Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

rajule
2. srp 2011

@kvetinka6 To je mimoc líto, prožila jsem si tohle všechno minulý rok mjen těch v nebíčku bylo v tom roce trochu více. Upřímnou soustrast

malinka_02
2. srp 2011

@yesu je to téma Příznaky těhotenstva velki krátko po ovulaci III myslím.. a fakt jsem se tam našla..

Holky testujete fakt až po MS? Já mám mít MS v pondělí a už teď to nemůžu vydržet přemýšlím o testu v sobotu aleto budu teprve 11 DPO..ale mám mamatest 😉

yesu
2. srp 2011

@antana123 u ní v albech sem to nenašla ☹

d.h.86
2. srp 2011

@malinka_02 já mám mít MS v sobotu a kdyby nedošla,mám v plánu čekat týden

antana123
2. srp 2011

@yesu máš jí v přátelích???

yesu
2. srp 2011

nemám...aha jdu na to
@antana123

malinka_02
2. srp 2011

@d.h.86 týden to bych nedala! Já to vždycky nevydžím den před MS pak to normálně dostanu jak hodiny a lituju vyplýtvaného testu..tentokrát sme byly na dovolený tak tolik doufám..

yesu
2. srp 2011

@malinka_02 Já to mám dostat tak plus minus pátek a testnu v pátek 🙂

deyana
2. srp 2011

@yesu Jmenuje se Grafy BT šťastná 13 😉 je tu jedna z nejukecanějších 😀

malinka_02
2. srp 2011

@yesu aha tak to já vím vlastně že v pondělí.. po vysazení HA sem to měla 3 měsíce 23 dní pak hup na 26 a zustalo to tak

moncaka
autor
2. srp 2011

@kvetinka6 upřímnou soustrast, květinko. Je mi to moc líto. Na takové události se nedá připravit, o to je to smutnější a bolestivější. Ale babička se dožila krásného věku, určitě si užila i krásné chvíle v životě, třeba i díky Tobě, jakožto vnučce a ty vzpomínky si pěkně uchovej a vzpomínej na ni s úsměvem, uvidíš, že to půjde a budeš ji nosit stále u sebe v srdíčku. Drž se, květinko.

pajinka85
2. srp 2011

@malinka_02
Já u prvního těhotenství měla celkem silnou čárku den před očekávanou MS a ještě odpoledne...
takže je to různý, ale to jsem věděla, že jsem...byla jsem úplně jiná.Měla jsem snad všechny příznaky, hodně mi natekly prsa a měla jsme je na dotek bolestivá a v břichu mě píchalo a žaludek jak na vodě a tenkrát mi babička řekla, ty jsi nějaká jiná, jseš těhotná vid-a to bylo ještě před testem... 😉

moncaka
autor
2. srp 2011

JInak holky, obávám se, že tetička z Ruska je již přímo za dveřma a tipuji, že v noci se dostane na návštěvu úplně.....Už k tomu moc nechybí. Uvidím ráno, ale tipuji, že tomu opravdu tak bude. Sice příznaky téměř žádné (to už jsem si tím pádem asi vybrala), ale to neznamená, že nedorazí, že?? A štve mě to z jediného důvodu, jestli se cyklus udrží 30denní, tak mám na dovolené vystaráno a to celý pobyt 😠 Toho jsem se obávala, no ale co už. Jinak jsem ráda, že pokud dorazí, tak že dorazila, protože to bude znamenat, že aspoň po této stránce je tělo ok, což je pro mě bravurní zpráva 🙂

yesu
2. srp 2011

@malinka_02 aha mě se to po třech letech ještě neustálilo... 😒

malinka_02
2. srp 2011

@pajinka85 no já se nejvíc bojím aby tam ta čárka nebya nedala mi naději a pak to nespláchla MS..
@yesu no když jsem měla 23 tak když přišla sem věděla, že mám jen 22 dnů do další, mít cyklus třeba 37 bych se při snažení každý měsíc zbláznila..

moncaka
autor
2. srp 2011

@jituska86 ta čárečka druhá tam určitě je, tak držím pěsti, aby to vše dobře dopadlo. Neboj, dopadne!!!

yesu
2. srp 2011

@malinka_02 v jedné diskuzi kam chodím má jedna holka cykly 40-50 dní!!!

moncaka
autor
2. srp 2011

@yesu no, ale to už asi není moc normální, ovšem těžko se s tím dá něco dělat...to je fakt šílený, na jednu stranu super, na druhou, v případě snahy o otěhotnění, docela masakr!!!

d.h.86
2. srp 2011

@malinka_02 však já taky nevím,že to vydržím 😀
ale tak uvidíme no,že by homeopatika už zabrali nevím,ale byla bych moc ráda,samozřejmě tajně doufám,i dnes mi bylo nějak šoufl od žaludku,jako že celej den na vodě,žádná bolest podbřišku nebo zad
a hlavně jsem dnes nevěděla co sežrat a pořád jako že prázdný břicho ☹ tak fakt nevím

pajinka85
2. srp 2011

@moncaka
já to včera taky tak cítila,ale mě teda u toho bolelo břicho, a opravdu v noci jsem se ve 3:33 vzbudila, šla na záchod a bylo to...
Ale aspoň si říká, že musím začít trochu zdravěji jíst,ať mám na miminko zdravější tělo-jíte někdo nějaké vitamíny a dodržujete zdravou stravu???

yesu
2. srp 2011

@pajinka85 já jen listovku a přítel selzink...

malinka_02
2. srp 2011

@yesu já taky jen listovku a četla sem tady že se po ní přibírá a já mám od ledna o 5kg víc 😖 co je selzink?

yesu
2. srp 2011

@kvetinka6 taky přeju upřímnou soustrast....říká se, že vždycky jeden člověk odejde a druhý přijde, hlavu vzhůru!babička na tebe bude koukat z nebe....

pajinka85
2. srp 2011

@malinka_02
Fakt? no tak to se mi nelíbí... :( spíš bych tak 3 kg chtěla ještě dolů :(

yesu
2. srp 2011

@malinka_02 taky sem to tu četla, ale nemá to každá, tak doufám, že taky nepřiberu....selzink je selen plus zinek v jedné tabletě, prý je to na lepší a rychlejší spermie...

pajinka85
2. srp 2011

@yesu
u nás to bylo krutý, Kubík se narodil o do půl roku nám umřeli 3. (Kubovi 2 pradědové a 1 prababička) 😢
moc dlouho se z něho radovat nestihli 😢 😢

pajinka85
2. srp 2011

@yesu
tak po tom se taky zeptám... 😀

yesu
2. srp 2011

@pajinka85 😀 to sem se tu taky dočetla...

malinka_02
2. srp 2011

@yesu tak že bych to taky pořídila 😉
@pajinka85 no nevím jestli je to pravda ale říkám si už dlouho že jím mín a zeleninu tak jak je to možný a pak sem to četla, tak na tom asi něco bude..

terioza1
2. srp 2011

Ahoj holky... jak se mate? Nektera nva tehulka?

Holky, vznasim opet dotaz.. spousta z vas uz tehulka byla, a tak se ptam:

MUZU MIT VE 4TT+2 SEX? JA SE HROZNE BOJIM, TED JSME HO MELI, BYL NEZNEJ, ALE STEJNE... MAM STRACH... NEBO MAM RADEJI POCKAT NA NEJAKY VYSETRENI?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru