Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

amallie
30. čer 2011

@martinka87 ty jo..... ☹ 87 je tvuj rocnik? To je hrozna nemoc a takhle mlada ☹

jinka09
30. čer 2011

@terioza1 a jak přesně poznáš, že máš ovu v noci? testem? nebo měříš?

moncicak.as
30. čer 2011

@maxi.smile Heled, já si je koupila a nevim, sice tam mám dost výraznou čárku,ale ne tak silnou jako kontrolní, problém je, že nevim, kdy normálně ovu mám, tak mám pocit, že bych se asi nedoplatila testovat denně 😒 Tak je dovypotřebuju cca. po 2 dnech a uvidim. Taky jsme se rozhodli před chvílí, že si prostě budeme užívat a nebudeme to moc řešit, u Tedíka to tak fungovalo, prosexovali jsme snad celý měsíc, takže vyjít to prostě musí, i kdyby nechtělo 😎

ameliejulliette
30. čer 2011

Jů, gratuluju dalším nadějným těhotným 😉
Teda, vy jste ale ukecaný 😀

amallie
30. čer 2011

@moncicak.as to je nejlepsi pristup 😉 jinak pokud carka neni silna jako kontrolni, tak je to negativni, prave v kombinaci a grafem BT budes uz pristi cyklus vedet, kdy je spravna doba a pak si staci to jen lehce pamatovat a dokonce ani tatkovi nerikat

No, teorii ovladam bravurne 😀 tak ted jeste, aby se zadarilo v praxi, sazim na tenhle cyklus 😀

svija
30. čer 2011

Ahoj, zdravím všechny po dovče. Byli jsme u kamarádky na Vysočině, 3 maminy s 5 prckama ve věku 1,5 až 3,5 roku. Takže docela hukot. Koukám, že jste toho tady nakecaly hrozně moc, takže dočítání vzdávám, nebudu tu sedět do půlnoci. Ale gratuluju všem těhulím ke zdárnému výsledku 🙂 .

martinka87
30. čer 2011

@amallie jj, 87 je můj ročník a zjistili mi to loni, takže od 23 let... Je to nemoc mladých... sice skleróza, ale se stařeckou sklerózou to nemá nic společného 😉 neni to fajn prognoza, ale muze byt i hur... musim to brat s nadhledem... kdybych to neřekla a někdy jste me viděly, tak byste neřekly, že jsem takhle vážně nemocná, což mě taky drží nad vodou, že jsem na pohled naprosto OK... 😉

petss
30. čer 2011

@ameliejulliette děkuji moc 🙂 doufám, že si ji užijeme tak, jako naši svatbu 🙂
@ivis85 na Pastviny do Orlických hor - manžel tam jezdil jako dítě, tak se těm těšíme 🙂

moncaka
autor
30. čer 2011

@martinka87 ono je potřeba se nad takovými "věcmi" povznášet...mně před 7 lety diagnostikovali již v některých kostrech těžkou artrózu, bohužel mimo jiné i v páteři, kde je už dost rozsáhlá a ke všemu jsem 10 let po celkem těžkém úrazu páteře...člověk to holt tak brát musí a nesmí se tím zaobírat víc, než je v mezích normálu..tak držím pěsti, aby bylo vše v rámci možností v pořádku a dařilo se Ti!!!

maxi.smile
30. čer 2011

..holky...tak jsem si pobrečela....koukám na dokument Třeštíkové..Katka..jak to běželo nedávno v kinech...když brečela při císaři, narodila se jí krásná holčička Terezka..jak to mimčo brečelo, mělo absťák...no já jsem vyřízená......Heroin, pervitin a další po celé těhotenství a taková krásná holčička...a pak zodpovědné maminky a....Ale té holčičky mi je tak líto..takový start do života...no prostě se z toho všeho úplně klepu... 😢

denousek
30. čer 2011

ahojky..holky...
prave jsem založila nove,UZAMČENE tema pro snazilky kterym to stale nejde,počít miminečko.nebo se to podařilo a prostě to nevyslo ( ..
nemám rada otevřené dizkuze v zamčené můžete vsechno a nehrozí nějake..šmírování,, zvu vás tedy ke me do čerstvé diskuze snad se nás tam pár sejde pište mi do ip .-) a já vás vpustím

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mimi-sta...

moncicak.as
30. čer 2011

@maxi.smile Nekoukat na takové dokumenty, nečíst témata o nemocech a úmrtích dětí, příroda se hold pochopit nedá, a my potřebujeme hodně optimismu ke splození těch našich budoucích zdravých drobků 😉

ameliejulliette
30. čer 2011

@maxi.smile Já u toho taky bulela 😀 Ale spíš proto, že jsem si vzpomněla na ten náš porod a jak to je nádherné, když člověku poprvé zabrečí miminko a když ho poprvé může pohladit po hlavičce maličké a tak... Manžel ze mě byl hotovej, říkám, já už chci miminko 😀

d.h.86
30. čer 2011

@maxi.smile taky jsem se koukala,mazec,plno lidí chce mimčo a nemuže nebo to nejde,my s manžou nekouříme,nefetujem a já nevím co a malej je kardiak
je to nespravedlivý,fakt
jinak koukám,že tu někdo jezdí na Vysočinu,já jsu z Vysočiny
a samo zřejmě gratuluju(zatim potichoučku)nadějným těhulkám
vy sem hážete ty //jako by se ani nechumelilo
já chci taky,chjo
☹ začínám z toho dostávat depku,vidím to,že oid porodu se nechráníme nijak a stejnak nic,malej bude mít za měsíc rok ☹

ameliejulliette
30. čer 2011

@denousek Díky za zprávu 😉 Myslím, že my jsme tu vesměs samé optimistické případy, kterým se brrrrrrrzo zadaří 😉

ameliejulliette
30. čer 2011

@d.h.86 Ty homeopatika bereš jak dlouho? A máš přímo pro Tebe na míru vybrané od homeopata? Brala jsi na něco jiného a fungovaly Ti? (Se tak ptám, protože já mám s homeopatiky velice dobrou zkušenost 😉 )

ameliejulliette
30. čer 2011

@d.h.86 A žádné depky, vždyť to bude tak akorát, malý Tě teď potřeboval hodně, zvládli jste náročné začátky a sžili se a tak, a teď může přijít další miminko 😉

yesu
30. čer 2011

Ahoj holky, přidávám se taky ke snažilkám od června🙂

d.h.86
30. čer 2011

@ameliejulliette kéž bys měla pravdu,no,jhomeopatikka mám přímo od paní z lékárny,která má nějakou asi atestaci nebo něco skrz homeopatika¨
a brala jsem je,když jsem potřebovala zastavit laktaci,do měsíce,ani ne bylo po laktaci,takže ok
ted mám právě na tu svou dg-aby se mi tvořilo žluté tělísko,na popraskání cyst,které u téhle diagnoze jsou ve vaječníkách a proto nedozrávají vajíčka
a pak beru ještě jedny homeopatika ,tak snad to zabere
no,právě si říkám,aby se to stihlo než pujdu do práce,MD mám teda na 3roky a na umělý se nám už moc nechce,máme už jen poslední pokus
ale říkám si,,pokud to šlo jednou i přirozeně,tak by se mohlo zadařit,pokud ne s homeopatikama,tak pak zkusím asi po domluvě s dr třeba ten clostibelgit a duphastan

moncaka
autor
30. čer 2011

yesu: vítej mezi námi ;)

denousek
30. čer 2011

@ameliejulliette jj no přeju vam to .-) mě už po tom roce hrabe ☹(

terioza1
30. čer 2011

@jinka09 nn, rekla mi to v nemocnici dr 🙂

marcelkap
30. čer 2011

@denousek To chápu, nám to trvalo rok a půl a díkybohu pak byla dovča a najendou to šlo...

marcelkap
30. čer 2011

@d.h.86 Tyjo, si řikám...někdo laktaci zastavuje, co já bych za to dala, kdybych měla mlíčko aspoň o ten měsíc nebo i víc dýl. Ale asi jsi měla k tomu vážný důvody, takže to samozřejmě neodsuzuju...jen jsem si tak zavzpomínala a zasteskla.

amallie
30. čer 2011

@martinka87 ☹ ☹ já vím, že to není jako ta stařecká......... je tu i celé téma, "jsem matka se sklerozou multiplex" nebo jak se to téma jmenuje, ale to asi víš
snad budeš co nejvíc v pohodě! měla jsem spolužačku s touhle nemocí, bylo to jak kdy u ní.....přeju, ať se do těch 3 měsíců zadaří! a nám teda taky 😀

denousek
30. čer 2011

@marcelkap jj ja mam po roce za sebou jen mimodelozni a vejcovod pryc ☹( tak uz jsem nervozni☹(

dobrou noc holky

amallie
30. čer 2011

@d.h.86 čoveče, my se taky nechráníme a holčičce je už rok a 7 měsíců 😉 u nás ale frekvence byla dost mírná, řekněme, takže "makat" jsme začali až teď

maxi.smile
30. čer 2011

@ameliejulliette jojo, taky jsem si vzpomněla na porod, který jsem měla strašně krásný a ráda na něj vzpomínám..tiskla jsem dneska na klíně tu naší pronceznu, která nechápala, že jí pusinkuju hlava nehlava...A chci ještě jednoho takovýho broučka úžasnýho a vám všem to taky moc přeju!!! 😉
@yesu vítám Tě!

ameliejulliette
1. črc 2011

@denousek Nechtěla jsem, aby to vyznělo blbě a samozřejmě si dovedu představit, jak je to náročné na psychiku, když si miminko dává na čas 😔 Fakt asi nejlepší je, i když to je oříšek a snadněji se řekne, než udělá, vypnout, na chvilku se soustředit na něco úplně jiného, pak to přijde, ani nevíš, jak 🙂 Přeju brzký úspěch!

eleonor
1. črc 2011

ahoj holky, včera jsem se sem nedostala a teď toho mám hromadu na dočítání, ste se zas nějak rozepsaly, ufff, jdu na to...
jinak...teď už by se to, co mám na testu dalo považovat za tu dálnici 🙂 takže zatím to vypadá dobře!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru