Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

ameliejulliette
6. črc 2011

@maxi.smile Děkuji za tip, můžeš mi prosím napsat cenovou relaci? A ten bazének pro kojence tam mají jak hluboký? 😕 Syn má plovací kolo a potřebuju, aby nedošáhl na dno, jinak si z toho dělá chodítko 😀

amallie
6. črc 2011

V praze chodime do Stepu taky, neb tam mame kurzy a pak venkovni bazen je v Hloubetine slusnej i s hristem

No ale nejradsi hodim bazenek na terasu a je pokoj 😀

ameliejulliette
6. črc 2011

@amallie Jasné, to nás taky čeká později, bazének na zahradě, ale teď potřebujeme něco hlubšího... Dík za tip s Hloubětínem a už toho nechám, nebo nás začnou mazat 😀

moncicak.as
6. črc 2011

@amallie Tu je tu v Praze 😀 😀 😀

moncicak.as
6. črc 2011

My tu máme Aquapark přímo v Letňanech, ale je to kryté, to mi štve, že neudělali i nějaký venkovní prostor.. 😒 No, něco zítra vymyslíme... 🙂

amallie
6. črc 2011

@moncicak.as tak sjed kousek k nam do hloubetina, je to jen z kopce a venkovni bazen mame 😉

berticka
7. črc 2011

Holky, ty které z vás se snažíte hned po vysazení HA...nebojíte se vícečetného těhotenství? Já jak o tom čtu, tak mě to nějak začíná děsit...ach jo, musím přestat číst.

lenka5731
7. črc 2011

Dobré ránko!

@berticka Já se spíš "bojím", že nebudu mít zdravé dítě. 🙂 Jinak dítě hned po dobrá ní HA už mám - jedno 🙂 , takže teď podruhé uvidíme. Nějak to teda neřešim, dopadne to jak dopadnout má. I když je pravda, že já nejsem ta altruistická matka, která má sama sebe až na posledním místě a radostně se stará o smečku okolo 24/7, takže si to v praxi moc nedovedu představit. Jinak znám čtyři rodiny (osobně), kde do rodiny přibyly dvojčata jako "druhé" dítě. 😲 😀

maxi.smile
7. črc 2011

@berticka dobrý přístup...míň číst 😉 Neboj, tak horký to určitě nebude... 😀 A kdyby přece náhodou, tak to se může stát každý a pak, aspoň by jsi to měla jedním šmahem 😉 😀 😲

maxi.smile
7. črc 2011

@ameliejulliette jejda, to si už přesně nepamatuju, je to rozdělené na dopol, odpol, ale tak kolem 100?+ dítě taky platí asi 60? Tak nějak..do skříňky 10kč, ale půjčí i žeton, mají tam na půjčení zdarma zámek na kočárek, dá se tam zaparkovat a zamknout, taky ve sprše ohrádku, v šatně i na wc u bazénu přebalováky, je to tam moc pěkný..1x teplá vířivka malá, 1x dětský bazén - taky víří, taky teplý, ale méně jak klas. vířivka, pak dráhy na plačo..koukni na web stránky..s malou jsem tam chodila snad od 4-5 měs.

maxi.smile
7. črc 2011

@lenka5731 já znám zase páreček, kdy oba měli z předchozích vztahů dítě, on i ona a spolu chtěli ještě jedno 😀 Respektive ona ho ukecala... No a nakonec byly dvě najednou 😀 😀 😀 Jinak já taky hned po HA a jedno, takže bych to brala v klidu...hlavně to zdravíčko... 🙂

berticka
7. črc 2011

Na mě padl nějaký strach...bojím se toho, že otěhotněním, i toho, že neotěhotním. Jsem blázen?

ivis85
7. črc 2011

@berticka určitě nejsi, "myslím" že to k tomu patří, občas tady čtu články, jak která maminka rodila a teď po jednom článku (od hehena) jsem teda pěkně vystrašená. Nemám sice extrémně vážné nemoce, ale jsem po konizaci čípku -tak doufám, že bude držet a už bude bez nálezů! a také jsem měla trombozu, píchala jsem si fraxiparin a budu si ho píchat také v těhotenství, takže vyhlídky by byli 😅 ... snad bude vše ok 😉

berticka
7. črc 2011

@ivis85 Určitě bude vše ok! Důležité je chodit poctivě na prohlídky k lékaři a všechny problémy s ním konzultovat...jinak paradoxně já se teď na porod těším a taky si ráda čtu ty příspěkvy na téma "jaký byl porod" 🙂 ale jak se znám, jakmile budu těhu a už se mě to bude bezprostředn týkat, budu mít z porodu panickou hrůzu...

maxi.smile
7. črc 2011

@berticka
@ivis85 holky, když jsem tenkrát našla //, strašně jsem se lekla, přišla vlna strachu (cožééé,já jako budu rodit?)..ale po chvíli to odeznělo a těhotenství byl ten nejkrásnější stav...je pravda, že jsem ho měla bezproblémové, ale prostě když jsem ležela na zádech a dívala se na břicho, jak se tam malá mele, občas zabořila nožičku, občas hodila zadkem a moje fantazie pracovala, jak asi bude vypadat, jaká bude, jaké to bude...Určitě se jen a jen těšte!Je to prostě nádhera a moc vám přeju, ať to zažijete co nejdřív!

jessulka
7. črc 2011

@moncicak.as Brusinkový Frisco? Tak to musím také někdy ochutnat 🙂

maxi.smile
7. črc 2011

@berticka já byla snad ta nejvystrašenější těhule na světě..když mi mudr. v den termínu nabízel v porodnici hamiltona (nebo jak se to píše 😅 ) tak jsem s díky odmítla..řekla jsem mu, že mi to tak vyhovuje (ten buben) a že klidně bych si dala ještě rok, dva...chtěla jsem porod oddálit, co to jde...a jestli Tě uklidním, tyhle pocity odezněly, když to už bylo tady..pak se Ti v hlavě jako něco přepne a najednou máš hrozně moc síly a hlavně odhodlání udělat vše pro to, aby se ten drobek dostal v pořádku ven....

berticka
7. črc 2011

@maxi.smile To je krásná odpověď...až mi vehnala slzy do očí....hm, možná se mi pobláznily hormony, to by vysvětlovalo i ten hysterický strach, se kterým jsem se vzbudila dneska ráno...

jessulka
7. črc 2011

@maxi.smile To mne úplně dohnalo k slzám, jak jsi to krásně popsala. Také už se strašně těším na // snad to bude co nejdřív.

jessulka
7. črc 2011

Ahoj holky, přeji krásný den, doufám, že si užijeme opět teplo a sluníčko. Mne dnes opět pobolívá v podbřišku, už je to asi 4. den. Dnes mne nejvíc pobolívá na levé straně. Nevím, jestli je to tím pravidelným sexem, nebo jestli už to nejsou nějaké příznaky početí. Nevím, jestli si mám koupit testík a testnout, nebo jestli je to ještě brzy. Podle MS jsem měla ovulku včera, ale budeme raději sexovat ještě dál, aby se to uchytilo. Nevíte, z čeho by ty bolesti mohly být? Také jsem pěkně unavená, spala bych. Ale práce bohužel nepočká. Jak já se těším na mateřskou, až z tohohle blázince vypadnu 😀

ivis85
7. črc 2011

@jessulka haha snas si nemyslíš, že budeš víc spát? teda pokud nepracuješ tak 20 hodin denně 🙂 nechci tě nijak odrazovat, ale ty příznaky mi spíš připadají jako ovulace, než těhu? Sama jsem těhotná nebyla, tak nevím, ale při ovu mě pobolívá podbřišek, většinou na jedné straně, tak do toho dál buště 🙂

lilin
7. črc 2011

teda hoky vás dočítat je fákt síla... vy jste teda ukecaný, já se porodu taky asi budu bát, Nikča je císařem, žádné kontrakce nic, tak budu vlastně prvorodička s prckem doma 😀
@jessulka 😀 😀 😀 jo vypadneš z blázince ale spadneš do jinýho, i když krásnějšího 😀 😀 😀

amallie
7. črc 2011

@ivis85 u hehenky byl ale jinej problem, ma nemocny srdce a az na posledni chvili ji rekli, ze ji nevezmou rodit prirozene, proto ten zmatek u porodu, jinak cely tehu mela v pohode a ma zdravyo krasnyho kluka 😉
Vetsina maminek ma porod v poode, v ramci mezi, nebo ty neprijemny pocity brzy odejdou 😉 kdyz pak ma cloek radost z tech deticek 😵

@berticka nejsi blazen, normalni pocity, ja je mam taky 😀 😀 O prvni jsem se snazila moc, pak jse mela na testu // a rekla jsem si, uf, mam to z krku a tim cela "radost" hasla, zacala jsem si v hlavine resit, jak se mi bude styskat po praci atd 😀

amallie
7. črc 2011

@jessulka ovulacni bolest 😉

@lilin budes rodit prirozene i po CS?

maxi.smile
7. črc 2011

@lilin já jsem si taky myslela, že když je 1. císař, tak druhé bude taky tak automaticky? 😨
@jessulka přikládním se k ovulačním bolestem, taky to tak mám i mudr. mi to potvrdila...bušte do toho co to jde 😀 😀 😀

jessulka
7. črc 2011

Jéé holky, tak to vám moc děkuji za informace. Tak to už se začínám těšit domu 🙂 I když jsem se dozvěděla, že spermijky vydrží až 48 hodin v těle, tak třeba už se nějaký ocásek u mne uhnízdil 😀

lilin
7. črc 2011

@amallie @maxi.smile no holky a víte že ani nevim? nemyslím si že když je na císaře první dítko tak že druhé jde automaticky taky, pokud doktor nemusí tak na CS nepošle, ale vzpomněla jsem si na hlášku, kterou u mě mudr měla.... takže u mě to asi napodruhé dopadne taky na CS

kvetinka6
7. črc 2011

Já vždycky záviděla holkám co byly na císaři, že se vyhly té bolesti, ale po porodu jsem byla šťastná, že jsem rodila klasicky. A hlavně že tam mohl být s náma i tatínek. Jinak u mě mrcha dnes dorazila. Au au 😒 . A ovulace mi vychází zrovna na dny, kdy bude manžel na služebce........ 😢 - s takovou otěhotním se štěstím tak na vánoce....... 😠

amallie
7. črc 2011

@lilin automaticke to neni, ale doporucuji to 😖 co mam kamaradky, tak chtely druha ditka rodit spontanne a ani jedne se to nepovedlo ☹ tak ale zase ty budes mit deti dele od sebe, tyhle tri, co znam, mely az na jednu deti hrozne blizko u sebe .....

ivis85
7. črc 2011

@amallie jj,vím jak to u hehe bylo, jen jsem chtěla říct, že nějaká komplikace během těhu, při porodu a tak se prostě může objevit, ale mudři jí to měli ohlídat 😉
taky znám holky, co po 1 císaři maj další taky císař, jinak jsem se s tím zatím nesetkala ...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru