Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

maxi.smile
5. črc 2011

..tak mi manža zase odjel do práce a přijede v pátek v noci ☹ ☹ ☹ Jediné, co mě těší, že přijede ve správné dny 😉 a bude snažílkování a snažílkování 😀 😀 😀 Holky, dočítat vás, je teda síla 😨

miselinka2
5. črc 2011

tak jak pak holky nějaké výsledky? 🙂

zr.ska
5. črc 2011

Ahoj holky, tak u mě podle teploty konečně předevčírem proběhla ovulace. 26 DC...Už jsem ani nedoufala, že příjde... 😵 tak teď čekat nějakých dalších 10 dní, jestli přijde ms....
Nějaké nové těhulky mezi námi?

maxi.smile
5. črc 2011

@zr.ska wow, tak to držím palce! 😀

marcelkap
5. črc 2011

Ahoj holky, fakt nezvládám dočítání. Odjeli jsme k našim na "prázdniny", takže se hlavně omlouvám za neaktualizování tabulky, pač mi nedošlo, že sice naši maj internet, ale tabulka zůstala doma v počítači a až dneska jí mám k dispozici, takže jdu hned na ní.

zr.ska
5. črc 2011

@maxi.smile děkujuuu 😉

marcelkap
5. črc 2011

@terioza1 Jejda, teď čtu špatný zprávy - je mi to líto, ale nic není ztracený, hurá do dalšího snažení. Na jednu stranu je fakt dobře, že to bylo takhle hodně brzo a ne až dýl, když už bys miminko viděla třeba na utz.

martinka87
5. črc 2011

Ahojky holky... Tak my se s manzou snazime ted kazdy,min obden,tak to snad klapne 😉
Jinak dneska zas delame neco na baracku,nejake dodelavky 😉 a dneska probehne historicky prvni obed na terasce 😉))) tak se tesime (vstavali jsme pozde,tak ted teprve varim)

martinka87
5. črc 2011

@michelina1 juuu,tak to preju kraaaaasnou svatbu 😉

dilemma
5. črc 2011

Ahoj holky no tak ja dnesk aodpoledne kdyz pujdu s malickym na prochazku zamirim do lekarny pro testik🙂 moje ms uz by se mela blizit takze co nevidet se dozvime pravdu jestlis e zadarilo, ale test chci mit doma kdyby nahodou ms neprisla🙂:D

michelina1
5. črc 2011

@martinka87 děkuju jsi zlatíčko 🙂... Snad budu moc příteli - manželovi už tou dobou 🙂 oznámit, že čekáme miminko 🙂... Tobě zase hodně štěstí do snažení - už jsi po ovulce??? 🙂 kolik jsi DC??? 🙂

amallie
5. črc 2011

Cau zensky, ja hlasim, ze jsem po ovulce, byla 20dc, podle grafu BT, snazeni probehlo intenzivne, tak cekam, jak to dopadne 😵 Kez by, kez by!

martinka87
5. črc 2011

@michelina1 ja jsem dneska podle Marcelky 12 DC 😉 a zda ovu probehla,to neviiiim 😉
Juuu,to bude mit nejkrasnejsi svatebni dar!!! 😉

kajra
5. črc 2011

čaute. Tak nic. Mrcha se dostavila...a to jsme se tomu teda věnovali...Aj dny napočítané...Teď jsem kdesi vyčetla, že je lepší mít styk ob den a ne denně....
😒

berticka
5. črc 2011

@maxi.smile Děkuji za přivítání. Mám ještě jeden dotaz, který nepřímo souvisí s otěhotněním 🙂 Zubař mi při každé preventivní prohlídce říká, že zcela určitě budu mít jednou problém se spodníma osmičkama a že bych si je měla nechat pro jistotu vytáhnout. Já jsem bohužel trochu lajdák a na vytažení jsem se ještě neobjednala, i když se objednám příští týden, objednají mě až na dobu za cca 3 měsíce...no, zajímá mě, kdybych náhodou otěhotněla a ty zuby mě chytly v těhotenství a museli by mi je v těhotenství vyndat, byl by to asi problém, co? Těhulím se nesmí píchat nic na umrtvení, ani narkóza pro ně není asi dobrá, že jo? V každém případě se příští týden už určitě objednám 🙂

amallie
5. črc 2011

@berticka tehulim muzou zuby bez problemu umrtvit 😉 celkova narkoa by byl ale problem

berticka
5. črc 2011

@amallie Když jsem právě byla u zubaře naposledy a trhal mi horní osmičky, tak se, když mi píchal umrtvující injekci, ptal, jestli nejsem těhotná. Podle něj my ty spodní mi musí vzít chirurg v lokální anestezii, jemu by se to v ordinaci nemuselo povést. Štve mě, že všechno řeším takhle pozdě.

michelina1
5. črc 2011

@martinka87 no ještě aby to vyšlo 🙂 teď jsme na to před hodinkou skočili - myslím, že mám ovulku dneska, tak snad... 0🙂... no byla bych úplně nejšťastnější - ještě ale počkám do zítřka na potvrzení ovulace dle bt a bolavých prsou 😀... no pak bych to kdyžtak měla (ne)dostat den po svatbě - tak bych hned dělala testík... No tak vy máte pěkné tempo snažení tak to by nemusel být problém a hlavně ovulku urči neminete - vsadím se, že je tu o tebe do 3 dnů nejdýl 🙂 😉

moncicak.as
5. črc 2011

@berticka Mě v těhu trhali zub, a anestezii jsem dostala (klasickou injekci)...Trhali mi zub v cca. 5.měsíci...takže pokud nemusíš pod celkovou narkózu, tak je to v pohodě 😉

moncicak.as
5. črc 2011

@martinka87 Já jsem dnes 11DC, taky už se snažím, jak divý, ale spíš obden, nijak to nehrotíme 🙂 Nevim, kdy mám ovulku, ale snad ji nemineme 🙂 Tak to držim palce, aby to vyšlo, to by bylo krásný překvápko a dáreček pro manžu 😀

berticka
5. črc 2011

@moncicak.as Díky za uklidnění 🙂! Jinak holky, jak řešíte, jak často se snažíte, tak my s manžou tak 1x za dva až 3 dny...a musím říci, že si to opravdu užívám 🙂

philipa
5. črc 2011

Ahoj všem a zdravím nové příchozí.Tak já jsem 36 DC bolí přicho jako když to mám dostat a těhu test jsem si dělala včera a vyšel negativní. Tak nevím , cyklus mám po vysazení antikoncepce nepravidelný plus minus 33 dní. Při prvním těhu jsem měla pozit test již před menzes a těd nic i po meškání 😒 Myslím že jsem ovulku měla podle výpočtu tak kolem 18-20 takže už by něco vidět mělo něco být, alespon ten duch..tak jsu zmatená.. 😕

amallie
5. črc 2011

My se snazili den pred ovulaci a v den ovulace, mimo tyhle dny podle nalady 🙂

Kdo umite anglicky, na strankach fertilityfriend.com muzete delat grafy bt, ale oni hlavne ty grafy shromazduji a delaji z toho statistiky, tudiz se tam da i hodne docist, dle jejich statistik se co nejcastejsim sexem v dobe mezi 3dny pred ovu a v den ovu nekolikanasobne zvysuje sance na poceti, nez kdyz je to obden ci jednou za dva dny

amallie
5. črc 2011

@philipa tak to vypada spis na zpozdeni 😖 ☹

moncaka
autor
5. črc 2011

@amallie A třeba taky ne ;)

moncaka
autor
5. črc 2011

Jinak vítám všechny nově příchozí a všem, i né nově příchozím, stále držím pěsti, ať se zadaří!!!! ;) Já si to začnu průběžně přát od nadcházejícího víkendu... 🙂

lenka5731
5. črc 2011

Ahoj holky, zdravím vás po prodlouženém víkendu. Víceméně celé nám to propršelo, ale teď po příjezdu domů svítí slunce, takže fakt super 😀
Koukám, že se naše počty rozšiřují geometrickou řadou, tak snad bude stejně rychle přibývat i //. U mě zatím žádná změna, rudoška nedorazila a čárky na testu jsou už fakt dálnice, na poruchu cyklu to nevypadá. Břicho mě bolí "klasicky těhotensky", tak snad to tak vydrží ještě 8 měsíců. Snad to nezakřiknu, když to tu píšu.
Všem přeju hodně štěstí. I sobě. 😀

dilemma
5. črc 2011

TAk holky uz vim na cem jsme dneska odpoledne dosla ms takze dalsi pokus az za par dni chjooo:(:(:(

kleopatra35
5. črc 2011

ahoooj, tak hlásím dvě čárky, docela silné.....ani tomu nemohu uvěřit, spíš se raduji potichu, nevěřím, že bychom měli takové štěstí a klaplo to tak rychle....ale chci se zeptat, zda nemáte podobnou zkušenoust...všera jsme se s manžou tulili až k vyvrcholení a já hned po té dostala takovou děsnou křeč do podbřišku, že jsem myslela, že je má poslední minuta, zvracela jsem, brněli mi konečky prstů...celkem to trvalo cca 15minut....ale byli nekonečné....no a ráno jsem si udělala ten test a byl pozitivní, jenže teď jsem trošku v šoku, co ta včerejší křeč měla znamenat...zažil to již někdo?? Kdyby to bylo mimoděl.t. tak snad by takové bolesti byli v kuse a ne jen po orgasmu...co si o tom myslíte???

zr.ska
5. črc 2011

@kleopatra35 Ahoj, moc gratuluji k dvěma čárkám 😉 Jinak s tou bolestí zkušenosti nemám, ještě jsem těhu nebyla...snad některá holčina tady poradí...
Jak dlouho jste se snažili? A kolikátý den cyklu jsi? 🙂
Já jsem minulý cyklus taky měla dvě čárky, ale ještě před očekávanou ms a malý se nakonec asi neudržel...
Držím palce ať vše dobře dopadne 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru