Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

amallie
2. srp 2011

@malinka_02 12-16 dni by mela byt, minimalne 10
Bere se na to progesteron, tzn. treba utrogestan, nebo duphaston, provera....

@terioza1 priroda no, oplodnena zena nema chut 😀 taky je nejvetsi chut v dobe ovulace 😉 U me taky funguje

kvetinka6
3. srp 2011

Ahoj holky - všem jsem vám chtěla moc poděkovat za povzbuzení ohledně mojí babičky.Snažím se dívat nahoru a doufat, že je jí dobře a že už jí nic nebolí......ničeho nelituju......s mojí dcerou (2,5let) Eliškou jsme jí dělaly poslední roky radost největší, takže z toho mám dobrý pocit. A jednou jí budu o její prababičce vyprávět. Ještěže máme ty fotky a videa s ní......ještě jednou DÍKY..... 😅

antana123
3. srp 2011

Přeju dobré ránko

pajinka85
3. srp 2011

@antana123
Také přeji dobré ráno 🙂

pajinka85
3. srp 2011

@jituska86
Tak jsi zkoušela dneska nový testík???

ivis85
3. srp 2011

dobre rano
@jituska86 ten je docela peknej, ma podvozek jako mutsy, ten se mk libi dost, ale cena je na me raketa ...

jituska86
3. srp 2011

@pajinka85 ahojky ja zacla jist jen listovku je pro spravni vyvoj plodu....beru ji cca 3tydny

jituska86
3. srp 2011

@ivis85 no cena je hrozna ale koukala sem na bazarovi a do 5000uplne v pohode

jituska86
3. srp 2011

Tak dneska rano sem si delala novy testik...at zije mamatest...a myslim ze carka je silnejsi...dnes sem mela mit nastup ms...tak jeste testnu v pondeli a pote zavolam gynekologovi.... 🙂

jituska86
3. srp 2011

@pajinka85 fotecku sem prave prilozila

jituska86
3. srp 2011

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

pajinka85
3. srp 2011

@jituska86
🙂 vidíš 🙂 Tak GRATULUJI!!!!!!

jituska86
3. srp 2011

@pajinka85 snad uz to znamena ze cekame miminko a vsechno zle uz bude pryc a mimco se narodi zdravi jezis ja mam takovou radost...konecne....

kive76
3. srp 2011

@jituska86 blahopřeji k čárečkám 🙂

ivis85
3. srp 2011

@jituska86 no vida, proste tam jsou 🙂 tak preju aby bylo vse v poradku a pekne sis to uzivala celych cca 8,5 mdsice 😉 jinak tohle asi neni „pravy” mutsy ne?ten se pohybuje kolem 15.000 jen podvozek a korbicka, nic ve zlem, ja bych bazarkovej asi nechtela,bude to nase prvni mimo a tak si to chci trochu uzit i s tim cincanim a vecma okolo ... a asi bych mela strach, kdo ho pred nama pouzival... Max treba po nekom z rodiny, kdyz by kocik malo jezdili,...

pajinka85
3. srp 2011

@ivis85
Taky bych asi nechtěla bazarový, ani pro druhé dítě... Bála bych se kam pokládám čisťounké miminko, byla jsem svědkem, jak jedna máma nechala do super kočárku lehat kočky-to se pak vyčistí... Na pohled se to vyčistí, ale stejně v tom alergeny a bůh ví co ještě zůstane... Sice většina maminek to nedopustí, ale člověk nikdy neví.
@jituska86 Kočárků je fůra, ještě máš hromadu času, tak pořádně zkoumej, prohlížej v obchodě a když to půjde, zkus ho i povozit.... 😉

philipa
3. srp 2011

@jituska86 blahopřeji jsou krásné // já už chci také testit 😕

@ivis85 kočárek mutsy se mi teda taky moooc líbí akorát už tolik ne ta sporotvní verze. Já se zamilovala do cassuplay. S prvním jsem měla taky trojkolku jané prostorná suprová a k nám do terénu jako dělaná 🙂

jituska86
3. srp 2011

@ivis85 no uvidime jak moc nasetrime a kolik pridaji babicky novej mutsy se vsim vyjde na cca 25000 a tady ten cca na 15000 takze je to dost ale já jinej podvozek nechci. ja vim ze jo ale pokud to bude po znamych nebo tak nebranila bych avic to jde vsechno vyprat no uvidime sme v zacatcich a uz mam mimco 2000v kasicce a setrime cca 3tydny...

jituska86
3. srp 2011

@pajinka85 no jasne bud to bude mutsy a nebo alu sprint jinej neci...

ivis85
3. srp 2011

@jituska86 no vida, proste tam jsou 🙂 tak preju aby bylo vse v poradku a pekne sis to uzivala celych cca 8,5 mdsice 😉 jinak tohle asi neni „pravy” mutsy ne?ten se pohybuje kolem 15.000 jen podvozek a korbicka, nic ve zlem, ja bych bazarkovej asi nechtela,bude to nase prvni mimo a tak si to chci trochu uzit i s tim cincanim a vecma okolo ... a asi bych mela strach, kdo ho pred nama pouzival... Max treba po nekom z rodiny, kdyz by kocik malo jezdili,...

terioza1
3. srp 2011

@amallie jojo, v dobe ovulace.. to mi povidej... ja jinak mohla soulozit denne... ale u ovulky jsem dosoulozila a mohla jsem zase.... ted ale nejak, jak jsem tehu, nemam chut.. ale jelikoz pritel nic nevi, nesmim to dat najevo... 🙂)) Jak rikam, libi se mi to a mam na to chut az po tom, co on zacne... jinak bych mohla bejt klidne frigida .-D

deyana
3. srp 2011

@jituska86 no vidíš, je to v suchu 🙂 tak ať sílí dál a nestresuj se, v klídečku 😉

jituska86
3. srp 2011

moc vam vsem dekuji sem zvedava ky zacnou tehotensky chute..zatim se k jidlu doslova nutim ale uz sem si vcera koupila kucharku pro tehotnou a pruvodce tehotenstvi......delam v knihkupectvi....

antana123
3. srp 2011

@jituska86 super kočárek a moc ti gratuluju 😵 😵 😵 😵
ad kočárky jestli můžu radit tak halvně at má velkou korbičku at se vám tam dítě dýl vleze a né trojkombinace stejně si pak po hlubokém většina kupuje sporták u těch kombinací jsou ty sportáky na prd jinak na další mímo půjdu asi do JANÉ

puleckovi
3. srp 2011

@terioza1 tak já nevim, jsem 28.DC, MS mívám tak 24.-25.DC, břicho nebolí vůběc, včera večer jsem trochu zašpinila, včera večer test negativní, tak to teda nevím, co se z toho vyklube, nejspíš to ale asi dostanu ☹

jituska86
3. srp 2011

@puleckovi test sem si udelala taky vecer a byl negativni myslela sem si ze kdyz uz mi rano ukazala ze sem tehotna tak vecer ukaze taky a ono prd tak sem siho udelala dneska rano zase a carky tam sou porad 2 tak vyzkousej rano hned jak pujdes po probuzeni na zachod

terioza1
3. srp 2011

@puleckovi trosku jsi zaspinila??? No parada.... tak jestli jsi teprve vcera sppinila, hcg v krvi klidne muze bejt az dnes nebo zitra.... duch myslim.... kolikaty jsi dpo?

terioza1
3. srp 2011

v moci jsem chtela napsat

puleckovi
3. srp 2011

@jituska86 děkuju moc za radu, zkusím to zítra ráno, hned ranní moč, aby byla co nejkoncentrovanější

@terioza1 no jsem 14.DPO, ach jo, ztrácím naději, ale kromě včerejšího zašpinění nic, zatím MS není, ani břicho nebolí, které mě vždycky tak už 2dny před MS bolí jak čert, prosím, ať to vyjde

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru