Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

kimm88
11. srp 2011

@terioza1 Teroz, tak jsem si ho teď večer dělala a je tam duch!!! Už po minutě se tam ukázal, slabý, ale víc viditelný než včera ráno!!! Mám jen strach, aby to nebyl nějaký blud, Mamatest 10 to prý občas dělá.. Bože, kdyby to byla pravda, tak bych byla nejšťastnější na celý planetě 🙂 Aspoň bych věděla, že moje tělo začalo konečně fungovat..Zkusím si ho udělat ještě ráno, to by mohla být čárečka ještě silnější. Dned jsem 27DC, cca 11 den po ovulce..běžně to dnes dostávám, ale zatím mrška nikde...a ať ani nechodí, já ji tady nechci 😀

kimm88
11. srp 2011

@antana123 Jj, díky..Mám bolest prsou a podbříšku, to teda dost..A náladovost-tak to ke mně patří taky 😀 ..ale to já mívám běžně 😀

malinka_02
11. srp 2011

@marcelkap tak to je super, vždyť říkám, že tu za chvíli budu sama..

@lenkajp taky velká gratulace
@kimm88 to určitě bude zítra už duch veleduch 😀

@moncicak.as já mám bolest hlavy a únavu taky, dokonce i prsa bolej ze strany, ale sem 4DC takže doznívající mrcha

malinka_02
11. srp 2011

@terioza1 a pak že na nás nekašleš :o) já tu nechci zůstat sama ☹

Já si původně říkala že bych dvojčata nechtěla,hlavně mít 2 děti a přitom být na mateřský jen 3 roky a ne 6 když je to to nejhezčí období a manžel je má v rodině ale po ženských tak to na náas asi nepujde..A teď když nejde tak dlouho ani jedno mimčo tak si říkám i 3 😎 ale to by museli pak spát v šatně pokoj je sotva pro 2

anelka001
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
malinka_02
11. srp 2011

@michelina1 no tak to je taky super takže taky gratuluju, z toho vyplýváže když je někdo těhu tak to ukáže hned 🙂 mě řekli na gyndě že i za 4 dny se to ukáže

michelina1
11. srp 2011

@malinka_02 děkujuuu no ještě se ale neraduju, ikdyž teď vážně začínám cítít na bříšku těhu příznaky - pícha mě tam, jakoby v intervalech 🙂... Tak musím počkat alespoň na ten sobotní testík - ten bude z rána a o 2 dny později, tak by tam tam mělo být vidět víc 🙂... Páni tak když to řekli na gyndě, tak tomu věřím a začínám být trochu pozitivnější 🙂... no ale stejně mě pořád napadají ta dvojčátka :-d navíc můj manžel je z dvojčat 🙂 😀

kimm88
11. srp 2011

@malinka_02 😀 To doufám..a když ne, tak ho tam dokreslim lihovkou a bude to 😀 😀 Ne, dělám si legraci, samozřejmě... 😉

kimm88
11. srp 2011

@michelina1 Téda, koukám, že dnes je to tu samý duch 😀 Jinak, přeju ať se z ducha stanou pořádné dálnice 😉

svija
11. srp 2011

@michelina1 - teda, to je zajímavá situace. A MS jsi měla normálně, stejně silnou jako obvykle?

michelina1
11. srp 2011

@kimm88 jé ajo ty máš taky ducha 🙂 tak potichu gratuluju 😉... a snad nám bude oběma sílit! 🙂 akorát u tebe je to takové víc uvěřitělné ptž jsi 11 DPO a já jenom 6 DPO 🙂...

michelina1
11. srp 2011

@svija jj MS normální, úplně... no je to divné, ale vím i kdy jsem měla ovulku - měřím, tak jsem z toho taky nějaká vyjukaná, ale prostě tam je 🙂 no víc se ukáže až v tu sobotu... 🙂

kimm88
11. srp 2011

@michelina1 Já radši zatím gratulovat nebudu, ať si to nezakřiknem 🙂 Doufám, že sílit bude, ale mám hroznou radost už jen z toho ducha 🙂 Tak uvidíš, zkus testnout třeba za dva dny a pokud bude silnější, bude to jasný 😉 Držim pěstičky..

michelina1
11. srp 2011

@kimm88 jj jasné 😉.. no bude testovat v sobotu rána, ale už teď se nemůžu dočkat, ikdyž vím, že tohle může být planý poplach ☹ 🙂.... taky držím pěsti...🙂 ty budeš testovat zase kdy??? 🙂

kimm88
11. srp 2011

@michelina1 No, zkusim to ráno, to bych měla být 28DC a doufám, že když teď večer je čárečka slabá, ale na první pohled už celkem pěkně vidět, ráno snad bude silnější..teda, doufám v to 🙂 Kéééž by...Tak dej vědět jak jsi dopadla, ju?

michelina1
11. srp 2011

@kimm88 jj ty tu určitě napíšeš, jak jsi na tom ráno s testíkem, viď? 🙂... a já dám pak určo vědět v sobotu buď tady nebo soukromě do IP 😉 Tak hodně štěstí 😉

terioza1
11. srp 2011

@kimm88 No parada kocko... 🙂)))) Tak jestlize ti to ten mm ukazal, nezbejva, nez ti moooooooooooc potichoucku gratulovat a vitej v klubu 🙂 Hlavne se setri, ted je to nejvic nachylny... 🙂 A dr mi doporucil tak 10dni po ms nemit sex... Je to zase jen nazor, ale ja to tak udelala.. 🙂 Gratulujuuuuuuuuu....

svija
11. srp 2011

@michelina1 - ježiš promiň, já četla, že jsi 6.DC, proto jsem se ptala na tu sílu MS 🙂 - Jestli DPO, tak to je jiná, to vypadá hned nadějněji, tak potichounku gratuluju 🙂 .

Já dnes 10.DPO a těhu příznaky zatím trvají, ale chci to vydržet až do MS, jestli přijde nebo ne, abych nebyla pak zbytečně zklamaná. Takhle se mi to stalo před 2 měsíci.

terioza1
11. srp 2011

@svija tak to je sila.... kvuli detem. kdyby jim to neklapalo a ona otehotnela...... tk nejak bych pochopila, ze to nechce, pac detma se nic nevrati... i kyz jak u koho... Ale to, ze jen nechce mit dvojcata... platit bude stejne aliky, tak o co mu jde ☹

michelina1
11. srp 2011

@svija jj DPO 🙂... no ale je to vážně dost brzy, ikdyž právě podle toho růžového hleníku, který trvá 3 dny jsem si říkala, že by to znamenalo, že se vajíčko zahnizďuje už 3 dny, tak jsem to zkusila a nestačila zírat... ale vážně to může být falešně poz. i když je divné, že by se to tedy objevilo do minutky... 🙂 trochu doufám, přiznávám 🙂.... ale máš pravdu - já si taky říkala, že to vydržím, ale jsem šílenej zvědavec... hrůza.. Tak zatím ti fandím s příznakama 😉 kdy má (ne)přijít mrcha??? 🙂

kimm88
11. srp 2011

@michelina1 Jj, určitě budu dávat vědět 😉
@terioza1 Děkují, ale ať to nezakřiknem 🙂 Mám docela strach, vím jak to dopadlo poprvé u tebe a u spousty jiných holek tady.. 😒 Zítra může přijít MS a je po legraci...Ale nebudu malovat čerta na zeď, musím myslet pozitivně 🙂 A s tím šetřením, zrovna připravujeme spodek baráku k bydlení, takže mám jak na potvoru tenhle týden pěknou makačku 😀

terioza1
11. srp 2011

@michelina1 ahojky, mooooc potichoucku gratuluju.... treba dvojcatka 🙂 To prej roste rychleji hcg 🙂 Ja tay spinila 3dny... 🙂 Tak parada, jeste jednou gratuluju, at duch sili 🙂

terioza1
11. srp 2011

@kimm88 no setri se ty kozoooo.... ne, ze nekde v televizi uslysim, ze kimm88 tahala tezky veci 😀 Vis co, to budes mit strach porad, aj ja ho mam porad... Kazdy pichnuti, boleni bricha.... napada me jen to nejhorsi... ☹ Ale to asi kazdou.. ☹

michelina1
11. srp 2011

@kimm88 tak ok 😉 tak se zítra těším na dobrou zprávu 😉

michelina1
11. srp 2011

@terioza1 moc moc děkuju, ještě se tolik neraduju, ale i vzhledem i k píchání v podbříšku mám docela dobrý pocit navíc mám pořád chuť na teplé věci - čaje, polívky ... 😀 ... znovu jsem kontrolovala testík a vážně tak je 🙂 tak doufám 🙂... V kolikátém jsi??? 🙂

kimm88
11. srp 2011

@terioza1 😀 Bodejť.. Přítelovi řeknu:"pantáto, nezlob se, já makat nebudu" a když se bude ptát proč tak mu řeknu, že mám MS bolesti 😀 To by pak za měsíc, za dva bylo překvápko, panečku 😀 😀

moncaka
autor
11. srp 2011

Ahojky, holky, zrovna se pouštím do pojídání mé skvělé večeře - pangasius na cibulce s žampiony a citronem a se zelenou paprikou a jdu vás dočítat 🙂

terioza1
11. srp 2011

@michelina1 ty jo, ja bych si taky neco tepliho dala.. treba dneska jsem mela svickovou, kterou jinak moc nemusim vzhledem k tomu, ze jako mala jsem ji jedla porad.... a dneska jsem se po ni mohla v restauracce uzrat... a dala bych si zase.... Ja jsem 5tt+5...Ale u dr vyl pred dvema dny videt "jen" vacek.... jeste ne plod, tak se dcela bojim...

@kimm88 jako ze bys to tajila jeste mesic nebo dva? To vydrzis?

terioza1
11. srp 2011

@moncaka aaaaaaaaaaaaaa, dala bych si takyyyyy

michelina1
11. srp 2011

@terioza1 to je úplně zvláštní, jak těhu mění chutě 😀... Tak to určo se bát nemusíš - příště už uvidíš i srdíčko... někdo čeká s první návštěvou až klidně do 7tt aby rovnou viděl...🙂 nic se nestrachuj 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru