Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

amallie
19. srp 2011

@malinka_02 na tu krev bych zkusila nejakej lubrikacni gel, pravdepodobne to bude z drobnyho poraneni pri sexu
Kdyby to bylo od muze, jisto jiste by ho to bolelo

malinka_02
19. srp 2011

@amallie no mě se to práve předtím nikdy nestávalo a teď najednou, minule jsem si myslela, že je to díky ovuaci ale teď ji asi ještě nemám..

A ještě bych se holky zeptala začla jsem pít kontryhelový čajík a vím že se má pít jen do ovulace, já dnes na ovu testíku měla slabou druhou čárku, takže předpokládám že druhá bude zítra nebo až v neděli kdy myslíte že ho mám přestat pít až v den silné //? Díky moc

martinka87
19. srp 2011

@antana123 urco dorazi!! 😉 tento mesic moc snazeni neprobehlo... Pristi mesic nesmime tak lajdacit 😉

martinka87
19. srp 2011

@antana123 to je mi lito,snad se to manzelovi v praci srovna a zase nas navstivis!!! 😉

martinka87
19. srp 2011

Ahojky holky...
Ja mam doma stale marudka... Strevni chripecka 😉 tak trpime oba samozrejme,porad ho chlacholim... 😉

U nas je tehotna asi ryba,tak aspon nekdo v baraku 😀 se tesim,par dni a snad budou mimisci na svete a SNAD je teda dalsi rybky nesezerou...

jituska86
19. srp 2011

@malinka_02
Protoze sem si koupila kocarek pres internet tak sme ho rozlozily a ted sme ho zase slozily.... 😎

jituska86
19. srp 2011

@malinka_02 Nene nedelal mi zadnej test jen mi oznamil ze sem tehotna rekl at prijdu za 3tydny, sem asi pro nej tehotna kratce.

janule8
20. srp 2011

@malinka_02 ovulační test ti ukáže // před ovulací, takže určitě stačí přestat s pitím čajíku až budeš mít pozitivní ovu testík..
@jituska86 to jste si tedy s nákupem kočárku pospíšili..a jaký jste vybrali??
Jinak přeji všem krásný víkend, hojné snažilkování a třeba nějaké // na testíku..

těhule:
terioza1
jituska86 5 t.t.
maxi.smile
lilin
frapik
marcelkap
Lenkajp
michelina1
kimm88

Snažilky
svija...............................3.DC
maciatko248............... .5.DC
jinka09........................... 7.DC
blondatabruneta......... .9.DC
ameliejulliette................ 11. DC
kive76............................ 11.DC
amallie........................... 12.DC
philipa.......................... . 12.DC
Malinka_02.................. 13.DC
d.h.86............................ 13.DC
yesu.............................. 13.DC
janule8.......................... 14.DC
Baibies ......................... 16.DC tak snažílkování o měsíc odloženo na doporuč Mudr (po laparce)
sluuniicko.......................16.DC
puleckovi .......................17.DC
moncaka........................ 18.DC
Pajinka 85...................... 19.DC
brambora........................19.DC
kotatkoz......................... 24. DC
rajule.............................. 25.DC
martinka87................... . 28.DC
Antana123.................... .29.DC
luckamb........................??DC

blondatabruneta
20. srp 2011

ahoj holky musím se¨s Váma podělit o svůj dnešní horoskop 🙂 🙂 🙂 Lvi, kteří touží po založení rodiny, mají stále přízeň z vyšších sfér. Postavení planet nahrává plození, na což by si měli dávat pozor i ti, kteří o potomstvu neuvažují. Z milostných dobrodružství byste si mohli odnést víc než jen příjemné vzpomínky.
No není to paráda? 🙂 takže dneska se bude plodit o 106 😀 P.S. horoskop platí pro znamení lva 🙂

maciatko248
20. srp 2011

dobre ranko 🙂
@blondatabruneta a nepisu tam nieco aj o Baranoch? 😉
ja som sa vcera dozvedela zaujimavu informaciu ktorou som zostala dost prekvapena, kedze pracujem v sluzbach a chodia k nam aj gynokologicky do salonu tak som samozrejme jednu vcera vyspovedala a dozvedela sa ze velmi velka pravdepodobnost otehotniet su aj 2 dni poslednej MS to znamena ked zena uz len spini tak vtedy je velmi dobre snazilkovat sa 😝 takze mame viac krat sancu do mesiaca otehotniet 😝

blondatabruneta
20. srp 2011

@maciatko248 jééé to jsem měl vědět před pár dny 🙂 každopádně pokud to tento měsíc nevyšlo, tak to příští cyklus vyzkoušíme 🙂 Berani tam nic o miminkách nemají :(

martinka87
20. srp 2011

Dobre ranko holky...

@blondatabruneta sim sim a co maji ryby v horoskopu??? 😉

blondatabruneta
20. srp 2011

@martinka87 ryby: Nechybí vám vtip a dnes se rozhodně neberete vážně. Ironické poznámky blízkých vás proto nemohou urazit - naopak se jim od plic zasmějete. Ve společnosti budete opravdu vítanými návštěvníky. Nezkazíte žádnou legraci, spíš ještě přikládáte pod oheň.

martinka87
20. srp 2011

@blondatabruneta děkuji děkuji... ale dětičky žádné, ach jo ☹ ... 😉

majdasch
20. srp 2011

Můžete mi poradit? 🙂 Co to znamená, když mám slabou menstruaci bez bolestí? A ještě k tomu o tři dny dřív? Nikdy předtím se mi to nestalo a jsem z toho zmatená. Např. za celou noc ze mě vytekly tak 2-3ml krve (mám kalíšek, tak to vím docela přesně 😉 ), normálně to je třeba 10ml. Vůbec mě nebolí břicho, nejsem naštvaná a nevrlá, prostě se cítím, jako kdybych to neměla. Nevíte, co to může být?

maciatko248
20. srp 2011

@majdasch tak to je tazko povedat cim to moze byt, mne bolo povedane ze ak MS meska je to lepsie ako ked pride skor ze potom to znaci ze nieco nieje v poriadku, alebo je to len zaciatok a rozbehne sa to este

@blondatabruneta ved na to sa prave tesim dnes by sme to mali vyskusat my domky, tak som hrozne zvedava a zaroven rada ze som sa nieco take dozvedela 🙂

moncicak.as
20. srp 2011

@majdasch Já Ti nevim, já toto měla po MS, kolem 9DC, myslelal jsem, že to udělala ovu, ale ne, ovu by teprve měla proběhnout, takže nevim, o co šlo...může to být hormonální, může to být zahnizďování vajíčka, pokud jste se snažili, je dost možností... 🙂

malinka_02
20. srp 2011

@blondatabruneta je to je super já sem taky lev a sem 13DC 😀

blondatabruneta
20. srp 2011

@malinka_02 já sice teprve 9DC, ale co kdyby... 🙂 🙂 🙂

majdasch
20. srp 2011

@maciatko248 Myslím, že už se to nerozběhne, protože to začalo ve už čtvrtek, spíš se mi zdá, že se to naopak chýlí ke konci.
@moncicak.as Zahnizďování by bylo fajn, snažení proběhlo poctivě 😉
Takže z toho vyplývá, že těžko říct, co to teda má být a zase mi nezbývá než čekat, jak se to bude dál vyvíjet. Každopádně dík za rady 🙂

amallie
20. srp 2011

@majdasch jestli se snažíte, udělej si těhu test, jinak ms může být někdy i slabší a kratší, třebas neměla vysokou sliznici

maciatko248
20. srp 2011

@majdasch pravda este tu je zahniezdenie, to by bolo to krajsie vysvetlenie...dufam ze to tak v tvojom pripade aj bude 🙂

pajinka85
20. srp 2011

@majdasch
Uvidíš....já měla MS taky hrozně krátkou a slabou, ale zase se 3 denním opožděním. Ono si občas tělo dělá co chce..ale třeba to je těhu,jak říkají holky. 😉 Ale to se pozná-test jsis nedělala?
Holky já pročítala článek den po dni po oplodnění a také mimo jiné tam psali, že již 7 den je možné zjistit otěhotnění. Ale to asi jen v krvi, ne?

d.h.86
20. srp 2011

@majdasch podle mě se tělo jen nějak spletlo,prostě se jednou za čas muže stát,že se to zpozdí,nebo přijde dřív
a jaký kalíšek?

ameliejulliette
20. srp 2011

@majdasch Já Ti nevím, mně přijde na zahnizďování (ale na moje! každý to má jinak) i ty 2-3 ml dost... Ale kéž by to bylo ono! 😉 Protože jinak příznaky a všechno může být stejné jako u ms 😉 Kalíšek mám už cca tři roky, ale před porodem jsem ho skoro nemohla používat (menší velikost, ale stejně mě vždycky bolel celý podbřišek), tak teď si konečně libuju 😉

ameliejulliette
20. srp 2011

@pajinka85 To se má podle mě tak, že již 7. den po oplodnění se dá detekovat těhotenství u někoho, komu se oplodněné vajíčko už stihlo zahnízdit a začít vylučovat hcg 😉 Jinak třeba test o citlivosti 25 mi u neprosperujícího těhotenství kreslil druhou čárku ještě i při hcg 7.

ameliejulliette
20. srp 2011

@maciatko248 To je teda zvláštní, jak to, poslední dny ms? Když do ovulace ještě zbývá tolik času, kde to ty spermie přečkají? 😅 Nevysvětlovala ti nějak blíže?

ameliejulliette
20. srp 2011

@blondatabruneta No hup na to 😉 😀 My budeme taky o sto tristo. Začali jsme už včera a jelikož chceme holčičku, budeme králíkovat každý den a kdybych věděla, kdy přesně budu mít ovulaci, tak ten den vynecháme 😀 (Jsme Benjaminka počali v den ovulace na 1. máje 😵 )
@martinka87 Hehe, ryba 😀 Ale ta bude mít asi vícerčata 😀 S tím čajem asi bych klidně pila do // na ovutestu. Já jsem vždycky pila přesně do dne ovulace. Teď nemůžu, protože kojím 😝 No snad to půjde i bez něj...

ameliejulliette
20. srp 2011

@jituska86 No super, jakou káru jste vybrali? 😉
@antana123 Věř tomu, že k vám miminko přijde, až uzná ono samo, že je ten správný čas 😉 a opravdu přijde v ten nejlepší čas 😉 U nás taky přišlo, když jsme si po těch nezdarech chtěli odpočinout a když jsem zrovna dala výpověď v práci - čili v době, kdy jsme vlastně "nechtěli" a nakonec je všechno úplně super 😉 Bude tomu tak i u vás, uvidíš. Držte se!

maciatko248
20. srp 2011

@ameliejulliette no zacala vysvetlovat ale boli sme prerusene a ja som to nechapala a potom uz odchadzala prec, len ked odchadzala tak mi v tichosti pripominala aby sme to urcite skusali. No hold ak pride o mesiac tak ju zacnem spovedat hned ked pohne kluckou u mojich dveri 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru