Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

amallie
21. črc 2011

Zensky, to vam fakt nezavidim, to bych asi nevydejchavala nejakou italii doma 😲 😲
Monci, drzim palce, at se nejak domluvite!

Ja jdu zitra teprv na ten ultrazvuk, tak se uvidi, co ta moje ovulajda, jestli uz bude vajco 😀

moncaka
autor
21. črc 2011

Tomu se říká mužská neopatrnost, základem toho všeho je, zametat po sobě kvalitně a hlavně okamžitě stopy. Ženská by se jen tak vypátrat nenechala. Ale třeba toto bych já osobně vůbec neřešila, jen bych se nad tím pousmála, v tomto mám hodně jinou povahu než většina žen, naštěstí 🙂 🙂

@moncicak.as určitě si udrž chladnou hlavu, kdo ví, jak to všechno je. Hlavně máš svou hrdost, kterou je nutno si zachovat v absolutně každém případě. Udrž si svou originalitu ;) ;)

moncaka
autor
21. črc 2011

@moncicak.as a mimochodem, kolik je manželovi let??

amallie
21. črc 2011

@maxi.smile jee, my jsme taky pres net a taky laska na prvni pohled 😵 😵 Ty pohledy teda trvaji stale, uz 5 let 😵

martinka87
21. črc 2011

@moncicak.as nooo,snazeni bylo,ale ja nevik kdy a jestli vubec ovuluju,takze fakt nevim... 😉 minuly mesic jsem mela cyklus po 24 dnech...

Tak za hodku ho mas doma,jsem teda zvedava... ☹ snad vse vysvetli!!!! 😉

My taky jedem ctvrty rok a pres rok jsme manzele... A samozrejme js e se taky rozesli a znovu sesli 😀 po trech tydnech...

Jdu do hajan s knizkou,dobrou noc...

moncaka
autor
21. črc 2011

Tak to my jsme s manželem spolu téměř 7 let, manželé jedeme rok 5., ale nikdy u nás žádný rozchod nebyl....kdyby totiž jo, určitě teď nejsem jeho manželka 😀

moncicak.as
21. črc 2011

@moncaka 24 😀

moncaka
autor
21. črc 2011

Mě dneska tak děsně "škube" asi na vaječníkách (dle místa škubání), že se z toho asi po...je to dost ostrá bolest, ale k čemu to patří, to jaksi nevím 😀

moncaka
autor
21. črc 2011

@moncicak.as fííííííha, tak to je "mlaďoch" 😀 Tak mu promluv do duše, zřejmě se jedná jen O nevinné mladistvé INTERNETOVÉ úlety ;) ;)

moncicak.as
21. črc 2011

@moncaka jj, je ještě o půl roku mladší než já 😀 Ale řekla bych, že v 18 byl rozumově vyspělejší, ted ho chytá nějaká pozdní puberta, či co...byl dneska na degustacích vín, ted mi volal, teprve ted odtamtud odchází, tak snad nepřijde zbořenej 😒

moncaka
autor
21. črc 2011

@moncicak.as v tomhle věku asi budeš muset ledasco skousnout, oni mají někdy fakt příšerné nápady. Mýmu manželovi bude letos 36 let, takže to srovnávat nemůžu, ale mám mladšího bráchu, takže s ním to klidně srovnat můžu...neboj, bude to všechno ok.....

moncicak.as
21. črc 2011

Ty bláho, my už popsali 72 stran 😲 Tak to je super 😀 😀 😀

moncaka
autor
21. črc 2011

@moncicak.as Taky jsem si to dneska říkala, že ty stránky jaksi naskakují 😅

terioza1
21. črc 2011

@moncicak.as ty blaho, taky pestrej mileneckej zivot.. Koukam, vsude je neco, vid.... Ja mam zase chlapa se dvema detma.... nejdriv jsme randili a ted spolu zijeme 🙂 Ale musim rict, ze je to fajn... snazime se o mimco a je to pohoda... jsou chvilky, kdy mam chut vsechno zabalit, ale tech je fakt malinko... ted spolu budeme 2roky... Leti to jako blazen... Fakt jo... Tak drzim psticky, aby vsechno bylo ok...

ivis85
22. črc 2011

Dobré ráno dámy 😀
Tady je tak hnusně, že se mi chce tak leda spááát a ne být v práci.
Dnes jdu k dr. (jestli nemá dovolenou) mám pocit, že jsem si z toho koupání odnesla nějaký "vzpomínky" tak bych to nechctěla nechat na pondělí, to už budu asi 25 DC, to už bych si žádný tableky nestihla dobrat 😒 Vůbec se mi tam nechce 😖

@moncicak.as Tak co, proběhlo to v klidu? Manža je someliér?

maxi.smile
22. črc 2011

@ivis85 tady je taky tak hnusně ☹ Je zataženo, šedivo..naštěstí ne moc zima...ale taky bych šla spát, ale nejde to...malá půjde, ale mě čeká hromada nádobí, chci si dát sprchu..
@moncicak.as tak jak?

rajule
22. črc 2011

Ahoj holky, tak jsme se začali snažit v červnu, doufám, že mě ještě mezi sebe přijmete. 😝

ivis85
22. črc 2011

@rajule ahoj, jašně že jo, vítám tě. Bude to vaše první miminko?

rajule
22. črc 2011

Je děkuji moc. JJ naše první miminko , tak doufám, že nám to vyjde 😅

ivis85
22. črc 2011

@rajule to doufáme každá 🙂 přeju brzké // brala jsi HA a cyklus máš ok?

maxi.smile
22. črc 2011

@rajule taky Tě vítám!!!!!

rajule
22. črc 2011

HA jsem nebrala, no cyklus mám snad v pohodě. teď jsem27DC a ovulku mám tak kolem 10 DC snad. Děkuji za uvítání a také přeji všem co nejdříve //.

rajule
22. črc 2011

Připadám si jako blbec , už jsem testovala teď ve středu a samozřejmě negativní, takže myslím, že zítra mě čeká ms, ale pořád ve skrytu duše doufám, je to normální?.

kive76
22. črc 2011

@moncicak.as tak to je teda hrozný...ty chlapy jsou některý fakt divný..tak držím palečky at je to o.k...no mi taky průběžně máme krizi, ale pak se to urovná ...a to jsme spolu jen 3 roky 🙂

rajule
22. črc 2011

@moncicak.as
Jsem tady sice nová, ale něco jsem přečetla. no se svým bývalým manželem jsem byla 10 let a měli jsem asi tři krize, všechny jsme ustáli, jen tu poslední už ne, ale nic co se stalo mě nemrzí. Všecho špatný je pro něco dobrý, jen na to člověk přijde až postupem času, ale snad to u vás bude dobré

kive76
22. črc 2011

@maxi.smile to jsi mě pobavila s tím hnusným chlapem.. 🙂 mi se taky seznámili přes internet..a hned první rande před teskem...já tam byla on né...tak jsem mu pak psala , kde je...a on ,že byl na pohovoru kvůli práci, a že za chvíli příjde...no přišel asi za 10 min..pak jsme si šli sednout do čajovny a já pořád o sobě vyprávěla, no o všem možném, ...a on pořád mlčel...a že prý jsem ho nenechala promluvit...a přitom já zas nemám ráda, když je ticho...a nic se neříká...tak on mlčel a já pořád něco říkala.. no a pak další rande..já mu dala první pusu, chytla ho za ruku....no a on se prý do mě zamiloval...no mi se málem 🙂 brali půl roku po seznámení , ale pak jsme se dohodli, že času dost...🙂

d.h.86
22. črc 2011

ahojky,hlásím se
jé,my spolu budeme v říjnu 4roky celkově a ted jsme měli v červnu 3roky výročí svatby,brali jsme se přesně po 8měsících
a jsme taky internetová láska
jinak teda jsu ráda za to,co mám doma když to tu tak čtu,u nás jsu spíš já hádavá a tak,ale určitě ne nějaký zálety
jinak včera nakonec snaženíčko proběhlo,ale je mi nějak divně,pobolívá mě podbřišek a záda jako na MS,tak nevím,ale jsu dnes 17DC
jinak mě je 25 a manža bude mít zač.srpna 27

ivis85
22. črc 2011

@d.h.86 no tak to by mohla být ovulka né?
@rajule je to normální? to je otázka 😀 myslim, že tady je to naprosto normální 😉

ivis85
22. črc 2011

jo, jinak jsem zpět od dr, dala mi nějakou mast 😖 tak snad zabere, ptal se mě jestli plánujeme miminko, tak jsem jí řekla že se snažíme - zatím 2 měsíce a ona "no tak dobrý 🙂" a samý úsměv na mě a dala mi : Macmiror comlex vag ung a na netu jsem si našla, že v prvních třech měsících těhotenství se to nemá brát ☹ tak teď nevím, co dělat ...

maxi.smile
22. črc 2011

@kive76 jéé, se mi to vymazalo..tak znova...jsem chtěla napsat, že je to taky super..my se seznámili 29.2. a 6.6. už mě manžílek žádal o ruku... 🙂 ..ale brali jsme se pak za rok a půl 😉
@d.h.86 tak to je taky krásný...zlatej internet, že?
Jsem si jistá, že potvora MS zase tento měsíc dorazí ☹ Už jsem zase cíťa ubulená u filmu..stejně jako min. měsíc...týden před MS děsná citlivka...ach jo.... ☹ Já vím, že si někdo řekne, ať jsem ráda, že už prcka máme..jasně, pravda, pravda...ale já si tak zoufale moc přeju ještě jednoho drobečka...a taky aby Terezka měla kamarádku (kluka, bych řekla, že neumíme)..takže moje touhy jsou naprosto srovnatelný s váma, co mrně ještě nemají! A smutek s příchodem MS taky srovnatelný... 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru