Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

zr.ska
18. čer 2011

Ahoj, taky se sem přidám, jestli můžu.... 😉
Jinak u nás zatím čekáme na ovulku a poctivě měříme BT.
Všem držím palečky a jdu si opect burtika k ohynku, to je parada mit volnou sobotu 🙂 😀

Deyana..........................25 DC (superželezo)
Maxi.smile.....................28 DC (kyselina listová)
Ivis85..............................20 DC (nic)
kotatkoz...........................23 DC (kyselina listová)
zelinda.............................29 DC (babyplan, listovka)
moncicak.as...................30 DC (kyselina listová)
amallie..............................5 DC (nic
kleopatra35.....................16 DC (Acidofolan)
zr.ska................................11 DC (kyselina listová)

maxi.smile
18. čer 2011

@zr.ska jasný! Vítej mezi námi 🙂 ...to bych si dala taky..ale bohužel tady od rána jenom leje 😠 Jdu si dát něco k snědku 😝

amallie
18. čer 2011

@deyana grafik prave delam az tenhle cyklus, dneska jsem 5dc, minulej jsem delala ovu testy, ale asi ani nefungovaly, carky tam byly nekolikrat no a stejne nic nevyslo

ivetm
18. čer 2011

Ahoj,
můžu se přidat? začínáme 2.kolo - první pokus nám nevyšel(6.tt) 😖

maxi.smile
18. čer 2011

@ivetm jasný 🙂 Jestli chceš, tak zkopíruj ,,tabulku" a přidej se tam 😉 Druhý pokus určitě vyjde! 🙂

martinka87
19. čer 2011

Ahojky holky.... můžu k vám? koukám, je půlka června a tady lidí 😀

My jsme s manžou vysadili 27.5. prášky, 12. jsme se "posnažili", ikdyž podle kalkulačky jsem ovu měla mít až 14., ale nebereme to tak, že se musíme snažit, takže spíš to prostě neřešíme a nechráníme se.

maxi.smile
19. čer 2011

Deyana..........................25 DC (superželezo)
Maxi.smile......................29 DC (kyselina listová)
Ivis85..............................21 DC (nic)
kotatkoz...........................24 DC (kyselina listová)
zelinda.............................30 DC (babyplan, listovka)
moncicak.as....................31 DC (kyselina listová)
amallie..............................6 DC (nic)
kleopatra35......................17 DC (Acidofolan)
zr.ska................................12 DC (kyselina listová)

@martinka87 Vítej!!!!Ať se brzy zadaří! Kdyžtak zkopíruj ,,tabulku" a přidej se tam 🙂

martinka87
19. čer 2011

Díky za přivítání, přidávám se... 😉

Jestli vám neva, trošku jsem při kopírování upravila tabulku dle DC, abychom viděly, která je nynína řadě jako první s MS... 😉 čili s nejdělším cyklem... mrkněte na to, zda je to ok... mi to přijde přehledné... co myslíte???

já jinak beru listovku... a kromě toho ještě Ginko Bilobu a vitamín D, ale to není ani jedno spojené s těhulkováním... a kyselinu listovou beru už cca půl roku, když mi přišli na to, že mám nějakou divnou alelu v krvi, ale prý to má cca 30% populace a že to není nic hrozného a právě listovka to srovnává... 😉

moncicak.as....................31 DC (kyselina listová)
zelinda.............................30 DC (babyplan, listovka)
Maxi.smile.......................29 DC (kyselina listová)
Deyana............................25 DC (superželezo)
kotatkoz............................24 DC (kyselina listová)
Ivis85................................21 DC (nic)
Martinka87......................20 DC (kyselina listová)
kleopatra35.....................17 DC (Acidofolan)
zr.ska................................12 DC (kyselina listová)
amallie..............................6 DC (nic)

jinka09
19. čer 2011

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala, také jsme se teď v červnu začali snažit, bohužel už podruhé, 1.5. jsem potratila v 5tt☹. Podle doktora by to mělo být příště na 90% v pořádku, ale mám velký strach, co se bude dít☹. 1 cyklus jsme počkali a teď v červnu jsme se znovu pokusili. Než jsme se začali snažit, brala jsem bylinné kapky Gynex, někdo o něm na internetu píše zázraky, tak uvidíme🙂.
Rovnou jsme se zkopírovala do tabulky:

moncicak.as....................31 DC (kyselina listová)
zelinda.............................30 DC (babyplan, listovka)
Maxi.smile.......................29 DC (kyselina listová)
Deyana............................25 DC (superželezo)
kotatkoz............................24 DC (kyselina listová)
jinka09.............................23 DC (kyselina listová)
Ivis85................................21 DC (nic)
Martinka87......................20 DC (kyselina listová)
kleopatra35.....................17 DC (Acidofolan)
zr.ska................................12 DC (kyselina listová)
amallie..............................6 DC (nic)

terioza1
19. čer 2011

@ivis85 coz to mas pravdu s tema penezma, jestlize vam nejde alektrina a voda, je to horsi. No a jak pokracujete?

terioza1
19. čer 2011

ahojky holky, muzu se pridat do tabulky? Ja se tam zkopcim, at s tim nektera nemate problemy 🙂

terioza1
19. čer 2011

moncicak.as....................31 DC (kyselina listová)
zelinda.............................30 DC (babyplan, listovka)
Maxi.smile.......................29 DC (kyselina listová)
Deyana............................25 DC (superželezo)
kotatkoz............................24 DC (kyselina listová)
jinka09.............................23 DC (kyselina listová)
Ivis85................................21 DC (nic)
Martinka87......................20 DC (kyselina listová)
kleopatra35.....................17 DC (Acidofolan)
zr.ska................................12 DC (kyselina listová)
amallie..............................6 DC (nic)
terioza1............................18DC (clostilbegyt, Estrofem, čaj kontryhel+řebříček+hluchavka, kyselina listová)

moncicak.as
19. čer 2011

Tak dneska mě dost pobolívá podbřišek, jako bych to měla dostat ☹ Zatim nic, vim, že říkají, že je to normální, ale i tak, člověk plaší a pozoruje se...snad mrcha nedojde 🙂 Mám furt tendenci se testovat, což je zbytečný, páč u prvního kluka se mi jasně pozitivní test objevil až 9. den vynechání, což je cca. příští pátek, tak jsem testy dala mužovi, at je schová a jeden mi dá až ve čtvrtek a druhý na potvrzení v neděli...to už by musely být vidět čáry, jako hrom.. 🙂

maxi.smile
19. čer 2011

@moncicak.as taky se pozoruju a vypozorovala jsem bolest v podbřišku už pár dní a větší prsa 😀 Ale v podstatě to taky můžu každou chvíli, každým dne, dostat ☹ Jinak u malé se mi dvě čárky, krásné dvě kolejnice, objevily v den očekávané MS...ne, že bych Tě nějak poňoukala 😀

kleopatra35
19. čer 2011

Holky, jak jste to řekli svým protějškům, či plánujete jim to oznámit, že jste v očekávání??..Rovnou po úspěšném testu s II a nebo až to budete mít potvrzené od lékaře?? Má kamarádka otěhotněla chvilku před manželovými narozeninami...vydržela mlčet až do narozenin a pak mu dala jako dárek dětské botičky a v krabičce na šperk mu předala výsledný těhu test....docela hezký nápad.... Za jak dlouho se má po zjištění těhu navštívit lékař?? Hned a nebo po nějaké době??

moncicak.as
19. čer 2011

@maxi.smile Že bych prolezla byt a našla je? 😀 Ne, počkám, víš co, když tam pak ani v tu dobu nebudou čárky, tak je něco špatně.... ☹ U Tedíka jsem taky plašila, že asi nejsem těhu a ejhle, 9. den po spoždění krásné // 🙂 Tak si počkám...a budu hodně pít,páč je to zdravý a vim, že když hodně piju, tak nemá smysl se testovat a nemám takové nutkání.. 😀 Moje mámě se u posledního bráchy // objevili až 3 týdny od zpoždění...každá jsem v tomhle jiná 🙂 Já to nestihla nějak hezky nadhodit, manža to poznal, podle toho že se mi z -1 velikosti prsou 😀 stali alespon 1ky 😀 😀 😀 😀 Tak ted jen čekáme, zda II budou sílit, nebo zda to dostanu a bude to v háji...

terioza1
19. čer 2011

Holky, hodne stesti..... ja to nejak nestiham vsechno procitat, ale zpravy, ze jste nektere tehu, jsou uzasny. Kez by se to povedo i nam ostatnim. Ted jenom cekam, jsem 3DPO. do ms jeste presne 10dni.

maxi.smile
19. čer 2011

@kleopatra35 já to tenkrát zjistila 9.12. a vydržela jsem to do Štědrého dne...s manželem jsme si rozbalili všechny dárečky...a stejně jako rok předtím s nějakým extra dárkem jsem i tentokrát řekla:,,Jéé, já bych úplně zapomněla..ještě jeden dáreček!" A přinesla jsem docela velkou krabici 😀 Tam měl manžel malé pidi bodýčko s nášivkou a v barvách Sparty, a k tomu přáníčko, kam jsem vlepila test pod průhlednou lepenku a text jsem napsala.. ,,Ahoj tati, ty mě ještě neznáš, ale mamka o mně už pár dní ví..mám asi ...tolik a tolik milimetrů a ..vypadám asi tak a tak (to jsem našla na netu) a když vše dobře dopadne, příští rok tady budu u stromečku s váma" ...a tatínek se nám rozbrečel...ještě bych měla napsat, že na mě manže pár dní předtím zkoušel, jestli v tom náhodou nejsem a já stresem z toho, že by se mi takový dárek profláknul před Vánocema jsem se v zoufalství rozbrečela, že mi jako nevěří, že bych mu to přece řekla a že ví, že mimčo chci, tak ať mě ještě neprudí takovýma otázkama...Krásně jsem jeho tušení rozbourala...jak herečka z národního 😀 😀 😀 Tentokrát, kdyby to klaplo, bych musela vymyslet něco jiného, Vánoce za dlouho 😀 Nějaké nápady? Co vy??

maxi.smile
19. čer 2011

@kleopatra35 jo, jinak já dřív plašila, že mě doktorka objednala AŽ ZA XX TÝDNŮ..málem jsem se z toho zhroutila (vtip)...a teď vím, že to bylo jedině dobře..mrňous byl už vidět, i pidi ručičky (takové tečky) a viděli jsme hned srdíčko..takže vím, že nemá cenu extra plašit..pak je asi mrzutý slyšet, že ještě nic není vidět, přijďte za 14 dní 😉

kleopatra35
19. čer 2011

@maxi.smile tak toto je bomba.....panečku, dokážu si Tvého manžela živě představit...když to čtu, tak mám co dělat, abych neukápla slzu dojetím...fakt nádherný nápad.....

kleopatra35
19. čer 2011

takže když Ti vyjde test, stačí zavolat na gyndu, co dál?? nebo jen vydržet a pak cca za 2 - 4 týdny se tam jít ukázat?? Prostě neplašit?? A co když to bude mimoděl.těhu??

maxi.smile
19. čer 2011

@kleopatra35 já volala snad i hned, a sestra sama se mě zeptala na den poslední MS, a sama mě objednala asi za 4 týdny..Myslím, že kdyby bylo mimoděl.t., tak by se to poznalo? Bolest?? Měl někdo z vás??? Nevím....

terioza1
19. čer 2011

@maxi.smile to je krasnej darek, malej jsem pustila slzu... 😀 Uz mi taky hrabe. Ale ja bych to nevydrzela y vado.... bych se urcite prokecla. Ale krasny je, ze ti to vyslo takhle pred Vanocema...

jinka09
19. čer 2011

maxi.smile . . . to je krásný dárek, bylo to pěkně načasované. Manžel má za měsíc narozeniny, ale myslím, že bych to nevzládla utajit, i když, uvidíme. Když jsem byla těhu poprvé, dělala jsem si test 3 dny po vynechání MS a nic, až dalších 7 dní poté byl test pozitivní. Mezi tím jsem volala k doktorovi, ale objednal mě až za 2 týdny. Bohužel jsem tam musela jít akutně dřív a pak to stejně špatně dopadlo☹.
Řešíte někdo jak to říct v práci, kdy to říct a podobně?
Původně jsme se chtěli snažit už od listopadu, ale kvůli povýšení a lepšímu platu jsem to odložila, teď toho hrozně moc lituji☹

amallie
19. čer 2011

@moncicak.as takze tys zadnej test nedelala? Ty jo, to obdivuju, ze to vydrzis, ja bych to nevydrzela

U holcicky se mi na testu carky ukazaly uz 27 dc, zhruba 13 dni po ovulaci

amallie
19. čer 2011

Ja jsem u prvniho tehu rekla manzelovi hned, ze tam asi mimi je a on moc neveril a az druhej den mi volal z prace, jak ze to vlastne je 😀 K mudrovi jsem sla az v 8tt, mimodelozni by se poznalo bolestma atd, na zacatku stejne neni ani tam ani tam nic videt, myslim, ze je lepsi pockat na srdicko

jinka09
19. čer 2011

taky bych řekla, že pokud nepříjdou problémy, je na kontrolu ideální 7 nebo 8 týden. No uvidíme co bude . . . 🙂

moncicak.as
19. čer 2011

@amallie Dělala jsem si test asi před 4 dny a byla tam //, ale zatim strášně slaboučká....a dělala jsem si i dnes, ale nebyla to ranní, spíš dopolední moč, a // nějak výrazně nezesílila, tak se nechci trápit a denně koukat, zda // sílí, nebo ne...to se raději chci zabavit a otestovat se až ve čtvrtek....je to těžký, já vlatsně ani nevim, jak dlouhý cyklus mám... 😒 Takže počítám průměr 28 dní...ale kolik je to reálně nevim 🙂 Tak snad ve čtvrtek už uvidim na testu víc 🙂 🙂

amallie
19. čer 2011

@moncicak.as jo taaaaak, tak to je jasny 😵 😵 😵 to chapu 😉 Ja myslela, ze sis jako nedelala test vubec

Jedna moje kamaradka se snazili o mimco a kdyz nedostala ms, tak sla po mesici k mudrovi a byla prekvapena, ze je tehule 😀 Vubec nechapu, jak mohla vydrzet nekoupit si test, pry ji to ani nenapadlo 😲 L

maxi.smile
19. čer 2011

@moncicak.as a ty máš 3 letou mateřskou? Jediné, co mě trápí, je právě čas...Asi jde i o práci, co kdo děláme, jaké máme šéfy a podobně...moje vedoucí byla trochu naštvaná, když jsem otěhotněla, ale v podstatě co...mohla to čekat...a to je prostě život..od toho je vedoucí, aby se zařídila podle svého...ale když to rozdýchala, tak už byla skvělá...a po mně jsou teď těhu další 2 holky...a to má za to! 😀 Já si dala rodičák do 2 let věku a v práci jsem žádala o uvolnění do 3 let věku dítěte..takže času máme hodně..jen kdyby se nedařilo, tak ten třetí rok, nebo část z něj.. bych byla bez peněz ☹ ... Dnes jsem uklidnila i manžu, že jsem mu volala, že i když jsem se zamilovala do sourozeneckého kočárku, ...tak kdyby se nezadařilo HNED, tak Terezka už příští rok určitě krásně poťape...od těch 2 let..tak by jsme si asi nechali pro druhé ten, co máme teď...se mu nějak ulevilo..určitě nevěří, že by to mohlo klapnout..doufám, že mu příští týden vytřu zrak 😀 😀 😀 😀 😀 ...Manža je na sladké, tak bych mu test - jen teda onu část - dala do plastového obalu do kinder vajíčka...mě teď napadlo 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru