Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

maxi.smile
5. srp 2011

🙂

lilin
5. srp 2011

@malinka_02 heeej... to vubec není pravda že na vás kašlu.... uličnice!!!!! jen je ted hřích s prckem sedět doma když se dá být venku 😝
@ivis85 jj je tam.... na gyndě mi akorát sestra řekla .... aha tak to tady máme počínající graviditu.... tak jsem pochopila že je tám 😀

malinka_02
5. srp 2011

holky tak já dneska testla a nic..jsem 10 DPO ale nic, ani náznalk ducha..takže to bolení v podbřišku je jen mrcha.. to se mi tedy ale nikdy nestalo.. sem dnska pěkně na dně. Vím že 10DPO je málo, ale já to dostávám 12DPO, jendou 13DPO a dýl nikdy ne, takže to už by tam minimálně duch byl.. Hlavně sem se vzbudila strašně brzo nemohla sem dospat tak sem testla a nic tak už sem neusla, celý den na nic, hlava mě teď rozbolela i jak je mi na nic.. ovšem hlava mě někdy chytá při mrše, takže další příznak, že nic.. Ach jo..tak ani moře nepomohlo..A manžel když sem mu to ráno řekla neřekl ani slovo jel do práce a celý den se neozval.. to je podpora

maxi.smile
5. srp 2011

@malinka_02 a co když je prostě třeba ještě brzo?? Neboj, však ono to vyjde!!Určitě brzy!Co když prostě jen ovulka byla později? Nebo se spermijka zavrtala až druhý den po ovu? pak by bylo ještě fakt brzy, i na ducha..

baibies
5. srp 2011

@maxi.smile Jeee, tak to se moc přidávám ke gartulacím!!!!! Zase nás je o jednu méně... to je super.....

luckamb
5. srp 2011

Ahoj holky,
tady je to fakt šťastný téma. Jede to tu jak po másle. To je super.

maxi.smile
5. srp 2011

@baibies děkuju a držím moc všem palce! Snad vše dobře dopadne..bojím, bojím...je to radost, ale určitě i veliký strach, aby vše bylo o.k. .. A neuvěřím, dokud nebudu mít pořádnej pupek 😀 jsem ráda, že tentokrát bych pupík nosila i v jiném období (zima) a mimčo měla na jaro - léto, než minule na podzim...Prostě změna..uvidíme, jestli proběhne i změna pohlaví, ale to je ještě za hodně dlouho 😀

lilin
5. srp 2011

@malinka_02 já jsem taky 10DPO neměla na testu ani náznak... nevěš hlavu!!!!
@maxi.smile já bych taky ted pobrala klučinu 😉 i když máme teda spoustu roužových věciček, ale je mi to fuk, po první zkušenosti hlavně když bude mimisko zdravé

luckamb
5. srp 2011

holky, tak to já bych chtěla druhou holčičku :D

malinka_02
5. srp 2011

@lilin a kdy si měla //? A kolik dní máš cyklus? PRoblém je že jámám jen 26 takže teď už je pozdě..
@luckamb mě by stačila jedna 😕
@maxi.smile já si dělám testíky tak přesně vím kdy byla.. po půl roce sem je koupila..

lilin
5. srp 2011

@malinka_02 cylus mám 29 dní, a první // jsem měla na testíku hned 29 den 😉

luckamb
5. srp 2011

@malinka_02 já sem neskromná a potřebovala bych dvě. :D Tak doufám, že tentokrát k té druhé bude mnohem lehčí cesta než k té první.

malinka_02
5. srp 2011

@lilin no právě, kdo zkoušel 10DPO tak už tam ducha měl a kdo ne tak to nezkoušel..

lilin
5. srp 2011

@malinka_02 já ne... já jsem zkoušela test 10DPO a test byl bílý jako snížek

d.h.86
5. srp 2011

@maxi.smile jo,to my taky nee od porodu nijak se nechránili
jinak čárečka krásná,gratuluji
@malinka_02 nebuď smutá,myslím,že mklidně ještě těhu být mužeš
já zatim nic,celý den chodím se strachem na wc a nic,tak uvidíme

sluuniicko
5. srp 2011

Ahoj holky, tak bohužel ani nám to nevyšlo a tak se na nás dnes mrcha přišla podívat. Novým těhulkám moc gratuluji a nám všem ostatním: Neztrácejme naději a hurá na snažení!!!!! 🙂 🙂 😉 Já teda až po ms 😀 😀

sluuniicko
5. srp 2011

Těhulky

terioza1
jituska86
maxi.smile

Snažilky
Baibies ..........................1.DC
sluuniicko.......................1.DC
puleckovi .......................2.DC
Pajinka 85......................4.DC
brambora.......................4.DC
Antana123....................14.DC
svija..............................18.DC
kimm88.........................21.DC
Malinka_02...................24.DC
d.h.86...........................31.DC
kive76...........................20.DC

d.h.86
5. srp 2011

koukám,že jsu zatím nejvíc DC 😀

luckamb
5. srp 2011

Těhulky

terioza1
jituska86
maxi.smile

Snažilky
Baibies ..........................1.DC
sluuniicko.......................1.DC
puleckovi .......................2.DC
Pajinka 85......................4.DC
brambora.......................4.DC
Antana123....................14.DC
svija..............................18.DC
kimm88.........................21.DC
Malinka_02...................24.DC
d.h.86...........................31.DC
kive76...........................20.DC
luckamb........................??DC

kimm88
5. srp 2011

@deyana Děkují 😉

moncaka
autor
5. srp 2011

@brambora20
@baibies
já mám od dubna venku zaráz 3 moudráky a do dneška na to s hrůzou vzpomínám, hlavně, když jsem chytla zánět jak krávu :-/

Teď jsem si úplně vzpomněla, úplně mimo, že v roce 2008 jsem dostala dost komplikovaný zánět trojklanného nervu, byl to fakt šílenej masakr a bylo mi doktory řečeno, že po tomto se už nemusím bát ani porodu, že bolesti trojklanného nervu jsou mnohem horší, tak se těším, až to budu moct jednou posoudit....ale docela bych tomu i věřila... 😒

kimm88
5. srp 2011

@ivis85 Díky 😉 No, datum zatím nevíme, ale bude to nejspíš červen příštího roku, v zimě se brát nechceme..brrrr, nene 🙂

d.h.86
5. srp 2011

@kimm88 jééé,my se brali 28.6.2008 přesně 8měsícu po našem seznámení

kimm88
5. srp 2011

@maxi.smile Krásná dálnice na té fotečce, moc a moc gratuluji !!! 😉

moncaka
autor
5. srp 2011

@maxi.smile ta dálnice je luxusní....kdo ví, kdy se ji podaří doma vystavět i nám 😀 😀

kimm88
5. srp 2011

@d.h.86 No to je krásný datum 🙂 Nám by se líbilo třeba 12.6.2012 nebo nějaké podobné, ale nic z toho nevychází na sobotu...a my bychom rádi tu sobotu 🙂

d.h.86
5. srp 2011

@kimm88 aha,no to je blbý vid?
my to ani tak nějak jako neplánovali,prostě to tak vyšlo

moncaka
autor
5. srp 2011

My se též brali v červnu, před 4 lety 😵

amallie
5. srp 2011

@maxi.smile bajecna zprava, gratulace velika!!!!
Kamaradka ma taky deti od sebe, jako ty a sice ze zacatku je to zahul, ale je strasne rada a ma dokonce dva kluky, takze myslim, ze si pak spolu krasne vyhrajou 😉

Jinak holky, ja vas furt docitam, ale uz se tady v diskuzi ztracim, je nas tu strasne moc a uz nevim, kdo je kdo 😲 Tak proto nepisu

Moje holcicka ma vylecenou tu salmonelozu, tak jsem strasne rada!!!! A zlomena noha prestava bolet, tak se asi zase od pristiho cyklu vrhneme intenzivne na snazeni, tento cyklus jsme museli maznout

urugu
5. srp 2011

@antana123 my jsme sice na Ondru nečekali, ale zas až tak brzo mi to nepřijde. 🙂 Dva roky rozestup už jsme nestihli. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru