Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

kleopatra35
5. črc 2011

@zr.ska jsem 32DC, MS dostávám pravidelně a právě nyní nedošla, testovala jsem 27DC a nic a dnes byl test pozitivní, snažit jsme se začali v polovine května....mám právě také obavu, aby vše klaplo, to že teď vše vyšlo neznamená, že se udrží, klidnější budeme až po I.trimestru...tak se modlíme, aby bylo vše OK....snad to vyjde., ale děkuji za gratulaci....a přeji také brzské dvě čárky s budoucností. 😉

lilin
5. črc 2011

@berticka já teda nevím ale mě zubařka v těhu normálně zuby opíchala, ale něčím jiným než normálně... do narkozy bych nešla
@kleopatra35 gratuluju!!! to je super!!! ale s tou křečí ti neporadím, já mám bolesti při sexu normálně a orgasmus je mi cizí, měla jsem normální bolesti v těhu těch prvních pár týdnu co se roztahuje děloha a napíná pánevní dno, ale snad bude vče v pohodě a čárky na testíku budou dál a poroste ti krásný pupík

jinak teda dočítání opravdu přestávám s tou mou dáblicí stíhat...., takže o pulnoci jo??? 😀
vítám samozřejmě nováčky a brzy // tak šup šup a snažílkovat 😉

kleopatra35
5. črc 2011

@lilin a ty bolesti při roztahovaní byli silné nebo klasické jako při MS?

amallie
5. črc 2011

@moncaka no, treba, jen bych se na to neupinala a nedelala si nadeje, pac pak prijde zklamani......

@kleopatra35 @lenka5731 jee, holky, tak tfuj tfuj, at se udrzi!!!! To je kraaasa 😵 😵

amallie
5. črc 2011

@kleopatra35 ja taky nemam zkusenosti s bolestma pri sexu, resp. nikdy se mi nestalo, ze bych z toho zvracela a to ani v tehu 😲 😲
Bolesti ori roztahovani jsou jine, nez MS 😉 ale ted se ti jeste neroztahuje 😉 az casem, ten je tak spendlikova hlavicka mozna

martinka87
5. črc 2011

Juuuu,oboum moc gratuluji k // !!! 😉

My se snazime/nesnazime... Proste normalne sexujeme bez ochrany 😉

deyana
5. črc 2011

@kleopatra35 gratulace 🙂 jen ať čárečka sílí a mimi je zdravé 🙂

lilin
5. črc 2011

@kleopatra35 to je až později, ted máš pár buněk, jen takovýho pulečka 😀 😀 bolesti byly takový řezavý ale nic hroznýho, jen tě trošku píchne 😉 mě se to teda pak začalo stupnovat a to pak byl už pruser

philipa
5. črc 2011

@amallie no byla bych ráda,kdyby se už něco vyvrbilo tak i nebo tak. To čekání je hrozné.Ještě abych tak musela na vyvolávačku...

moncicak.as
5. črc 2011

@kleopatra35 Téééda, gratuluju moc!!! 😉 😉 😉

yesu
5. črc 2011

@michelina1 Blbě ☹ nevím proč, ale poslední dobou se milujem spíš míň jak víc, pořád lítáme kolem bytu a tak a pak už na to není nějak energie, zítra bych to měla dostat, tak dneska se mi to snad zadaří...nemusela by ta mrcha přijít, ale příznaky mám, tak uvidíme!

maxi.smile
5. črc 2011

@kleopatra35 jů, gratulace!Tfůj, tfůj, tfůj!Držím palce!!!Já jinak teda bolesti neměla žádné, tak nevím ☹ Ale kdyby to bylo mimoděložní, tak myslím, že by to bolelo asi i normálně, ne? Ne jen po sexu? Tak snad to nic nebude...

maxi.smile
5. črc 2011

@yesu naše intenzita teda není taky nijak valná a taky mě to štve...ale taky si za to můžu sama...jsem furt poslední dobou unavená, přejedená...malá nespí, nebo zase naši, furt něco...ale chci, chci, chci se moc snažit, tak hned jak manža přijede 😀

lilin
5. črc 2011

@maxi.smile tomu říkám odhodlání... 😀 já mám chlapa pořád na rybách, takže u nás to taky není zázrak, ale jen co přijdou plodný dny tak bude mít utrum!!! 😠 😀

amallie
5. črc 2011

Jehe, ja jsem rada, ze se zmuzu parkrat do mesice 😅 Plodny dny, jo, to je jina ale, ovsem, ty jsou kratky 😀

kleopatra35
5. črc 2011

Tak mi holky poraďte....mám teda v pondělí zajít na gyndu a zeptat se, co taková posexová křeč znamená??Zda se to stává?? Asi ted budu trošku otevřeně nechutná, ale při orgasmu se vlastně stahují vnitřní svaly,je to tak?? Mě sex ani orgasmus nebolel...v poho jako vždy...až pár minut po to přišlo...tak , co to sakra mělo znamenat??? Mám se znepokojovat a nebo to mám nechat plavat a když nebude podobný problém, tak jít na gyndu tedy kdy?? Za 14dní??Kdy se chodí prvně po zjištění těhu?? Jinak mě vlastně již od čtvrtka bolí podbřišek klasicky jako před MS, ale dá se to vydržet, jen ta včerejší křeč byla fakt dost nesnesitelná....tak já nevím...

terioza1
5. črc 2011

@kleopatra35 ahoj, asi mame stejny problem. Nemam to kdyz me udela pritel sexem, ale kdyz si to udelam sama, do nekolika minut mam takovy krece, ze chcipam... fakt. Mivam to pravidelne 7-10 dni pred menstruaci... Nevim, jestli to ma vyznam na tehotenstvi, protoze dr v nemocnici mi rikal, ze se nema mit org, kdyz jsi chvilinku tehu, ze jak se ta deloha stahuje, ale ted jsem si to schvalne nedelala sama a tehu jsem byla.. Neudrzelo se to bohuzel... Ale jen ti chci rict, ze jsem se docetla, ze nektery zensky maji to, ze se jim prekrvi vnitrek.. nevim, jak to tam je presne napsany, musela bych to najit v knizce.. schvalne to najdu a prepisu sem.. ta za pul hodky.. jo? Ale mam to taky... Podle toho poznam, ze to dostanu... Odezni to treba po 2-5minutach a je vsechno ok....

terioza1
5. črc 2011

@kleopatra35 doporucil mi nemit proste orgasmus... taky si davam za vinu to, ze jsem sexovala a mela org a pak se to neudrzelo. Nevim ale, jestli to bylo tim sexem, nebo to proste byl spatnej plod.. kazdopadne ti drzim pesticky a na gyn bych asi zavolala.

kleopatra35
5. črc 2011

@terioza1 no já ty křeče při org.normálně před MS neměla..vlastně nikdá, ale včera prvně a myslela jsem , že fakt polezu po stěně....tak doporučuješ raději bez orgasmu?? Jinak myslíš, že je vše v pořádku, nebo je někde problem?? Když píšeš, že je nás víc, tak by to snad problém být neměl..jen to mám brát tak, že každá ženská je prostě jiná?? Snad to těhu nějak neublíží....

terioza1
5. črc 2011

@kleopatra35 ja nevim, nejsem doktor, ale fakt mi rikal dr ted v sobotu v nemocnici, ze sex bych nemela mit tak jeste tyden... Byla jsem 4tt+1.. Pak jsem mela sex a druhy den jsem o to prisla ( nechci te strasit, nevim, jestli to bylo zpusobeny tim sexem)... Ale fakt mi to rikal. Ze to je prej jeste miniaturni a zenska by se mela chranit a ne mit stahovani delohy... Ze to je jako "vypuzovani". Rikal ale, ze mi to nemuze zakazat, jen doporucit... Tak to posilam dal, abys byla opatrna. Ja bych kvuli mimcu ted uz treba mesic nesexovala, nebo treba celejch 9mesicu.. byla bych sice nervozni, ale nedelala bych to... A dr teda zavolej, za to nic nedas, naopak...

amallie
5. črc 2011

Tak to mi vazne pripadne jako blbost 😲 😲 Naopak jiny mudri rikaj, ze pokud se plod ma udrzet, udrzi se a pokud ne, tak m nepomuze ani lezeni 24/7 s nohama nahore

kleopatra35
5. črc 2011

@terioza1 OK, děkuji Ti za info...manža stejně dnes odjel na služebku, takže sex stejně nebude a ve čtvrtek zaskočím raději na gyndu...jak píšeš, za to nic nedám...ale děkuji... 😉

kleopatra35
5. črc 2011

@amallie v tomhle máš také pravdu, ale po včerejším zážitku budu na sebe opatrnější...je pravda, že mi to rozjel ten orgasmus....

maxi.smile
5. črc 2011

já se teda přiznám, že když jsem zjistila, že jsem těhu, tak nějak přirozeně jsem se začla vymlouvat (manžovi jsem to tajila pod stromeček, takže od 9-24.12.) ..ani nevím proč? Prostě jsem nechtěla sexovat, asi jsem se bála, že prostě aby se něco nestalo, nebo nevím..divný pocit ...pak už jo, jak jsem mu to řekla...Ale že až třeba toto, co píšete..no mazec... 😒 Ale asi si myslím, že by to na počáteční těhu mít vliv nemělo..vždyť..sexujeme, sexujeme a pak až za pár týdnů zjistíme, že jsme těhu..a někdo má MS a je těhu, myslí si, že není a je...prostě...myslím, že je to souhra náhod...

maxi.smile
5. črc 2011

@amallie s tím naprosto souhlasím..někdo může složit vagon uhlí a nic a někdo jen zvedne ruce nad hlavu a je to....(moje kámoška jen zvedla ruce, že půjde mýt okna a už jeli do nemocnice x já tahala těžký tašky, psa do 6. patra, pokládala lino, chodila plavčit, i na koni jsem jezdila)...když je vše o.k., tak se mimčo udrží....

amallie
5. črc 2011

Je prirozene, ze se clovek zpocatku, nez si zvykne, vseho boji, ja jsem nechtela pit kafe, alkohol ani kapku, skakat, behat...... Az si clovek za dva tri tydny zvykne, uz dela zase vsechno normalne a neprijde mu to 😉

terioza1
5. črc 2011

Ja jenoom rikam, co mi dr rikal.... 🙂

moncaka
autor
5. črc 2011

@amallie tak na to já se opravdu neupínám, takže zklamání u mě zatím nehrozí ;)

moncaka
autor
5. črc 2011

@amallie jsem se v tom předchozím příspěvku jaksi blbě vyjádřila 🙂) Myslela jsem to, že máš pravdu, ale že i tak Ti držím pěsti, aby to dopadlo 🙂 To z toho prvního příspěvku jaksi nejde pochopit 😅

lenka5731
6. črc 2011

Dobré ránko,
mně to s tím ne-sexováním Dr. taky v minulém těhotenství říkal, ale já nevím ... Nechci snižovat jeho 40 letou kariéru gyndr. 🙂, ale myslím, že když se dítě má udržet, tak se udrží ... V prvním těhotenství jsem tenhle názor napsala do diskusní skupiny, kam jsem tenkrát chodila (už se rozpadla) a můj dr. byl s tímhle názorem jediný a naopak i dlouholeté snažilky, které měly načteno a konzultovaly s kdekým, říkaly, že to je úplná blbost. Tak nevím.

Já se teda přiznám, že jak jsem v těhotenství překrvená, tak bych teď sexovala furt 😀 😀 (i v prvním jsem to tak měla) Včera sex byl a dnes jsem 17DPO (4+3), tak uvidíme. 😀 Jo ale jak psala kleopatra, tak bolesti tedy žádný nemám - k dr. bych s tím asi nechodila, ale asi bych sex omezila, pokud by to šlo.

Jak tu někdo psal, kdy s těhotestvím vyrazit k Dr., tak ideální je třeba 7+něco, ale srdíčko by v ideálním případě mohlo být vidět už třeba 6+0.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru