Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

maxi.smile
28. čer 2011

já jsem taky beeeránek 😀 Hrozně hodná! 😀 😀 😀

amj
28. čer 2011

@maxi.smile jooo, to já řikám taky že jsem hodná, ale ty lidi okolo (mamka, babička, táta) vždycky tvrdili opak...tak ti nevim :DDD

ivis85
28. čer 2011

ještě se také vrátím k znamením - já jsem byla hodná vždy, jen svá 😉

moncicak.as
28. čer 2011

@eleonor Gratulace velikááá 😀 😀 😀 😀

d.h.86
28. čer 2011

právě jsem se k vm "vetřela",když jsem viděla ten název diskuze,tak doufám,že to nevadí,ale je fajn,jak člověk pozná plno nových lidí,kteří se dokáží navzájem podpořovat,při tom se ani neznají
znám to z první diskuze-mimi kvánocum,super holky
no,uvidíme,jestli mimi pujde,snad jo,chtělo by to dát asi i nějaký kilo dolu,ale kdyby to šlo tak jednoduše ☹

lenkajp
28. čer 2011

@eleonor Moc gratuluji. Jinak je mi jasný, jak to myslíš s tím vínkem.
U nás je to to samé, když se sedí je nepředstavitelné si nedat nějakou skleničku něčeho. Ať už v naší rodině nebo se sousedy. Takže když jsme teď v červnu začali a já chtěla být důsledná, tak jsem se už ničeho nenapila. Je znát, že něco tuší, ale nejsou si jisti. Já o tom nechci moc předčasně mluvit, jsem takový strašpitel, mám pocit že to přinese smůlu. Takže zapírám a dělám, že nic. 😉

ivis85
28. čer 2011

@lenkajp přesně 🙂 já jsem teda víno už neměla delší dobu, ale v sobotu jsem si dala u televize friscko, to mi moc chutná 😀 , je to 0,3 dcl a nemůže škodit, má málo procent. Naopak dr. trochu piva doporučujou 😉 (ale je to fakt vyjímka a to hlavně když čekám mrchu)

lenkajp
28. čer 2011

@ivis85 No to je jasný, když jsem ji dostala, tak jsem byla smutná. Ale teď jedeme na novo, tak než teďko začneme a vím, že těhotná nejsem, tak jsem si vínko dala, protože jsem měla narozeniny a taky půlka naší rodiny. Tak jsem je všechny tím pěkně zmátla. Podle mě přemýšlejí jestli se už snažíme nebo ne. 🙂

ivis85
28. čer 2011

@lenkajp já teda před mýma rodičema a ségrou otevřeně řeknu,že už miminko chceme(ale zase jim nevykládám, kdy mám dny a kdy na to vlítnem 😎 ) ale ke tchýni tak otevřená nejsem, je doma na invalidním důchodu a když se nudí, tak taková novina by pro ni byla výzva, všem by to vykecala 😕 a dokud se to nepovede, tak nemám zájem na tom, aby to celá ves, rodina, práce a všichni aby to věděli a vyptávali se UŽ se to povedlo?
Až dr povrdí, jo jste v tom a tom týdnu, tak tchýňa bude mezi prvníma v rodině, ale do té doby 🤐 embargo!!!

lenkajp
28. čer 2011

@ivis85 To máš naprostou pravdu. Moje kamarádka otěhotněla a zjistila to ve 3 týdnu a ještě ten den to všem oznámila a když říkám všem tak teda všem. A za 2 týdny na to chodila znovu a všem musela ozamovat, že to nevyšlo.
Tak už z toho mám ponaučení. To bych nerozdejchala. 😖

ivis85
28. čer 2011

@lenkajp ☹ to je smutný, přesně z takových důvodů si hlídám soukromí ... Manža mi nedávno povídal, až ti vyjdou pozitivní testy, tak vezmu kámoše a půjdeme se ožrat ... tak jsme se pohádali, nemohla jsem mu vysvětlit, že by se mohlo cokoliv přihodit, ale nakonec to uznal 😵

marcelkap
28. čer 2011

@eleonor Ten testík je krásnej, mooooc gatuluju a moc ti to přeju. A závidim 🤐 Normálně mi ukápla slza, fakt mám z toho radost, že se tady naší první ovečce zadařilo 🙂

lenkajp
28. čer 2011

@ivis85 Přesně, manžel je taky takový kecka, taky jsem mu vysvětlovala, že to bude "tajné" , tak to nemohl tak nějak pochopit, říkal že neví jestli se nepodřekne. 😀 To je celý on, ale nenadělám s tím nic. Budu doufat, že to vydrží.

d.h.86
28. čer 2011

@ivis85 jj,taky jsem poučená
malej je teda z umělého,ale před třemi lety,když jsem otěhotněla přirozeně,tak jsem to všem řeklla a bohužel v 7týdnu potratila,tak proto nee,chtěla bych vydržet co nejdýl

ivis85
28. čer 2011

Holky jsem nalomená, asi jdu odpolko pro testík 😉

kleopatra35
28. čer 2011

@eleonor GRATULUJI...jsi těchule!!! 😀

marcelkap
28. čer 2011

Holky, poraďte...jak nazvat novej sloupeček v tabulce, když tu budeme mít těhulky. Třeba "TP" jako termín porodu? A doplnit pak datum. Nebo napadá vás něco jinýho?

ivis85
28. čer 2011

@marcelkap zatím bych nechala kolonku pro //, TP na to je asi ještě brzy?

lenkajp
28. čer 2011

@ivis85 no já bych určitě testovala, já jsem blázen. To bych nevydržela. Jinak ti držím palečky. papa 😅

angeela
28. čer 2011

ahoj holky.. můžu se přidat?
teď v červnu jsme se snažit ještě nemohli, ale doufám, že od července dostaneme zelenou.. 13. jdu k dr. na kontrolu a pokud bude vše v pořádku, tak by nemělo nic bránit v cestě za dalším mimi..
@eleonor veliká gratulace.. přeju ať vše probíhá tak, jak má.. a doufám, že Tě brzy budou všechny snažilky následovat..
@marcelkap jaká tabulka? nečetla jsem celou diskuzi, tak jsem asi něco prošvihla?
přeji krásný den a opatrujte se..

marcelkap
28. čer 2011

@ivis85 Asi jo, tak já to nějak zkusim...
@angeela Ahoj, vítej. Já dělám takovou tabulku - přehled nás co jsme tady. POkud se chceš přidat, musíš mě mít v přátelích abys jí viděla a můžeš mi do IP napsat info, co tam chceš zapsat.

ivis85
28. čer 2011

@lenkajp no já bych ještě před týdnem určitě taky testovala, ale nějak mě to najdnou nelákalo, nevím proč, jestli když to holkám ukazovalo // a pak přišla MS, ale dneska mě ta tlustice u Elišky dost nakopla 😀 když by byly // tak to doma zapnu kompa a podělím se, jinak to berte jako negativní ... ve tři jdu domů, tak papa
@angeela vítám další mamču, držím pěsti, aby kontrola byla ok a Nikoce pořídíte kamaráda 🙂

eleonor
28. čer 2011

@kvetinka6 čekání si dovedu představit úplně jasně, na záchod jdu taky pokaždý s obavou, že zjistím, že mám mrchu, bojím, bojím... ale zase si říkám, že když se mnou ten prcek vydržel stěhování velkejch dřevěnejch dveří přes 3 patra a tchánovy 50tiny (to jsem ještě netušila, že jsem v tom), tak už snad musí zvládnout všechno 🙂

@ivis85 bude babička poprvé, já jsem nejstarší a navíc bude celkem mladá babička, teď jí zrovna bude 44, v tom věku dneska mají některý ženský svoje děti 🙂

a všem moc děkuju za gratulace! Hlavně ať se ke mně brzo připojí někdo další, jenom testujte testujte!

eleonor
28. čer 2011

@lenkajp no právě, u nás se taky sedá se sousedy a nedat si skleničku... to můžu rovnou začít řvát, že jsem těhotná! 🙂 včera večer mě zatáhli do vinotéky, to už jsem něco trošku tušila a musela jsem z každé skleničky jenom olíznout a nenápadně je cpát manželovi, chudák, ten pak byl veselej 🙂

marcelkap
28. čer 2011

@ivis85 Mě by se taky moc nechtělo testovat, když to tady holkám nevyšlo, ale budu držet pěsti, ať najdeš pěknou čárku na testíku a hned dej vědět.

@eleonor To je hezký, že bude taková mladá babička. To je dobře, aspoň bude mít na malou dost energie. Mojí mamce bylo 48, když se malá narodila a přijde mi, jakoby úplně omládla, když jí vidim, jak si s ní hraje, lítá kolem ní a srší energií. Jí třeba hlídá celej víkend, pak si pro ní přijedem a já čekám, že nám jímamka vrazí do rukou, že už jí má plný kecky a ona ne, ona by jí hlídala pořád 🙂
Taťka bude mít v srpnu 50, tak to by byl dobrej dáreček taky 🙂

eleonor
28. čer 2011

@marcelkap k 50tinám by to bylo hezký, aspoň bys nemusela nic složitě vymýšlet 🙂 já mám doma 9letou ségru, takže mamka je pořád zvyklá na celkem malý děti a když jsem se teď vdala a odstěhovala, tak začala vymýšlet, že by ještě nějaký maličký adoptovala, ale taťka řikal, že se asi zbláznila 😀 ta bude mít určitě energie na hlídání dost 🙂

marcelkap
28. čer 2011

@eleonor Tak to jste se ségrou stejně jak jedináčci, co? Já myslela, že si mamka chtěla pořídit vlastní...no taky se stává, že je někdo najednou babička i maminka 😀

eleonor
28. čer 2011

@marcelkap jako jedináčci nejsme, protože jsou mezi nama ještě další 3 sourozenci - celkem je nás 5 holek 🙂 vlastní naštěstí ne, to už by bylo moc 🙂 ale když zjistí, že bude babička, tak si to určitě s adoptováním rozmyslí, jedno miminko v rodině stačí 🙂

marcelkap
28. čer 2011

@eleonor Jéé, aha...dyť jsi to vlastně psala, že vás je 5 🙂 To musí být fajn. Taky bych chtěla velkou rodinu.

ameliejulliette
28. čer 2011

@eleonor Gratuluju potichoučku polehoučku 😉 a jak psala ivis, s objednáním nemusíš chvátat 😉
Já jsem otěhotněla jak z čistého nebe když jsme se na to už chtěli po dvou nezdarech, které mě celkem zlomily, na chvíli vykašlat - tak v den rozlučky se svobodou jsem si už domů nakoupila zásoby vložek jako že každou chvíli to přijde, a pro jistotu test, že jako jestli můžu pařit 😀 A ono tam byly tlustice krásné, jsem z toho byla úplně paf, a tak drobek s námi už juchal v bříšku na svatbě 😉
Jsme oba nemocní, tak nedělám snad nic jiného, než smrkám a následně odsávám Beníkovi sopel... 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru