Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

terioza1
11. srp 2011

@michelina1 Jezis, ja jsem tak navnadena na tu svickovou 😀 No nic... mam smulu. za dva tydny budu 7tt+5 tak snad uz srdicko bude... 🙂 Ale ja potrebovala aspon vedet, jestli tam je ta dutinka.. 🙂

michelina1
11. srp 2011

@terioza1 vůbec se neděs - tolika holčinám řeknou, že ještě nic a pak na dalším UZ už je všechno jasné... v klidu a užívej si těhu 😉

terioza1
11. srp 2011

@michelina1 no to ja delam... cejtim se jinak moc skvele(tukam na zuby, abych to nezakrikla) 🙂 Neni mi spatne, dokonce i nadymani zmizelo... Akorat prsa bolej... Ale jinak mi je opravdu dobre... 🙂 Ja se tak tesim na ten pupiiiik 🙂 a na listopad, az mi reknou, co to bude.

kimm88
11. srp 2011

@terioza1 Asi ne 😀 😀 😀 Ale zkusit bych to mohla...dokud by to nebylo alespoň potvrzené od Dr..

terioza1
11. srp 2011

@kimm88 ja to vydrzela 2tydny s tim, ze jsem porad narazela tak trapne... A rekla jsem mu to poradne az vcera a rekl mi: myslis si, ze jsem uplnej idiot, abych to nepoznal??!! .-D A smal se... ze mu to bylo jasny uz po prvnim trapny narazce typu: Libi se ti jmeno Sandra????

moncaka
autor
11. srp 2011

Tak jsem vás dočetla, uuuuuuuuuf 🙂 shrnu to 🙂

Těm, co mají "duchovou" naději prozatím přeji hodně štěstí, aby to dobře dopadlo a prostě to bylo těhotenství...gratulovat zatím nebudu 😀 Ale neošidívám vás, fakt ne. Já jsem dneska 9DC, a jaksi nic neřeším, příští víkend jedeme na romantický víkend do Maďarska, tak uvidíme.....třeba tam.... 🙂

kimm88
11. srp 2011

@terioza1 😀 Tak to bylo dobrý 😀 A to tě vážně nechal v tom trapném naznačování, dokud jsi mu to neřekla? 😀 Co ti na to nakonec řekl? Byl určitě rád, viď? 😉 Já bych chtěla(až to bude aktuální, samozřejmě) vymyslet něco parádního, jak mu to oznámit..třeba vyskládat ty testíky na nějaký papír nebo přání a něco hezkého tam připsat...ale já bych to stejně nevydržela, jak se znám, on by to na mně poznal..

terioza1
11. srp 2011

@kimm88 no on mi rekl, ze cekal, az mu to budu chtit rict 🙂 Ale dobry 🙂 Ale ono mu to problem nedela, necha me klido v tom... A ja takovy starosti, jak mu to oznamit a on to vedel od zacatku.. 😀 Jsem fakt trubka 😀 Ja vymyslela to, ze misto jedny fotky z mnoha, ktery mame nad posteli, mu vyndam tu jednu nejakou na ktery jsme a dam tam fotku z utz... ale nejak to nevyslo 🙂

michelina1
11. srp 2011

@terioza1 tak to je dobře 😉... no to uteče jako voda 🙂 a budeš mít pupíček, a chvilku na to, už budeš věděr i kdo v něm bydlí 🙂

terioza1
11. srp 2011

@michelina1 na to se strasne tesim.. budu jak hvezda a hrdinka chodit po meste a chlubit se... 😀 s pupkem 🙂

hanulik88
11. srp 2011

Dobrý večer přeju 🙂..narazila jsem na tuhle diskuzi a po pročtení několika stran příspěvků bych se ráda přidala k vám, snažilkám 🙂..všem čerstvým těhulkám gratuluji...
my se s přítelem snažíme tento měsíc poprvé, takže zatím v to moc nevěřím, ale doufám, že se taky brzo přidám mezi těhulky...po 6ti letech braní HA budu ráda, když to nebude trvat nějak extrémně dlouho 🙂

michelina1
11. srp 2011

@terioza1 povídej mi 🙂 já se nejvíc těším, jak se o mně bude starat manžel 🙂

terioza1
11. srp 2011

@michelina1 tak to ja ani ne, radeji si veci udelam sama, i kdyz nevim, jaky to bude s bubnem 😀 ale budu se snazit to nebrat jako leharo doma a nechci taky, aby byl ze me gaucak! 😀

moncaka
autor
11. srp 2011

@hanulik88 ahoj, vítej mezi námi.....zrovna dneska jsem si uvědomila, že jsem HA brala téměř 9 let a to jsem celou dobu žila v domněnce, že ani né 7 🙂 jaksi ten čas letí...tak Ti přeji, aby se hodně brzy zadařilo a byla jsi hodně brzy mezi těhulkami 🙂

terioza1
11. srp 2011

@hanulik88 ahojky, vitej mezi nami 🙂 preji ti, aby se zadarilo co nejrychleji, nejlepe hned napoprve... i to se tady deje 🙂

antana123
11. srp 2011

@rajule jak píše pajinka změnila bych dr.
@michelina1 jé další těhulka super gratulace leté potichounku 😵

hanulik88
11. srp 2011

holky děkuji za uvítenou 🙂..mám před sebou ještě 14 dnů, ale zatím jsem úplný laik ve výpočtech..tak to nechávám náhodě a uvidí se 🙂..

hanulik88
11. srp 2011

@terioza1 a tobě se vlastně zadařilo po jak dlouhé době?

terioza1
11. srp 2011

@hanulik88 tak podle toho, jak se to vezme... 🙂 Da se rict, ze po 4m.

hanulik88
11. srp 2011

@terioza1 já si pořád říkám, že do půl roku nebudu vyšilovat, takže 4m ideál 🙂

antana123
11. srp 2011

@malinka_02 neboj sama tady nebudeš já tady budu trčet věčnost 😀 😀 😀 😀 😀 😀 já to téma tady zavřu pač tu budu sama 😀 😀 😀 😀
@svija když to tak čtu jak holky brzo najdou // tak být tebou jdu do toho dřív 🙂

kimm88
11. srp 2011

@terioza1 🙂 Tak hlavně, že ste oba rádi..To jsi měla teda parádní nápad, s tou fotečkou 😉

moncaka
autor
11. srp 2011

@hanulik88 to si taky říkám, že do půl roku budu maximálně v klidu, dalšího půl roku o tom začnu víc přemýšlet, dalšího půl roku začnu měřit, počítat, a kdo ví co ještě a po dalším půl roce, kdy dosáhnu 2 let neúspěchu zavítám s tímto problémem k Dr., takže času habakuk 😀

antana123
11. srp 2011

@hanulik88 Ahoj vítej a přeju at se brzo zadaří 😉

hanulik88
11. srp 2011

@moncaka 😀 tomu říkám pozitivní pohled na věc 🙂 ale měla jsem za to, že tobě už se // ukázaly, ale to se asi pletu v tom množství příspěvků 🙂

antana123
11. srp 2011

nám dal čas dr do prosince pak začínám s léčbou snažéme se od ledna tak to bude skoro rok tak doufám že se nám třeba do prosince povede ale nevím nevím 😕

michelina1
11. srp 2011

@antana123 děkuju 😉 ještě ale nic není jisté 🙂
@terioza1 ne tak jsem to nemyslela 😀 já myslela jak mě bude hladit po bříšku a pusinkovat, víš 😉

moncaka
autor
11. srp 2011

@hanulik88 Kdepak, neukázaly 😀 Určitě příště no a když ne, tak to další příště, popříště, popopříště...no, prostě jak jsem psala 😀 😀 😀

terioza1
11. srp 2011

@kimm88 kup par ramecku, nastrkej tam vase fotky.. on si jich vsimne a pak, az budes mit z utz, ji vymen 🙂

@hanulik88 no to je dobry... ale mela jsem na podporu clostil... na ovulaci.. sice jsem ovulovala, ale jen na podporu... a podarilo se uz po 3m, ale nedopadlo to... mesic na to mam fazolku v brisku zase 🙂 Je to krasnej pocit... drzim moc palce..

antana123
11. srp 2011

@michelina1 každopádně duch je dobré znamení 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru