Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

marcelkap
23. čer 2011

@maxi.smile Jéžiš, to je nehorší stav tohle. Ať už něco přijde..samozřejmě //

maxi.smile
23. čer 2011

@marcelkap kuju...jsem taková rozmrzelá..trochu jsem doufala, že by...no co, když to neklapne teď, tak třeba příští měsíc 🙂

moncicak.as
23. čer 2011

Hlásim špinění, minimální, ale špinim. Tak bud se rozjíždí MS, nebo je to sliznice. Chjo, no uvidim...rozhodující budou testy, jestli budou sílit..

@maxi.smile Neboj, jen si HCG dává na čas 😉

marcelkap
23. čer 2011

@maxi.smile @moncicak.as Teda holky, vy napínáte, fakt. No jsem zvědavá, co se z vás "vyklube" 😕

jinka09
23. čer 2011

ahoj, já hlásím občasné pobolívání bříška, a hodně slabé světle hnědé špinění, špíš na otisk toaletního papíru. Teď jsem trochu nahlodaná, jestli si neudělat test, ale ještě vydržím. Minule jsem měla asi v 30DC nic a asi 37 DC slabou čárku. Hrozně se bojím, aby se potrat neopakoval☹. Zrovna jedeme s partou na víkend na Pálavu, příští víkend jdu na svatbu. Pít teda nechci vůbec, na něco se vymluvím (antibiotika) ale spíš se bojím co to tancování a celkově. Ale můj doktor mi tenkrát říkal, že to nemám řešit, že pokud se to má udržet, tak se to udrží, pokud ne, tak ne☹

moncicak.as
23. čer 2011

@marcelkap Hold to nemůže bejt tak jasný a jednoduchý, no 😀 Zašpinila jsem trošičku, jak píše Jinka sotva na otisk papíru, ale zatim se nic nerozjelo, ve vaně jsem rozmlouvala s břichem, tak snad se umoudří a byla to jen sliznice...ted večer jsem si dělala jen tak z prči test a i večer slabé //, tak nevim... 😒 Bud si ze mě dělá mimis šoufky, nebo se neudržel...uvidíme, řekl slepej 🙂

moncaka
autor
23. čer 2011

mocicak.as: držím pěsti!!!!! Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakhle moc!!!! a stejně tak maxi.smile!!!!

marcelkap
23. čer 2011

@moncicak.as Bude, bude, ta tam bude, to je jasný 😀

moncicak.as
23. čer 2011

Holky, díky moc, jste zlatý 😉 By mě zajímalo, kdo tu bude mít jako první krásné, plné // na testu 😀

moncaka
autor
23. čer 2011

TY a pak postupně jedna za druhou ;) ;) Do poslední kočky zde v této diskusi 🙂

moncaka
autor
23. čer 2011

Je mi trochu líto, že se nesnažím s vámi...☹

moncicak.as
23. čer 2011

@moncaka Za chvilku budeme my držet palce Tobě, at MS nedojde 😉

moncaka
autor
23. čer 2011

mancicak.as: děkuji moc, dneska to na mě všechno jaksi padlo.....

maxi.smile
23. čer 2011

@moncaka určitě!!!!Brzy!!! 😉

maxi.smile
23. čer 2011

@jinka09 určitě souhlasím...někdo může skládat vagón uhlí, někdo dá ruce nahoru při mytí oken a je to...když se má mimís udržet, tak se udrží! Hezky si užij víkend, i tu svatbu a nemysli na to...a tancuj a tancuj..já když už byla těhu a nevěděla jsem to, tak jsem ,,pařila" na vánočním večírku od práce jako divá.... 😀

moncaka
autor
23. čer 2011

maxi.smile: děkuji 🙂

moncicak.as
23. čer 2011

Normálně přemejšlim, že bych si zašla na odběr krve zítra třeba, pokud se člověk nemusí objednávat (jen nevim, kde se to dělá)...abych nemusela furt testovat...krev je jistější...na gyndu hned nechci lítat..

maxi.smile
23. čer 2011

holky..jen by mě trošku zajímalo...když se snažíte..jak se jako často snažíte? Nebo to neřešíte vůbec? Švagrová mi říkala, že když vyloženě chtěli prcka, tak denně! Ted jsme měli s manžou asi 10 tulivejch chvilek...nebo se snažíte vždy v plodné dny a pak po zbytek jen tak pro radost? ...To mě jen tak napadlo...ono jednou a jsou // a nebo 30x a nic..asi to taky o tom není.... 😒

maxi.smile
23. čer 2011

@moncicak.as já budu čekat a čekat 😠 Ale rozhodně nemám nafouklý břicho jako před MS...

moncicak.as
23. čer 2011

@maxi.smile Tak přeju, at čekáš ještě dalších 8 měsíců 😀 😉

lilin
23. čer 2011

@maxi.smile
@moncicak.as holky tohle nám nedělejte.... to je hruza, moc to s vámí prožívám a přeju brzy pořádné dálnice na testíku.... jinak maxi - u provního těhu jsme se od začátku snažili cca každej druhej den.... ted jsme sexovali hodně po tom 5DC ale ted na to nějak nemám pomyšlení.... myslím, že jsem si kupovala testy zbytečně, žádný příznaky, nic ☹

moncicak.as
23. čer 2011

@maxi.smile Tak ted jsem jukla, že soukromá klinika tu u nás chce za odběr krve a UTZ 800,-Kč, takže budu taky jen čekat 😀 A až na čerňák k mí dr. se mi nechce 🙂 No, tak v sobotu další test a v pondělí zase další...nakoupila jsem jich dneska 5 😀 😀
Jinak my u Tedíka sexovali skoro denně, někdy obden, jak byla nálada 🙂

moncaka
autor
23. čer 2011

No tak až budu ve stejné situaci i já, tak budu doufat, že až vysadím prášky, že se mi můj apetit zvýší.......🙂 Jinak se nebudeme mít možnost trefit 🙂

jinka09
23. čer 2011

@maxi.smile děkuji, pomůže mi každé povzbuzující slovo🙂

já jsem si na netu vypočítala plodné dny a ty 3 nejvíc plodné dny jsme se milovali každý den. v údajný "den ovulace" dokonce v 6h ráno, než jsme šli do práce🙂

jinka09
23. čer 2011

@moncaka já prášky už hodně dávno neberu a po jejich vysazení se mi výrazně zvýšil apetit!🙂. A hlavně jsem s práškama musela používat lublikační gel, doktorka mi tenkrát řekla, že je to neschopnost se vzrušit☹, ale bez anti ho používat nemusím, je to ok🙂

moncicak.as
23. čer 2011

@moncaka Taky jsem s práškama uplně zabitá, stačí mi to pak bohatě jednou za týden i za dýl...a z toho by mimi nebylo... 🙂

svija
23. čer 2011

@maxi.smile - teda, já si tipovala, že tam u tebe ty // budou. Tak snad za pár dní 😉 .

@jinka09- a kde na netu se počítají plodné dny? To musím taky zkusit?

My teda v období kolem ovulky se snažíme tak obden a zbytek jen tak podle chuti, což je tak jednou za týden. To víte, malé dítě, manželovy sportovní aktivity a tak. Už té chuti není tolik jako za mlada 😕 .

kleopatra35
23. čer 2011

já je vysadila na začátku dubna....v dubnu a květnu bych mého muže klátila nejraději ob hodinu 😀 😀 a poslední dobou jsem nějaká unavená...když na to vlítnem....tak si to neužívám a myslím jen na to, aby se to povedlo....to jsem dopadla...zrovna jsem dnes byla u kámošky, která má 6měsíční mimčo...ježíííííš, já ji furt kolíbala, tahala, krmila...ach jo...už abych takovýto uzlík měla aj já doma.

moncaka
autor
23. čer 2011

jinka09, moncicak.as: no, tak to jsem ráda, že jste toto napsaly, to bude mít manžel radost, protože já jsem v tomhle fakt hrozná......jak píšeš ty, moncicak.as, jednou týdně max. a to stačí.....tak snad se to fakt zlepší, když to na vás tak funguje 🙂

jinka09
23. čer 2011

@svija já to zkoušela tady: http://www.naseporodnice.cz/menstruacni-kalenda..., ale je to samozřejmě s rezervou🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru