Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

svija
21. črc 2011

ahoj, hlasím se na skok z dovči. U mě 3DC, přesně podle očekávání, tak mi můžete aktualizovat tabulku. Příští měsíc se holt budem muset snažit víc 🙂 .

petss
21. črc 2011

tak dneska 9DC, kéž by to vyšlo hned na poprvé a já mohla příští měsíc dát manžílkovi k narozeninám tu nejkrásnější zprávu 🙂

d.h.86
21. črc 2011

@petss přála bych ti to
já teda z vlastní zkušenosti nepočítám,že by to vyšlo během pul roku,natož na první měsíc 😀
i když manža má v sprnu taky narozky,ale co k dárku to nevím

petss
21. črc 2011

taky tomu moc nevěřím,že se zadaří hned 🙂 ale krásný by to bylo 🙂) ale stejně musím přemýšlet nad "náhradním" dárkem 🙂)

ivis85
21. črc 2011

@d.h.86 tak to je teda zvláštní, že o dva týdny dříve a měl jen kilo apůl? 😲 tak tam mi to připadá jako pochybení lékařů, když dřív nerozeznali tak nízkou hmotnost a že se něco děje ... je to fakt strašný, to ano, já byla jak tělo bez duše, když byla ségra v nemosnici s oběma dětičkama, nevysvětlitelné teploty, nešli srazit, až asi za 3dny potvrdili rotaviry a začla léčba - a to to jsou "jen" neteř se synovcem, ale pokladi, mám je moc ráda a představa, že by se jimněco stala je hrozná!!! 😢

moncicak.as
21. črc 2011

Holky, tak asi se snažení bude odkládat ještě dál, na delší dobu 😒 Před 3 měsíci měl manža v hlavě guláš a oznámil mi, že mě nemiluje a bude konec, pak si to rozmyslel, já měla za to, že je vše už o.k, a dnes jsem mu v historii našla, že sleduje seznamku, hledá holky z Prahy 18 - 25, swingers kluby a nightkluby...večer bude asi vážný rozhovor, už mám všeho dost 😠 ☹ Budte rádi za svoje protějšky...

ivis85
21. črc 2011

@moncicak.as doufám, že to nějak omluví, ale nic se nejí tak horký jak se to uvaří. Kdo to nezná? Taky jsme to chvilku měli jak na houpačce, ale už se to srovnalo 😅 Jak dlouho jste spolu?

moncicak.as
21. črc 2011

@ivis85 7 let, ted to budou 3 roky, co jsme manželé...

ivis85
21. črc 2011

no tim tě moc asi neuklidnim, my měli krizi právě po 6 letech a něco, ale nějak jsem to všechno překousala, promluvili jsme si, vyčetli si kde co, pobrečeli a nakonec jsme se k sobě vrátili asi po2 dnech, po půl roce byla žádačka o ruku ...ten sedmej rok je zlomovej, ale říkají že oddané páry to spíš ustojí a mají důvod se nerozejít.
Držím palce, aby to dopadlo dobře!

moncicak.as
21. črc 2011

@ivis85 Děkuju, uvidim, co mi večer řekne...

d.h.86
21. črc 2011

@moncicak.as ježda,no,tak to je teda mazec,to bych nechtěla nikdy zažít a to chce s teobu mimčo?
nevím,já bych asi určitý věci endokázala odpustit
jinak k tomu mimču té kámošky,on se jim zdál malej a proto rodila v Motole,prý špatná funkce placenty
no,náš malej byl jen o týden dřív a měl 2050gramu,taky špatná fce

amj
21. črc 2011

baby po vas to docist je na cele odpoledne 😲

maxi.smile
21. črc 2011

@ivis85
@d.h.86 holky, švagrový holčička, co se narodila dokonce po termínu, tak taky byla maličká. Taky špatná funkce placenty a vůbec se na to nepřišlo, odhady váhy měla pěkné. Ale to nevychází, mně říkali skoro 4,5 kg a prd, naprostý průměr....prostě se té švagrový holčička prý málo vyživovala...vypadá už o.k., ale málem to taky nedala...zachránili jí v Motole na poslední chvíli. Vypadá v pořádku, tak snad to bude i do budoucna o.k., ale to se ukáže časem..až mám z toho husinu....Je to strašně smutné, ale i to je život, musíme věřit, že u nás bude vše v pořádku, nic jiného proto neuděláme...jen můžeme doufat...

@moncicak.as no mazec! Ale třeba jen tak sjížděl na internetu, třeba o nic nejde,jen tak nakukuje...O všem si promluvte, klidně ho trošku podus, pár dní....Ale třeba já osobně bych to asi na nějaké razantní kroky neviděla..Záleží, samozřejmě, jak se taky k tomu postaví, co Ti řekne...mě by asi spíš odrovnalo, kdyby mi řekl, že mě už nemiluje 😒 Ale podle vzoru mých rodičů vím, že ustát se dá skutečně cokoliv...Držím palce! 😉

moncicak.as
21. črc 2011

@maxi.smile No, rozvádět se hned nehodlám, jen mě to štve, člověk si vše maluje růžově, věnuje se mu po všech směrech, i když netvoříme, a on sjíždí seznamky...to zamrzí... 😒 Holky, to je počasí, co? 😒 Ani ven jít nemůžeme, jsem byla s Tedíkem nakoupit a jsem mokrá, jak myš 😒

terioza1
21. črc 2011

@moncicak.as treba to nic neznamena, uvidis, co ti na to rekne... Jsa vim, ja s moje povahou ybch byla nepricetna a rvala bych na nej.. ale treba se fakt jenom koukal... Oni ti chlapi jsou trosku divni stvoreni... Vsak si vem, ten muj vzal bejvalku s dcerama na nakupy do Olympie 😀 Jako rodinka.. ale co, o nic neslo... Prej to bylo kvuli detem, ze starsi mela vizo... No. Ti rikam, radeji nektere veci prehlizet 😀 I kdyz vim, ze to je straaaasne tezky... ale nemusi to bejt vzdycky tak, jak si nas zenskej mozek hned domysli... znas chlapy... vecne v hlave sex a kozy 😀

martinka87
21. črc 2011

Ahojky holky...
Moncicak,uff to teda ziram ☹ to by u nas taky bylo vecer revu!! ☹ kdyby mi rekl,ze me nemiluje,tak to by me dost vzalo ☹ snad si to vecer vyrikate a bude vse ok!!!

moncicak.as
21. črc 2011

@terioza1 Já u jsem v klidu, vztek přešel, už mě to jen mrzí, tak s nim už budu mluvit v klidu...teda pokud nezaperlí s nějakou odpovědí 😀
A co, holčiny, kdo má blízko k testování? 🙂

martinka87
21. črc 2011

@moncicak.as teeeeda,to jsi fakt dobra!!!
Ja jsem dneska 27 nebo 28 DC,ale myslim si,ze jde spis o zpozdeni...

lenka5731
21. črc 2011

Ahoj holky,

já si teda taky myslím, že ve vztahu se dá přežít ledacos. My spolu s mužem nejsme zdaleka tak dlouho jak vy tady píšete, ale okolnosti jsou dost náročné, takže se náš vztah velmi prověřil a oba už jsme tomu druhému skousli pár věcí, co jsme si předtím mysleli, že "nikdy". Takže hlavně v klídku, nějakou hysterií si člověk moc nepomůže 😀 😀 😀

moncicak.as
21. črc 2011

@martinka87 jakto? Myslíš, že nemůžeš být těhu? 🙂

moncaka
autor
21. črc 2011

Já budu testovat až tak za 14, pokud MS nedorazí, takže času haba kuk 🙂

terioza1
21. črc 2011

@moncicak.as tak to jsi dobra, snad ti to vysvetli tak, ze se jen koukal... Ale cetla jsem, z spolu jste 7let, ty blaaaaho, to jako od 17??? To je "celej" zivot skoro 🙂 To je fuska teda...

@lenka5731 pravda, hysterii se nic nevyresi... oni jsou proste jini... Takovi mopslici 🙂))

d.h.86
21. črc 2011

no,nevím,já osobně bych asi určitý věci neodpustla
u nsá to dnes opět na nic nevypadá,takže MS pak očekávám v termínu,dnes jsu 16DC

moncicak.as
21. črc 2011

@terioza1 Heled, od 16 do 17 jsem byla jeho milenka 😀 a od 17ti jsme spolu veřejně....máme za sebou krušný chvilky, povedli jsme se oba navzájem, rozešli a vyzkoušeli jiný partnery, ale vždy jsme se k sobě vrátili, jsme taková telenovela 😀 😀 😀 Tak snad mu neruplo v kouli už definitivně a nějak to vysvětlí... 🙂 A jestli ne, tak ho přizabim 🤐 🙂

d.h.86
21. črc 2011

@moncicak.as a v kolik ti manža přijde?bych napsala asi hodně ostrou sms,tohle já bych nevydržea

yesu
21. črc 2011

@moncicak.as My to máme taky jako telenovelu, nejsi v tom sama, známe se devět let, vždycky nás to k sobě táhlo, sem tam nějakej románek, oba mezitím jiný partnery a teď spolu skoro čtyři roky se třema rozchodama, takže asi tak 😒 😒 holt všude je něco...možná je to blbej přístup, ale je to bohužel tak!

amallie
21. črc 2011

@moncicak.as no potes panbuh teda! Chjo, to me mrzi, co to ti chlapi delaji, proboha??? 😠

maxi.smile
21. črc 2011

@d.h.86 já bych sms nepsala, má pak prostor a čas něco rychle vymyslet..Až na něj Monča udeří, hned jak přijde, tak bude koktat a bude mít co dělat, aby to vysvětlil 😉

moncicak.as
21. črc 2011

@d.h.86 Mnaža dorazí až kolem půl 11, sms jsem raději nepsala, právě kvůli tomu, aby pak neměl milion teorií...koupila jsem si Frisco a dokud je klídeček jdu do vany si číst a popíjet Frisco 😀 A až pak bude lampička..

maxi.smile
21. črc 2011

..tak to my jsme spolu krátce, 4. rok, takže zatím sladká zamilovanost 😵 😵 😵 Svoji budeme v září 2 roky...seznámili jsme se přes internet a když měl dorazit na rande, tak tam kde měl stát nestál (já samozřejmě taky ne, koukala jsem zpovzdálí)..ale na tom místě stál hnusnej chlap, starej, no tfůj, držel v ruce mobila a mně v tu chvíli přišla sms:,,Tak kdepak Tě mám?"...tak jsem chtěla zdrhnout, ale abych nešla kolem něj, tak jsem šla k jinýmu východu (nákupní centrum) a přitom jsem přímo vlítla do náruče tomu mýmu..on se totiž zdržel na wc a právě přicházel...a hned láska jako trám 😵 😵 😵 Ještě ten večer prý že budeme mít 3 děti a že si mě vezme 😀 (3 děti teda ne, děkuji pěkně, ještě jedno a budu naprosto happy) 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru