
frapik
marcelkap
Lenkajp
michelina1
kimm88

Snažilky
svija................................2.DC
jinka09........................... 3.DC
blondatabruneta......... .5.DC
ameliejulliette................ 7 DC
kive76............................ 7.DC
amallie........................... 8.DC
philipa.......................... . 8.DC
Malinka_02.................. 9.DC
d.h.86............................ 9.DC
yesu............................... 9.DC
janule8.......................... 10.DC
Baibies ......................... 12.DC
sluuniicko.......................12.DC
puleckovi .......................13.DC
moncaka................ .14.DC
Pajinka 85......................15.DC
brambora........................15.DC
kotatkoz......................... 20. DC
rajule.............................. 21.DC
martinka87................... . 24.DC
Antana123.................... .25.DC
luckamb........................??DC

maciatko248
16. srp 2011

Dobre ranko tak dnes po 35DC MS prisla, takze dnes zacinam DC1 pripisujem sa do tabulky.

terioza1
jituska86 5 t.t.
maxi.smile
lilin
frapik
marcelkap
Lenkajp
michelina1
kimm88

Snažilky
maciatko248................1.DC
svija................................2.DC
jinka09........................... 3.DC
blondatabruneta......... .5.DC
ameliejulliette................ 7 DC
kive76............................ 7.DC
amallie........................... 8.DC
philipa.......................... . 8.DC
Malinka_02.................. 9.DC
d.h.86............................ 9.DC
yesu............................... 9.DC
janule8.......................... 10.DC
Baibies ......................... 12.DC
sluuniicko.......................12.DC
puleckovi .......................13.DC
moncaka................ .14.DC
Pajinka 85......................15.DC
brambora........................15.DC
kotatkoz......................... 20. DC
rajule.............................. 21.DC
martinka87................... . 24.DC
Antana123.................... .25.DC
luckamb........................??DC

antana123
16. srp 2011

@maciatko248 jé to je mi líto určo se podaří příští měsíc 😉

amallie
16. srp 2011

@antana123 dobre rano 😉 na fotce v pasu ale vypadas stihle, kdyz meris 178 cm, tak je jasny, ze budes vazit vic preci 😀

deyana
16. srp 2011

ahojky, tak já jen na skok, od včerejška ležím s angínou, včera injekce, ode dneška penicilin, ale prý to vadit nebude, takže snad za 2-3dny začnu s utrošem (ovu byla v neděli).. papa mějte se
@amallie jak se ti podařilo prosím tě takhle krásně zhubnout? já jsem přišla z porodnice s asi 81kg, a teď mám 84..

ameliejulliette
16. srp 2011

@maciatko248 S novým elánem do nového cyklu 😉 Tfuj tfuj, ať se nám zadaří 😉

antana123
16. srp 2011

@amallie no jo to je retuš ze svatby 😀 😀 😀 😀 😀 mrkni ke mě do alba a uvidíš 😀 😀

antana123
16. srp 2011

@amallie jedno aktuální foto 😀

amallie
16. srp 2011

@deyana nejakych 15 kg byla voda a mimco, a tech zbylych 20 - neco jsem zhubla tak nejak sama cvicenim a neprejidanim se a neco s pomoci dietologa, ale je to drina, vazim si jidlo, pravidelne jim a makam kardio i posiluju (ted tedy ne se zlomenou nohou, ze)
Ale porad mi jeste nejakych 7-8 zbyva shodit, abych nemela nadvahu, ale vahu v norme, mam kolem pasu 92 cm a 8 kg tuku navic v tele a to vsechno v ty oblasti bricha, coz proste neni pro zdravi dobre ☹

amallie
16. srp 2011

@antana123 jo vidim, tak to mas stejne, jak ja! Sadlo na brise...... To se strasne blbe hubne, chce to na to kardio a hodne casto a dlouho, aby se to spalilo

antana123
16. srp 2011

@amallie no je to docela kumšt do fitka chodím už půl roku a výsledky zatím nic moc 😖

amallie
16. srp 2011

@antana123 co presne tam delas v tom fitku?

antana123
16. srp 2011

@amallie 20 minut kolo,20 minut rychlá chůze,10 orbitrek a pak klasicky posiluju

amallie
16. srp 2011

@antana123 a tepovku mas kolik? A kolikrat tydne?

antana123
16. srp 2011

@amallie okolo 130 mám od dietologa nakázané max 140 chodím tak 3x týdně

amallie
16. srp 2011

@antana123 tak to zni vsechno v richtiku 🙂 a brusle a tak taky jezdis? Ono toho spalovani chce hodne, no
To rikam ja tady z gauce 😀

antana123
16. srp 2011

@amallie brusle ted nebyl na ně čas a věčně prší no zkusím a z gauče se super velí 😀 😀 😀 😀

amallie
16. srp 2011

@antana123 chce to trosku spalovat kazdy den, no
Coz je na matersky hracka, dite do kocaru a uz se jde 🙂 Ja chodivala na brusle, nebo treba jen rychla prochazka s pulsmetrem 😉
No a ted jsem na gauci, dnes uz je to 20. den!!! A jeste me jich hodne ceka, ja budu jeste tlustsi, fuj 😠 Ale nenadelam nic, no 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru