Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

antana123
11. srp 2011

@marcelkap super moc ti gratuluju 😵 😵 😵

pajinka85
11. srp 2011

@marcelkap
Super.... 😉 Gratuluju ještě jednou. 🙂

maciatko248
11. srp 2011

dobre ranko, test som si spravila a je negativny 😖 tak uvidime kedy pride ta potvorka

antana123
11. srp 2011

@maciatko248 jé to mi je líto příště se určo zadaří 😉

maciatko248
11. srp 2011

@antana123 uvidime, prave som nahadzala moje BT do jedneho grafu ktory mi vcera odporucala jedna mila pani a teraz z toho mam gulas, podla grafu som 11den po ovu ...no uvidime dokial spoznam vlastne telo bude zabava to sledovat 😝

lenkajp
11. srp 2011

ahoj holky, našla jem //. Já tomu nemohu uvěřit. 🙂

amallie
11. srp 2011

@lenkajp no supeeer, gratulace velika 😵

Jinak dobre rano, zensky! Ja mam ode dneska clostik na vajicka, tak snad se brzy taky pridam k tehulkam 😵

maciatko248
11. srp 2011

@lenkajp velikanska gratulka 🙂

deyana
11. srp 2011

@lenkajp @marcelkap gratuluju 🙂

kimm88
11. srp 2011

@lenkajp Mockrát gratuluji.. 😉

Holky, tak jsem dnes 27DC-to většinou dostávám MS, cítím se tak nějak jinak, už asi týden se mi motá hlava a bolí mně bradavky, tak jsem si dělala těhu test a nic, jen takový minipidi duch, kterého vidím snad jen já 😒 Tak to vypadá, že ty "příznaky" jsou spíš vsugerované 😒 BT se ale zatím pořád drží kolem 37, tak uvidíme..
Vy, co už máte dítka, nepamatujete si, jaké ste měli první příznaky těhu?

moncicak.as
11. srp 2011

@kimm88 Já byla jen víc unavená a měla jsem citlivá prsa, víc nic, kdyby mi nedorazila MS, ani bych nepoznala, že jsem těhu 🙂 Tak držim palce, at nedorazí 😉

kimm88
11. srp 2011

@moncicak.as Díky 🙂 Ale já myslim, že dorazí, mrcha jedna... 😒 ..i když pořád doufám a odhánim jí, co to jde. Tenhle měsíc se mi 2x zdálo, že jsem těhu, už mi z toho asi hrabe, fakt 😀

pajinka85
11. srp 2011

@kimm88
Tak jestli tam na testu něco malinkého je, tak ještě neztrácej naději... 😉
Mě bolelo trochu podbříško a pak hlavně prsa, ty jsem měla tvrdy, bolavý a veliký...a tenkrát jsme přesně věděla, že určitě jsem 😉 Jo a taky jsem měla zvláštní žaludek, to mě vydrželo skoro celé 3 měsíce.

denousek
11. srp 2011

@kimm88 ahojky já sem nepatrim ale neda mi to nereagovat... mela jsi desitkový test nebo 25?myslim citlivost-... a vis kdy jsi mela ovulaci?

kimm88
11. srp 2011

@denousek Měla jsem desítkový Mamatest, je prý nejlepší, ale četla jsem, že ty mini duchy občas způsobuje, tak uvidíme.. Ovu byla nejspíš minulé pondělí, podle teplot a silných bolestí v podbříšku..

purblanca
11. srp 2011

Holky, budu mít asi hloupý dotaz 😕 Snad odpustíte 😀 Když jsem brala antikoncepci, tak ovulace není, že ? Protože jak tu popisujete tu bolest v podbřišku, tak to pravidelně každý měsíc mám, ale když beru anti, tak by to být nemělo ?? Teď jsem dobrala poslední balení, takže už to bude bez prášků, tak jsem zvědavá, jestli budu pociťovat tu stejnou bolest... Poradíte?

luckamb
11. srp 2011

@kimm88 já měla první příznak těhu pozitvní test a to že jsem se poblinkala po cigáru (kouřila jsem)
@antana123 v práci super odreagování, bylo to fakt fajn
@lenkajp gratuluju!!!!!

luckamb
11. srp 2011

@baibies jj, taky mě naštvali, že to takhle zkrouhli. Člověk maká z prominutím jako kokot a pak z toho nic nemá ☹

baibies
11. srp 2011

@luckamb n to je teda pravda... já se nechám zaměstnat až budu vědět...a pak pobíráš oboje.. když by tě to zajímalo tak raději do IP...

baibies
11. srp 2011

@lenkajp Velikánská gratulace !!

marcelkap
11. srp 2011

@maciatko248 To je škoda, že žádná čárka ☹
@lenkajp No to je supeer, gratulace!!!
@kimm88 Já dělala včera, taky jsem byla 27DC a taky pidi duch, ale dneska už byl silnější. Příznaky jsem poprvý měla takový, že jsem si myslela, že mám nějakou virózu, byla jsem unavená, bolela mě hlava. Takže jsem si myslela, že mám jen zpoždění a test si udělala až 35.DC a to už byla pořádná dálnice. A teď jak se zdá příznaky jsou stejný - jsem pořád unavená, chce se mi spát a bolí mě hlava.
@purblanca Já si myslim, že to tak je, že když bereš HA, tak nemáš ovu. To je dovný, že tě bolelo to břicho. Ale třeba teď po vysazení poznáš, že to bude jiná bolet...no nevim, těžko říct 😒

maciatko248
11. srp 2011

@purblanca prave naopak, HAK prave zabranuje pocatu ale velmi dobre vpliva na ovulaciu, preto casto dr. predpisuju zenam ktore nemozu otehotniet cca 1 - 2 roky HAK aby sa neviem aky hormon dostal do nejakej rovnovahy, to mi prave vysvetloval manzel ked som brala este HAK (on je mgr v lekarni) , aspon nieco viem ked ohladom tehotenstva nic 🙂

marcelkap
11. srp 2011

@maciatko248 Tyjo, tak to jsem trubka, já si vždycky myslela, že když beru HA, tak nemám ovu 😕

majdasch
11. srp 2011

Ahoj, můžu se k vám přidat? 🙂 Sice se nesnažíme od června, ale od července, ale to asi nevadí. Je to teprve první cyklus a stejně na to pořád musím myslet. Na jednu stranu si říkám, že jsem mladá (je mi 21) a zdravá, tak by to mohlo jít rychle, na druhou stranu ale všude možně čtu, jak to nejde a nejde. Jsem dnes 21DC, ovulace byla asi před týdnem (nedělám testy, ani neměřím teplotu-jen odhadem), tak mi nezbývá než čekat...

marcelkap
11. srp 2011

@majdasch Ahoj, vítej, určitě se přidat můžeš. Přeju at se vám brzo zadaří. Ono je to fakt strašně individuální. Znám holky, co ve 20 nemůžou otěhotnět a jiný si ve 30 jednou "vrznou" a je to. Já bych klidně prvních pár měsíců to nechala bez nějakých testů a zkoumání, prostě se snažte co to jde 😀

maciatko248
11. srp 2011

@marcelkap to som si myslela aj ja, dokial mi to nevysvetlil chlap, len on mi aj vysvetloval riziko ak zena prestane brat HAK okamzite moze otehotniet lebo prvy mesiac po vysadeny je ovulacia dost silna preto zena ak otehotnie pocas 1-2 meiacoch po vysadeni HAK ma vacsiu pravdepodobnost k dojickam 🙂

@majdasch Vitaj 🙂 som zvedava ako dlho ti to vydrzi, ja som sem prisla asi cca 2 tyzdne a nic som nemerala, netestovala, ale po prestudovani por forumov uz meram a mam aj prvy test za sebou, aj ked negativny ale zatial MS meska aj tak tak uvidime o par dni 🙂

marcelkap
11. srp 2011

@maciatko248 Jee, no tak to je dobrý. Tak to doufám, že nebudeme mít dvojčata 😀

maciatko248
11. srp 2011

@marcelkap aj tak by ste sa im potesili 🙂 ale chapem ta, moj chlap ani nechcel pomysliet na to aby som bola tehotna hned po vysadeni ...mame v rodine neskutocne vela dvojciat tak mam aj tak geneticke predpoklady a keby sa spojili este s podporou tak asi by sme sa tomu nevyhli 🙂 ale ako sa hovori cas ukaze ako dalej kracat 🙂

marcelkap
11. srp 2011

@maciatko248 NO co by se dalo dělat 😎 Rozhodně bych nedopadla, jak jedna pani tady na MK, co jsem četla, že má 16 měsíční holčičku a teď čeká dvojčata manžel jí řek, že jestli nepůjde na potrat tak bude rozvod. To je docela mazec 😝

moncicak.as
11. srp 2011

@marcelkap Tak přesně tohle mám ted já, bolest hlavy a únavu, jen s tím rozdílem, že jsem 13DC 😒 Dokonce jsem i 2 dny zašpinila ted, nedává to smysl, to bych musela otěhotnět den před MS, což je nemožný...
@majdasch Tak ať se Vám brzy zadaří, my si taky v 21 letech takhle vrzli hned po vysazení a hned jsem byla těhu 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru