Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

antana123
17. srp 2011

@svija 😀 😀 😀 😀 😀 tak to máš super já pracovala v hospici né moc veselé povolání

antana123
17. srp 2011

@svija já od školy dělám jen na směny neumím si představit dělat jen ranní předtím jsme pracovala v Domově s psychiatrickou péčí tam zase srandy bylo až moc 😀 😀 😀 😀 😀

d.h.86
17. srp 2011

hlásím se taky k sestřičkám,jak budu chodit s dítětem na dvanáctky fakt netuším

janule8
17. srp 2011

taky sem zdravotník, taky samé dvanáctky (denní i noční) Asi to mají ty zdravotníci spočítaný.. 😒
Jinak dnes sem 11DC a od zítra začínám zkoušet ovulační testy, tak sem zvědavá zda mi tělo funguje jak má.
Moje kamarádka nemohla otěhotnět, po 2 letech se zadařilo, ale potratila, její gynekoložka s tím nic nedělala, neřešila to. Změnila gynekologa, který jí hned nabral a zajímal se o ní, zjistily že má nedostatečnou funkci štítné žlázy, nasadil jí hned léčbu, měsíc na to hned otěhotněla a teď už má doma malou princeznu. 🙂
Dneska najít dobrého gynekologa je umění. Tak doufam, že se mi povede otěhotnět bez jejich péče.

majdasch
17. srp 2011

Ahoj, tak hlásím, že dneska na testu sněhobílo. (Jsem 27DC.) Prsa pořád bolí jako čert, tak mi nezbývá než čekat, až o víkendu (ne)dorazí ms. Ach jo, jak já nemám ráda čekání 😒

kive76
17. srp 2011

@janule8
@d.h.86
@antana123

koukám tady je přesestřičkováno 🙂 já jsem administrativa v Praze na rentgenu

rajule
17. srp 2011

ahoj holky jé já jsem taky sestřička, jen je to teď trochu mimo můj obor ale pracuji u obvodní lékařky a jsem moc spokojená.

antana123
17. srp 2011

@d.h.86 no můj muž naštěstí dělá jen ranní tak on bude malého vyzvedávat já chci určo zase dělat na 12
@janule8 držím palce at otěhotníš bez pomoci
@majdasch naděje umírá poslední 😉
@kive76 další do party 😀 😀 😀 😀 😀

antana123
17. srp 2011

@rajule no teda další 😀 😀 😀 😀 😀 😀

philipa
17. srp 2011

Ahoj všem,hlásím se po delší době. Přidávám se také k sestřičkám 😉 Jinak u nás už zase začínáme po MS snažílkovat, objednala jsem si ovu testíky a koupila kontryhel tak doufám,že by to do třetice už konečně mohlo.. Jinak mě čeká rachota..chjo.

kleopatra35
17. srp 2011

Ahoooj, já se tééééž hlásím po dlouhé odmlce, každopádně hlásím, že po potrtu došla MS a dnes jsem 9DC...pan doktor tvrdil, že pokud se na to cítíme, můžeme dále pokračovat se snažením, tak hurááá na to!!

d.h.86
17. srp 2011

@antana123 no,já nevím,když si představí denní noční,do toho někdy s malým do nemocnice,tak z toho mám fakt hruzu
ale manža taky dlá jen ranní-od 6 do 14hod,tchyně je taky sestra,dělá na kožním a ta jezdí až na pul 8,tak by se mohla i ona postarat o malýho a doma bývá tak brzo,ježně co je ted ,nemusí být za 2roky,že?

antana123
17. srp 2011

@d.h.86 můj chodí na 7 a končí o půl4 tak by ho mohl vypravid i vyzvednout

pajinka85
17. srp 2011

Holky teď mi mpůj taťka říkal, že v jedné vesnici kousek od nás, před pár dyn zemřela 27 letá maminka dvou dětí na embolii... 😢 😢
Úplně mě to rozhodilo,je to smutný, když si představím, že by se mi něco takového mohlo stát a za rok už bych tu nebyla a co pak s těma chudákama dětičkama. 😢 😢 😢

foaji
17. srp 2011

@pajinka85 Je to hrozné!!! U nás minulý rok zemřela těhotná žena - čekala dvojčata a taky dostala embolii. Záchranáři na místě prováděli císařský řez. Umřeli všichni tři před očima jejího manžela. Co je s tím chlapem teď, nevím. Chudák. Děsí mě to, navíc v rodině máme sklon k emboliím. Mamča ji měla v těhotenství taky..

baibies
17. srp 2011

terioza1
jituska86 5 t.t.
maxi.smile
lilin
frapik
marcelkap
Lenkajp
michelina1
kimm88

Snažilky
maciatko248............... .2.DC
svija................................3.DC
jinka09........................... 4.DC
blondatabruneta......... .6.DC
ameliejulliette................ 8. DC
kive76............................ 8.DC
amallie........................... 9.DC
philipa.......................... . 9.DC
Malinka_02.................. 10.DC
d.h.86............................ 10.DC
yesu.............................. 10.DC
janule8.......................... 11.DC
Baibies ......................... 13.DC tak snažílkování o měsíc odloženo na doporuč Mudr (po laparce)
sluuniicko.......................13.DC
puleckovi .......................14.DC
moncaka........................ 15.DC
Pajinka 85...................... 16.DC
brambora........................16.DC
kotatkoz......................... 21. DC
rajule.............................. 22.DC
martinka87................... . 25.DC
Antana123.................... .26.DC
luckamb........................??DC

pajinka85
17. srp 2011

@foaji
Tý brďo, to jsou někdy staršný osudy, 😢 😢
Chudák chlap, během chvíle přišel o všechno...No fuj,úplně mě běhá mráz po zádech. 😢 😢

svija
17. srp 2011

@pajinka85, @foaji- teda, to jsou hrozný příběhy ☹ ☹ ☹.

A koukám, že to tu je samá sestřička. A pak že jich je u nás nedostatek 🙂.

Jo a holky těhule, jak jste na tom? Vůbec nepíšete? Co u doktora a co těhu příznaky? Už je vám aspoň špatně? Ať se vám můžem smát, že my zatím takový problém nemáme... 😀 😀 😀.

foaji
17. srp 2011

@pajinka85 Jo, to mně taky. Je hrozný jak se ti během chvilky dokáže život obrátit vzhůru nohama. Já teda nesnáším i houkání sanitek, vždycky mám strach, že se něco stalo mým blízkým ☹ Nikdy nevíš kdo bude další. Teď se jedné rodině u nás zabilo jediný dítě - dvacetiletý syn. Já bych to nezvládla...

foaji
17. srp 2011

@svija Teda špatně by jim mohlo být 😀 😀 Kéž by mi taky už bylo špatně 😖

antana123
17. srp 2011

@pajinka85
@foaji to je hrůza
holky těm těhulím teda přejete 😀 😀 😀 😀

malinka_02
17. srp 2011

@silente super díky 😅
@antana123 no já vím kdy jí mám stojka byla a stejně nic
ale už je kontryhel a už se snažíme i když podle minulých měsíců by ovu měla být až v pondělí nbeo v uterý 😀

malinka_02
17. srp 2011

no těhule na nás pěkně kašlou 😠

kimm88
17. srp 2011

Ahojda holky. Nekašlééém, to je jasné, že ne... 😉 Já jdu teprv zítra volat Dr, příznaky mám běžné, jako každá jiná..jen mně bolí prsa, mám návaly a párkrát denně mně bolí v podbříšku, trošku mně to děsí, tak jdu jako správná hysterka volat Mudře, ať na mně mrkne..radši 🙂 Jo a taky se docela cpu, místo aby mi bylo zle, mám zvýšený apetit..Strašně se mi nafouklo břicho, pod žaludkem, jsem jak ve čtvrtém měsíci a to minimálně, už i přítel si toho všiml, tak jsem musela s pravdou ven, je nadšený a pořád chce dělat nové a nové testíky😀 A jak vy, jak válčíte? Vyhráváte nad mrchou? 😉

ckei
17. srp 2011

Ahojky, holky, poctivě jsem dočetla...teda, samá sestřička.....to je teda masakr, ale já se k nim nehlásím, se zdravotníky nemám nic společného 🙂 Jinak pracuji výhradně jen ranní směnu, ale hodně s přesčasama, takže né že bych to ve čtyři zapíchla a tradá domů...

Řešily jste věky, tak já mám manžela o 10 let staršího a nemůžu si to vynachválit.......přitom je to ta spodní hranice, klidně by mi nevadil ani o 15, 20 a i více let starší 🙂

@antana123 jsem hrozně ráda, že zítra vyrážíme, už se nemůžu dočkat a doufám, že si to užijeme 🙂

Jdu se pomaličku balit a udělat co mám 🙂 🙂

antana123
17. srp 2011

@malinka_02 tak to držím palce já začnu ted po MS má dorazit v sobotu zjištovat ovu testama tak uvidíme
@kimm88 já zatím nad mrchou prohrávám 😀 😀 😀

antana123
17. srp 2011

@ckei jé užijte si to a snažte se 😀 😀 😀 😀 😀 😀

blondatabruneta
17. srp 2011

a pak proč chybí sestřičky... všechny jsou na mateřské 🙂

martinka87
17. srp 2011

Ahojky holky... Nemam silu vas docist,nemate nejake shrnuti??? 😀

U nas nic noveho,jen manzel je nem

martinka87
17. srp 2011

Ahojky holky... Nemam silu vas docist,nemate nejake shrnuti??? 😀

U nas nic noveho,jen manzel je nemocny...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru