Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

ameliejulliette
28. čer 2011

@ivis85 Tak šup šup to foto dálnice!!! 😉

ameliejulliette
28. čer 2011

@marcelkap Já bych klíďo sloupeček dala i pro // i pak pro TP nebo pro příští kontrolu...? Pro srdíčko? Jů, já se nemůžu dočkat, až se tu budou hlásit blikající tečky na ultrazvuku 😀

philipa
28. čer 2011

@ivis85 taky jsem tak nalomená..při prvním těhu jsme měla pozit.test před příchodem MS asi dva dny přesně už netuším. Ale těd mám pocit že už klepe na dveře, takže raději netestuji. Tak nám dej pak info!

angeela
28. čer 2011

můžu se zeptat, proč jste upustily od tabulky psané tady v příspěvcích? mi to přijde tak nějak lepší, když se sem ráno dá aktuální tabulka (nemusí být tak obsáhlá, jako má marcelkap v albu) a člověk se nemusí proklikávat někomu do alba.. v jiné snažilkovské diskuzi, kam chodím jsme to tak dělaly a bylo to super.. většinou aktualizovala jedna holčina anebo prostě ten, kdo psal ten den první.. zpočátku tam bylo jen info o DC, postupně přibívaly //, termíny kontrol, termíny porodu a pak dětičky.. tak to zkuste promyslet, jestli byste to takhle chtěly praktikovat, nebo jestli vám více vyhovuje tabulka v albu jedné z nás..

ameliejulliette
28. čer 2011

@angeela No joo, taky jsme to tak nějak měly v diskusi 😉 A jéj, jsou zpátky termíny jako DC a DPO a femibion... 😀

jinka09
28. čer 2011

Ahoj holky, všechny zdravím a přeji pevné nervy při čekání na //. Já jsem taky teď přestala pít alkohol a už jsem zase začala🙂. Dneska jsem si koupila ovulační testy, tak jsem na ně zvědavá. Jsem 4DC.

@eleonor gratuluji k //, to je super zpráva. Čárky jsou krásně výrazné!! Jen tak dál holky!

angeela
28. čer 2011

@ameliejulliette já už tyhle termíny používám tak dlouho, že už mi to ani nepřijde..

d.h.86
28. čer 2011

@angeela přesně tak jsme měly tabulku u nás v diskuzi taky

d.h.86
28. čer 2011

jak jsu tady s váma holky,tak mě to snažilkování bere čím dál tím víc,ale ted čekám mrchu,u mě asi nedochází pravidelně k ovulaci
právě ted beru ty troje homeopatika,na popraskání cyst ve vaječníkách a na tvorbu žlutého tělíska,ale nevím,nevím
ted to fakt čekám,mrcha má přijít 4.7.tak pak se na to musí vlítnout asi mnohem intenzivněji
ale jak se tu čeká na ty dvě čárečky,tak mě to dalo velkej impulz-tak se snad nějak zadaří ☹

amallie
28. čer 2011

Mne se zas libi tabulka u nekoho v albu, ze se o ňi nekdo poctive stara

S alkoholem bych se nebala vubec, lepsi si nechat nalit, upijet a nedopit, nebo dat manzelovi, decka dve prilezitostne nevadi a nikdo nic nepozna, kdyz se clovek okamzite brani sklenicce, je to jasny a nektery otazky pak priserne trapny.....za me, I. trimestr je soukroma zalezitost budoucich rodicu a az pak rict, my jsme to tak s Ami udelali a bylo to super, preci jen, kdyby se to nepovedlo, nebo i clovek je zpocatku vyjukanej a mozna trochu trapnej, nebo jak to rict, jelikoz neni duvod se omezovat, pokud je vse v poradku, ale nez to clovek zjisti, chvili to trva 😅

angeela
28. čer 2011

@amallie však i o tabulku tady v diskuzi se může někdo poctivě starat.. ale je to jen návrh a zkušenost z jiné diskuze, kde to takto již rok a čtvrt funguje..

marcelkap
28. čer 2011

Někdo už tu navrhoval, aby se dávala nějaká tabulka i sem....jestli se o to někdo chcete starat, nejsem proti. Ale vzhledem k tomu, že tahle diskuze neni uzamčená, tak bych radši trochu toho "soukromí".
@ivis85 Tak cooo, jsou tam?

moncicak.as
28. čer 2011

@marcelkap Prosím o doplnění, až bude časík, jsem taky Praha 9 😀 Jo,a já chci taky datum už do // 😀

marcelkap
28. čer 2011

@moncicak.as Já taky chciiiii 😀

martinka87
28. čer 2011

@eleonor juuuuuuuu,gratulujuuuuuuuu!!!!! 😉 uz to vi tatinek?? 😉

martinka87
28. čer 2011

Mne se taky libi tabulka v albu... Kvuli soukromi,ale az to tady treba zamkneme,tak klido i tu... 😉

jinka09
28. čer 2011

@amallie no s tím alkoholem jsem to takhle taky dělala o velikonocích, když se sešla celá rodina u manželových rodičů, že manžel pil střídavě ze své a z mé skleničky, ale stejně si toho švagrová všimla🙂

terioza1
28. čer 2011

@eleonor veeelika a prevelika gratulace...

maxi.smile
28. čer 2011

@moncicak.as Jé, my taky Praha 9 😉

maxi.smile
28. čer 2011

@jinka09 jé, tak pak dej vědět, co ty ovu testy...tenhle měsíc zkusím ještě bez nic a kdyby nic..tak bych třeba zkusila prvně koupit..jsem zvědavá....jinak jak jsem dostala MS, tak mi normálně i slza kápla...jsem si byla docela jistá, že by mohlo...a prd..tak teď jsme si s manžou řekli ,,že do toho budeme bušit co to půjde" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marcelkap
28. čer 2011

@maxi.smile Já jsem zrovna dneska přesvědčovala manžela, že mi to nebude moc líto, když se teď nezadaří, ale stejně vim, že bude. To jsou správný slova...pustíme se do toho po hlavě 🙂))

jinka09
28. čer 2011

@maxi.smile no přesně tak☹, taky jsem to obrečela, už jsem se viděla těhu a pak to přišlo z čista jasna☹, ještě se zpožděním, které nemívám☹. My se teď určitě budeme také snažit víc😀, v období plodných dnů asi každý den😀.
no v návodu toho ovu testu je, že si uděláš test a když je pozitivní, máš se milovat za 24 hodin až 48 hodin, to se mi zdá docela divný☹

moncicak.as
28. čer 2011

@maxi.smile Jj, jsme zatim v Letňanech 🙂 Tak jsme se bavili a když jsme zhodnotili naše redbullový dítko, vztekloun největší, tak jsme se shodli, že Beran bude lážo plážo 😀 Takže jen počkat, až mi to konečně skončí (to je snad nekonečný po tý vyvolávačce 😒 ) a jdeme na to...manža už se nemůže dočkat 😀 😀 😀

amallie
28. čer 2011

@jinka09 a co se ti na tom zda divny? Je tam napsano, ze ovulace nastane za 24-48 hodin, aspon na vsech, co jsem kdy mela v ruce

marcelkap
28. čer 2011

Tak jsem teď v dřívějších poznámkách našla zápisy z CARu, kam jsme chodili a podle toho jsem tenkrát měla ovu 16.-18.DC - podle UTZ. No a zítra jsem 16DC, tak hurá na to 😀

eleonor
29. čer 2011

@martinka87 jasně, tatínek už to ví 🙂 já su hrozná kecka, takže jsem se už ani nemohla dočkat, až se vrátí z práce a budu mu to moct říct 🙂 první, co si ujasňoval, jak se to teda bude jmenovat 🙂 a nemohla jsem mu vysvětlit, že to zatím není potvrzený a že se radši nemá moc radovat. Je to skvělý, když se i ten chlap na to mimi těší 🙂

ivis85
29. čer 2011

Dobré ráno holky,
žádná tlustice se nekoná , na testu nebyl náznak ani ducha, naprosto čistý. Testovala jsem odpoledne, tak jsem doufala, že by to ráno mohlo ukázat něco jiného, večer bylo slzavé údolí, myslim, že se dost projevili hormony, protože citlivka bývám před MS ... ☹ no jsem z toho zdrblá, i přes to, že jsem to čekala.
Manža byl jak na trní, co mi je, proč jsem smutná. Nejdřív jsem to nechtěla řešit, protože už tak jsem měla na krajíčku, ale říct jsem mu to musela, jsme na všechno dva, tak mě obejmul a držel a říkal, že jsem tele, že po prvním snažení nemám házet flintu do žita ...
Dneska mám oči jak mongol ... 🙄

eleonor
29. čer 2011

@ivis85 to je mně teda vážně líto, už jsem se těšila že "v tom" budem dvě ☹ ale manžel má určitě pravdu, u prvního snažení je určitě velká náhoda, když to vyjde, tak se povede druhý nebo třetí, aspoň že to snažení je taková příjemná věc 🙂

maxi.smile
29. čer 2011

@ivis85 naprosto vím, jak jsi se cítila, taky mi min. týden tekly slzy..člověk se tomu pocitu tak krásně poddá, že by to třeba mohlo vyjít a pak kouká jak puk na čistý test....Ale jak píše eleanor, určitě se to povede, určitě nám všem..a je jedno, jestli za měsíc, nebo za dva...však on beránek není vůbec špatný znamení 🙂 Hezky se budeme snažit, aby jsme mimča vozily příští léto...to bude moc fajn... 😎 Tak nesmutni a těš se na další měsíc 😀

ivis85
29. čer 2011

holky děkuju za podporu @eleonor jj, je to docela příjemné 😀 @maxi.smile kdyby už aspoň přišla ta mrcha, taď mám strach, abych byla ok, jsem 31 DC, což nemívám ... 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru