Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

amallie
22. čer 2011

@marcelkap kouknu, neznam

Ja mam graf na fertility friend

martinka87
22. čer 2011

Tak doplneni tabulky, jmenuju se Martina (jak necekane 🙂 ) a bydlim Praha-vychod, uppresnim do uzamkle tabulky... 😉 preci jen je to vesnice...
Tak diky za info, pristi tyden kdyztak testnu, abych mela na rezonanci ciste svedomi...

martinka87
22. čer 2011

Web taky neznam... Ja mam tohle info v aplikaci v mobilu... 😉

kleopatra35
22. čer 2011

@marcelkap ...napsala jsem Ti IP, prosím přečti si obě zprávy, než mě zapíšeš, díky

marcelkap
22. čer 2011

@amallie Tady se dají taky dělat grafy. Mě so to dost líbí, používala jsem to už téénkrát.

moncaka
autor
22. čer 2011

eleonor: já jsem z Vysočiny 🙂 což asi taky není to, proč si nepřipadat sama, že?? 🙂

svija
22. čer 2011

Ahoj,
můžu se k vám taky přidat? Taky jsme se začali snažit o dvojku tenhle měsíc. Měla i příznaky, že jsem si myslela, že jsem těhu, ale včera MS dorazila (na mě neobvykle brzo, už 27 DC), tak tu trochu smutním. Tak nic, hlavu vzhůru a doufat, že snad příště 🙂 .

moncaka
autor
22. čer 2011

Svija: Ahoj, vítej mezi námi. Nebuď smutná. Asi to tak má být, ale určitě to výjde, neboj!! Hlavu vzhůru!! ;)

marcelkap
22. čer 2011

@svija Ahoj, vítej. Úplně tvoje smutnění chápu. Mě je jasný, že já budu taky smutnit, když se to napoprvý nepovede. Jestli chceš, můžu tě zapsat do naší tabulky, tak pošli den poslední MS, věk, jméno, bydliště a jestli máš nějaký děti (datum narození) - všechno je dobrovolný takže záleží jen a jen na tobě jaký informace chceš dát k dispozici 😉

svija
22. čer 2011

@marcelkap - a i všichni ostatní. Tak abych se trochu představila, je mi 30 let, jmenuju se Lucka a mám už jednoho rošťáka Martínka, který se narodil 12.5.2009. Bydlím v Praze a den poslední MS (a snad na dlouho poslední) byl 21.6..
Jak jsem to tu tak trochu stihla obhlídnout, tak jsem tu spíš starší mamina, ale je nás tu hodně co pracují na druhém dítěti. A jak už tu někdo napsal, teda, nemyslela jsem si, že budu při druhém tak stresovat. Jsem si říkala, že mi to bude víc jedno, ale fakt to není moc velký rozdíl 😕 .

jinka09
22. čer 2011

ahoj holky, jsem moc ráda, že tu máme maminky, co už pracují na druhém mimču, alespoň mám můžete předávat zkušenosti🙂. Dneska mám 27DC, obvykle to dostanu 26 -27. Včera večer mě začalo bolet břicho jak na začátku menstruace, ale nic ani během dne také ne, teď to cítím zase trochu víc, ale pořád jsem to nedostala, tak doufám, že se nedočkám. Včera jsem to málem obulela, když mě začalo bolet břicho☹.

kvetinka6
22. čer 2011

ahoj holky - já se přidávám k maminkám co se snaží o druhé mimi a ví do čeho jdou a zároveň se děsí toho jak to budu zvládat se dvěma. Nemáte některá zkušenost s hustým hlenem bez zápachu? Nikdy předtím jsem to neměla ani při prvním těhu - nebo si to aspoň nepamatuju... 😨

moncicak.as
22. čer 2011

@jinka09 Tak přeju, ať nedorazí... 😉 Heled, já si taky říkala, že jako druhé bude pohoda, člověk ví, do čeho jde, ale přijde mi, že jsem stejně vyplašená a nedočkavá 😀 😀 😀 A to nemluvim o tom, že kámoška má ted čerstvě mimi a chtěla mi ho půjčit a já za ty skoro 2 a půl roku vůbec nevěděla, jak mimi držet 😀 Kopyto no 😀

kvetinka6
22. čer 2011

@svija - taky stresuju 🙂 nejsi sama. Jo - a mě je 29 a mám doma skoro 3 letou Elišku.

maxi.smile
22. čer 2011

@marcelkap zapomněla jsem napsat, že jsem Simona a naše Terezka se narodila 20.8.2010 🙂 Vítám nové snažilky!!!
@jinka09 týbrďo, vypadá to nadějně!!!Mně taky bolí bříško a MS zatím nikde...držím palce!!!
@svija Ahoj!!!Vítám Tě tady a přeju brzy // 🙂 A myslím, že máme stejný den poslední MS, to je znamení 😎

maxi.smile
22. čer 2011

@svija jůů, já se sekla o měsíc 😅 Já teda 21., ale května 🤐 Ale to neva..je to moje nejoblíbenější číslo, tak ať nám i tak přinese štěstí a už mrcha nedorazí 😀 ..Jinak já to prožívám stejně, jako poprvé, je fakt, že prcka máme ještě malého, Terez je 10 měsíců 😀 ...Ale zase se ohromně těším, že mě třeba už spousta věcí pak nebude tak stresovat..snad 😀

jinka09
22. čer 2011

@maxi.smile to jsem ráda, že máš taky takový příznak, i když za 3 dny bych si už byla jistější!

všem držím pěsti!!!

zelinda
22. čer 2011

pěkný večer rada bych napsala info do \\\\ip ale asi jsem antitalent nevím jak na to poradíte?jinak podbříšek bolí ale červená ještě nedorazila tak doufám že si vezme dovolenou alespon 9 měsícu

moncaka
autor
22. čer 2011

Já vám všem též držím pěsti....já budu mít příští týden poslední prášek, tak pak si začnu držet pěsti i sobě 😀

moncicak.as
22. čer 2011

@maxi.smile Ted mě tak došlo, takže manža už ví, že asi ,,zasadil" ? 😀

svija
22. čer 2011

Jinak už jsem dočetla, že zítra některé testujete, tak držím pěsti 🙂

maxi.smile
22. čer 2011

@zelinda klikni na přezdívku, nebo na fotku osoby, které chceš psát do IP, otevře se Ti profil té osoby a napravo je v nabídce poslat zprávu, nebo tak nějak..tak klikni na to a otevře se Ti tabulka a píšeš a odeslat 🙂 Nejsem talent na popis čehokoli ☹

@moncicak.as ale furt mě sleduje 🤐 Jsem mu totož řekla, že mu to nepovím a budu to tajit a ,,prásknu" to, až to nebude čekat...A on pořád doufá, že to pozná dřív, než Mamatest 😀

moncicak.as
22. čer 2011

@maxi.smile Je to takovej tatatest 😀 😀 😀

zelinda
22. čer 2011

😀 😀 😀 maxi.smila-děkuji již provedeno

amallie
22. čer 2011

@svija jupiii, konecne nekdo nee tak mladej 😀

amallie
22. čer 2011

No, minulej cyklus me taky pobolivalo tri dny, jsem si tak rikala no a houbeles 😀

kleopatra35
22. čer 2011

Holky, které zítra testujee......držím palečky jak nejvíce mohu...kdyby Vám to vyšlo, bylo by to pro nás povzbuzení...koukejte dát hned vědět....už se nemůžu dočkat..... 🙂 ...snad bude test pozitivní...co to placám??? jak snad....na 100% bude pozitivní... 😉

kleopatra35
22. čer 2011

nu, jinak mě je také 30 ,ale ještě bez mimča... ☹

marcelkap
22. čer 2011

@svija Taky jsem si myslela, že u druhýho mi to už bude víc jedno a prdlajs. Stejně hlídám kdy bude ovu. Ale aspoň jsem si řekla, že nebudu měřit BT a prostě to celkově se snažim tolik neprožívat. Přes den na to neni vůbec čas s malou, ale večer už na to hned myslim.

Holky já vám normálně závidim, že už budete testovat a že máte takový ty příznaky/nepříznaky.

amallie
22. čer 2011

@kleopatra35 no tak sup sup, at ses tricitka s briskem 😀

@marcelkap no ja to podle me musim nejak merit, abych vubec zjistila, jak to je a taky, preci jen, abychom se aspon meli sanci trefit, ze 😀 Jelikoz u nas to neni jak za mlada 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru