Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncaka
autor
31. črc 2011

@maxi.smile no, tak to si na chatě užíváš, a vypadá to, že si budeš užívat i hlady 😉 Ten pásový opar je fakt "nebezpečený" co se dětí týče, kamarádčina dcera opravdu neštovice, po kontaktu s člověk s pásovým oparem, dostala, takže na tom asi něco pravdy bude. Kafčo na zimu? To chce nějaký groček, ne? 😉 Ale navnadila jsi mě, taky si ho půjdu udělat a zakrojím kus dortu, který je v ledničce 😀 Tady taky prší, jak se tak dívám a teď mi došlo, že je manžel na kole 😕 Chudák, zmokne. A jinak jsi dost dobrá, že máš výdrž a Mamatest neupotřebíš dříve 😀 Já dneska vyměkla, ale opravdu zbytečně, jen kdyby aspoň ta mrcha dorazila a ono nic 🙂 Tak jak kafčo, zahřívá?? 😉 Já mám ještě šílenou chuť na hermelín, ale už došel 😀 a jít do obchodu? To jsem děsně líná....to si radši nechám zajít chuť 🙂

moncicak.as
31. črc 2011

Holky, tak dnes jsme se měli jít podívat na byt, ale bývalý nájemníci se odmítli dnes odstěhovat, prý až zítra, a to mají soudní vystěhování k dnešnímu dni...sna už zítra vypadnou, at se můžeme jít podívat na byteček 🙂 Jinak já sice MS mám,ale včera jen lehké špinění a dnes to neni pomalu ani na vložku...jestli tohle dělá ten Kotryhel, nic mě nebude bolet celou MS a krvácet budu taky minimálně, tak ho budu pít po litrech 😀 😀 😀

Jinak zítra frčim odpo do Mostu, pozítří běhání po úřadech, ve středu možná stěhování, mě klepne 😎

@moncaka Kéž by Ti nedošla a později jsi našla // 🙂 Stejně je na tom i moje ségra, nedostala to, ale zatim // nenašla, jen má spoždění...taky je po vysazení prášků..

moncicak.as
31. črc 2011

***Těhulky****
terioza1
zr.ska

****Snažilky***
moncicak.as.................. 2DC
dilemma............................ 3DC
deyana............................... 4DC
kotatkoz..............................4DC
martinka87.......................8DC
svija...................................13DC
kive76.............................. 14DC (1. den po 2. IUI)
frapik............................... 16DC
kimm88........................... 16DC
yesu..................................24DC
jituska86..........................25DC
d.h.86.............................. 26DC
moncaka.........................28DC
maxi.smile.....................36DC
luckamb............................ xxDC (13. 6. vysazena HA, MS zatím nedorazila)

moncaka
autor
31. črc 2011

@moncicak.as no tak teď by se mi hodilo, kdyby si dala ještě tak týden na čas, protože jestli budu mít tak 30DC, tak budu mít MS pak na celou dovolenou u moře, a tím pádem si neužijeme dovolenou úplně tak, jak si představujeme ☹ Už vidím, že to tak bude, že ms pak dostanu v den odletu a skončí v den příletu zpět domů....Nejhorší na tom všem je, že ani nevím, jestli mám zpoždění nebo ne, protože nevím, kdy to po nebrání HA mám dostat 🙂 🙂 takže jsem z toho taková zmeťená 🙂 🙂

moncicak.as
31. črc 2011

@moncaka Já takyměla pocit, že msim mít nutně normální cyklus 28 dní, jako u HA a s podivem pak zjistila, že mám 35 😕 🙂 Tak snad si dá ještě načas, minimálně tedy týden 😉

moncaka
autor
31. črc 2011

@moncicak.as Při braní HA jsem měla sedm let 25denní cyklus, tak je to takový nezvyk, že 28. den a nic 😅 35dní bych teda teď fakt brala 🙂 A jsem rozhodnutá, že jestli do příštího víkendu nedorazí, tak testnu a když nic, objednám se na gyn.. 🙂 🙂

moncicak.as
31. črc 2011

Jinak , nemáte nějaká doporučení, ty, které čtete na nějakou dobrou knížku, nejlépe z prostředí Egypta? Ted čtu NEFERTITI, a až dočtu, tak abych věděla, co si koupit 😉

moncaka
autor
31. črc 2011

@moncicak.as Tak v tomto teda neporadím ☹ To jsem Ti poradila, co?? 😀

Jinak, holky, není hermelín, došla marlenka, tak do sebe cpu houbovou polévku!!! Já jsem fakt hrozná!!!

martinka87
31. črc 2011

@moncaka no prave,uzivat dokovad to jde 😉 jak jsem ted cetla diskuzi,sex,partnerstvi (nejak tak se to jmenuje), tak jsem se uplne vydesila co ti chlapi dokazou ☹ je mi te holky lito!!! Ach jo...

Ja jsem dneska pekla cuketovojablecny kolac a k jidlu mame zbytky ze vcera,manzel gulas a ja kuskus,mnam 😉
Jinak doma manzel maluje technickou mistnost a ja vybiram fotky na schodiste,protoze pry na kazdem schodisti v baraku musi byt fotky(ala Amerika asi) 😀

macek01
31. črc 2011

Ahoj holky, je mi to doopravdy trapné sem lézt, když vím, že mám otázku úplně na něco jiného. Chtěla jssem se zeptat: Vysadila jsem prášky 3.7.2011 a do teď jsem to nedostala... Mám hlad jako pes, chodím na wc jako koroptev a měsíčky nikde... :-/ doopravdy se obávám. Prosím Vás nemáte s tím nějaká zkušenosti? Děkuji předem. Jo a má nálada se střídá fakt úžasně. Jednou v pohodě, teď chci vraždit. Já fakt nevím a bříško mě také trošku pobolívá :-/

malinka_02
31. črc 2011

***Těhulky****
terioza1
zr.ska

****Snažilky***
moncicak.as.................. 2DC
dilemma............................ 3DC
deyana............................... 4DC
kotatkoz..............................4DC
martinka87.......................8DC
svija...................................13DC
kive76.............................. 14DC (1. den po 2. IUI)
frapik............................... 16DC
kimm88........................... 16DC
malinka_02.....................19DC
yesu..................................24DC
jituska86..........................25DC
d.h.86.............................. 26DC
moncaka.........................28DC
maxi.smile.....................36DC
luckamb............................ xxDC (13. 6. vysazena HA, MS zatím nedorazila)

malinka_02
31. črc 2011

Ahoj holky po víkendu vás sotva zvládám dočítat :o) doplnila jsem se s dovolením do tabulky. Gratuluji k // všem a vítám nové snažilky.

Holky chci se zeptat vy králikujete od konce MS do začátku nebo jen uprostřed nebo jak?

maxi.smile
31. črc 2011

@martinka87 já tu diskuzi četla před chvílí taky...mazec 😨 😕 😔 😒 ...já fotky na zdi ráda taky 😵 😀

kive76
31. črc 2011

***Těhulky****
terioza1
zr.ska

****Snažilky***
moncicak.as.................. 2DC
dilemma............................ 3DC
deyana............................... 4DC
kotatkoz..............................4DC
martinka87.......................8DC
svija...................................13DC
kive76.............................. 14DC
frapik............................... 16DC
kimm88........................... 16DC
malinka_02.....................19DC
yesu..................................24DC
jituska86..........................25DC
d.h.86.............................. 26DC
moncaka.........................28DC
maxi.smile.....................36DC
luckamb............................ xxDC (13. 6. vysazena HA, MS zatím nedorazila)

moncaka
autor
31. črc 2011

@martinka87
@maxi.smile
ta diskuze je fakt naprosto "šílená", chudák ženská.....takové ponižování, urážení, no prostě hrůza. Od takového kreténa na míle daleko.

@malinka_02 my jen tak občas, tak 2x-3x do týdne, určitě né každý den, to bych nedala 😀 😀

d.h.86
31. črc 2011

holky,co je to za diskuzi co tu řešíte?kde je?

maxi.smile
31. črc 2011

@malinka_02 tak my teda, jak na to přijde 😀 ...ono když se vezme, že ta potvůrka s bičíkem žije a pluje k vejci třeba i 2 dny.. tak to zkoušíme jak po skončení MS, uprostřed cyklu, tak před MS..prostě když je chuť...však ona se někdy jedna zatoulá, tam kam má 😀 Hlavně nechci, aby manža nepocítil, že jsou třeba zrovna plodné dny...Aby neměl pocit, že je to jen kvůli tomu 😉 ..samozřejmě není 🙂

moncaka
autor
31. črc 2011

Mám to stejně jako maxi.smile, chci stále udržet tu pozici, že sex není jen kvůli dítěti, ale kvůli tomu, jako již předchozích 6,5 let. Proto neupozorňuji, kdy je třeba, resp. kdy by se to hodilo 🙂 a o to víc si myslím, že by to mohlo vyjít, protože ta psychika neovlivňuje jen ženské tělo, ale i to mužské a myslím si, že je třeba nemyslet moc na to, proč vlastně sexík v tuto dobu probíhá, ať je to tak nebo onak 🙂

sluuniicko
31. črc 2011

Ahoj holky, tak jsem se rozhodla přidat k Vám, snad mě tu nesníte 🙂) S přítelem se snažíme jen měsíc, ale už mám spoždění, tak uvidíme, jestli se zadařilo 🙂 Jinak aby jste tak nějak věděly..je mi téměř 23 let, jsem z Mostu, s přítelem jsme 7 let. Už se tu o mě zmiňuje moje drahá ségruška moncicak.as ;) Poprosila bych tedy, jestli by jste mě také zařadily do tabulky, dnes jsem 30DC 🙂

moncaka
autor
31. črc 2011

@sluuniicko ahoooooj, vítej mezi námi a moc Ti přeji, aby to zpoždění znamenlo to, nač tady všichni čekáme.....Tabulka teď běží zde online, ale jakmile se ozve Marcekap, myslím si, že zaktualizuje svou nádhernou tabulečku a budeme mít opět přehled. Jinak, jestli se chceš přidat do této probíhající tabulku přímo v diskuzi, stačí jen zkopírovat tu předchozí a dopsat se tam 😉

malinka_02
31. črc 2011

koukám že některý holky už tu mají docela dost DC, já mám cyklus jen 26 a ovulace 16 tak si říkám jestli těch 10 dní mezitím stačí

pajinka85
31. črc 2011

***Těhulky****
terioza1
zr.ska

****Snažilky***
moncicak.as.................. 2DC
dilemma............................ 3DC
deyana............................... 4DC
kotatkoz..............................4DC
martinka87.......................8DC
svija...................................13DC
kive76.............................. 14DC
frapik............................... 16DC
kimm88........................... 16DC
malinka_02.....................19DC
yesu..................................24DC
jituska86..........................25DC
d.h.86.............................. 26DC
moncaka.........................28DC
pajinka85........................30DC
maxi.smile.....................36DC
luckamb............................ xxDC (13. 6. vysazena HA, MS zatím nedorazila)

malinka_02
31. črc 2011

holky ještě se zeptám těch co zkoušeli Ovulační testy jestli se pak tulí i po když vědí, že už ovu proběhla?

pajinka85
31. črc 2011

Tak já dnes po dvou denním zpoždění testíkovala a jen jedna čárečka. :(Takže se na poprvé asi nezadařilo.
Ale kdypak ta MS mrška jedna dorazí. Při první vynechání antikoncepce (když jsme se snažili o první) tak chodila jak hodinky, přesně na den...
Po jak dlouhé době, když nedorazí chodíte popřípadě na vyvolávačku??? 😒

d.h.86
31. črc 2011

@malinka_02 tak já mám teprav nějak od dubna upravenou MS,a chodí mi pravidelně 6.,takže já určitě čekám,a pak se uvidím,ale tak min 5dní zpoždění bych počkala

maxi.smile
31. črc 2011

@sluuniicko ahoj! Vítám Tě a držím palce! V Mostě jsem byla zrovna teď od pondělí do středy 🙂 Moje milá tchýně si tam koupila ,,letní byt" 🙂

d.h.86
31. črc 2011

@pajinka85 já myslím,že čekají až tak 14dní minimálně,možná i měsíc

maxi.smile
31. črc 2011

@pajinka85 tak třeba byla ovu později, mimís tam je, ale na testu se ještě neukazuje? Jen hezky za pár dní zase zkus test 🙂

moncaka
autor
31. črc 2011

@pajinka85 třeba bylo na testování ještě brzy??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru