Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

pajinka85
7. srp 2011

@luckamb
Já teď měla 4-letý. a ještěže tak, u nás nebylo vůbec volno ve školce, takže kamarádky, které měli 3-letý, měli děti doma. A Kubíkovi se do školky nechce ani teď, ve třech letech by to asi pořádně obrečel a já možná ještě teď. teď mu to začne od září a já se teda hodně bojím, jak to zvládneme. 😖
U druhého bych chtěla 3-letý, ale jen kvůli penězům... Já co znám dětičky, tak bohužel ve 3-letech na školku byly ještě dost nezralý.
A co byste dělaly s 2 letýma dětma, kdyby vám nevyšla druhá mateřská v návaznosti??

luckamb
7. srp 2011

@malinka_02 ty jo to je hrozný, chudák kluk. Tak mysli na něco veselejšího - třeba na hezkej pozitivní test. Jinak já u prvního testovala 30DC a už tam byla pěkná dálnice, se mrkni do alba "Snad i nás potkalo štěstí"

pajinka85
7. srp 2011

@malinka_02
upřímnou soustrast, to je smutné. :( Mě před 2 měsíci zemřela kamarádka na rakovinu asi měsíc po tom co se ji narodilo druhé miminko. A také ji bylo 28 😢 😢 😢 😢

luckamb
7. srp 2011

@pajinka85 já jsem OSVČ, takže já mužu pracovat i s malou...to je výhoda. A nebo bych jí dala k mamce, ta je doma a Kiki je na ní zvykla od narození - vidí ji každý den. Ale neřeším to, protože vím, že mi to vyjde :D

luckamb
7. srp 2011

@pajinka85 ty jo, tak to je ještě horší 😔

pajinka85
7. srp 2011

@luckamb
Hlavně pozitvní myšlení 🙂 🙂 Tak ty to máš jako OSVČ jinak a já vůbec nevím jak 🙂 Mohu se zeptat v čem podnikáš??

pajinka85
7. srp 2011

@luckamb
Jo jo, bohužel rakovinu podcenila a miminko si nechala, až ji dokotři doporučovali, aby se ho vzdala, že pak má větší šanci, že to přežije...ale ona věřila, že to zvládne. 😢 Ale nedá se jí to vyčítat, protože taky nevím jestli bych to dokázala, zabít vlastně úplně zdravé miminko, jen abych já měla šanci přežít.
Doufám, že z jejího syna vyroste kvalitní člověk, jako byla ona, aby ta její obět byla k něčemu.

d.h.86
7. srp 2011

@luckamb já vím Luci.ale právě není jistota,že se druhý zadaří a hlavně,nevím,co pak s dvoouletým prckem,babičky obě pracují
malinka O2-to je hrozné
@pajinka85 ježda mane,tak to je síla,chudák chlap,a chudáci hlavně teda děti,to je hrozný,jenže člověk ani neví co v sobě má nebo ne
jinak tříletá mateřská,děs s penězma,ale že by jsme nějak živořili mi nepřijde,takže my ok
ale neříkám,že nesháním aspon něco málo přivýdělek,ale stejnak nic není

d.h.86
7. srp 2011

@pajinka85 bože,to je děs,muselo to být těžký rozhodnutí,ale určitě doposledka doufala a věřila
obětovala vlastní život pro život toho malého,to si myslím,že by udělala každá,je to hnusný,c ted napíši,ale třeba by se ho vzdali a ona by třeba dlouho ani tak nežila,ale je to těžký
i každopádně pro pozustalé

moncaka
autor
7. srp 2011

@malinka_02 je to hrozný, já už takto přišla o 4 kamarádky a už i pár kamarádkám jsem byla na pohřbu, každý ten osud máme nalajnovaný opravdu jinak ☹ Tak na to moc nemysli, najdi si nějaké rozptýlení...ale vím,že to jde hodně těžko.

malinka_02
7. srp 2011

@pajinka85 ježiš tak to je strašný..
@moncaka no oni tak byly celá parta kamarádů mých koukali na to a pak na motorkách museli ještě dojet do ČR, tak je to takový že všichni teď sme z toho špatný

lilin
7. srp 2011

@malinka_02 od toho jsme tu aby jsme ti pozvedli náladu... já nevím kolikátý den by byla čárka už vidět, ale v den kdy jsem měla dostat mršku už tam byly krásný čárky.. tekže to vychází cca 15 16 DPO 😉 tak přeju at ti mrška nedorazí a přibude další těhulka 🙂

maxi.smile
7. srp 2011

@d.h.86 já taky jen dvouletý rodičák 😉 ( v práci mě uvolnili na 3 roky, ale příspěvek mám na 2 roky) 🙂

maxi.smile
7. srp 2011

@pajinka85 no to je síla ☹ Holky, to jsou smutné zprávy....tak šup, někdo další se //, ať je lepší nálada...

svija
7. srp 2011

@malinka_02, @pajinka85, @moncaka- teda smutné zkušenosti máte za sebou, škoda takových mladých lidí 😒. Já osobně bych na motorku právě z těhle důvodů nesedla.

A kdy budou další testíky?
@d.h.86 - už je dnes 7., co tvoje MS , stále v nedohlednu? Budeš testovat? Jsem zvědavá... 🙂

amallie
7. srp 2011

@lilin ahojky, jsem ti ještě ani negratulovala, to je skvělá zpráva 😵 😵 😵 kdy ti vychází TP?
jsem koukala, že tvoje malá je tak cca setjně stará jako moje, resp. moje je mladší, ale narodila se v termínu, takže jsou tak nastejno 😉 Už ťapká? Nemáš tam žádný aktuální fotky

A já jdu dočítat, ženskyý

malinka_02
7. srp 2011

@lilin no já mám právě ovu docela pozdě takže jsem teprve 12DPO a mrcha by měla přijít dnes nebo zítra tak nevím jesli v tom taky není problém, že mám tuhle fázi tak krátkou

amallie
7. srp 2011

@moncaka Úraz páteře??? co se ti stalo?? To musí bejt ještě o mnoho horší, než noha, i s tím to šlo??? To už si teda nedovedu představit vůbec 😖

amallie
7. srp 2011

@pajinka85 Tak to je naprosto strašný s tou kamarádkou, úplně mám husí kůži...... ☹ ☹ ☹ Jako matka tyhle věci těžko snáším, jak jde o děti....... bez maminky ☹ ☹ ☹

Já mám taky dvouletý rodičák, příspěvek od státu, protože i když jsem neplánovala hned druhé, řekla jsem si, že co je doma, to se počítá a že když bych chtěla, tak s dvouletou už budu moct trochu pracovat 😉 Jinak pak můžete být doma třetí i čtvrtý rok zadarmo, peněz dostanete stejně, akorát jsou doma najednou. Teda, oproti tříleté variantě o 20tis. méně, ale zase jak je to rychleji, dá se to investovat atp a hlavně, co kdyby to posranci změnili, že 😀 V práci jsem si vzala dvolenou na dva roky taky, ale prodloužím si jí na 3 a to už do té doby se snad zadaří druhé.
Jinak, kdo má tříletou variantu a ještě v jejím průběhu nastoupí na druhou MD, o zbytek příspěvku přijde 😖 Stejně tak se čtyřletou

amallie
7. srp 2011

@malinka_02 12 dní LF je ok 😉 minule jsi psala o hodně méně

malinka_02
7. srp 2011

@amallie no ono záleží minule byla ovu později..

Holky bolí mě břicho pěkně, obávám se že mrcha bude..ach jo

amallie
7. srp 2011

@malinka_02 jo, to mě taky bolí, jenže u mě byla ovu tak opřed 4 dny??? což je na hovno 😠 Sice jsme se nesnažili, takže nemám čeho litovat, ale spíš mě sere ta krátka LF 😠 12 dní je ok 😉

malinka_02
7. srp 2011

@amallie no to jo.. my se snažíme a pořád nic

pajinka85
7. srp 2011

Holky, zase jsem aktualizovala, abychom měly přehled. 🙂 pokud tam některá nejste, přidejte se... a raději to po mě zkontrolujte 😀

terioza1
jituska86
maxi.smile

Snažilky
Baibies ..........................3.DC
sluuniicko.......................3.DC
puleckovi ........................4.DC
Pajinka 85.......................6.DC
brambora........................6.DC
rajule..............................12.DC
Antana123.....................16.DC
svija................................20.DC
kive76.............................22.DC
kimm88.........................23.DC
Malinka_02...................26.DC
d.h.86............................33.DC
philipa............................33.DC
luckamb........................??DC

amallie
7. srp 2011

@malinka_02 jak dlouho?
my taky, akorát teď jsme vynechali kvůli tý mý zlomený noze, ale stejně mudr na utz zjistil, že zrající folikul zanikl, takže je to jedno 😖

amallie
7. srp 2011

terioza1
jituska86
maxi.smile
lilin

Snažilky
Baibies ..........................3.DC
sluuniicko.......................3.DC
puleckovi ........................4.DC
Pajinka 85.......................6.DC
brambora........................6.DC
rajule..............................12.DC
Antana123.....................16.DC
svija................................20.DC
kive76.............................22.DC
kimm88.........................23.DC
Malinka_02...................26.DC
amallie...........................28DC
d.h.86............................33.DC
philipa............................33.DC
luckamb........................??DC

terioza1
7. srp 2011

@kimm88 ahoj holkaaa.. tak co noveho? Ty se chces vdavat???

malinka_02
7. srp 2011

@amallie no od prosince to sem vysadila HA takže jako od ledna..

amallie
7. srp 2011

@malinka_02 Tak to je ještě v cajku 😉 No ale už by se mohlo povést, to jo
Já osobně sázím na příští cyklus

malinka_02
7. srp 2011

@amallie proč zrovna na příští? Já sázela na tenhle, nejví, byly jsme 2 týdny u moře.. ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru