Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

luckamb
4. srp 2011

@maxi.smile gratuluju!!!! Tak doufám, že se budu brzy opičit, když máme takové shody :D

philipa
4. srp 2011

@maxi.smile ty bláho tak to je fakt suprová zprávička. Obrovská gratulace.Moc ti to přeju a obdivuji že jsi vydržela netestovat! Mně už svrbí ruka 🙂

antana123
4. srp 2011

@pajinka85 teda ty si šikulka jsou krásný kolik si za ně bereš????

antana123
4. srp 2011

@puleckovi jé moc mě to mrzí nezoufej příště se to podaří 😉
@svija porod mi vyvolávali v 7 zavedli tabletu a v 8 jsem měla kontra co 3 minuty byl to rachot
@maxi.smile mooooooc velikánská gratulace 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pajinka85
4. srp 2011

@antana123
Děkuji, no jak za kterou podle složitosti, tak od 140 do 180 Kč

deyana
4. srp 2011

@maxi.smile fotkuuuuuuu 😀 gratuluju, moc !!! ať je prcek zdravý a dotáhnete to do zdárného konce 😉

moncaka
autor
4. srp 2011

@maxi.smile též bych prosila fotkuuuuuuuuuuu!!! 😀 ať se můžu pokochat aspoň nad cizím testíkem, který i tak moc přeju a ze kterého mám též radost!!!!

antana123
4. srp 2011

@d.h.86 neboj dočkáme se všechny určitě 😵 😵 😵 😵 😵

philipa
4. srp 2011

takže kdo těd bude testit v nejbližší době ať můžem držet palečky? 😉

kimm88
4. srp 2011

@terioza1 Teda, tak to je super, hlavně, že je všechno v pořádku, dávej na sebe pozor 😉 Já jsem si brala ty Ovu testy i na dovču, druhý den tam byly celkem hezké 2 čárky, ale ta první byla pořád slabší..druhý den už tam nebylo skoro nic, takže ovu asi nebyla, začla sem brát Proveru, tak teď už nepřijde určitě 😒 No nic, zkusíme to příští měsíc, doufám, že ten Clostil konečně zabere..
@puleckovi Koukala jsem, že ti přišla MS, to mně mrzí 😒 Ale co, příští měsíc to zkusíte znovu a určo to vyjde 😉

Jinak, ovulka sice nedošla, ale na dovolence jsem byla požádána o ruku 😵 Takže bude svatba....a taky spousta příprav, snad tedy nebudu mít čas utápět se v tom, že mimi nepřichází..

Přeji hodně štěstíčka a těm, co našli // na testíku moc a moc gratuluji 😉

d.h.86
4. srp 2011

@antana123 nj,snad jo,termín MS mám v sobotu,tak se uvidí,ale jestli má přijít,at přijde brzo.,i když zvaná není

kimm88
4. srp 2011

@terioza1 Koukám, že jsem to trošku zmatlala, takže oprava - druhý den tam byly 2 celkem hezké čárky, ale DALŠÍ den, tam nebylo skoro nic.. 😀

malinka_02
4. srp 2011

@puleckovi 15DPO jo, já mám zítra 10 a chci testnout, protože to nemužu vydržet tak to je asi marný.. Ale stejně žádný příznaky nemám jen pořád doufám, protože jestli to nevyšlo na dovolený u moře tak už nikdy..

já bych raději holčičku, protože všude kolem samý kluci , ale když to bude kluk budu stejně nadšená jako z holčičky 🙂

streghina
4. srp 2011

@kimm88 ahooj, tak to gratuluji k zásnubám, to je krásný, na jiný myšlenky přijdeš určitě, já měla celou loňskou zimu o zábavu při přípravách postaráno, teda bavilo mě to dost 😉
Neboj, srpen bude vítězný, já taky čekám na MS, jsem sice 30DC a zatím nic, ale ráno na testu ani náznak, takže mám asi malé zpoždění, takže druhé kolo s Clostíkem musí vyjít 😉

d.h.86
4. srp 2011

@kimm88 gratuluju k zasnoubení

streghina
4. srp 2011

@puleckovi ahoj, to je škoda, snad ten srpen nám vyjde, já taky nic, aspoň že už je ovu, jsem zvědavá, kolikátý den bude v sprnu, jestli o trošku dřív než tenhle měsíc, tak držím pětičky na srpen 😉

malinka_02
4. srp 2011

@puleckovi teď čtu že to nevyšlo tak to mě mrzí..vyjde nám to příště
@deyana a jak podle teploty poznáš že si těhu, já měřím s přestávkama skoro pul rok a nic mi to neříká 😢
@maxi.smile Moc gratuluju!!! Konečně někdo kdo to tady nakopnul zase nadějí 😎

malinka_02
4. srp 2011

@kimm88 tak gratuluju to tě zabere řádně, mě většina kamarádek otěhpotněla při přípravách protže to neřešili

puleckovi
4. srp 2011

@antana123 děkuju za podporu
@kimm88 jééé, tak to moc gratuluju, to jsou dobré zprávy, rozptýlí tě to
@malinka_02 my máme dovolenou ještě před sebou, testni a dej vedet
@streghina jojo, v srpnu nám to vyjde, držím palce

moncaka
autor
4. srp 2011

@kimm88 gratuluji k zasnoubení!!

pajinka85
4. srp 2011

@kimm88
Tak to je taky krásná zpráva 🙂 Tak to gratuluji k zasnoubení 😉

malinka_02
4. srp 2011

@puleckovi no už aby bylo ráno.. zítra jedem na chat u tam bude celá rodina a popíjet se budu tak to zkusím zítra pak to nepujde a v neděli nebo pondělí má přijít mrcha, ale myslím že nic.. podbřišek bolel 7-8DPO dnes lepší a zítra sem 10DPO

puleckovi
4. srp 2011

@malinka_02 přeju Ti to, to zklamání je ale hrozné, přemýšlím, že se na to úplně vyprdnu, přestanu s ovu testama a začneme spolu spát zase jen, když bude chut a ne podle plodnych a neplodnych dnu, prestanu se na to tolik soustredit

pajinka85
4. srp 2011

Holky, co kdybychom si zase hodili tu tabulku sem,jen pro upřesnění kdo se blíží k testování a kdo je na začátku... ??

Pajinka 85.....................3DC

pajinka85
4. srp 2011

@puleckovi
To máš pravdu, že by to bylo nejlepší, ale bohužel to jde těžce splnit...musela by ses naplno zaměstnan něčím úplně jiným.

puleckovi
4. srp 2011

@pajinka85 pokusím se alespon o to , bude to nase nova strategie nestrategie 🙂
Pajinka 85.....................3DC
puleckovi .......................1.DC

d.h.86
4. srp 2011

Pajinka 85.....................3DC
d.h.86..............................30DC

já jsu na tuhle tabulku zvyklá z předchozí diskuze a byla moooc fajn

kimm88
4. srp 2011

@streghina Děkují 🙂 Já vůbec nemám páru, co všechno ty přípravy obnášejí, ale od kamarádek jsem slyšela, že je to pěkná lítačka..všechno zařídit..Tak uvidíme. Každopádně jsem šťastná jako blecha 🙂
Nezoufej, třeba se tam ještě ta druhá čárečka objeví..a když ne, jdeme zas do dalšího měsíce spolu, přece tě v tom nenechám 😉 😀

Holky, mockrát všem děkuji za gratulace, potěší to 😉

d.h.86
4. srp 2011

Pajinka 85.....................3DC
puleckovi .......................1.DC
d.h.86............................30DC

shodli jsme se v odeslání příspěvku

malinka_02
4. srp 2011

@puleckovi já sem počítala plodné neplodné a pak sem zjistila že ovulka mám až o den později od posledního co sem předpokládala a to sem počítala 12- 16 takže buhví jak dlouho to bylo marný tak aspoň dodělám ovu testíky co mám doma 😎

@kimm88 nechceš nám prozdradit jak jsi byla požádána ať máme trochu romantiky 😉 já už jsem vdaná tak už mě to nečeká 😀 doufám

Malinka_02..................23DC
Pajinka 85.....................3DC
puleckovi .......................1.DC

A testnu zítra po vzoru Teriozy 10DPO
Hele mimochodem těhule už na nás pěkně pečou 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru