Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

baibies
31. črc 2011

@terioza1 Ano ano, až přístí mesíc... teda.. ted me ceka MS a pak...
Hlky testujte, já bych to taky nedala, to cekaní musí být mazec....

terioza1
31. črc 2011

@baibies ono i cekani, jestli bude vse ok, je mazec.... Myslim, ze jeste horsi.... :-/ Clovek porad kontroluje, jestli ho neboli bricho atd :-/

baibies
31. črc 2011

@terioza1 je na to zatím nemyslím, chodím mezi Vás pro inspiraci, přisla jsem z beremka a jsou tu super rady.. a je fajn, že vsechno prozívame docela obdobne, radost, lítost, strach.. to cloveka potesi ze na to není sám, moc se tesím .. až se zadaří a budeme si vyměnovat zážitky...

terioza1
31. črc 2011

@baibies to urcite budeme.... ja si vzdycky rikala, ze me nejaky neudrzeni miminka nemuze potkat a minuly mesic bohuzel potkalo...takze o to vetsi strach ted mam ☹ co se tyce otehu, mysli, ze jsem z mk docela nachytrena, co se tyce tehu, nevim vubec nic 😀 Mesic utece strasne rychle a pak sup na to, verim, ze po laparce se zadari napoprve 🙂

maxi.smile
31. črc 2011

@antana123
@moncicak.as mám jen jeden ☹ Tak proto..nechci ho plácat, když by nic...tady ho není jak koupit..musela bych říct manžovi, aby je přivezl..a to zase já nechci..kdyby to totiž někdy vyšlo, chci zase vymyslet něco extra, jak mu to řeknu..nechci, aby ani tušil 😎 Jsem schopná mu týdny ,,nalhávat", že dorazila ,,teta z Ruska" (tak říkáme doma MS) ..zatím jsem mu hlásila, že už je na cestě na hlavní nádraží, bude muset přestupovat, než se doplácá za náma, tak proto to tak trvá 😀

baibies
31. črc 2011

@maxi.smile

Taky chci neco origo když nebudou problémy, mám otázku ve snazilkách, tak se koukej inspirovat ;)

@terioza1 To je pravda to uteče... tak ať je už vše ok.. ;) myslím na Tebe... a mažu spát...

terioza1
31. črc 2011

@baibies drzim ti zitra palce... dekuju za drzeni palcu me .-) dobrou noc...

moncaka
autor
31. črc 2011

@maxi.smile testni!! napiš mi do IP adresu a já Ti zítra pošlu další těhotenské testy a máš to vyřešený, fakt!! 😉

terioza1
31. črc 2011

@moncaka jak posles testy? ty mas doma testofarmu? 🙂

maxi.smile
31. črc 2011

@moncaka tak teď jsi mě pobavila 😀 😀 😀 Jdu spát (jsem zblblá, píšu místo toho ,,jdu smát" ..to jak se tady směju) 😀

terioza1
31. črc 2011

@maxi.smile 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maxi.smile
31. črc 2011

@terioza1 testofarma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Já snad dneska ani neusnu 😀 😀 😀

terioza1
31. črc 2011

@maxi.smile no jak bys to nazvala ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

moncaka
autor
31. črc 2011

@terioza1 jak pošlu? Tak, jednoduše, skočím zítra do lékárny, koupím balení, nadepíšu adresu na obálku, dám krabičku s testama do té obálky, skočím na poštu a pošlu..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@maxi.smile já to myslím vážně a ty se tomu směješ!!! 😀 😀 😀 😀

terioza1
31. črc 2011

@moncaka aha, ja myslela, ze mas doma testofarmu a delas testy 😀

moncaka
autor
31. črc 2011

@terioza1 testy dělám na sobě, ale že bych dělala testy jako takové, to ne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ale jako dobrý 😀 😀 😀 😀 😀

terioza1
31. črc 2011

@moncaka no tak ses tak hezky nabidla, ze posles testy, znelo to, jako bys je vytvarela 😀

moncaka
autor
31. črc 2011

@terioza1 no a já ne, prostě bych je šla poctivě koupit do lékárny 😅 😅 😅

malinka_02
31. črc 2011

@terioza1 a když jdeš k doktorce?

malinka_02
31. črc 2011

@maxi.smile já si vždycky říká, že počkám aspoň do MS a pak stejně vycukám tak 2 dny před a testuju a pak to dostanu přesně na den a vyčítám si že plýtvákm zbytečně testy..ale už je to fakt dlouhý.. a jak říkáte pořád se čeká..nejdřív na konec MS, pak na ovulku a pak jestli bude MS nebo // hrozný..myslela sem že to přejde, a přestanu to tak řešit ale nejde to..

ivis85
31. črc 2011

Dobrý večer kočky 🙂
Vítám nové snažilky, za těch 10 stran už si zas nepamatuju které to byly,ale přeju brzké //
Já mám teď teda asi 3 DC a už se moc těšim až na to budeme moct hupsnou bez MS, včera jsme to 2x nevydrželi, ale není to ono (@terioza1 asi si mě trochu donutila zavzpomínat, že to v tomhle období taky jde 😀 )
K večeru jsme byli na kafču s kamarádkou ze střední, kterou jsem už neviděla moc dlouho, psali jsme si, že dáme třeba i bowling a když mi odpověděla, že hrát nebude, tak říkám manžovi, ona je určitě těhotná!!! Vidím těhu za vším - hm a ona si jen nechtěla zlámat nehty 😀 😀 😀 tak jsem nevěděla, kdo z nás je větší cvok 😀 😀 😀
jak jsem hodinu dočítala, tak se mi nějak klíží víčka, tak všem přeju dobrou noc a těm co mají manžílky doma tak příjemné snažení 😉

terioza1
31. črc 2011

@malinka_02 mam tam prijit za dva tydny od vynechane ms.... takze za nejakejch 13dni 🙂

ivis85
31. črc 2011

***Těhulky****
terioza1
zr.ska

****Snažilky***
moncicak.as..................... 2DC
dilemma............................ 3DC
ivis85 ..................................3DC
deyana................................4DC
kotatkoz...............................4DC
martinka87.........................8DC
Antana123..........................9DC
svija.....................................13DC
kive76..................................14DC
frapik....................................16DC
kimm88...............................16DC
malinka_02.........................19DC
yesu......................................24DC
jituska86..............................25DC
d.h.86...................................26DC
moncaka.............................28DC
pajinka85............................30DC
sluuniicko...........................30DC
maxi.smile..........................36DC
luckamb...............................xxDC (13. 6. vysazena HA, MS zatím nedorazila)

amj
31. črc 2011

@ivis85 juuuj ty jsi na me zapomela?

amallie
31. črc 2011

Je nas tu uz tolik, ze jeden si to nepamatuje 😀

kvetinka6
1. srp 2011

@ivis85 já jsem dneska 26DC ale špiním, takže MS určo přijde zítra. ☹ A navíc jsme měli s manžou hádku a řekl že druhé mimi ani nechce...... 😖 takže máme zas na chvilku po snaženíčku. 😢

ivis85
1. srp 2011

Dobré ráno 🙄 vstávám po dovolené, ležet jsem šla asi v 23,20 a zhruba v 1,30 jsem ještě sledoval, co se kde šustne 😔 to bude v práci asi výkon
@amallie no já přidal jen sebe @amallie nechápu Marcelku jak to zvládne, já už bych v tom měla hokej 😉 😀
@kvetinka6 neveš hlavu, ono se to zas urovná, taky se mi při hádce něco takového dralo na jazy, ale rychle jsem si to rzmyslela, nebyla by to pravda a všechno by se tím pěkně zkomplikovalo a taky říct v takovou větu v afektu - pěkně to bolí ... ☹ ono se to urovná 😉

ivis85
1. srp 2011

***Těhulky****
terioza1
zr.ska

****Snažilky***
moncicak.as..................... 3DC
dilemma............................ 4DC
ivis85 ..................................5DC
deyana................................5DC
kotatkoz...............................5DC
martinka87.........................9DC
Antana123..........................10DC
svija.....................................14DC
kive76..................................15DC
frapik....................................17DC
kimm88...............................17DC
malinka_02.........................20DC
yesu......................................25DC
jituska86..............................26DC
kvetinka6..............................26DC
d.h.86...................................27DC
moncaka.............................29DC
pajinka85............................31DC
sluuniicko...........................31DC
maxi.smile..........................37DC
luckamb...............................xxDC (13. 6. vysazena HA, MS zatím nedorazila)

@amj tak se prosím doplň do té dnešní, je aktuální, tak už není třeba ostatní měnit, díky a nezlob se , fakt nejsem v obraze 😉
Jo a sebe jsem opravila z 3 DC na 5DC, nějak jsem se upsala včera, tak se prosím nelekejte, že to blbě opravuju (ostatní se pls zkontrolujte 😎 )

kvetinka6
1. srp 2011

@ivis85 díky za povzbuzení, já to právě od manžela vůbec nečekala. Nikdy v afektu za 11 let neřekl tak zásadní věc. Vždycky náš vztah při větší hádce držel nad vodou on a já byla ta co v afektu něco plácla. O to mě to mrzí víc. ☹ No dnes ráno odjel na služebku, tak doufám, že až se za 10 dní vrátí, tak i s kyticí růží....pak už to bude určo dobrý.....doufám......ale asi na to nikdy nezapomenu...... 😢

antana123
1. srp 2011

@ivis85 já sem v pořádku a díky za aktualizaci tabulky 😉
jinak přeju dobré ránko
@kvetinka6 to se určo urovná člověk v afektu řekne tolik věci 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru