Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

pajinka85
8. srp 2011

@ameliejulliette
užijte si to na chatě 😉

lilin
8. srp 2011

@amallie dobře holky.. slibuji, že tento týden nějaké fotky dodám 😉 kočárek ted bude sourozenecký, strašně se mi líbí graco stadium duo jupiter, nechci ten kde jsou děti vedle sebe, je moc široký a pak bych se nedostala ani na nákup.... a pak asi nějaký specoš pro Nikolku až bude větší, už ted jsme kupovali kočár, kterej má hodně místa v korbičce a není zrovna výkřik mody, ale na to jsem mylset fakt nemohla... cvičily jsme šestkrát denně, ted to ale nějak nejde, měli jsme pauzy kuli očkování a byla nemocná a po té pauze je to děsný, cvičí hezky, ale děsně se nakřičí a já mám co dělat jidát do určité polohy...je to dobrá posilovna i pro maminky 😀
děkujeme, malá je skvělá snaživka, ale máme dlouhou cestu před sebou 😉

rajule
8. srp 2011

ahoj holky, tak doufám, že se postupně v té tabulce budeme stěhovat nahoru. mám dotaz, ale nevím, jak to podat. Vždycky mi přijde po sexu, že mi ta tekutina s budoucíma miminkama vyteče, a to můžu prostě hodinu ležet a stejně to vytíká, tak nevím, jestli tam vůbec může něco zůstat 😝 ?

amallie
8. srp 2011

@lilin sestkrat denne ☹ To musi bejt strasne narocny 😲 Pusobis uplne v pohode, ale urcite je to tezky, kdyz nevis, jak to vsechno bude ☹ Vejde se ti do sourozeneckyho??? Nase Ami meri asi 85 cm, kolik meri Niki? Protoze ty kocary byvaji dost male 😠

@rajule ta tekutina ale nejsou miminka 😀 je to spousta pomocny tekutiny, spermie v ni plavou, ale dostanou se strasne rychle dovnitr, to, co vytece uz je jen mrtvej zbytek a spousta sekretu, nebo jak se tomu slizu rika 😉 Takze v poradku, ony se dostanou 😉 Rekni ale tatkovi, at strika co nejhloubeji a nejdal 😉 At ho nevytahuje, kdyz zrovna to .......

lilin
8. srp 2011

@rajule z toho si vubec hlavu nedělěj.. to je úplně normální... neboj, dostane se do tebe potřebná dávka spermoniků aby se mohli zavrtávat 😉

lilin
8. srp 2011

@amallie je to náročný a v pohodě se snažím být, hodně těžké to je když vidím vedle Nikči zdravé díte a vidím o co nás osud připravil... ☹ . nevědomost je hrozná mrcha.... to trápí taky dost, ale to si prostě nesmíš připouštět.. to by ze mě byla troska....a to se nemužu dovolit.... 😉 dlouho jsme malou neměřili ani nevážily ale tak nějak kolem 80-85cm bude mít taky.... jsou mrnkavý ty kočíky? mě to ani na pohled nepřišlo, ale viděla jsem podobný zatím jen z dálky....oni je taky málo kde mají aby se na ně člověk jel podívat.. a nebo to máme z ruky.... 😒

rajule
8. srp 2011

@amallie No on ho naštěstí nevytahuje hned, takže tam vydrží 😀 . No a já myslela že vytíkají spermíci, asi toho ještě dost nevim 😝 . Díky za odpovědi holky uklidnily jste mě

pajinka85
8. srp 2011

@lilin
Koukla jsem k tobě do albíčka, ta byla ale malinkatá. Co vás trápí za problémy, jestli se můžu zeptat? Ale holčička je krásná. Cvičíte tu Vojtovu metodu? Hlavně hodně síly a bude to dobré. A druhé miminko ať je hlavně zdravé.. 🙂

d.h.86
8. srp 2011

Těhulky
terioza1
jituska86
maxi.smile
lilin

Snažilky
d.h.86...........................1.DC
Baibies ..........................4.DC
sluuniicko.......................4.DC
puleckovi ........................5.DC
moncaka..........................6DC
Pajinka 85.......................7.DC
brambora........................7.DC
rajule..............................13.DC
Antana123.....................17.DC
jinka09...........................20.DC
michelina1....................21.DC
svija................................21.DC
kive76.............................23.DC
kimm88.........................24.DC
Malinka_02...................27.DC
ameliejulliette................28DC
amallie...........................29DC
philipa............................34.DC
luckamb........................??DC
yesu...............................??DC

amallie
8. srp 2011

@lilin to si dovedu predstavit, ze je to tezky.... Teda houby, nedovedu, samozrejme, to asi nikdo, kdo nezazil.
Jedna kamaradka ma jane twin a jedna neco jinyho, ale v obou je to vetsi dite tak tak teda 😖
Odkud jste?
Kdyz Vezmu ted tu moji situaci, ze jsem naprosto nepouzitelna v peci o malou a manzel zvyklej byt do noci v praci, jak to ted pytlikujem, ze chodi denne nekdo nas sem hlidat a pomaha cela rodina (krome tchyne, ta dovolenkuje na chalupe 😠 ), tak si moc nedovedu predstavit, jak to budes delat v tehu? Preci jen, budes se muset hodne setrit, aby vsechno dobre dopadlo, kdo se postara o malou? Urcite ma nejakych 10 kg, ne? Manzelova sestrenice takhle cekala dvojcata, rizikac, musela lezet, pak se narodili ve 29tt cisarem, zase lezet a doma mela dvouletyho davidka a musel tam s ni curt nekdo byt, on jeste neumel sam na zachod a nenajedl se a ona jen lezela.... Takze byla zamestnana cela rodina

pajinka85
8. srp 2011

@d.h.86
A jéje, tak potvora přišla. 😢 😢 Tak to mě mrzí...

pajinka85
8. srp 2011

@amallie
Koukám, že někde to mají hodně těžké. my, co máme dětičky úplně zdravé a ani nás nic netrápí si to neumíme představit a spousta z nás si toho ani neváží, protože si nepřipouští, co by se mohlo stát.
Já jsem během prvního těhotenství byla jak "zhulená" všechno mi bylo úplně jedno, věřila jsem, že všechno bude v naprostém pořádku, nic jsme si nepřipouštěla, ani hádat se mi nechtělo... A hlavně jsem se nepídila po všem co by se mohlo stát.Tak jsem byla v nevědomosti.
Teď už to bude asi horší, setkala jsem se hodně s případy, že to nebylo tak jak má být a vidím spoustu nemocí okolo a teď už mi to nepůjde na to nemyslet.

d.h.86
8. srp 2011

@pajinka85 nj,co se dá dělat,ae mám slíbený nákupytenhle týden 😀

pajinka85
8. srp 2011

@d.h.86
No nic s tím neuděláme, musíme počkat, až si to příroda zařídí...
Tak to máš dobrý, tak si kup něco pěkného.🙂 Mě teď rozptyluje dodělávání domečku, takže vybíráme nábytek, věci do kuchyně a spotřebiče...takže také není moc času na truchlení.
Jednou to výjde-MUSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ 😉

lilin
8. srp 2011

@pajinka85 jj, cvičíme vojtovku, byla děsnej prcek 😀 u lokte hlavička a před zápěstím končily nožky.... u nás je největší problém v krvácení do mozku po porodu, ten zbytek už je takovej lehčí, taky doufám že druhé mimi bude zdravé, doufám taky že doktoři dodrží svuj slib a budou mě víc hlídat.. a jestli ne tak... 😠
@amallie malá má jen 7kg, je droboučká ale dlouhá, tak doufám že ten kočár bude něco platný, jsme z Vrchlabí, hele já si to zatím ani neumím moc ani představit jak to bude, jen vím že druho mimi chci a manža se mě dokonce včera ptal jestli pujdem i do třetího blázen 😀 o malou by se musela taky postarat celá rodina, jedna babča v týdnu a druhá o víkendu, manža není schopnej, ten je ciltivka na pachy a kdyby měl vyměnit plínku tak s belikem u pusy
a dvojčátka jsou v pořádku? ta pak teda taky musela mít doma zápřah, já jsem teda po císaři pak doma dělala všechno i když já doma neměla dvouletýho dábla, ale dělala jsem všechno i jsem si došla dvakrát do špitálu znovu na sešití páč mi to ve fakultce odflákly 😅

d.h.86
8. srp 2011

@pajinka85 no snad joo,jenže kdxž má člověk problém,tak to prostě vidím bledě,ale jediný plus je muj skvělý manžílek a hlavně náš malej,začíná ce hýbat hodně,tak má člověk pořád co dělat

pajinka85
8. srp 2011

@d.h.86
já vás tak obdivuji, že už chcete všichni druhé. Mě to v té době ani nenapadlo. Já jsem kolem malého pořád běhala a měla toho tak akorát. Tak až když mu byli 3 roky, tak jsme si říkala, teď už by to asi šlo. Ale zrovna nebyla vhodná situace. A teď už i Kubík, by chtěl ségru, aby ji prej mohl chránit před zlobivými kluky. 🙂
@lilin
jéé, já mám jednu bývalou spolužačku z Vrchlabí.Neznáš Peťulu Pacholíkovou?
Hlavně, aby Nikolka všechno dohnala a byla k nepoznání od zdravých dětiček a u druhého se nenech odbýt a ať tě opravdu doktoři pořádně hlídají.

lilin
8. srp 2011

@pajinka85 nevím... jméno mi nic neříká ☹ moc lidí tu ani neznám... neboj na doktory jsem připravená a když nebudu mít sílu vyřvat si něco já tak to za mě vezme manža a ten má skvělý pohled vraha 😀

d.h.86
8. srp 2011

@pajinka85 víš co,jak jsem psala,mám zdravotní problémy a tak pokud chceme druhé,musíme co nejdřív a ještě to je zkomplikovaný operacemi,které malý bude muset podstoupit
jinak jsem se holky chtěla zeptat,kdo máte už děti,napadlo mě,jestli nejsu těhu a jen jsem to nedostala,protože mám tvrdý podbřišek,nebo prostě takovej,nevím...zatim mrcha jen tak slabounká,ale právě to břicho nemám měkký jako normálně

lilin
8. srp 2011

tak holky... resty napraveny, album založeno a něčím zaplácáno 😀
@d.h.86 a test jsi zkoušela? jinak já teda nevim, břicho v těhu přeci nemá být tvrdý

d.h.86
8. srp 2011

@lilin jako ne tvrdý,já fakt nevím,takovej divnej pocit,ale ani při MS nemá být tvrdý ne?
test jsem chtěla dělat ve středu

amallie
8. srp 2011

@lilin zpocatku ten kocar urcite pomuze, kdyz je drobna, nase mala je taky droboucka, i kdyz ne tolik, ale ma necelych 10 kg
Ta sestrenka to mela strasne komplikovany, musela od 10tt zalehnout a stejne porodila brzo...... S prckem teda musel porad nekdo byt, tak se u nich po 14-ti dnech stridaly babicky, ja jsem prave kvuli tomu nechtela brzo druhe, kdybych nahodou musela lezet a ejhle, ono staci si zlomit nohu, ze 😖 U nas totiz moje mamka pracuje a tchyne taky a to jeste tchyne nepomuze absolutne s nicim, dokonce ted uz lezim 12. den a ona jeste ani nenabidla, ze by aspon nakoupila, ci tak neco 😠 Mas dobry, ze pomuzou babicky, preci jen se budes muset hlidat! Pricina toho predcasnyho porodu se nezjistila?
Jdu mrknout na album!

lilin
8. srp 2011

@amallie ne bohužel na nic nepřišly... takže ani nevíme na co dávat bacha, všechno bylo v pořádku, placenta, pupečníkový cévy taky....moje mamina taky maká a u tchýně je malá nespokojená nevim proč.... takže to med nebude, ale co se dá dělat, nějak se to přežít musí... teda máš opravdu hodnou panimámu
@d.h.86 středa už skoro je.... ale nevim no, asi bych počkala zda se mrška pořádně nerozjede...jakmile dorazíš na gyndu daj ti provokačku asi co..

philipa
8. srp 2011

@pajinka85 taky musím souhlasit s obdivem mít tak brzy mimi po sobě. Já jsem si taky říkala s tím mým dáblíkem, že to druhé taky nejdřív až mu budou tři a stejně si myslím,že když se zadaří že to bude pěknej mazec.. 🙂 On je takovej neposeda, po nákupních centreh ho musím naháně,t takže že by mi jako postál u kočáru v tom sii žádné iluze moc nedělám 😀

philipa
8. srp 2011

@d.h.86 tak koukám že mrcha dorazila, tak to mě mrzí ☹ Já uvidím zítra,ale bolí mě břicho a nějak divně i třísla což jsem nikdy neměla tak uvidím,musím pořád něco dělat, aby mě to nelákalo testíkovat 😉

amallie
8. srp 2011

@lilin tak snad to bylo ojedinele a druhe miminko se podari dopect zdarne do konce 🙂 Mala je moc krasna zlatovlaska, moje ma taky zlaty vlasky, ale zatim hodne malo, teprve ji zacinaji rust
Ono s tou organizaci na neco prijdete, ja furt tvrdila, ze u nas by se to nijak nedalo vyresit a bla bla a ejhle, stalo se a samozrejme se to vyresilo, muselo se
Jo, tchyne me strasne zklamala ☹ ☹ Ty vogo, tady mi pomahaji i sousedi!!! Jen, ze me videli jak me tahaji z auta a normalne chodi, jestli nepotrebuju nakoupit a tak, lidi od manzela z prace vozi jidlo, ja se az stydim, ze zas tak spatne na tom nejsem, ale moje tchyne ani houby...... Rikal manzel, ze vcera volala, ze kdykoliv pomuze 😀 😀 😀 Je fakt smesna 😠

amallie
8. srp 2011

@d.h.86 chjo ☹ Tak aspon ale ty nakupy za odmenu! Ja jsem to taky dneska dostala

marcelkap
8. srp 2011

Ahoj holky, já vás fakt nestíhám tyjo 😝 Snažila jsem se dočítat, ale je toho moc a času málo. Včera jsme se vrátili domu - byli jsme u tchýně na takový dovolený. JEzdili jsme po výletech v okolí, malá běhala na zahrádce, z čehož je úplně nadšená protože doma to nemá. Za celej tejden jsem si nevzpomněla na nějakou mrchu, testování a podobně, ale teď najednou jsem se koukla, kolik jsem DC a začala jsem být trochu nervní. Snažili jsme se fakt intenzivně, dá se říct, že každej den, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Někdo řiká, že je lepší ob den, někdo zase, že klidně každej den, tak uvidíme 😒

d.h.86
8. srp 2011

@marcelkap my ted celej měsíc a dnes mi je z mrchy tak blbě
přemýšlím,že si asi další cyklus zajdu pro něco na gyndu,nevím,asi v mé případě homeoptaika nepomnužou
nebo ještě počkám,páč pořádně je beru až ted tak měsíc,taktřeba ted s mrchou odejdou nějaký cysty a pujde to

pajinka85
8. srp 2011

@d.h.86
Já vím, že máš nějaké problémy, to jsme už četla. ☹ Ale neztrácej naději. A nebo se klidně běž poradit s panem doktorem..třeba ti nějak pomůže. 🙂 No já se taky pořád cítím divně, ikdyž jsem to dostala. Je mi divně od žaludku a zvláštně mě popichuje v podbříšku..ale těhu nejsem, test jsem zkoušela po MS. Nevím, asi se to tam jen nějak po té HA rozjíždí či co. 😒
@amalie
U tebe mě také mrzí, že ta potvora dorazila. Tak snad nás bude více příští měsíc a budeme mít májové dětičky. 😅
@marcelkap
přeji aby alespon tobě ta mrška nedorazila a přibyli tu těhulky. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru