Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncicak.as
26. črc 2011

@moncaka Já ho piju ted 1.měsíc a nástup MS necejtim, fakt pohoda, minulý měsíc jsem musela až na pohotovost, jak mě to bralo 😒 Tenhle měsíc nic, tak bud Kotryhel, nebo mám anovulační cyklus (což by ale bylo divné, když jsem měla pozitivní ovu testy, dokonce 2 x za cyklus), tímpádem jsem bez bolestí...já se v těch grafech prostě nevyznám 😒 Jen holky, kdo tomu rozumí, když bych měla anovulák, tak MS dojde normál?
Vy, kdo se vyznáte v teplotách, vidíte nějakou ovu? Já jen, abych netestovala pak zbytečně 😀
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Moncicak.as/...

moncaka
autor
26. črc 2011

@moncicak.as tak já to taky zkusím, zas tolik dovolený nemám, abych při každé ms mohla být 2-3 dny doma.

jituska86
26. črc 2011
moncicak.as
26. črc 2011

@jituska86 Je moc hezkej, jen by mi tam chyběl nákupní košík dole 😀 Já a moje mega nákupy, co jsem dělala, když byl malej malej 😀

jituska86
26. črc 2011

@moncicak.as
da se dokoupit coz je super....to ja a nakupy hihi

jituska86
26. črc 2011

@moncicak.as
co myslis beru listovku mam brat jeste neco jineho prave mi dochazi tak nevim zdali nekoupit neco jineho 😖

jinka09
26. črc 2011

ahoj holky, zdravím nově příchozí🙂, kontryhel jsem tento cyklus začala pít, každý den 1/2 litru, tak uvidíme
@moncicak.as taky by mě zajímalo, jak se pozná anovulační cyklus, tento měsíc chci pocitvě testovat, tak se uvidí🙂

moncicak.as
26. črc 2011

@jituska86 Já Ti nevim, já u Tedíka začala brát listovku instinktivně až po oplodnění, i když jsem ji měla dom už 14 dní, takže si myslim, že nic víc jako nutně brát nemusíš...ale listovkou a třeba tim kotryhelem (ten se snad ale nemá pít po ovulaci, páč se nedoporučuje v těhu) určo nic nezkazíš....někdo při snažení už dlabe vitamíny, co prodávají v lékárně, například FEMIBION, apod. Záleží, jak moc jsi bohatá 😀 a jak se stravuješ, někdo jí hodně zeleniny, ovoce, pak tyhle vitamíny myslim nepotřebuje vůbec 🙂

terioza1
26. črc 2011

Ahoj holky, pokud vahate nad kontryhelem, ja jsem to tu uz urcite psala, ale od bilinkarky mam namichany na neplodnost a ms problemy kontryhel+hluchavku+rebricek.. kazdy mesic jsem trpela, zvracela a nevim co jeste... po tomhle caji, kterej jsem pila 2x-3x denne jsem ani nevedela, ze ms mam.... fakt pohoda... Ale nesmite se rebrickem predavkovat, musi to bejt na 1salek 1kavova lzicka tho namichanyho caje, jinak ma rebricek opacne ucinky... Nevim sice, v cem spocivaj, ale pisou to i bilink. knize... Fakt mi pomohl 🙂 Parada, muzu jen chvalit..

terioza1
26. črc 2011

@jituska86 taky jedes v aukru? Me se libi tenhle http://aukro.cz/sleva-35-hawana-komplet-set-52-...

ale jk jsem tu uz nekolikrat psala, muj domaci favorit cislo jedna je - jenomze je ponekud nepraktickej.. ale mam ho - http://www.kocarkynec.com/4132-kocarek-luxusni-...

terioza1
26. črc 2011

@moncicak.as ty vado, tak ja, jelikoz je moje strava slozena ze sladkosti, bych musela jist vitaminu haaabadej

jituska86
26. črc 2011

@terioza1 ahojiky spravna volba tak ten sem chtela puvodne ale pritel chce ten co sem tady ukazala protoze je kloubovej lame se v pulce al

terioza1
26. črc 2011

@jituska86 klubovej? Co to znamena?

jituska86
26. črc 2011

@moncicak.as no zeleninu moc nejim.....holky a jak je to skavou piju tak 1latte denne neni to spatny???

terioza1
26. črc 2011

asi se budu ucit psat, mysli mi to rychleji nez pise.... kloubovej, samozrejmne...

terioza1
26. črc 2011

@jituska86 dneska jsem nasla clanek( je v diskuzi "Lecba clostilbegytem" a tam pisou, ze kofein je proti plodnosti... tak jsme se s holkama tam bavily, ze jednou vyzkoumaji tohle, pak to zrusi, ze to neni pravda... to bychom nesmely nic jist ani pit pomalu...

moncicak.as
26. črc 2011

Jinak, nevim, jestli mi to pomohlo k otěhotnění, ale já, jelikož jsem byla pako nezkušený praštěný 😀 tak jsme brala při snažení o Tedíka nějaké vitamíny na zvýšení chuti a zvětšení poprsí, mělo to jako obecně pomáhat a nějak vnitřně stimulovat...a hned jsem zapadla 😀 😀 😀 ALe najednou v půlce cyklu mě napadlo to přestat brát a začít brát listovku, v tu chvíli mi to nedošlo, až později, tělo si automaticky řeklo, co potřebuje a co naopak nechce (ty prášky se nesměli brát v těhu)....no, intuice jak prase 😀 😀

moncicak.as
26. črc 2011

@terioza1 Tak to je dobrý, já kafe nepiju vůbec, tak plodná snad budu 😀 😀 😀 😀

terioza1
26. črc 2011

@moncicak.as ja taky ne.... je mi po nem blbe.. tak plodna snad taky jsem... i kdyz..no... uvidime.. 😀

jinka09
26. črc 2011

@jituska86 ta káva nevadí, někde jsem četla, že by si v těhotenství neměla pít víc jak 3 šálky kávy denně, takže myslím, že 1 slabší šálek kávy nebo latte je v poho🙂

jituska86
26. črc 2011

@terioza1 kloubovej hihi

d.h.86
26. črc 2011

nemá se nic přehánět,takže kafe si myslím joo,pokud ho nebude litr denně
já si občas dám i pívo nebo sklenku vína,bych taky mohla takhle ve všem abstinovat třeba rok
jinak listovka se volně v lékárně prodává?

jituska86
26. črc 2011
jituska86
26. črc 2011

@d.h.86 jojo stoji par korun

moncaka
autor
26. črc 2011

Tak to já vypiju klidně i 7 kafí denně, ale žádné hruškové vodičky teda, opravdu kafe 😅

jituska86
26. črc 2011
moncicak.as
26. črc 2011

@moncaka Já piju tak maximálně CARO, a říkám tomu kafíčko 😀 😀 😀 😀

terioza1
26. črc 2011

@jituska86 jo takhleeee.. to je vychytane... to jsem asi jeste nevidela... moc prakticky.. nemusis porad ten kocar nadzvedavat, kdyz ho chces otocit na jiny smer jizdy, vid... moc dobry.. a to ma ten, co jsi sem dala v odkaze?

moncaka
autor
26. črc 2011

@moncicak.as tak to by mě neuspokojilo 😅 to by pro mě bylo něco jako kakao 🙂

terioza1
26. črc 2011

@d.h.86 jj ja koupila na 2mesice za 70kc..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru