Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

deyana
2. srp 2011

@terioza1 určitě můžeš pokud nešpiníš nebo nekrvácíš.. 😉 pokud špiníš, vůbec..

pajinka85
2. srp 2011

@terioza1
Já ti moc neporadím, já v těhotentví moc chuť neměla a tehdejší přítel na sex moc nebyl, takže mi skoro vůbec ne "to" Ale ze všech možných článků jsem se vždycky dočetla, že to je bez problémů, jen to nesmí bolet...
Myslím, že se bojíš zbytečně, ale chápu tě, já se bála dělat hodně věcí...třeba nosit těžší nákuoy atd 😀 😀

terioza1
2. srp 2011

@deyana nespinim ani nekrvacim,,, tak dekuju....

pajinka85
2. srp 2011

@terioza1
jak dlouho jste se snažili o mimi?

ivis85
2. srp 2011

@kvetinka6, take se pripojim s uprimnou soustrasti :( je to smutne,ale pravda je, jak pise @yesu, v mem okoli vzdy nekdo odeje, ale novy clovicek pichazi! U nas v rodine se dokonce stava, ze zemre muz, narodi se kloucek a u par deti jsou dost podobne povahy a tak s temi, kteri odesli ... To asi moc lidi neuznava a neveri, ale neco na tom fakt je!l@terioza kdyz to nebude divoky, tak snad nemuzete malemu ublizit, ale hlavne podle toho jak se citis! @yesu ja vit neberu, ale male plus, manza prestava s kourenim a cvici, tak snad mu to vydrzi, zacnu brat listovku, jakmile budou // do te doby ne, tloustnu po ni, pry je vic chut k jidlu ... 😖 😠

terioza1
2. srp 2011

@pajinka85 4mesice naplno.... predtim jsem to strileli, jak nas napadlo... 🙂)) jak dlouho vy?

terioza1
2. srp 2011

@kvetinka6 je mi to lito.... ☹

svija
2. srp 2011

@terioza1 - na tohle jsem narazila na idnes http://xman.idnes.cz/sex-v-tehotenstvi-co-muzet.... Sice žádný odborný článek, ale počteš si 🙂 .

terioza1
2. srp 2011

@svija jdu si pocist, dekuju , jsi moc hodna 🙂

pajinka85
2. srp 2011

@terioza1
teď to byl teprve první měsíc...a nebylo to na plno

lenkajp
2. srp 2011

@amallie no já mám tak 24 dní a podle ovu testů to vychází 14 DC. Když mám 25 dní tak je to 15 DC. Je to podle ovu testů ale když sleduji i různé příznaky tak si myslím, že to sedí. 🙂
Můj nejdelší cyklus byl 28 dní, tak si nedovedu představit, když mají holky třeba 35 dní. Já se už takle nemůžu dočkat až budu testovat 😀 😀 😀

terioza1
2. srp 2011

@pajinka85 nam se zadarilo na podruhe s clostilem(3.mesic snazeni), ale nedopadlo to... hned mesic potom se zadarilo zase... 🙂 Ted tomu verim, ze bude vse ok, i kdyz nekde je ten strach porad ukratej....

terioza1
2. srp 2011

ukrytej

terioza1
2. srp 2011

@svija docteno... jeste jednu dekuju

lenkajp
2. srp 2011

@pajinka85 a co to znamená, že to není naplno. Jen při ovu?? 😎

amallie
2. srp 2011

@lenkajp tak to mas dost kratky cykly a hodne kratkou lf, nechce to lecbu???

pajinka85
2. srp 2011

@terioza1
to znamená, že jsi potratila? to mě mrzí.. ale teď už to bude určitě v pořádku... 😉

lenkajp
2. srp 2011

To fakt nevim, myslíš že je to špatně? 😒

terioza1
2. srp 2011

@pajinka85 no, vlastne jo... byla jsem ale 4tt+2... ale testy jsem mela pozitivni, sice min, nez jsou tyhle, ale slaba / tam byla... Ted uz to bude v poradku, verim tomu 🙂

amallie
2. srp 2011

@terioza1 vetsina zenskych ve 4+2 netusi, ze jsou tehotne a normalne soulozi, takze podle chuti 😉 A pokud je tehu bezproblemove, tak cele tehu podle chuti 😉

pajinka85
2. srp 2011

@lenkajp
No u nás to je složitý, my dostavujeme domeček a teď bydlíme ještě zvlášť, a mám syna z předchozího vztahu, který spinká se mnou v posteli (kvůli nedostatku místa v domě) a tak se můžeme snažit pouze v dny, které je syn u táty..teď přes prázdniny je tam častěji, ale kolem ovulace to bylo jen jednou, a nevím kdy ovulace přesně byla....tak asi tak u mě znamená ne naplno 😀

amallie
2. srp 2011

@lenkajp no, je dost kratka lf, rikaji aspon 10 dni, ale lepsi dyl

lenkajp
2. srp 2011

@amallie ty myslíš, že je to moc krátké??

terioza1
2. srp 2011

@amallie jj ja vim, ale kdyz to clovek vi, boji se... 🙂 Uz je to ta materska starost 🙂 Zatim je bezproblemove ( tukam na zuby, abych to nezakrikla ).... 🙂 Takze soulozit... dobra, dam na vas .-)

amallie
2. srp 2011

@lenkajp myslim kratky, ja ji mam kratkou a uz jsem byla pro lecbu
@terioza1 rikam, podle chuti, ja v tehu zadne velke chute nemela, priroda no 😀

malinka_02
2. srp 2011

@amallie a koli myslíš že by měla být? A jkouléčbu ti dají jako na prodloužení? To pak máš ale delší cyklus..Já ji mám taky kratkou..

pajinka85
2. srp 2011

@lenkajp
našla jsem toto :
http://www.emimino.cz/denicky/domnela-neplodnos...

píší tam, že po ovulaci musí být alespon 10dní, aby se vajíčko stihlo uhnízdit a neodplavila ho MS
a také je tam rada jak ho prodloužit...ale článek je už dost starý, tak snad se to pořád prodává...

lenkajp
2. srp 2011

@malinka_02 Můžu se zeptat jak dlouhou ji máš?

lenkajp
2. srp 2011

@pajinka85 Pročtu děkuju. 🙂

terioza1
2. srp 2011

@amallie no ja mam, ale kdyz se uz soulozi... ze bych jako na nej hupsla jako pred tehu, to ne... ale muj miluje sex, tak se mu to snazim dopravat a libi se mi to az kdyz uz se soulozi... jinak kdybych mela zacit, asi by se chudak ted nedockal... 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru