Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

luckamb
3. říj 2011

@kleopatra35 gratuluju!!!

kleopatra35
4. říj 2011

Děkuji moooc. 🙂

ifka85
6. říj 2011

Ahoj holky, vezmete mě mezi sebe? Už se pokoušíme od června a zatím nic ☹

malinka_02
6. říj 2011

no holky novým těhulkám gratuluju a ostatním přeju ať to vyjde.. My sme 11 cyklus ani se nezadařilo, takže si říkám že je asi něco špatně.. a co čert nechtěl další močák takže zase léky a před sebou mám testy a následnou léčbu takže do konce prosince to vypadá že se nebudeme moct ani snažit.. ach jo..

ifka85
7. říj 2011

@malinka_02 Nemusí být ještě něco špatně. Už jsem pár diskuzí pročetla a je strašně moc párů, kterým to trvá delší dobu. Přála bych ti, aby to bylo už hodně brzy...

jinka09
8. říj 2011

@ifka85 ahojky, vítám tě tady🙂, ať se vám brzy zadaří!!!

ifka85
8. říj 2011

Ahoj holky, nechci to ještě moc zakřiknout, ale včera jsem našla //, v týdnu musím na gyndu a uvidíme.....hodím sem pak info, tak držte palečky. Jinak ať jde ostatním snažení jak po másle 😉

terioza1
8. říj 2011

@ifka85 moc potichoucku gratuluju, at je vse ok 🙂

luckamb
21. říj 2011

@ifka85 tak jak si dopadla na kontrole?

luckamb
21. říj 2011

@terioza1 ty jo, ty si ty týdny nějak načítáš rychlejc, ne? :D

ifka85
21. říj 2011

@luckamb Je to tam 😉 Jsem 6+4, tak snad bude všechno nadále jak má 😀

luckamb
21. říj 2011

@ifka85 tak to je super!!!!

terioza1
21. říj 2011

@luckamb 😀 ne... a v nedeli budu 17tt... ale ukaze se mi to na mk az v utery, paC MAM POSUNUTEJ TADY TP NA 10.4 MISTO 8.4 .-)

luckamb
21. říj 2011

@terioza1 tak to bude 11.4. to má moje mamka narozky :D

terioza1
21. říj 2011

@luckamb fakt? no muj tatka ma 14.4. a pritel 4.4.... segra 28.3 tak uvidime, jestli se do nekoho trefime 🙂

luckamb
21. říj 2011

@terioza1 jéé, tak to je taky hezký :D :D

terioza1
21. říj 2011

@luckamb a jeste jsem zapomnela napsat, ze pritele 2.dcera ma 31.3. ..... uvidime 😀 Sami berani 😀

luckamb
21. říj 2011

@terioza1 tak to jestli na ně i sedí to že jsou berani.....je mi tě líto :D :D :D Kolik je přítelově dceři?

terioza1
21. říj 2011

@luckamb radsi se ani neptej 😀 No, berani to jsou, a poradni !!!!!!! Jsem z nich ze vsech na vetvi 😀

luckamb
21. říj 2011

@terioza1 ptám :D

jinka09
3. lis 2011

Ahoj děvčata, diskuze tu skoro vymírá🙂, ale hrozně Vám chci zdělit radostnou novinku🙂. Jsem těhotná!!!!!! Konečně se to znovu podařilo. Minulý týden jsem byla u doktora, už tlouklo i srdíčko🙂.Jsem 8tt + 0, zatím je vše v pořádku, tentokrát to snad už vyjde🙂!

jinka09
3. lis 2011

a ještě když jsme u toho, milovali jste se i na začátku těhotenství? Čekala jsem, že mě hned doktor nechá doma a že mi řekne, čeho se mám vyvarovat, ale podle něj nemám žádné omezení, že prostě když se díte má udržet, tak se udrží. Od té doby, co jsem našla //, tak jsme se nemilovali, ne že bych neměla náladu, ale prostě mám strach☹

luckamb
3. lis 2011

@jinka09 Já se neomezovala v ničem. Ani v sexu. Říkají, že by neměl vůbec ničemu vadit. Tak držím palce ať je vše OK

d.h.86
3. lis 2011

@jinka09 jéé,gratulujeme to je nádhenrá zpráva
no,s tím sexem,taky tomu moc ted nedáváme,taky mám strach,ale tak spíš podle toho jak se cítíš

jinka09
3. lis 2011

díky holky, mám z toho moc radost🙂. No tak s tím sexem ještě uvidíme, pořád si říkám ještě aspoň týden ne . . . a pak zase ještě jeden týden🙂 atd.🙂

misacekk
3. lis 2011

Ahojky kočenky...my se s manžílkem snažíme zatím 2 měsíce....teďky jsem si myslela že snad...ale bohužel přišla dnes mrcha 😢

ckei
3. lis 2011

@jinka09 obrovská gratulace!!!

antana123
3. lis 2011

@jinka09 gratuluju já měla sex zakázaný ale ke konci zase přikázaný tak si vyber 😀

luckamb
4. lis 2011

@misacekk neboj, na každého dojde 😉 a dva měsíce jsou krátká doba, tak vydrž. Držím palce ať nemusíš čekat moc dlouho.

jinka09
4. lis 2011

@misacekk určitě se zadaří příště🙂
@ckei děkuji moc
@antana123 díky za radu😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru