Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

purblanca
22. srp 2011

@ckei prosím taky o přidání 🙂 Děkuji

rajule
22. srp 2011

@malinka_02 No já snad ani ovu testíky nepotřebuji, spíme spolu každý den snad jestli dvakrát do měsíce se stane že obden, takže zatím nechci nijak tu ovulku pozorovat, když vlastně nemám důvod. 😝 . Ale jen mě to štve, celá léa mám cyklus v pohodě a teď když to nejmíň potřebuji tak se to zblázní, no nechápu to
@antana123 snad se zadaří, také doufám a děkuji. 🙂
@ckei - můžu také poprosit o přidání ?

malinka_02
22. srp 2011

@rajule a jak jste spolu dlouho jestki se můžu zeptat, že máte takovou frekvenci?

antana123
22. srp 2011

@malinka_02 u nás před Šimou byla taky taková frekvence ted není nálada ani čas 😀 😀 😀 😀

rajule
22. srp 2011

@malinka_02 Jsem rozvedená po desetiletém vztahu a s tímhle úžasným chlapem jsem teď rok, jenomže se známe už dlouho a tak tři roky jsme spolu pracovali. Vždycky jsem ale věděla, že s ním chci být, i když to v tu dobu nešlo, no ale oba jsme dozráli a moc si to všechno užíváme 😀

pajinka85
22. srp 2011

@rajule
Tak pěkné užívání 😉 Já jsem s novým chlapem přes rok, my máme sex vždycky když to jde...ale zatím to moc často nejde, zatím spolu nebydlíme a já mám v pelíšku malého "kazišuka" 😀 Ale domeček bude tak za dva týdny hotov, tak uvidíme jakou nasadíme frekvenci 😉

malinka_02
22. srp 2011

no tak holky to máte super :o) my sme spolu 7 let a už to není tak často jako to bylo.. a hlavně máme oba dost stresující práci tak občas manežl přijde a nemá prostě náladu..

Já si dělala teď 4 dny ovu testy ráno nejdřív 2 dny sílící čárka včera 3 den už dost silná ale pořád méně než ta kontrolní a dneska najednou druhá uplně slaboučká tak jaksi to asi proběhlo nějak mezi.. 😒

d.h.86
22. srp 2011

tak my teda s manžou taky pořád,on by mohl i několikrát denně,ale taky celkem každý den,jestli v měsíci vynecháme tak max 3-5x,ale to spíš mín

purblanca
22. srp 2011

Holky, vím, že se to tu točí pořád dokola...odposťte tedy dotaz 😀
Kdy má cenu si dělat těhotenský test? Myslím, někdo tu psal několikátý den po ovu nebo až se nedostaví MS ?
Já v tom mám hokej ! 😠

kive76
22. srp 2011

@purblanca 14. den

kive76
22. srp 2011

@kive76 14.den po ovulaci...nebo když nedorazí menzes v den kdy by měla tak zhruba dorazit 🙂 .,..

kive76
22. srp 2011

@purblanca 14.den po ovulaci...nebo když nedorazí menzes v den kdy by měla tak zhruba dorazit 🙂 .,..

malinka_02
22. srp 2011

@purblanca většině holčin to ukáže ducha už 10 DPO, někomu už i 7 ale pak na to nejde spoléhat na 100%

purblanca
22. srp 2011

@kive76 @malinka_02 no, tak uvidím... teprve jsem první měsíc po vysazení HA, tak ani nevím, jestli to byla ovu či ne, zatím to asi nepoznám... BT se mi měřit nechce, jsem na to lína ☹ Tak uvidím 🙂 jedna slečna to tady tak hezky napsala,... že se s přítelem k sobě tulili...tak my jsme se teď tulili taky dost, tak možná to bude milé překvápko 😵

kive76
22. srp 2011

@purblanca já jsem taky na BT líná to měřit....

pajinka85
22. srp 2011

Holky, jak jsme se nedávno bavily o pohlaví miminka...tak jedna kamarádka mi vyprávěla o jedné paní, která měla doma už dvě holky a manžel si přál kluka, tak se snažili naplánovat otěhotnění na kluka. Tak čekali na správný rok co se týká měnění krve po 7 letech, pak podle čínského kalendáře správný měsíc, pak nějaké sudé a liché dny, měřila BT aby měli sex v den ovulace, dokonce se jim podařilo otěhotnět na první pokus a víte co se jim narodilo- HOLKA!!! Ale je zdravá, to je hlavní-a snad se táta taky naučí žít v bandě ženskejch 😉
Takže naplánovat to nejde a můžeme jen doufat, že se poštěstí, to co si přejeme. 🙂 No a ještě hlavně nejdříve objevit //. 😒 Já jsem u syna měla mít podle všech možných kalendářů jedině holčičku...a prd.Mám krásnýho drzýho chlapa. 😀

amallie
22. srp 2011

@d.h.86 ty jo, tak to byxh si prala mit vas apetit 😅 u nas spis 3-5x sexujeme 😀 😀
@malinka_02 tak to uz ovulajda probehla 😉
@pajinka85 jo ja bych brala, jak ta tvoje kamoska to ma, ja chci holcicku 😵 😵 Klidne 2 😉

jituska86
22. srp 2011

@janule8 je brzo ale byl za super cenu tak sme ho koupily dokud byli penizky koupila sem si alu sprint

malinka_02
22. srp 2011

@amallie no právě, myslím že to není chutí po vysazení HA ale chutí mít mimčo a tudíž motivací.. A kdy myslíš že podle toho proběhla, nejsilnější čárky včera ráno ale ta druhá pořd mín silna a dnes ráno už slabá takže včera? A mká dnešek ještě smysl?

jituska86
22. srp 2011

@ameliejulliette alu sprint je to sice uz poutity ale se vsim kocar je fialove barvy.http://www.mimibazik.cz/bazar/kocarky-a-p... akorat ja ho mam za jinou cenu...a od nekoho jineho ale jinak vypada takhle

amallie
22. srp 2011

@malinka_02 u nas, resp. u me chut moc neni teda 😅 se spis jako premaham 😅
Ovu u tebe asi dnes bych tipla
Jestli jste vcera pracovali, je to v cajku 😉

jinka09
22. srp 2011

ahoj holky, všechny vás zdravím, hlavně nové příchozí a těhulky🙂. Nám se zase blíží doba plodných dnů, tak uvidíme🙂. Ať se vám všem daří🙂!

ckei
22. srp 2011

@malinka_02 kdepak ovu testíky, ale tělo mi nějak samo signalizovalo, že jsou to ty správné dny, ale kdo ví...😀

Jinak holky, kdo jste žádaly o přidání do soukromé diskuze, jste tam. Kdyby byl nějaký problémem, určitě písnětě 🙂

ameliejulliette
22. srp 2011

@ckei Já já já prosím ještě já 😀 Nechce mě to tam pustit... fňuk...

No my poctivě jedeme obden a dneska mi přijde, že je míň mlíka, tak to bude brzo ovulka, no tak bych mohla večer manžela znásilnit pro jistotu 😀 Není tu tabulka, tak ani nevím, kolikátý DC jsem 😀 Jo, už jsem to spočítala, tak asi 13 DC, no manžel jede na tu pánskou jízdu ale jen čtvrtek až sobota, tak když se na něj vrhnu ještě ve čtvrtek ráno a pak v sobotu ráno, tak to není tak strašná pauza, ne? 😅

ckei
22. srp 2011

@ameliejulliette Ty ty ty, už tam jsi jsi jsi 😀 😀 😀

blondatabruneta
22. srp 2011

@ameliejulliette taky bych ráda holčičku 🙂 ale manžel samozřejmě kluka 😀 no kdybych věděla, kdy mám ovulaci, dělala bych to přesně jako vy :D

ameliejulliette
22. srp 2011

@ckei 😀
@blondatabruneta No ono to stejně je taková loterie, že, protože můžeš "jet" na kluka a králíkovat v den ovulace a nakonec ten závod vyhraje nějaká xx spermie, co tam pomaloučku doplula od minula 😅 Tak spíš je to takové přání, u nás teda přesvědčení, že to prostě holčička bude (chudák, jestli to bude chlapeček, aby nebyl gay... 😀 ale co, i tak ho budeme mít rádi 😵 😵 😵 )

ivis85
22. srp 2011

@ckei Ahoj, taky bych chtěla do soukromé skupiny pls, sice teď nestíhám s příspěvkama, ale dočítám poctivě a mám vás ráda, tak bych o vás nerada přišla 😉

ckei
22. srp 2011

@ivis85 tak pojď pěkně za námi, už jsi tam 😀 😉

d.h.86
22. srp 2011

@ameliejulliette proč by měl být gay?to už nakupuješ ružovou výbavičku?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru