Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

amj
9. črc 2011

@ameliejulliette ještě že ji nemůže ten tvůj chlap udělat sám doma :D jinak bys taky nikam nešla 😀

philipa
9. črc 2011

@ameliejulliette ty jo takhke špekulovat co si jít v sobotu dopol.koupit do lékarny,to jste mě pobavily 😀 Tak doufám,že tvá mise nebude prozrazena a testík ukáže krásné //

moncaka
autor
9. črc 2011

Holky, manžel mi pochválil dort, mám ho prý moc hezký a že už se těší, až si večer dá..... 😀 Mě z těch chlapů fakt trefí 😀 😀 😀 😀 😀
Takže snažení už asi fakt začne 😀 😀

moncaka
autor
9. črc 2011

@ameliejulliette Držím pěsti, aby se na testíku ukázalo nač tady všichni čekáme či budeme čekat, tedy // ;)

moncicak.as
9. črc 2011

@moncaka Ti říkám, ty jejich PMS nálady 😀 😀 😀 Super, tak hurá na to (na dort i snažení🙂 😀

moncaka
autor
9. črc 2011

@moncicak.as to teprve zažije mou náladu za měsíc, protože 7 let mě držela v klidu HA, ale teď teprve pozná, jaké jsou moje nálady....to ho trefí taky 😀 😀

ameliejulliette
9. črc 2011

@moncaka Tak vidíš 😉
@amj @philipa A to tam málem pro tu šťávu zajel on 😀 No ale zázrak se tento měsíc ještě nekoná, testík byl přísný a ukázal jen jednu čárku (i po vyndání z koše 😀 )

moncaka
autor
9. črc 2011

@ameliejulliette no, ještě, že tak, dělat na oslavě, jako že je všechno vlastně perfektní, by mi asi moc nešlo 🙂 🙂

Jinak s tím košem je to legrační, ač situace teda není, ale určitě se brzy zadaří!!

amj
9. črc 2011

@ameliejulliette :( tak zas příště budu držet palečky....

kvetinka6
9. črc 2011

@ameliejulliette Tak zase nanovo jako mi... 😉 Kdy ti vychází ovulka? Mě okolo 18-20 - budeme jako králíci, protože to se má zrovna můj vracet ze služebky..... 😀 Tak budeme dohánět....to bude zralé semínko.... 😀

Jinak s tím testem jsi mě pobavila.....já to mám to samé - jak trdlo jsem se byla ještě druhý den pro jistotu dívat, ale byl čistý jak slovo boží....

philipa
9. črc 2011

@ameliejulliette tak ted aby ještě manžel ten testík v koši nenašel .To by mu možná trklo proč jsi tak nutně musela do lékárny 😉

jinka09
9. črc 2011

Ahoj holky, užívám si krásný víkend, asi po 2 měsících máme volný víkend, je to neuvěřitelné - žádná akce, oslava, svatba, výlet, . . . . prostě volno🙂. Doufám, že zítra bude stejně krásně jako dnes🙂

ameliejulliette
9. črc 2011

@philipa Já jsem mu to na sebe samozřejmě práskla, protože mě prudil kvůli těm aftům, že jím málo vitamínů a furt něco, že nebude pít ze stejné skleničky a tak 😀 😀 😀
@amj Děkuju.
@kvetinka6 Tak já nakonec asi nevím, asi ještě cyklus po porodu nenajel tak, jak by měl, v pondělí budu volat na gynekologii pro jistotu... Jinak ovulku jsem předtím mívala 14-16 DC, ale u nás je to tak, že jsme rádi, když se vzmůžem párkrát, žádné králíkovaní, rychle a tiše 😀 (drobek spinká u nás v ložnici, chodíme k němu do pokojíčku, ale je mezi tím jen sádrokarton 😀 a on má lehké spaní 😀 )

jinka09
9. črc 2011

@ameliejulliette no tak to teda nemáte jednoduché☹, ale určitě se brzy zadaří!! Třeba to ještě není ztracené, zkus se testnout za pár dnů🙂

ameliejulliette
9. črc 2011

@jinka09 No tak někdo při kojení nemá ms vůbec... A za pár dnů se asi nic nezmění, já jsem měla nějaký 16 DC pokles mlíčka a to musela být ovulace, takže jsem už strašně daleko od ovulace, to už by bylo něco vidět, kdyby to bylo 😉 A děkuju za povzbuzení, já z toho nejsem moc špatná, prostě vím, že to v pravý čas vyjde 😉

jinka09
9. črc 2011

@ameliejulliette jasně, to je správný přístup!! Já tomu také věřím, že v pravý čas to příjde🙂

moncaka
autor
10. črc 2011

Dobré ránko, holky, přeji vám příjemnou neděli plnou sluníčka. V noci tady byla šílená bouřka, ale oslava se do té doby naštěstí stihla 🙂 No a i to snažení už bylo zahájeno 😅

kvetinka6
10. črc 2011

@moncaka No vidíš - tak se přece jen nakonec umoudřil 😉 - já budu teď slaměná vdova, takže zítra budu stříhat 10denní metr......snad do té doby ovulka nepřijde a počká až na manželův příjezd.....

moncaka
autor
10. črc 2011

@kvetinka6 no naštěstí, nesnáším totiž tichou domácnost 🙂 To se radši 100x pohádám 😀
Uvidíš, že to klapne a ovulka příjde v pravý čas ;)

svija
10. črc 2011

Ahoj,
zdravím vás po dovče. Byla jsem celý týden na letní škole, se svým dálkovým studiem, kde jsme si zkoušeli nejrůznější praktické věci, nutné k našemu oboru. Bylo to super.
Koukám, že vás tu pár s // přibylo, tak moc gratuluju 🙂 . U nás snaženíčko kvůli mojí dovče proběhlo 13 a pak až 19 DC, tak mám pocit, že jsme ovulku nestihli, ale nevadí příští měsíc to s intenzitou doženeme 🙂 .

moncaka
autor
10. črc 2011

@svija ahoj, je fajn, že sis dovolenku užila.
A jak píšeš, další měsíc znovu a s větší přesností, někdy to holt časově prostě nemá šanci vyjít 🙂 Tak hodně štěstíčka!!

kvetinka6
10. črc 2011

To je nefér, že má člověk "šanci" jen 2dny v měsíci.......a i tak to nemusí vyjít.......proto je to ale pak takový zázrak když se to podaří..... 😅

zr.ska
10. črc 2011

Ahoj holky, tak jakpak si užíváte neděli? 🙂 To je děs, to čekání...nejdřív čekat na MS, pak na OVU a pak čekat jestli se zadařilo...já už jsem strašně netrpělivá... 😀 jsem dnes 7DPO, tak ještě tak týden a uvidím, jestli se zadařilo...Koukala jsem, že asi 1/6 z nás už jsou úspěšně těhu...tak přeju ať vše dobře dopadne 🙂 pošlete nám sem nějaké těhu bacilky!

moncaka
autor
10. črc 2011

@zr.ska já užívám neděli u dvd, po včerejšku jsem jakási zmlácená a není mi vůbec dobře, točí se mi hlava, bolí mě břicho, no děs!! ☹ teď si vařím špagety, tak do sebe snad něco narvu ☹

Taky jsem se dívala, že se tady majitelky // rozrostly 🙂 Akorát o nich není ani vidu ani slechu, jak se daří a co a jak....

zr.ska
10. črc 2011

@moncaka Jj, nedělní probuzení bývají hodně těžký 😀 Nebo na tebe něco leze? Tak ať je hlavně brzy lépe 😉 dala jsi mi typ na oběd...rychlovka a dobrota, tak si nech chutnat 🙂 My už od minulého týdne koukáme postupně na všechny díly Harryho Pottera, aby jsme mohli jít na ten poslední díl do kina příští týden...Už jsem je teda viděla, ale drahá polovička ještě ne 😀

moncaka
autor
10. črc 2011

@zr.ska no, mám to asi všechno po vysazení HA, protože včera jsem měla jen trochu vína, takže z toho to být nemůže...já tušila, že po vysazení HA budu mít takové trable, po sedmi letech se mi vrátilo všechno, s tím jsem před tím tak moc bojovala....☹ ☹

Já jdu teď připravit rajčatovou omáčku, doufám, že se mi podaří 🙂

Já Harryho Pottera nikdys neviděla a zatím to teda nemám ani v plánu, tohle mě jaksi nechytlo......ale koho jo, proč ne. Takže máte o zábavu postaráno 🙂 🙂

martinka87
10. črc 2011

Ahojky holky... Taky hlasim navrat z vikendu u nasich na chate.... 😉 sice pohodicka,alejsem nejaka strasne unavena... Jdu si udelat kavu se zmrzkou a sednout ven s knizkou...
Jinak u nas nic noveho,snazeni obden,ale necitim zadne zmeny na sobe co by hlasili ovulku... ☹

martinka87
10. črc 2011

@zr.ska ja jdu na Harryho 20. do IMaxu,se tesiiiiim 😉))) ale vic se tesim na listopad na Twilight... Po precteni knizek to mijujuuuuu 😉)))

zr.ska
10. črc 2011

@martinka87 To já taky miluju Twilight! 🙂 A teď jak koukam s odstupem času na Harryho, tak jsem si teprve uvědomila, že Edward hraje i v Harry Potterovi 😀 Ty knížky jsou strašně dobře napsaný... 😉
@moncaka Já jsem vysadila HA na začátku června, a první MS byla hooodně bolestivá a na druhou teď čekám ( nečekám 😉 ) Jinak se mi taky strašně zhoršila pleť...posledních pár let jsem jí měla krásnou jak miminko a teď už se začínají objevovat pupínky ☹ Co se dá dělat...

d.h.86
10. črc 2011

ahoj,hlásím se z dovolené,nakonec jsme se v pondělí splašili a jeli,MS přišla 6.-už 4.měsíc po sobě,tak jsu ráda,takže jusu dnes 5.DC
jinak nedočítám,je toho hodně,je nějaká nová těhulka?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru