Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

jituska86
12. srp 2011

@moncaka dekuji

moncaka
autor
12. srp 2011

@jituska86 neděkuj 😉 uvidíš, všechno bude v pohodě, dej si nohy na stůl, chvíli si odpočiň, vyrelaxuj...hlavně bez stresu 😉

jituska86
12. srp 2011

nejhorsi je ze clovek se boji porad a dokud nebudu ve stredu u toho doktora budu nervozni o to vic..no prave ted se valim a premyslim co udelat rychliho teplyho k veceri.

moncaka
autor
12. srp 2011

@jituska86 uvidíš, dobře to dopadne 🙂 Já si dělám opět pangasia, tentokráte nejen na houbách, ale i se zeleninkou na másle 😀 😀

moncaka
autor
12. srp 2011

Dneska mě dost chytla záda, asi se zase rozjíždí jedna z mých peripetií, tak jen doufám, že se z toho brzy vykřešu 😖

petss
12. srp 2011

1DC

moncaka
autor
12. srp 2011

@petss no a pak hurá na snaženíčko.....🙂

moncaka
autor
12. srp 2011

Holky, vy snad všichni snažílkujete 😀 Ale to je dobře, jen ať jste brzy v těhulkách 😉

moncicak.as
12. srp 2011

@jituska86 Heled, moje mamina tahala do 8.měsíce normálně palety na krámě, zvedala bedny s flaškama a bráchovi je 10, nepotratila a nijak ponamenanej brácha nejni, takže to bude v poho 😉

moncicak.as
12. srp 2011

@moncaka Já se snažim ted tak maximálně se psychicky připravit na večerní až noční žehlení 😀 😀 😀

moncaka
autor
12. srp 2011

@moncicak.as tak to já se nadlábla, a teď ležím, protože mě ta záda fakt berou a tak nějak tuším, že snad i brzy usnu 😀

malinka_02
12. srp 2011

@jituska86 bát se už budeš pořád, pak aby už byl konec 1.trimestru, pak 3. a pak aby dopadl porod a pak pořád ..

moncicak.as
12. srp 2011

@malinka_02 jj, to potvrzuju, klukovi je 2 a půl a mám strach furt, jak je trochu nemocnej, jak má někde pupínek, to, že nebyl beze mě ještě jedinou noc ani nepočítám 😀 😀 😀

malinka_02
12. srp 2011

tady se fakt asi snažílkuje 😀 já jsem ve fázi těšení se na snažení aspoň, to je u mě fáze po sklamání 😉

malinka_02
12. srp 2011

no holky kde ste? Tak mě aspoň nasměrujte kde ste 😒

amallie
12. srp 2011

@malinka_02 ja na gauci, pohodlne to je 😀 😀 Zkus to taky, muzu doporucit 😉

malinka_02
12. srp 2011

@amallie 😀 myslela jsem diskusi. Já se sem v prási nedostanu a když se konečně dostanu tak tu nikdo není, už všichni otěhotněli

amallie
12. srp 2011

@malinka_02 ja jsem chodila hodne, ale ted jak je nas tu moc, tak se v diskuzi ztracim 😲
Ja bych byla pro soukromou skupinu 😉
U nas ani snazeni zatim neprobiha, mam jeste ms 😖

malinka_02
12. srp 2011

@malinka_02 když to by pak bylo podobný.. Já jsem jen nakukovala, ale když se nezadařilo půl roku, tak sem se taky chtěla přidat..a bála jsem se že v diskusi od ledna už se nechytím tak jsem se přidala sem..

malinka_02
12. srp 2011

@amallie ježiš to bylo pro tebe já to napsala sobě 😀

amallie
12. srp 2011

@malinka_02 jasne, ale ptala ses, kde jsme, tak ja pisu, ze krom gauce jeste tlacham v uzavrenych diskuzich, neb clovek pise casto osobni veci a tak

malinka_02
12. srp 2011

@amallie no to je jasný, já taky nemůžu kvůli prási tady moc veřejně 😎

martinka87
13. srp 2011

Dobré ranko holky.... 😉

My jsme ve čtvrtek v práci popíjeli... a konečně jsem si po půl roce potykala s druhým šéfem... no, v pátek to bylo trošku divný mu tykat, ale já si zvyknu... 😉 manžílek pro mě jel ve čtvrt na jednu... 😀 a už v í jsem byla v práci...

A včera mi odjel manžílek s kolegama na chatu až někam ke Vsetínu... a já jedu s jeho mamčou, sestrou a tetou do Drážďan na nákupy... za chvíli jsou tu, tak se musím jít trošku připřavit... 😉

Mějte pěkný víkend... Pa

moncaka
autor
13. srp 2011

Dobré ránko, holky!! Počasí fakt "krásné", letošní léto nemá chybu. No nic, posnídám a jdu se podívat na trhy, jestli teda nějaké v tom dešti jsou....

moncaka
autor
13. srp 2011

Taaaak, holky, před chvílí jsem vytvořila soukromou diskuzi - Červen 2011 - pro snažilky a již těhotné. Pár loginů, kdo se tam již dostane jsem tam dala, ale všechny teda určitě ne, omlouvám se, ale není to v mých silách. To ovšem neznamená, že jsem to udělala úmyslně, aby se dotyční do diskuze nedostali!!! Jen je prostě docela pracné všechny loginy z této diskuze vyhledat. Nejlepší bude poslat žádost o přístup.

Tak budu se na vás těšit i v té soukromé diskuzi, což ovšem neznamená, že na tuto zanevřu 🙂

pajinka85
13. srp 2011

ÁÁÁ tak jsem vás dočetla... 😉
My jsme ve fázi snažílkování 🙂 A co holky s mini duchama-máte potvrzeno druhým testíkem? 😉

antana123
13. srp 2011

Přeju dobré ránko 🙂
@veras82 Ahoj vítej přeju at se brzo zadaří 😉

moncaka
autor
13. srp 2011

Holky, do soukromé skupiny to nepustí ani mě, jakožto zakladatelku, prý si mám sama sobě napsat, tak pokud víte, jak na to, dejte mi vědeět. Díky!

antana123
13. srp 2011

@moncaka aaa ted jsem ti psala at mě pustíš tak to neporadím zkus napsat adminům???

antana123
13. srp 2011

těhulky:
terioza1
jituska86 5 t.t.
maxi.smile
lilin
frapik
marcelkap
Lenkajp
michelina1
kimm88

Snažilky
amallie...........................5.DC
philipa...........................5.DC
Malinka_02...................6.DC
d.h.86.............................6.DC
yesu...............................7.DC
Baibies ..........................9.DC
sluuniicko.......................9.DC
puleckovi ........................10.DC
moncaka..........................11DC
Pajinka 85.......................12.DC
brambora........................12.DC
kotatkoz.........................17. DC
rajule..............................18.DC
martinka87....................21.DC
Antana123.....................22.DC
jinka09...........................25.DC
svija................................26.DC
kive76.............................28.DC
blondatabruneta...........32DC
ameliejulliette................33.DC
luckamb........................??DC

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru