Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

antana123
2. srp 2011

@jituska86 jde vidět určo je vše ok neboj 😉

jituska86
2. srp 2011

Ja uz mam kocar taky vybranej....tak se tesim az budu nakupovat na mimco..no ja to Milanovi rekla pri tom vyroci nejdriv mi neverim ale pak sem mu ukazala testik a byl stastnej takhle sem ho jeste nevidela..jeste rikal ty jo semnecekal ze to bude rychli ale ted kdyz uz mame mimi nechci aby si o nej prisla.. no proste me strasne prekvapil a to pred ctvrt rokem o mimi nechtel slyset..... 😀....ale zitrka se fakt asi nedockam 😢

deyana
2. srp 2011

@d.h.86 a to PCO to je doživotní? to bych se divila, protože si myslím, že tím porodem a těhotenstvím se to tělo může (ale samo nemusí) nastartovat.. Každopádně teda asi na tvém místě bych šla k Dr., řekla že chceme další mimi a řešila to tedy nějakou léčbou, to přece nemůže uškodit 😉

terioza1
2. srp 2011

@jituska86 jakej kocek se ti libi?

miselinka2
2. srp 2011

@terioza1 no ale ted jak mi je bych neprala nikomu neboj tky budes...

terioza1
2. srp 2011

@miselinka2 je ti blbe??? Od kolikatyho tt??? Bdu, ja vim, ale tesim se na to, az pujdu k dr a tak... 🙂

d.h.86
2. srp 2011

@deyana jj,to je nejspší doživotní
on mi žádnej dr neřekne,jestli se tělo po porodu urovná nebo ne
¨ted beru homeopatika,a někdy říjenlistopad jd na gyndu,tak asi tak to nějak vyřeším
a taky záleží,kdy bude muset malje na další operaci,nerada bych dala peníze za nějaou léčbu.,pak malej na operaci a já nervama potratit,to nechci ☹

miselinka2
2. srp 2011

@terioza1 no asi nekdy od6 tt je mi zle ale ted se topekne stupnuje ☹

frapik
2. srp 2011

@d.h.86 Myslela sem tu cystu na vaječnících.

marcelkap
2. srp 2011

Holky, udělala jsem takovou malou statistiku v našem albu, tak mrkněte a napište mi jestli vás napadne, co by se tam dalo ještě přidat. A tabulku jsem musela rozdělit na 2 části, už jsme se tam nevešli 🙂

d.h.86
2. srp 2011

@frapik ty drobný vaječníky hold patří k týhle diagnoze a nejspíš se toho nezubavím
ted beru na to homeopatika,aby cysty popraskali a teoerticky mohlo dojít k těhu

frapik
2. srp 2011

@d.h.86 Moc Ti to těhu přeju, pochopila jsem, že sis už užila svoje.

d.h.86
2. srp 2011

@frapik teda chtěla jsem napsat drobný cysty
jj,užili jsme si dost,i skrz oeprace malýho a tak,ale to se hold nedá nic dělat
jen prostě kdo nezažije neví

kvetinka6
2. srp 2011

Holky tak u mě jedna špatná zpráva za druhou. Dnes jsem 1 DC. 😢 To bych přežila s nadhledem, ale včera mi umřela moje milovaná babička...... 😢 ☹ .....Bylo jí sice 81, ale člověk se na to neumí připravit.......

kive76
2. srp 2011

@kvetinka6 upřímnou soustrast

pajinka85
2. srp 2011

@kvetinka6
Já taky dnes 1 DC. :( A upřímnou soustrast. Mě zemřel děda před 3,5 lety a dodnes je mi smutno a je mi líto, že tak málo poznal mého syna... On měl hrozně děti rád a strašně moc se smál těm jejich "rozumům" A to zemřel v 69 letech po banální operaci, asi trochu selhala následná péče v nemocnici 😢 😢 😢

pajinka85
2. srp 2011

@marcelkap
Zajímavá statistika 😉
A já musím poprosit o úpravu, dneska 1 DC... :( bohužel

antana123
2. srp 2011

@kvetinka6 upřímnou soustrast 😔

deyana
2. srp 2011

@kvetinka6 upřímnou soustrast.. drž se..

amallie
2. srp 2011

@kvetinka6 chjo, uprimnou soustrast ☹ snad ti brzky tehu trosku vyplni to prazdno, me umrela kdyz jsem cekala Ami v 5. mesici a aspon jsem se upnula na miminko

amallie
2. srp 2011

@lenkajp a jak dlouhe ty cykly mas ty? A ktery den ovu?

malinka_02
2. srp 2011

@kvetinka6 taky upřímnou soustrast..

malinka_02
2. srp 2011

holky normálně jsem dneska četla ruzný příznaky uhnizďování a bolesti v podbřišku že jsou jasný příznaky těhu a už to snad nemužu číst, protože pak na sobě pozoruju všechny příznaky 😀

yesu
2. srp 2011

@malinka_02 a kde????práskni to 🙂

rajule
2. srp 2011

@marcelkap Ahojky tak jsem si tě chtěla přidat no asi nevim jak se to dělá, ale uvidíme, včera jsem už to nestihla

yesu
2. srp 2011

@deyana jeee ahoj a řekneš jak se to téma jmenuje? 🙂

yesu
2. srp 2011

jo holky kde je ta tabulka?

d.h.86
2. srp 2011

@kvetinka6 upřímnou soustrast
my se musíme pochlubit....malej LEZE,já mám takovou radost a jak je to srandovní
zítra jdem na kontrolu preventivku jednoho roku-takže budem vážit a měřit,to jsu zvědavá na toho našeho prcka
ale budou brát krev,nedávno měl šestou nemoc a měl nějak nižší trombocyty a leukocyty,tak uvidíme ☹

svija
2. srp 2011

@kvetinka6 - tak to teda taky přeju upřímnou soustrast. Mojí babičce už taky táhne na 80 a oběma dědečkům je 81, tak doufám, že ještě chvíli tu s námi budou.

@malinka_02 - příznaky začátku těhotenství jsou fakt dobré, všechny si je můžeš dost dobře vsugerovat. 🙂 .

Jinak všechny, co chcete vidět tabulku, tak jí má v albu @marcelkap, kdo v ní chce být taky, tak musí mít Marcelku přidanou jako přítele. No možná i na to, abyste jí viděli, teď si nejsem jistá.

antana123
2. srp 2011

@yesu u marcelkap v albech 😉
@d.h.86 to je šikulka jsem zvědavá na míry 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru