Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

ivis85
24. čer 2011

@marcelkap mě to zamykání zatím také přijde zbytečné,právě proto, že yty to máš zamčené, tak jsem napsala o sobě trošku víc, ale do IP! Možná jsem trochu paranoidní, ale nechci se víc odkrýt 😅
@philipa vítám novou mamču a snažilku, na jak dlouho jsi měla mateřskou, respektive kolik je prckovi?
@lilin to zvládněš dočíst 😀 o víkendu budou všichni v luftě ...

Mám po kontrole, nakonec k nám šli zbytečně a já měla nervy jak struny,dopadlo to ok.Doufám, že pokud se mimi zadařilo, tak mu nervy neublíží 😕 i když myslím, že jsem bez příznaků a rudoška dorazí tak v neděli ... ☹

philipa
24. čer 2011

@lilin děkuji za přivítání.No spekulovatla jsem nad tím dlouho co a jak bude lepší,ale jelikož malého nevzali do školky tak bylo vyrešeno .Těd ještě aby se zadařilo 🙂 Jinak po mateřské nastupím na neschopenku, penězi na tom budu o něco lépe než jsem dostávala matěřskou. Nejvýhodnější by sice bylo porodit než mu budou tři ,ale to nestíháme.. 😀

philipa
24. čer 2011

@ivis85děkuji za přivítání, já mám tu tříletou variantu, takže v září mu budou tři a já bud otěhotním nebo asi pošupajdím do práce,ale zas dese ticíc za soukromou školku se mi dávat tedy nechce.A ještě bychom se s manželem honily jako psi s vyzvedáváním apd. V pytli je že spousta těch soukr. školek mají od 8 nekteré od půl osmé ale když děláme oba např od sedmi tak co potom???? 😕

ivis85
24. čer 2011

@philipa deset tisíc za školku? to jako měsíčně? hm, pěkej šolích, že bych si založila živnost? to u nás v regionu asi moc konkurece není ,. ... nebo je to za delší období? Jo letos si stěžuje hodně lidí, že se děti nedostali do školky, silný ročník ...

eleonor
24. čer 2011

holky, teda já se taky děsím toho dočítání, zítra má tchán 50, takže budem celej den chystat a pak slavit a v neděli pak uklízet a spát, takže se sem nedostanu celej víkend... 😒

@ivis85 no vidíš, jsem říkala, že když na tebe budem myslet, tak to dopadne dobře 🙂

ivis85
24. čer 2011

@eleonor děkuju 🙂 příště si zase řeknu, abyste na mě mysleli 😀
Nastupuju na bezstarostný víkend (no sákne nám voda do sklepa - hodně! 1.varianta dešťová voda, 2. varianta teče septik 😕 )tak jak moc bezstarostný bude.To uvidím.
A jestli v neděli nedojde mrcha, tak budu testit(i když možná brzo) a dám echo 😉
Mějte se kočky 😉

kleopatra35
24. čer 2011

@ivis85 tak páááááááá a krásný víkend bez vody, bez MS a s dálnicí na testíku !!!!!! 😀

moncicak.as
24. čer 2011

Holky moje,mám obavu, že to asi nevyšlo, páč jsem začala špinit opět a víc, než včera. O tom jak mě bolí břicho ani nemluvim, už jsem si musela vzít i Brufen, to nešlo..Manža hrozil, že jak to do pondělka nezmizí, mažu k dr. ☹ Tak uvidim, asi tam vážně skočim, at se na mě jukne, dneska už nikde nikdo neni ☹

philipa
24. čer 2011

@ivis85 jojo, zlatá Praha 🙂 Měsíčně,pohybuje se to tak plus mínus ta desítka. Říékám si, že to bude legranda,když mi ho nevezmou ani ten příští rok ,že jsem na mateřské s druhým..že mají přednost ty co jdou do práce.Tak to se asi picnu..

marcelkap
24. čer 2011

@lilin Dík, já strašně ráda dělám tabulky 🙂
@ivis85 To víš, dneska je zapotřebí trocha obezřetnosti.
@moncicak.as Sákriš, to je blbý. Ale třeba to neni mrcha, snad přes víkend nedorazí.
@philipa U nás je taky problém se školkama, soukromá vyjde na 5000 bez jídla. Já asi taky nebudu mít šanci Lindu dostat do školky - nemám práci a budu zas na mateřský, za což jsou mínusový body.

kleopatra35
24. čer 2011

@moncicak.as .... kdy jsi přestala s HA..?? Třeba to může být rozhozený cyklus....jindy jsi MS dostávala pravidelně??

philipa
24. čer 2011

@marcelkap je to ale svým zpúsobem nefeér když máš druhé prho prcka,aby ti to první dítko nevzaly. Potřeba dětského kolektivu a jiné autority je vcelku potřeba,ale hold mají povinnost ti ho vzít až jako předškoláka. Hodíš mě taky do tabulky ,psala jsem ti interní zpr.zapoměla jsem věk tj.30 dík 😉

philipa
24. čer 2011

@moncicak.as držím palečky at je to vpoho a dobře ti to dopadne!

lilin
24. čer 2011

@moncicak.as je to je mi líto, ale tak snad se to zlepší a mrňousek bude na cestě!!!!!
@marcelkap no je to znát a nemáš zač 🙂
@philipa teda tady je taky o školky hrozná nouze... a prý je tu v plánu taky nějaká soukromá... necháme se překvapit... zrovna ted známé odmítli starší holčinu do školky a to si má dodělávat školu. protože otěhotněla v prváku a nikoho to nezajímá, tak je asi má pověsit doma na ramínko do skříně či co?

maxi.smile
24. čer 2011

Ahoj holky, pomalu vás dočítám..dnes jsem hlídala 11 měs. holčičku kamarádky, k tomu tu naší 10ti měsíční, mazec 😀 ..proto jsem tady až teď..než vás dočtu hlásím, žádná MS, žádné špinění, žádné // 😠 ...a další test bych dělala až třeba v pondělí ráno...

svija
24. čer 2011

Já mám taky mateřskou do tří let věku, takže do května, a když by to náhodou nevyšlo, tak holt půjdu do práce, co by se dalo dělat. Manžel má v práci firemní školku, tak bychom snad Martínka upíchli tam.
Jinak já taky budu mít co dělat s dočítáním, zítra odjíždím a vracím se až ve čtvrtek. Ale doufám, že až přijedu,že už tu budou nějaké těhule 🙂 .

@moncicak.as - tak držím palce, ať zůstane jen u toho špinění a nerozjede se to víc.

amj
24. čer 2011

ahoj všem..ráda bych se přidala... s manželem jsme se začali snažit o mimi, doma máme 4,5 letou slečnu. všem tu přeju hodně úspěchů ve snažení!!!

maxi.smile
24. čer 2011

@amj ahoj, vítej a držím palce!!!
@marcelkap prosím, prosím...kde najdu tu super, barevnou tabulku? Hořím zvědavostí! 😀

amj
24. čer 2011

@maxi.smile díky moc za přivítání.
@marcelkap taky hledám tabulku ☹ nevidííím

maxi.smile
24. čer 2011

@philipa vítám Tě!!!! 😉 A přeju brzy // 😉

maxi.smile
24. čer 2011

@amj pošli marcelkap žádost o přátelství!Pak by jsme tabulku měly vidět 🙂

amj
24. čer 2011

@maxi.smile...ahhh. ok. jdu na to. dík za radu :D

philipa
24. čer 2011

@lilin jojo, tady se taky dušujou že příští rok to bude lepší že odchází spousta předškoláků tak uvidíme,ale obávám se že mě odpálkujou pokud bude druhé mimi.Máme tu dětský klub kde od tří let hlídají, ale bohužel jen od osmi do dvanácti..tak než se vrátím domu tak abych zas pro něj jela 🙂 No uvidíme těd jsou prázdniny..takže až bude zase školní rok. Ale chci aby šel už někam do kolektivu.

philipa
24. čer 2011

@maxi.smile děkujiza přivítáníčko! I tobě přeji at se ti tam ty dvě čárky brzo ukážou, tuším že jsi mezi prvníma na řadě tak nám dej pěkný mustr 🙂

amj
24. čer 2011

@philipa jo, to je jak u nás. malý bude 5 v lednu, školku pro příští rok opět!!!! nemáme. do loňska jsme platili soukromou školku, ale co já vydělala, tak jsme strčili do školky, takže letos jsem s ní zůstala doma. ale už mam z toho hrábě :( oni v tý vládě vůbec nepřemýšlí, co ta máma s tím dítětem doma má dělat... a jak to celý utáhnout z jednoho platu ☹

philipa
24. čer 2011

@amj Vítám novou příchozí a přeju at se brzo zadaří 😉

amj
24. čer 2011

@philipa nápodobně přeju 🙂

philipa
24. čer 2011

@amj tak to je maskr,když ani v pěti letech.Kam to spějem,že by rovnou šli už do školy či co?

amj
24. čer 2011

@philipa kam to spějem?? tak to by bylo neslušný psát :( no nevim...snad ten předškolní rok je jako fakt povinnej ne???? ale oni jako ty nahoře nechápou, že toho malýho človíčka poškozujou. Jo jako já si program najdu, já si stačim ale ten prcek si nestačí v tomhle věku jen sám se mnou ☹ když jdem ven tak na ní je přesně vidět, jak řeší ty moje starosti..ne ty dětský.. ☹ jak jsem pochopila, vy školku taky nemáte ☹

moncicak.as
24. čer 2011

Ahojte holky, tak jsem zpět z nemocnice. Blbé zprávy. Těhu nejsem, ačkoliv mi těhu testy vycházejí pozitivně a všechny příznaky těhu mám (i zvýšenou sliznici, apod.)
Za vším je vysazená nevhodná antikoncepce (brala jsem ji poslední 4 měsíce jen).
Tělo se natolik jí rozhátelo, že prostě se cítí a reaguje, jako bych byla těhu, ale těhu nejsem.
Dostala jsem vyvolávačku, aby se to rozjelo a musim prý tak 2 - 3 měsíce počkat, než se začneme snažit, abych se od té antiny vyčistila...

Takže Vám tu zatim budu jen fandit.. 😒 Ale hlavně, že jsem zdravá, jak řekl manža

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru