Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

philipa
24. čer 2011

@svija jo firemní školka by byla fain,jedeš do práce vezmeš prcka a nehoníš se někde přes celou Prahu někam do školky pak zas přes celou Prahu do práce,kde kolem osmé je praha už skoro neprůjezdná ,a večer se modlíš aby jsi to stihl do zavíračky -docela hoňka 😀

amj
24. čer 2011

@moncicak.as to mě moc mrzí ☹

moncicak.as
24. čer 2011

@amj Mě taky, hold si ještě musíme počkat... ☹ ale my se dočkáme 🙂

philipa
24. čer 2011

@amj jo ten je snad povinny,pokud někdo zas ve vládě neco úžasného nenavrhne 🙂 Školku taky nemáme..sice nám tři budou v září ale doufala jsem.Něco musím vymyslet od toho září..

terioza1
24. čer 2011

@moncicak.as to me mrzi, ale uvidis, ze se zadari. Ja jsem slysela, ze kdyz beres HA, ze se telo cejti tak, jako by bylo tehu.... Drzim pesticky, aby se zadarilo po 2-3mesicich hned napoprve 🙂

amj
24. čer 2011

@philipa no září daleko, doufám, že když to v září obvolám, že třeba nějaký dítko někde vypadne... uvidíme.... jinou šanci nemáme. ☹
@moncicak.as jo počkáme počkáme... nic jinýho nám bohužel nezbyde ☹ ach joooo

philipa
24. čer 2011

@moncicak.as to mě taky mrzí 😢 kdo si počká,ten se dočká to je jasný 😉

zelinda
24. čer 2011

pěkný večer tak krasný darek k jmeninam chlapa nebude červena dorazila v plnem proudu ☹ takže opět další snažení před námi krasny víkend

amj
24. čer 2011

@zelinda ach jo... tak držím palečky na příště !!!

moncicak.as
24. čer 2011

@zelinda Tak držim palce, at to vyjde co nejdřív!! 😉

zelinda
24. čer 2011

pada na mě ponorka čekame rok a stale nic a to jsme se trefily přímo do ovulky oba jsme naprosto zdraví a mimi ne a ne najit si cestu k nam uvažuju o změně doktora říkal že jsem mlada že ještě rok mam zkoušet a pak nas pošle do CARU nebo gyncentra tak nevím? 😖

lenka5731
24. čer 2011

Holky, tak to je mi líto ☹

Zelindo, a kolik ti je? Po roce už bych teda šla rovnou do CAR.

amj
24. čer 2011

@zelinda drž se, pokud myslíš že ti ten doktor nevyhovuje, tak ho vyměň.... oni kolikrát že furt mladý mladý...já měla dceru když mi bylo necelých 29 a v porodnici mi sestřičky řikaly...to jako máte první dítě???? 🙂 mladej je člověk tak jak se cítí...takže pokud ty si myslíš, že máte na mimi pravej čas, tak to prostě doktorovi řekni a bud tě někam pošle dobrovolně, nebo se ho snaž přesvědčit!

marcelkap
24. čer 2011

@philipa Nevim co je na tom pravdy, ale slyšela jsem, že už nebude ani povinnost vzít dítě v předškolním věku do školky. Oni to teď asi berou tak, že když jsi s miminem na mateřský, tak můžeš mít doma i to straší dítě.

@moncicak.as Teeeda, já jsem tu úplně rozhozená...jsem normálně za tebe naštvaná. Nebudu psát, že je mi to líto, ale jsem prostě naštvaná. Jak jako nevhodná antikoncepce? To po 4 měsících se může tělo takhle rozhodit? To je děsný. A hlavně...čekat 2-3 měsíce, to jsou strašný zprávy. A jaký jsi brala prášky? Tak ať ta mrcha brzo dorazí a jsi OK.

marcelkap
24. čer 2011

@zelinda Mě můj doktor poslat po roce snažení do CARu. Já bych to neodkládala.

amj
24. čer 2011

@marcelkap to s tou školkou ani neřikej... já pak nevím, co si myslej že s těma dětma zmůžou. jako těžko naučíš dítě sedět pak ve škole... můžeš ho učit nějakej režim doma, to joo, ale je to furt doma a je to volný,... Pak ty děti budou chudáci ve škole..vyjukaný ze všeho, neschopný se začlenit do kolektivu ☹ ach jo, ta naše vláda!!!

martinka87
24. čer 2011

Moncicak,Zelinda... Holky to me moc mrzi!!!!

My jsme ted s manzou v Mariankach,jedu pres mobil,prosim dejte me do tabulky tady v diskuzi,jsem dneska 1DC,coz se teda vyplati na vyrocni vikend... ☹ no nevadi,zase se ale budeme moct zacit snazit 😉

dupik
24. čer 2011

Tak čumím, kolik jste toho za těch pár dnů napsali...
dnes je to 31DC a na testu vidím ducháčka!!! tak drže palce!!!!

amallie
24. čer 2011

@moncicak.as chjo, skoda ☹ Ale preju hodne stesti do snazeni, ja bych se klidne snazila hned, resp. tomu nechala volny prubeh, kdybys nahodou otehu, tak se nic nestane, ne?

@dupik tak to gratulujeme!

My jsme na vikendu, tak nemam sanci docist pres mobil, kdo novej prisel a co se tu delo

U nas zatim nemame snesene vejce, tak strilime naprazdno 😀

martinka87
25. čer 2011

Dobre ranko...
Dupik,gratuluju,at duchacek sili a sili!!!!!! 😉

svija
25. čer 2011

@dupik - jéé, tak to taky gratulujeme, super zprávy 🙂 .

@moncicak.as - ach jo, to jsou komplikace. To teda muselo být pěkný svinstvo 😒 .

Holky my odjíždíme na týden pryč a vracíme se ve čtvrtek. Tak se tu mějte hezky a až přijedu, tak snad tu budou další // těhule 😉 .

lilin
25. čer 2011

@moncicak.as to mě moc mrzí, ale manža má pravdu, hlavně že jsi zdravá a tři měsíce utečou jak voda a pak ti zase budeme fandit my

vítám nové snažilky 🙂

maxi.smile
25. čer 2011

@moncicak.as tak to mi je líto, ale je fakt, že to uteče! Počkej, ještě můžeš být třeba druhá tady z holek...prvenství to vypadá, vyhrála dupik 😉

@dupik moc držím palce!!!!

U nás zatím nic..MS nikde a test jsem nedělala..2x tam nic nebylo a nechci si zase kazit den 😉 Ještě počkám..jinak já antikoncepci brala naposledy před tím, než jsem otěhulila s Terezkou....Ale zatím jsem po porodu měla MS jen 2x, takže klidně může jít o zpoždění ze splašených hormonů 😒

marcelkap
25. čer 2011

@dupik No výborný, tak držíme pěsti ať ten duch sílí.

philipa
25. čer 2011

@marcelkap prosím tě nestraš 🙂 Co pak? To jako budem rodit další děti abychom překlenuly období od tří let do té doby než půjdou do školy,či co? Al zas do nekonečna to takhle dělat nejde,že 😀

marcelkap
25. čer 2011

@philipa To se na mě rozčílila švagrová....má 2,5 letýho kluka a nevzali jí ho do školky, tak jsem jí řekla, ať si udělaj druhý. No to byl oheň na střeše, že jako bude dělat děti pořád dokola, ne? 😀

philipa
25. čer 2011

@dupik taky přeji at to klapne.!! Testovala jsi před očekávanou MS? Nebo už máš nějaký den spoždění.?

3teleska
25. čer 2011

Ahoj snažilky, tak já se k vám přidávám, páč se od června taky snažíme... 4.7. má dorazit ms. Posledních pár dní mám takovej divnej podbřišek - tlak. Není to bolest, ale takovej zvláštní pocit - nevím jak to popsat... Piju kontryhelový čaj a zobu Femibion, tak to může být třeba tím... a taky jsem brala skoro 8 let HA, tak se necháme překvapit 😉

marcelkap
25. čer 2011

@3teleska Ahojky, vítej mezi námi. Ten divnej pocit v břiše znám 🙂 Nechci tě zklamat hned na začátek, ale já ho měla několikrát...myslim si, že tim jak jsem miminko chtěla, tak jsem si vsugerovávala, že bych mohla být těhotná a ten tlak v břiše je pak spíš z těch nervů nebo něčeho úplně jinýho. ALe je úplně jasný že každá se pozorujeme a hledáme sebemenší náznaky těhotenství. Samozřejmě ti přeju, aby to nebyly jenom planý pocity, ale opravdové těhu 😉
P.S. Dělám takovou tabulku - přehled nás všech tady. Pokud chceš, můžeš si mě přidat do přátel, abys jí mohla vidět a poslat mi do IP údaje, pokud bys je tam chtěla mít taky.

amallie
25. čer 2011

Ono s tema priznakama, ty rany jsou skoro vzdycky vsugerovany, protoze u par dni stareho embrya se jeste v tele nic nedeje, placenta se tvori az kolem 8tt atp...... Ja jsem byla tehotna dvakrat a jednou jsem to zjistla az v 10tt, jednou to bylo planovany a vedela jsem to hnedle na konci cyklu, ale z testu, priznaky zadny, i kdyz, samozrejme bych nejaky nasla 😀 Ale je takrka nemozny, aby bylo zensky spatne treba 10 dni po oplodneni, to jisto jiste neni z tehotenstvi

Jinak u nas podle grafu zatim zadny vejce ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru