Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

ivis85
22. srp 2011

na růžovou je ujetá těhulka terioza, tak ta jestli bude mít kloučka, tak bude kupovat novou výbavičku 🙂

blondatabruneta
22. srp 2011

@ameliejulliette jj samozřejmě bych byla ráda i za kluka 🙂 ale beru to z toho pohledu, že já vždycky hroíně moc chtěla holčičku a taky vím., že když první bude kluk, tak se manžel do dalšího nepohrne 😀 a já bych ráda 2 :D

blondatabruneta
22. srp 2011

@ckei já bych se chtěla prosím prosím taky vtěrknout 🙂

ameliejulliette
22. srp 2011

@d.h.86 No jako že mu to tak programujeme, že bude holčička, tak aby to v případě, že to bude chlapeček, v něm nebylo zakořeněné 😀 Výbavičku zatím neřeším, páč jestli bude kluk, tak všecko podědí 😝 Akorát plenky bychom nějaké dokoupili, když by manžel dovolil... (Snad tou dobou bude starší už bez plínek, uvidím, jak to s ním půjde ale myslím, že příští léto by už mohl vystačit s minimem...) Jinak na holčičku by se asi nejvíc vyřádila moje mamka, ta by nakupovala už teď 😀
@ivis85 Jdu se kouknout do alba Teriozy 😉 Pro inspiraci... Ale tady z MK znám holku, co si přála holčičku a měla na ni i tušáka a začala nakupovat ještě před otěhotněním krásné holčičí věcičky a nechala si udělat i takový ten brzký test pohlaví a fakt má holčičku 😉 a má je jaksepatří načančanou 🙂

ameliejulliette
22. srp 2011

@blondatabruneta Chápu, no, každý chce mít jako první to, co si víc přeje 😀 Aby už to měl v domečku 😀 My jsme svorně chtěli prvního kluka a druhou holčičku, když se nepovede holčička, tak počkáme a časem bychom si nějakou rádi adoptovali. Asi třetího kluka "neriskneme" 😅

ckei
22. srp 2011

@blondatabruneta o vtěrknutí nemůže být ani řeč...jsi tam 😉 😉

amallie
22. srp 2011

@ckei a já?

ckei
22. srp 2011

@amallie jsi tam 😉

d.h.86
22. srp 2011

😀 @ameliejulliette fakt by jste šli do adopce?taky jsme uvažovala,ale kdyby to bylo tak do dvou let,než mi so´končí MD,což nebude,že?ale pořád pokukuju po ružovým

ckei
22. srp 2011

Já bych chtěla holčičku.....právě kvůli čančání.....už se vidím, já sama jsem úchyl do oblečení a bot, tak si dovedu živě představit, jak nakupuji ve zmenšených verzích 😀 😀 😀

martinka87
22. srp 2011

Prosim rano o zapsani,jsem dnes 1DC... Moc kujuuuuu!!! Jedu pres mobil a tady to tezko nakopiruju!!!

A jinak ja to rikam furt,ze musim mit holcicku,pac jinak to mas uz predem ten chlapecek dany,ze bude teplej.. Pac ja ruzovou ZBOZNUJU!!!!! 😀

blondatabruneta
22. srp 2011

@ckei děkujííí 🙂

blondatabruneta
22. srp 2011

@ameliejulliette mně by třeba nevadilo, kdyby byla holčička jako druhá, ale jde o to, že kdyby byl první kluk, tak manžel už bude mít "svoje" a o dalším nebude ani uvažovat 😀 ale když bude první holčička, tak druhý bude chtít určitě :D

maciatko248
23. srp 2011

@pajinka85 tak toto ma nepotesilo, cely cas sa snazime tak aby to nebolo presne v ovulacny den lebo chceme dievcatko, a vsade pisu dievcatka su pomaly spermie ale dlhsie vydrzia a chlapcekovia su rychly ale casovo vydrzia menej...hm tak to asi prehodnotime a riskneme to aj cez ovu 😝

těhule:
terioza1
jituska86 5 t.t.
maxi.smile
lilin
frapik
marcelkap
Lenkajp
michelina1
kimm88

Snažilky
martinka87................... .2.DC
rajule.............................. 3.DC
Antana123.....................4.DC
svija................................6.DC
maciatko248.................8.DC
jinka09........................... 10.DC
blondatabruneta......... .12.DC
ameliejulliette............... 14. DC
kive76..............................14.DC
amallie........................... 15.DC
philipa............................ 15.DC
Malinka_02................... 16.DC
d.h.86..............................16.DC
yesu................................16.DC
janule8.......................... 16.DC
Baibies ......................... 19.DC tak snažílkování o měsíc odloženo na doporuč Mudr (po laparce)
sluuniicko......................19.DC
puleckovi .......................20.DC
ckei................................. 21.DC
Pajinka 85......................22.DC
brambora.......................22.DC
kotatkoz...........................27.DC
luckamb..........................?? DC

d.h.86
23. srp 2011

@blondatabruneta fakt myslíš?my máme kluka a manža by moooooc rád holčičku-Nelinku,takže se neboj,myslím,že oni chtějí kluky na takový ty chlapský blbovinky,ale prostě podle mě každej taťka chce mít takovou tu svou malou princezničku,kterou bude celý život ochraňovat 😉

kive76
23. srp 2011

@d.h.86 brácha chtěl taky syna, a má dceru, a je z ní děsně unešenej...

d.h.86
23. srp 2011

@kive76 přesně tak

brambora20
23. srp 2011

@malinka_02 stahovala jsem si Zumbu z Ulozto
je tam nahozené přímo celé dvd s tím zakladatelem Betem Perezem, ale rozkouskované...je to sice anglicky, ale i pro někoho,kdo neumí, to jde

brambora20
23. srp 2011

@blondatabruneta to bylo u nás, manža měl s prvním klukem splněno a dlouho jsem ho přemlouvala

brambora20
23. srp 2011

@malinka_02 ani nemluv, jáminulý měsíc 42DC, to byl mazec....

malinka_02
23. srp 2011

@amallie no já se taky spíš přemáhám, ale jako 10 dní dávám, kvůlli mimnku cokoliv 😀 No měla jsem nejsilnější čárky v neděli ráno, a pracovali sme v neděli večer a i v pondělí večer, chtěla sem v den ovu i ráno, jenže sme vstali já čeklaa že v pondělí budou // silnější a ejhle, takže ránoi nic nebylo..
Jenže minulý měsíc sme taky pracovali 1 a taky nic.. Ach joo.. Pomalu si říkám jestli není lepší dělat ovu testy 2x denně..

@ameliejulliette jo to já bych cokoliv jen aby to bylo..Ale taky bych raděšji holčičku hlavně protože okolo nás samý kluci, jen v rodin už 3
😀

Hele holky jak rychle jste měli těhu příznaky? Je v pr...li že se už pozoruju a to sem 1-2 dny po ovulaci.. 😀
Ještě mám takovej delikátní dotázek.. když čekáte na ty holčičky, tedy že by spermonící vydželi jak to máte s hygienou? Sprchujete se nebo vyčkáváte a s mýdlem nebo bez? Aby třeba neumřeli 😀 😀

ckei
23. srp 2011

@blondatabruneta nemáš zač 😉
@brambora20 super, hned na to mrknu taky, to bych chtěla 🙂

blondatabruneta
23. srp 2011

@d.h.86 taky v to tak nějak tajně doufám 🙂 já bych chtěla páreček asi jako každej, ale kdyby nebyl páreček,tak holčičky!! 😀 kéž by si člověk mohl jen tak vybrat 🙂

blondatabruneta
23. srp 2011

@brambora20 toho se právě taky obávám... 🙂

ckei
23. srp 2011

@blondatabruneta taky bych chtěla páreček, ale kdyby to šlo, tak po sobě, ne zajednou 😀 😀 😀

janule8
23. srp 2011

@ckei také prosím o přidání do skupiny
Jinak ta frekvence je u nás taky menší, ale tento měsíc proběhlo snaženíčko (snad včas) tak budeme čekat zda mrška dorazí 😠
A myslim si, že 1-2dny po ovulaci ještě těhu příznaky nejsou, vajíčko teprve cestuje a připravuje se na uhnízdění..

janule8
23. srp 2011

jen se poupravim..
ěhule:
terioza1
jituska86 5 t.t.
maxi.smile
lilin
frapik
marcelkap
Lenkajp
michelina1
kimm88

Snažilky
martinka87................... .2.DC
rajule.............................. 3.DC
Antana123.....................4.DC
svija................................6.DC
maciatko248.................8.DC
jinka09........................... 10.DC
blondatabruneta......... .12.DC
ameliejulliette............... 14. DC
kive76..............................14.DC
amallie........................... 15.DC
philipa............................ 15.DC
Malinka_02................... 16.DC
d.h.86..............................16.DC
yesu................................16.DC
janule8.......................... 18.DC
Baibies ......................... 19.DC tak snažílkování o měsíc odloženo na doporuč Mudr (po laparce)
sluuniicko......................19.DC
puleckovi .......................20.DC
ckei................................. 21.DC
Pajinka 85......................22.DC
brambora.......................22.DC
kotatkoz...........................27.DC
luckamb..........................?? DC

ckei
23. srp 2011

@janule8 tak jsi tam 😉

Ještě jednou připomínám, je založena soukromá diskuze, kdo chcete i do této, dejte mi vědět 😉

deyana
23. srp 2011

@ckei já prosím taky, tady už se skoro nediskutuje

ckei
23. srp 2011

@deyana Tak jsi tam, tak hurá za námi i sem 😉 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru