Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

martinka87
21. čer 2011

Chichi, my uz jsme si jeden koupili a tady jetak akorat misto pro mimiska, ktery snad brzo pribude 😉

Nad pradlem jsem uvazovala, uvidime co vymyslim... 😉

Jo a jinak jsem vlastne taky chtela napsat, ze jsem snazilka amater, nic nemerim, nic neresim, nic nesleduju (krom zvlastni citlivosti bradavek) a listovku beru z jineho duvodu nez tehotneni 🙂)))

Jdu spat, at zitra nevypadam v praci jak lenora 🙂 dobrou noc...

amallie
22. čer 2011

@martinka87 holka, to je nejlepsibyt ten amater 😀 nemusis nic resit, jak totiz zacnes, zacnes cvokarit 😀 ja jsem bydlela taky v letnanech, nebo na proseku, ci jak to je a ted jsem v hloubetine, co by kamenem dohodil

@marcelkap covece, ja jsme ten typ, co by na to myslel i na ty dovoleny 😀 😀 Jako jo, pred trema mesici jsem jeste dite nechtela, takze jsem na to, samo, nemyslela no ale ted ho chci a myslim 😀

eleonor
22. čer 2011

Ahojky, tak jsem se pokusila trošku rozmotat tabulku, jak by měla vypadat pro dnešek, ale nevím, jestli se mně to povedlo, jsou v tom už nějaký zmatky 🙂 tak kdyžtak opravujte 🙂 některý čísla už vypadají docela nadějně 🙂

moncicak.as....................34 DC (kyselina listová)
zelinda.............................33 DC (babyplan, listovka)
Maxi.smile.......................33 DC (kyselina listová)
Deyana............................28 DC (superželezo)
kotatkoz............................27 DC (kyselina listová)
jinka09.............................26 DC (kyselina listová)
Ivis85................................25 DC (nic)
Martinka87......................23 DC (kyselina listová)
eleonor............................22 DC (kyselina listová)
lilin....................................22 DC (?)
terioza1............................21 DC (clostilbegyt, Estrofem, čaj kontryhel+řebříček+hluchavka, kyselina listová)
vvvecna............................21 DC (kyselina listová)
kleopatra35.....................20 DC (Acidofolan)
zr.ska................................15 DC (kyselina listová)
marcelkap........................9 DC (kyselina listová)
amallie..............................9 DC (nic)
ivetm.................................? DC

eleonor
22. čer 2011

jinak... to sou tady všichni jenom z Prahy? není tady někdo taky z Moravy, abych si nepřipadala úplně sama? ☹

ivis85
22. čer 2011

Já se opravuju jsem teprven 24

moncicak.as....................34 DC (kyselina listová)
zelinda.............................33 DC (babyplan, listovka)
Maxi.smile.......................33 DC (kyselina listová)
Deyana............................28 DC (superželezo)
kotatkoz............................27 DC (kyselina listová)
jinka09.............................26 DC (kyselina listová)
Ivis85................................24 DC (nic)
Martinka87......................23 DC (kyselina listová)
eleonor............................22 DC (kyselina listová)
lilin....................................22 DC (?)
terioza1............................21 DC (clostilbegyt, Estrofem, čaj kontryhel+řebříček+hluchavka, kyselina listová)
vvvecna............................21 DC (kyselina listová)
kleopatra35.....................20 DC (Acidofolan)
zr.ska................................15 DC (kyselina listová)
marcelkap........................9 DC (kyselina listová)
amallie..............................9 DC (nic)
ivetm.................................? DC

@eleonor já jsem z Jižních Čech, takže co by kamenem jak na Moravu tak do Phy 😀

lilin
22. čer 2011

moncicak.as....................34 DC (kyselina listová)
zelinda.............................33 DC (babyplan, listovka)
Maxi.smile.......................33 DC (kyselina listová)
Deyana............................27 DC (superželezo)
kotatkoz............................26 DC (kyselina listová)
jinka09.............................25 DC (kyselina listová)
Ivis85................................23 DC (nic)
Martinka87......................22 DC (kyselina listová)
eleonor............................21 DC (kyselina listová)
lilin....................................22DC (kyselina listová)
vvvecna............................21 DC (kyselina listová)
terioza1............................20DC (clostilbegyt, Estrofem, čaj kontryhel+řebříček+hluchavka, kyselina listová)
kleopatra35.....................19 DC (Acidofolan)
zr.ska................................14 DC (kyselina listová)
marcelkap........................9DC (kyselina listová)
amallie..............................8 DC (nic)
ivetm.................................? DC

je to tak dobře????

no holky my budeme mít s manžou za měsíc 5 let výročí svadby, bylo by fajn kdybych mu mohla dát testík s bačkurkama co? jinak jsme výročí ani moc neeřešili, letos chceme na véču, ale taky bych ho ráda překvapila ještě něčim, ale fantazii mám v bodu mrazu

ivis85
22. čer 2011

@lilin jsem 24 DC, tak kdokoliv se bude opravovat, tak mi to prosím přepiště, to by tu byly jsem kopie DC 😀
minulý týden jsme měli to výročí a zašli jsme si na večeři a na kávičku, byl to takový uvolněný večer a já dostala kytičku lilií.
Holky včera jsem byla se synovcem na ukončení kurzu angličtiny, je mu 5 a já jako teta zastupovala taťku, který nemohl, tam bylo dětiček, všichni byli moc šikovní a některé mamči s sebou měli i menší prcky a bylo tam jedno úplně čerstvé miminko, tak týdení, takovej drobeček malej, já z té princezny byla uplně na měkko 😅 už se na to moc těším ...

eleonor
22. čer 2011

@ivis85 já už jsem začínala mít pocit, že se všichni snaží jenom v Praze a zbytek republiky se množit nechce 🙂

eleonor
22. čer 2011

@lilin já prosím o další opravu, jsem 22, ne 21 🙂

ivis85
22. čer 2011

moncicak.as....................33 DC (kyselina listová)
zelinda.............................34 DC (babyplan, listovka)
Maxi.smile.......................33 DC (kyselina listová)
Deyana............................28 DC (superželezo)
kotatkoz............................27 DC (kyselina listová)
jinka09.............................26 DC (kyselina listová)
Ivis85................................24 DC (nic)
Martinka87......................23 DC (kyselina listová)
eleonor............................22 DC (kyselina listová)
lilin....................................23 DC (?)
vvvecna............................21 DC (kyselina listová)
terioza1............................21 DC (clostilbegyt, Estrofem, čaj kontryhel+řebříček+hluchavka, kyselina listová)
kleopatra35.....................20 DC (Acidofolan)
zr.ska................................15 DC (kyselina listová)
amallie..............................9 DC (nic)
marcelkap........................9DC (kyselina listová)
ivetm.................................? DC

Teď už si nejsem jistá ani tímhle 🙂 ale u 50% to určitě pasuje 😀

ivis85
22. čer 2011

Začátek je takto?
moncicak.as....................34 DC (kyselina listová)
zelinda.............................33 DC (babyplan, listovka)
Maxi.smile.......................33 DC (kyselina listová)

lilin
22. čer 2011

moncicak.as....................34 DC (kyselina listová)
zelinda.............................33 DC (babyplan, listovka)
Maxi.smile.......................33 DC (kyselina listová)
Deyana............................27 DC (superželezo)
kotatkoz............................26 DC (kyselina listová)
jinka09.............................25 DC (kyselina listová)
Ivis85................................24 DC (nic)
Martinka87......................22 DC (kyselina listová)
eleonor............................22 DC (kyselina listová)
lilin....................................22DC (kyselina listová)
vvvecna............................21 DC (kyselina listová)
terioza1............................20DC (clostilbegyt, Estrofem, čaj kontryhel+řebříček+hluchavka, kyselina listová)
kleopatra35.....................19 DC (Acidofolan)
zr.ska................................14 DC (kyselina listová)
marcelkap........................9DC (kyselina listová)
amallie..............................8 DC (nic)
ivetm.................................? DC

tak ted už? zkopírovat to jednou za den a přidat číslo není těžký, ale aby jsme to nedělala každá po ránu... to by jsme mohli mít jeden cyklus i na stovku dní 😀
dneska ráno mi bylo fakt zle teda, malá tady řádí a mě čeká grunt na sobotní oslavičku narozek, dělá se mi špatně v autě, nebo prostě najednou motanice hlavy, a připadám si tlustá víc jak normálně, já jsem tak zvědavá komu a jestli nám a vubec... taky se vám ten čas tak táhne???

zr.ska
22. čer 2011

Jeee holky ja jsem puvodne taky z Letňan....to je náhoda. Kdyby jsme tam všechny zůstali, tak jsme mohli jezdit s kočárkama 😉 no co se dá dělat 🙂

lilin
22. čer 2011

@lilin no já vždycky než se s prdolkou v patách dostanu k tomu abych to upravila, tak je někdo rychlejší.... vzdávám to 😉 😀

ivis85
22. čer 2011

@lilin já jsem v té tvé poslední tabulce ok 😀
@zr.ska teda vás je, to je fakt náhoda 🙂
Holky mamky, jaký máte teď kočárek a jak se vám s ním jezdí?

moncicak.as
22. čer 2011

@ivis85 Já jsem v tabulce o.k:-) Jsem dnes 34DC a manža už věří v 3% že jsem těhu, to je pokrok, ještě před týdnem to bylo 1% , do porodu se snad na těch 100% dostanu 😀 😀 😀 Nu což, zítra budu ráno testovat, tak uvidim...
Ty jo, koukám samí Letňanský, samí ,,bejvalý" Letňanský 😝
Já neporadim, my už nekočárkujeme...jen opravdu vyjimečně, když je dlouhý výlet... 🙂

ivis85
22. čer 2011

@moncicak.as tak ty 3% jsou dobrý 😀 ve čtvrtek tam nějaký to rpocento naskočí 😉
tak aspoň jaký jste měli?

moncicak.as
22. čer 2011

@ivis85 S hlubokou korbou, velký kolečka (4) a velký nákupní koš, ale značku si fakt nepamatuju... 🙂 Jsem ti nepomohla, co? 😀 😀 😀

maxi.smile
22. čer 2011

@ivis85 čauky, za mě taky tabulka o.k., 🙂 Jinak my máme x-lander 2010, je super, že v letošní kolekci jde sporťák otočit proti i po směru jízdy a mají pěkné barvy..výbavou i funkčností a jízdními vlastnostmi dávám osobně s kamarádkou 1* (nejsem zastáncem nějakých hyper-moderních)..super byl takový mantinel u hl. korby - límec, na malou nefoukalo, sporťák prošel zátěžovou zkouškou tady na chalupě, polní cesty, kamenitý, pole... vše zvládá, hezky se s ním jezdí, hodně úložného místa..já si nestěžuju 😀 Jinak dneska zase psycho sen ☹ že mě mě manžel opouští..probudila jsem se ubulená...takže možná jsem fakt těhu..noční můry by tomu nasvědčovaly 😀 Jinak jsem se spletla, min. měsíc MS dorazila 33 MC, tedy očekávám DNES!Tampóny nakoupený, tak čekám a čekám a čekám 😀 😀 😀

marcelkap
22. čer 2011

@ivis85 Já taky hlasuju pro Jiží Čechy 🙂 Odkud jsi ty?

Holoky, tak mě napadlo, že bych udělala nějakou tabulku a průběžně jí aktualizovala a dávala do alba, abysme to tady každá nekopírovala a nebyl v tom bordel. Tak jestli chcete, tak mi piště do IP datum poslední MS a pokud byste chtěli tak dobrovolně třeba i věk, jestli už máte jedno mimčo a jestli vás něco napadne tak i něco víc. Co vy na to?

moncicak.as
22. čer 2011

@marcelkap Už jsem odeslala...🙂 Asi bude lepší, když to bude mít na starost jen 1 z nás 🙂

eleonor
22. čer 2011

@marcelkap taky už jsem odeslala informace 🙂

lilin
22. čer 2011

@ivis85 tak my máme obyč kočár tandem akjax, je taky docela v pohodě, velký kola na ložiskách, velkej koš, přehazovatelná rukojeť, hodně prostorný a o to nám hlavně šlo, ale měla jsem ještě hooodně straje kočár asi po pěti dětech a tam se teda malá dokonale pohoupala, měl ještě takový ty kožený řemínky, ty nový kočáry nejsou takový labužnický.
@maxi.smile tampony budou zbytečný a za pár dní na testu budou dálnice!!!

kleopatra35
22. čer 2011

Tak teď jsem se někde ve fóru dočetla......od kdy se měří DC?? když špiníte, tak ne, ale až se to fakt rozjede naplno....tak a teď nevím, zda ten den, kdy se Vám to rozjede naplno je jako nultý a nebo jako 1.DC ....píšou tam, když se to rozjede odpoledne., tak je to na 100% nultý...jak to tedy počítáte?? Příklad...já jsem čt ,pá a dopo sobotu špinila, v sobotu cca ve 13hod se mi to rozjelo, že jsem byla jak průtokáč...tak jak to mám počítat?? Sobota jako 1.den a nebo jako nultý??

maxi.smile
22. čer 2011

@kleopatra35 já bych sobotu asi počítala jako 1., ale fakt nevím 😒

lilin
22. čer 2011

@kleopatra35 tak teda to jsem z toho blázen, to jsem ještě neslyšela nikde, já bych asi sobotu počítala jako 1DC.

ivis85
22. čer 2011

@marcelkap já jsem z Písku, ale v nastavení to nemám, trochu kvůli soukromí, "známé" tu mají alba a nechci aby věděli, že se snažíme, pak by se to rozneslo a co kdyby to pak nešlo 😅 dost na tom, že nick mám dost jasnej 😵

Kočárky - mě se asi nejvíc líbí x-lander, ale i mutsy a jiné jsou hezké, ale už zbytečně drahé 😒
@kleopatra35 - já to měřím ode dne, kdy to je už víc, takže to špinění den před ne, ale i když je to třeba v 18, tak je to u mě první den, ale ovu poznám, takže pro mě den sem, tam ...
@maxi.smile - takový sen se mi už taky zdál, a i teď se mi to vybavilo, jaký to byl pocit 😢

Před polednem se mi ohlásila kontrola v práci na něco, co jsem v životě neslyšela ☹ jsem z toho na budku a teda fakt nevim, jak to dám 😕

kleopatra35
22. čer 2011

@ivis85 nebuj, nějak to zvládněš...takové přepadové kontroly nesnáším.....a že jich tu mám hodně...držím palce, ať to dopadne dobře 😉

ivis85
22. čer 2011

tak já dělám normálně celnici, to bych i zvládla( asi 😅 ) ale tohle je něco , co nesouvisí přímo a jen s mojí prací a není tu nikdo, kdo by se k tomu hlásil 😒 jak to bejvá ...
@kleopatra35 a v čem děláš?

ivis85
22. čer 2011

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru