Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

jituska86
5. srp 2011

Těhulky

terioza1
jituska86

Snažilky
puleckovi .......................2.Dc
Pajinka 85.....................4.DC
brambora......................4.DC
Antana123....................14.DC
svija................................18.DC
kimm88.........................21.DC
Malinka_02...................24.DC
d.h.86............................31.DC

jituska86
5. srp 2011

Dobre a krasne ranko vsem omlouvam se neprdim na vas jen sem byla v praci a vecer uz sem se sem nedostala.

ivis85
5. srp 2011

Hezké dopoledne mamči, těhulky a snažilky 🙂
@maxi.smile jůůů moc gratuluju, to je parádní zpráva, spravilo mi to náladu jako bych je snad našla u sebe, moc ti to přeju 🙂
@d.h.86 neztrácej hlavu, já vím, že už se Štěpánkem to trvalo dlouho, ale ono to klapne, mrcha zatím není, tak je šance a když tak to vyjde příště, vždyť není všem dnům konec, my šustíme o 106 a tyky to zatím nevyšlo, při nástupu MS mám depku a taky se na to chci vyprdnout, ale pak to nakonec zas prubujem 😉
@moncicak.as a v bytečku fajn? přeju ať se brzo zabydlíte v novém domově a ať se vám tam daří - po všech stránkách 😉
@moncaka ne ne, já jsem fakt levá 😅 😀
@lilin co krev? myslím,že jsi nám nenapsala jak jsi dopadla, je tam ? 😉
@kimm88 gratulace k zásnubám, už vymýšlíte datum?

Těhulky
terioza1
jituska86

Snažilky
puleckovi .......................2.Dc
Pajinka 85......................4.DC
brambora.......................4.DC
ivis85..............................9. DC
Antana123.....................14.DC
svija................................18.DC
kimm88.........................21.DC
Malinka_02...................24.DC
d.h.86.............................31.DC

kive76
5. srp 2011

Těhulky

terioza1
jituska86

Snažilky
puleckovi .......................2.Dc
Pajinka 85.....................4.DC
brambora......................4.DC
Antana123....................14.DC
svija................................18.DC
kimm88.........................21.DC
Malinka_02...................24.DC
d.h.86............................31.DC
kive76......................... 20.DC

d.h.86
5. srp 2011

@ivis85 to víže by mě to po mrše zase přešlo,ale tak uvidíme no
včera jsme se ještě tulili,jsem si říkala,že to spustíme,nebo aspon už zabarvený výtok a ono nic
tak je pořád malá naděje,i se mi pořád hromadí sliny v puse jak na vrhnutí,tak tajně doufám
ani se nějak necítím nafouklá,jak před MS
jinak já mám zadělaný těsto na langoše,buchtu v troubě,pujdu se namalovat,umýt nádobí,malej usnul,tak asi pak na chvilku ven

pajinka85
5. srp 2011

@deyana
Teplota stoupá až po ovulaci-chápu to dobře? Takže předtím nepoznám, že bude??

ivis85
5. srp 2011

@d.h.86 no vidíš, ale tak když by měla přijít zítra, tak to už by byl náznak, myslím, že by ta naděje mohla růst 🙂 moc bych ti to přála 😉 u tebe asi nemá smysl skandovat test, test... viď, ty razíš pravidlo až tak 10 den po vynechání ... jsem napjatá jak struna, držím pěsti!!! 🙂

deyana
5. srp 2011

@pajinka85 když měříš třeba 2-3 cykly, už cca víš, kdy ovu bývá, tak se "snažíte" v podstatě pořád stejně.. po ovu teplota prudce stoupne, takže víš, že byla.. Já mám takovou svou teorii, kterou si to jakoby pojistím - když mám teplotu na mé poměry hodně nízkou, beru to jako signál, že to je ovulka.. mrkni ke mě do alba, mám tam grafíky, tak pochopíš asi víc na názorné ukázce 😀

d.h.86
5. srp 2011

@ivis85 no,přemýšlím,že když nedorazí do středy,tak testnu,protože jedem na příští víkend s přáteli na Vranov,tam se bude pít,tak abych věděla
i když včera mi manža nalil nějakýho zlatýho jelzina nebo tak něco,nevypila jsem ani štamprdle,zveedal se mi žaludek
ale zítra grilování,tak to radši taky nějak ošidím na alkoholu,at nemáme malýho notora doma 😀 kdyby náhodou

pajinka85
5. srp 2011

@deyana
Jo děkuji, tak jsem koukla...a snad trochu pochopila. 🙂

deyana
5. srp 2011

@d.h.86 četla jsem někde o tom alkoholu.. že cca 2-3 týdny po oplodnění si embryo žije samo nezávisle na matce a myslím že to tu i někdo psal, takže si klidně zatím dát můžeš 🙂 a vypadá to s tebou nadějně 😉

d.h.86
5. srp 2011

@deyana já jsem si právě včera chtěla dá,měla jsem chut,ale fakt jsem to nedala,dvakrát jsem si cucla
já se modlím,i když to pořádně neumím 😀 a se strachem chodím na wc,ale tak ona mršina přišla několikrát fakt až 6.tak uvidíme
ale je fakt,že když přišla 6.,ted by měla 4.a zatim nic,tak ještě počkat co zítra
nechci si dělat plané naděje,ale dala bych nevím co za to,,aby to vyšlo,myslím si,že jsme si vytrpěli už dost

deyana
5. srp 2011

@d.h.86 no já právě pochopila že máš každý měsíc 6. ms.. to by bylo znamení, že každý vaječník (pokud se fakt střídají ukázkově) má jiný cyklus.. ale klidně bych na tvém místě testla, i když teda dneska to nemá cenu, ale zítra, co ??? víš kdy byla ovu? který dc?
říká se že v těhu se chutě mění, že si tělo říká co chce a co ne.. 😀 to by jsi byla ukázkový případ, že mimi alkohol nechce 😀

d.h.86
5. srp 2011

@deyana testík doma žádný nemám a asi fakt vydržím,aspon určitě přes víkend,když to vemu,že 6.je zítra,tak fakt počkám
nechci být zbytečně zklamaná
ale jak to bude už tak ty tři dny to zpoždění,tak asi testnu,uvidím
já už zklamání v tomhle zažila dost a občas se stalo,že bylo zpoždění
ale je fakt,že ted nejsu ani protivná,jak před MS bývám

deyana
5. srp 2011

@d.h.86 jo o zklamání mi povídej, za poslední 4 měsíce 2x pozitivní testík, těšení na mimi a minipotrat ☹ jediné co na tom bylo dobré, tak že si s tím tělo poradilo samo a nemusela jsem do nemocnice, taky už 9.den krvácím :-/
Tak do pondělí by to bylo fajn, budem napjatý 😀 zatím co píšeš tak všechno nasvědčuje dobrému výsledku 🙂

d.h.86
5. srp 2011

@deyana jj,je to děs,hodně ženských potrácí v dnešní době,mazec
já potratila před třemi lety,ale zjistili na uz že není srdíčko a musela jsem do nemocnice na výškrab,to je horší
no a pak následovali narkozy,dakrát na odběr vajíček a pak při císaři
a těhu taky nic moc,samý nervy
takže si říkám,že bych si snad jedno trochu klidnější těhu zasloužila
já začínám být tak napjatá,bojím,bojím
že by si k nám Nelinka našla cestu? 😅

deyana
5. srp 2011

@d.h.86 No já si myslím, že snad klidné těhu není. Já to taky měla takové všelijaké, vycházely špatně testy, na poslední chvíli, kdy už jsme přemýšleli, co bude, tak najednou že je všechno dobrý, ale stejně celý těhu jsem musela ležet s nohama nahoře, v 29tt do nemocnice, protože to vypadalo skoro na porod a vrtulník do brna, po týdnu na kapačkách dobrý, ale jak člověk leží, pořád přemýšlí co když se něco stane.. těhotenství jako takové je hrůza, nepochopím jak někdo může říkat že je to nejhezčí období v životě 😀
Tak třeba budeš mít klidné těhu s holčičkou 🙂

d.h.86
5. srp 2011

@deyana my taky tak,prvně nebylo vidět srdíčko,pak jsem krvácela,pak špatný NT,nakonec za týden ok,no a od 20.tt to začlo-zjistili vadu srdíčka,plodovka,rozhodování,zda si ho necháme,no děs
jen mě zaráží,že mám jakoby nafouklý podbřišek,ale když je to před MS je to jiný,tak fakt nevím

deyana
5. srp 2011

@d.h.86 no tak snad už to druhé těhotnění bude lepší 🙂 Nafouklý podbřišek je u těhulek normál 🙂

brambora20
5. srp 2011

Ahojík
já byla před chvílí trhat moudrák, hrůzak, ale odpo jedem na chatu, tak už se těším na Cestu z města 😉

@deyana můžu se taky zeptat na to měření teplot, kdy začít, nevím o tom jako nic, kdybychh se ptala jako degen 😀 Končím menzes,takže začnu měřit třeba zítra,někde jsem četla, že to chce ráno ještě před vstanutím, je to tak?

baibies
5. srp 2011

@brambora20 Ahojky, já o tom měření taky teda nic nevím, já osobne do toho nejdu... prý je to děsně stresující. od rána si naštvaná, když máš špatnou teplotu a to vlastně denně... Měří se to ráno než vstaneš...

baibies
5. srp 2011

Těhulky

terioza1
jituska86

Snažilky
Baibies ..........................1DC
puleckovi .......................2.Dc
Pajinka 85.....................4.DC
brambora......................4.DC
Antana123....................14.DC
svija................................18.DC
kimm88.........................21.DC
Malinka_02...................24.DC
d.h.86............................31.DC
kive76......................... 20.DC

baibies
5. srp 2011

Pár dní tady nejsem, 5 stránek navíc, a normálně se na mě ještě zapomene... :D

baibies
5. srp 2011

Konečně ta potvora přišla, takže od 16-20.8. se budeme moci snažit... už aby to bylo...

deyana
5. srp 2011

@brambora20 jojo pokusím se ti to vysvětlit.. 🙂

co je důležité, tak opravdu nevstávat z postele, nesedat si před měřením. Ideálně by jsi měla aspoň 3h před měřením spát. Teploměr večer na noční stolek, ráno hned jak se vzbudíš, změřit, pokaždé ve stejnou hodinu. Pokud by se ti náhodou stalo, že změříš třeba o hodinu dřív, přičti si 0,1 stupínku, když o hodinu později, odečti 0,1 stupínku - nejlepší ale je, vyzkoušet to, jak se ti teplota mění během té hodiny. To bych ti poradila ze začátku. Nastavíš si dobu měření třeba na 7.h ráno, tak třeba 3 dny změř v 7, pak zkus v 6 a porovnej rozdíl teplot. To bude pak ten rozdíl, kolik si budeš přičítat a odečítat, když se ti nepodaří vstát vždy stejně (třeba o víkendech). Nejlepší teda je fakt to dodržovat a měřit pořád stejně. V místnosti bys měla mít pořád stejný vzduch, chodit pravidelně spát, teplotu může ovlivnit i alkohol. Já teda z vlastní zkušenosti - někdy okno otevřené, někdy ne, spát chodím jak se mi zachce, ale teplotu mi to neovlinilo. Naučila jsem se chodit v noci na záchod kolem 3.h, takže do rána v pohodě na měření. Teploty si zapisuj do grafíku, bud na www.fertilityfriend.com, nebo www.womenzone.cz a konzultuj s někým ovulku, graf ti ji vyznačí až po 2-3měsících měření. Obecně je to tak, že po ovu teplota prudce stoupne. Pokud se zadaří, může ještě cca mezi 5.-12. DPO klesnout (implantační pokles), ale nemusí to tak být u každého. Pak teplota zase stoupne nahoru a drží se. Když očekáváš MS, i na teplotě se to projeví, a to tím, že klesne. MS přijde ještě ten den, nebo druhý den na to. Pokud neklesá zhruba 17-18 DPO, je velká šance, že na testíku objevíš už krásné dálnice. Já testovala vždycky už 10 DPO, a duch byl vidět.

deyana
5. srp 2011

@baibies já nevím kdo je naštvanej při měření, mě to třeba dost pomáhá, že vím co se ve mě děje 🙂 spíš mě to uklidní než stresuje, ale asi jak koho no 🙂 Hlavně se ujistím, jestli vůbec ovu byla nebo jestli byl anovulák, a pak vím, opět podle teploty, jestli přijde MS nebo je naděje.. takže to mám asi jinak 🙂

d.h.86
5. srp 2011

@deyana nj 😀 nafouklý,ale až asi dáýl,ne?
spíš se obávám,že je podbřišek plný krve 😖

baibies
5. srp 2011

Holky když mám ovulku v období od 16-21.8., jak to tedy je musí se denně nebo stačí obden??? My budeme zkoušet prvně, tak mě zasvěťte, abych toho po manželovi nechtěla moc :D :D :D

deyana
5. srp 2011

@d.h.86 já nevím, já teda vždycky ze začátku byla hrozně nafouklá.. i když teda při ms taky, tak asi záleží jak to míváš.. a nepřemýšlej nad tím tolik 😀

deyana
5. srp 2011

@baibies říká se že je lepší obden, že spermie dozrají, ale my teda v období ovu ze prvé máme chutě, a za druhé si říkáme, že to radši pojistíme 😀
Každopádně u zdravého chlapa prý spermie přežijí a bojují až 72 hodin.. takže tak 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru