Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncaka
autor
1. srp 2011

Doporučuji kontryhel na noc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 bude-li na vás působit jak na mě, tak se nevyspíte 😀 😀

moncaka
autor
1. srp 2011

Na jedničce je zase děsně smutný příběh, to je fakt hrozný, radši se na to ani nedivám, jen to poslouchám, ale je to hrůza, tyhle příběhy mě vždycky dostanou ☹ ☹ ☹ 😠

kotatkoz
1. srp 2011

@marcelkap tak to me se to z hlavy nejak nedari vytesnit, porad premyslim, kolikatej den je, jestli uz se blizi ovulka a tak 😖 Kontryhel urcite zkus pri dalsi MS, ja ho pila ejn ted ty 3 dny a, az na tu jeho pro me hroznou chut, skvelej efekt 😎
@moncaka kdo vi co to bylo a svadis to na kontryhel 😀 Preci to nebudes svadet na trochu bezbrany travy 😀

brambora20
1. srp 2011

jsem si ho též koupila...
kdy to pijete?

moncaka
autor
1. srp 2011

@kotatkoz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 z trávy se na záchod 7x za noc nechodí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aspoň jsem o tom neslyšela teda 🙂 🙂 🙂 🙂

moncaka
autor
1. srp 2011

@brambora20 no hlavně né prý ve dny, kdy má dojít ms, resp. pár dní před ms, a to já si na něm v sobotu tak pochutnávala 😀 😀

antana123
1. srp 2011

holky nemám šanci vás dočíst s malým nestíhám a ještě plním manželské povinnosti 😀 😀 😀 snad něco přečtu zítra

moncaka
autor
1. srp 2011

@antana123 a to dočítáš při plnění manželských povinností 😀 😀 😀

d.h.86
1. srp 2011

vy jste tu všechny tak plné optimismu,závidím,s blížící se MS mě opouští opět všecen elán a snaha do snažení
mě dnes tak děsně bolí hlava,fakt mazec

lilin
1. srp 2011

@svija moc děkuju 🙂

ameliejulliette
1. srp 2011

Ahojte holky, hlásím se po dovče na Šumavě, kde jsem si bez manžela zaovulovala 😝 No tak snad se nám poštěstí další cyklus, a hlavně, aby ms přišla sama a nenechala se prosit 😝 😀

antana123
1. srp 2011

@moncaka 😀 😀 😀 😀
@d.h.86 no víš co vím že nadějné vyhlídky nemáme ale zase si říkám že když se štěstí unaví sedne i na vola tak třeba a když né tak půjdeme do umělého a když ani to né tak děkuju za to že máme Šímu

lilin
1. srp 2011

@marcelkap prosím prosím o úpravu v tabulce... na testíku nalezeny // 28.7. 🙂 děkuji

d.h.86
1. srp 2011

@antana123 jasný
no,mě už se moc do umělého nechce,není jistota,že to vyjde,ale druhé by njsme chtěli moc
začínám přemýšlet o adopci

malinka_02
1. srp 2011

Holky já vás vubec nedočtu, v práci jen koukám přihlásit se nemužu a teď nestíhám
@marcelkap prosím o zanesení do tabulky já jsem dnes 20 DC

Obdivuju všechny co ještě netestovali já bych testovala hned, většinou den před MS a pak to dstanu a lituju vyplýtvaného testu
@brambora20 my se snažíme od ledna a pořád nic
@maxi.smile test test 😀

antana123
1. srp 2011

@d.h.86 no vidíš a nebo adopce 😵

marcelkap
1. srp 2011

@moncaka Já si dala včera na noc colu a nespala jsem taky 😠

marcelkap
1. srp 2011

@lilin Jee, no tak to je paráda, moooc gratuluju

lilin
1. srp 2011

@marcelkap děkuju moc.. ted se na tabulku budu koukat ještě raději 😀

frapik
1. srp 2011

@d.h.86 Obdivuju všechny, kteří dokážou dát lásku "cizímu" dítěti a navíc, adopce už v mnoha případech pomohla psychicky uvolnit rodiče a nedlouho poté se zadařilo. 🙂

moncaka
autor
1. srp 2011

@marcelkap no, klasika, to je pak fakt veselý 😠

lilin
1. srp 2011

@d.h.86 @frapik já znám případ kdy si manželata po adopci zázrakem pořídili mimi, jsou strašně štastní, a ndávno tu byl známý, kterého jsem neviděla pár let a oznámil nám, že se jim narodila holčička - svým zpusobem adoptivní, ale adopci obešli, ta je strašně zdlouhavá a pokud už dítě máš odsunou tě na konec pořadníku... já bych do adopce taky klidně šla, ale představa té agendy okolo - psychotesty, návštěva socky...

terioza1
1. srp 2011

@miselinka2 Ahoj, kolikaty jsi tt?

antana123
1. srp 2011

@malinka_02 tonjsme se snažením na tom stejně taky od ledna

malinka_02
1. srp 2011

@antana123 no všichni už jsou těhu..já si už koupila i ovu testy minulý měsíc a nic..teď jsem byla u moře a tam byla ovu poslední den tak čekám 😉
Holky když počítáte DPO počítáte jako první tem den co byla ovu nebo až další?

terioza1
1. srp 2011

@malinka_02 ja to pocitam jako u ms - ten den, kdy je ovu, je pro me prvni...

jituska86
1. srp 2011

@moncaka ja h okoupila taky a ukazal mi ze nejsem tak si zitra zase koupim mamatest tak ted nevim jeden ukaze jo a druhy ne
chjo je to hruza

kive76
2. srp 2011

@moncaka no já jsem včera vypila kontryhel hrníček a probudila jsem se ve 3.15h a zdrhala na záchod

pajinka85
2. srp 2011

Dobré ráno holky, tak mé naděje pro tento měsíc dnes v noci skončily... ☹
Tak, že nanovo. Dnes 1DC...
Auuuu auuuu to břicho ale bojí, ta MRCHA bez antikoncepce je mnohem horší 😢

maxi.smile
2. srp 2011

@pajinka85 ☹ škoda....tak hurá do dalšího měsíce 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru