Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

kimm88
29. črc 2011

@luckamb Ahojda, tak já jsem 14 den cyklu a snažíme se...stále a neustále 😀

kimm88
29. črc 2011

@d.h.86 Děkujeme 😉 Nápodobně..

d.h.86
29. črc 2011

dnes jsu nějak ko,ráno chceme jít s manžou na houby
takže děvčata dobrou a králíkování zdar

dilemma
29. črc 2011

@luckamb ahoj my se snzaime uz dva mesice dneska se to zase posr*lo ms mi prisla odpoledne takze dalsi mesic snazeni zacne za tyden

moncaka
autor
29. črc 2011

@moncicak.as tak koho jsi to teda vítala???? 😀

moncicak.as
29. črc 2011

@moncaka Ty bláho, já se přemáčkla 😀 😀 😀 Ale Tebe tu samozřejmě vítám znovu a znovu, jako zakladatelku Tě musíme vítat den co den 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

deyana
29. črc 2011

@luckamb 2 DC.. díky

moncaka
autor
29. črc 2011

@moncicak.as 😀 já jsem si říkala, že ses asi přehmátla, proto jsem se tak "tlemila" 😀 Ale fakt díky za moc milé přivítání, potěšilo mě 🙂)

moncicak.as
29. črc 2011

@moncaka A já si říkala, jak jsi tam dala vtipnou vsuvku, že jako vítám nově příchozí a reaguješ Ty 😀 😀 Já jsem pako 😀 😀 😀 😀 😀
Tak znovu, vítám všechny nově příchozí 😀 😀 😀 😀

baibies
29. črc 2011

Hlasím se jako nová snažilka ;)

moncaka
autor
29. črc 2011

@moncicak.as zas tak vtipná teda nejsem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

moncaka
autor
29. črc 2011

@baibies jééé, vítej mezi námi a ať se brzy zadaří!!!!

baibies
29. črc 2011

@moncaka Děkuji uvidíme, musím počkat po MS, jsem po laparoskopii, ale už se to blíží!!!

moncaka
autor
29. črc 2011

@baibies to uteče a pak hurá na snaženíčko 😉 to čekání je na tom nejhorší, fakt. Člověk vlastně pořád na něco čeká 🙂

moncicak.as
29. črc 2011

@moncaka 😀 😀 😀

@baibies Vítám tě tu mezi ukecanými 😉 A samozřejmě brzy // 😉

moncaka
autor
29. črc 2011

@moncicak.as Mončo, koho tím ukecaným máš na mysli?? 😀 😀 😀

moncicak.as
29. črc 2011

@moncaka Mončo i Tebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀

baibies
29. črc 2011

@moncaka
@moncicak.as

Holky moc děkuji za podporu, snad se zadaří na poprvé.. šance po lapa je veliká... jooo to věřím, a je tedy pravda že člověk pořád čeká, doporučujete mi něco konkrétního, měření teploty to je na me moc, beru mamavit asi 3 den teprve a pojedu na ovulaci.. jde ještě něco více?? ;)

moncicak.as
29. črc 2011

@baibies Když se vrátíš o 1-2 stránky zpět, máš tu od naší čarodějky kouzelné lektvary na splození 😀 😀 😀 😀 Jinak, klasika, vim, že se pije Kortyhel a ty vitamínky...někdo ještě zkouší ovulační testy...🙂 a samozřejmě musí být sex 😀 A určo to vyjde 😀 😀 Jinak já bazalku měřim, ale moudrá z ní teda nejsem, takže s tim Ti moc nepomůžu 🙂

kotatkoz
29. črc 2011

Jste hrozne ukecany 😀 Vitam nove prichozi, terioze a lilin drzim palecky, at je vse vporadku 😎
Me konecne dorazila MS, vcera v nejmin vhodnou chvili, ale dorazila 😀 Takze konecne zaciname novy kolo a ted budem jak kralici 😵

moncaka
autor
29. črc 2011

@moncicak.as Mončo, ty nemáš chybu, takže i já jsem ukecaná a pak i čarodějka.....😀 😀 😀 😀 ty jo, já jsem prostě machr!!! 🙂 🙂

moncaka
autor
29. črc 2011

@kotatkoz ukecaný? my? to snad ne 😀 😀 a mimochodem, nechce se vám už spát?? 😀 😀

baibies
29. črc 2011

@moncicak.as
@moncaka Tak teda na ty čarodejnický rady, néé že bych nevěřila, bylinné čaje já ráda, ale ta příprava to na mě není, vlastně ani čas na to není.. tak doufám, že se zadaří s manžílkem i bez nich :D :D :D

moncaka
autor
29. črc 2011

@baibies já je taky zatím nemíchám, ale jak se nebude dařit, se skřípěním zubů, s očima na vrch hlavy, a kyselým ksichtem půjdu míchat.....jako ty čaje 😀

moncicak.as
29. črc 2011

@moncaka Néééé 😀 Tobě snad jo? 😀 Já nesmím jít spát čekají mě manželské povinnosti, poslední den před MS, tak to by manža nepřežil 😀

moncaka
autor
29. črc 2011

@moncicak.as ehm, jsem na tom úúúúúúúúúúúplně stejně, též mě čekají manželské povinnosti, až se manžel vrátí, nevím, kolik dní mám do ms, ale tuším, že už moc ne 😀 😀

moncicak.as
29. črc 2011

@moncaka No, aby ses nedivila, třeba to bude pár set dní 😀 😀 😀

baibies
29. črc 2011

@moncaka
@moncicak.as

Tak na ty čaje jsem se vážně dost zasmála...
Jinak už Vám závidím snaženíčko, tak ať se Vám zrovna dnes třeba zadaří ;)

Jinak já jsem opuštěná, manžel mě vyměnil za polštář, ale zítra jedeme výletit.. já mám půst po té laparo, břicho jednu velkou modřinu, takže už se taky nemůžu dočkat, až budeme vubec moct.. jenže to mě dřív asi potká MS, no vyhlídka tulení nikde nemůžu si pomoct, tak snad to uteče... Holky mažu spát užijte si tedy večer, a dobrounky... ;)

moncicak.as
29. črc 2011

@baibies Dobrou noc přeji😉

moncaka
autor
29. črc 2011

@baibies určitě to rychle uteče a pak už budete snažílkovat o sto šest 😉 Tak dobrou noc 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru