Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

yesu
9. srp 2011

@jinka09 ups....já se nedívala na kolik je te sáček, tak sem dělala dva za den do normálního hrnku....

d.h.86
9. srp 2011

tak u nás stále napjatá situace,dokonce jsem homeo hodila do koše,takže na to asi ted kašlem
hodně zdaru

jinka09
9. srp 2011

@yesu
@moncaka
no tak já mám sáček do půl litru, takže to je fakt jen na 1 dávku denně🙂

yesu
9. srp 2011

aha musím na to mrknout, ale stejně si chci nechat namíchat ten čaj na neplodnost, tam je i kontryhel a další dvě bylinky....

jinka09
9. srp 2011

@d.h.86 třeba vám to prospějě, když se nato nebudete tolik soustředit, protože jinak se nato prostě nedá nemyslet

kotatkoz
9. srp 2011

Ahoj holky, letmo jsem docetla tu hromadu stranek, super, ze se objevily nove tehulky 😵
Podle vseho mam ovulku asi dneska - krvavy cerveny carky v hlenu, to by mohla byt ovu, kdyz se to deje den zhruba uprostred cyklu 🙂 Co jsem nasla na netu, tak by to mela byt "bourliva ovulace" a muze to byt klidne i nekolikadeni lehky krvaceni, jako znak ovu 😀
Jinak co ja mam kontryhel, tak je na nem napsano sacek na pul litru a to postupne popijet behem dne. Piju ho jen ty cca 3 dny behem MS, vic mi prijde zbytecny 😕
Mno jdu najit manzela a pokusit se ho nenasilne premluvit k manzelskym povinnostem, tenhle mesic uz to proste musi vyjiiit 😀

svija
9. srp 2011

@d.h.86 - taky si někdy říkám, jestli to druhé vlastně zvládnu. Dnes nám tu večer malý řval asi hodinu a půl a nechtěl spát, zatímco jindy usíná v poho. To jsem si taky říkala, jestli tohle mám zapotřebí 🙂 .

Jinak čípek taky sleduju, dokážu to období ovulky podle toho docela dobře poznat. Ale rozhodně to není jen jeden den, co je čípek otevřený, spíš tak 4-5, aspoň u mě. A BT neměřím 🙂 .

sluuniicko
9. srp 2011

@moncicak.as No ségra co ty všechno nevíš...😀 Ted budu jak blbá zkoumat i čípek 😉 😀

terioza1
9. srp 2011

@yesu me to fakt pomohlo 🙂)))

malinka_02
9. srp 2011

@frapik no taky se přidávám a gratuluji!!
@pajinka85 taky to vidím, že celý měsíc to asi nedám 😎

malinka_02
9. srp 2011

@moncicak.as já když čtu o hlenu tak já nikdy neměla takový hlen jak tady popisujete..ovulku mám podle ovvu testíků ale hlen nepozoruji možná sem si jen nevšimla ale prostě bych řekla, že žádná změna oproti jindy.. tak jestli to není tím, že nám to tak dlouho nevyšlo?

malinka_02
9. srp 2011

@yesu děkuju, a evidentně tehu taky nejseš, tak to asi není tak zaručený 😒 ale ode dneška ho mám taky

Holky bolí mě hrozně hlava už 3 dny a včera MS ale strašně takhle mě nebolela od doby co sem brala 3 fazovou HA kvůli tomu sem ji měnila na 2 fazovou

malinka_02
9. srp 2011

@terioza1 ahojky a co že ti to pomohlo 😀

terioza1
9. srp 2011

@malinka_02 Caj namichany v bilinkarstvi na neplodnost. Byl udelanej ze 4 casti, z toho 2 casti byl kontryhel a po jedny casti rebricek a hluchavka... Pila jsem malou konev(asi 2,5salku) 2x-3x denne, do ty konyvky jsem dala 1kAvovou lzicku toho namichanyho caje, nechala louhovat treba hodinu... a pila a pila. Neslazeny... akorat mi bylo receno, ze NESMI dat vic lzicek toho case do ty konvicky, pac pak ma ten rebricek opacny ucinky nebo co.. ze ti muze ve vetsim mnozstvi ublizit... A po 4mesicih uzivani jsem 2x otehu... 🙂 Pila jsem to od zacatku ms do ovu... a o ms jsem diky caji vubec nevedela... narozdil od jinych cyklu, kdy jsem tejden problila a prolezela a prosedela s prujmem na wc... Po tom caji pohoda.. fakt.. a k tomu jsem vypila hektolitry 100% dzusu z cervenyho grepu.... od relaxu..

malinka_02
9. srp 2011

@terioza1 já pořídila kontryhel taknuvidím, děkuju 😉 a džus pomáhá na co?

terioza1
9. srp 2011

@malinka_02 na rust sliznice 🙂))

moncicak.as
9. srp 2011

@malinka_02 Mě holky přijde, že když ted měřim BT a sleduju tyhle příznaky, že jsem minulý ani předminulý měsíc ovu asi ani neměla...Minulý měsíc jsem začala pít ten Kotryhel a tenhle měsíc to vypadá právě na tu ovu (hlen s vlákny krve), jak tu výše někdo popisoval, to jsem měla dnes...takže docela i věřim, že mi ten Kotryhel asi i pomohl srovnat cyklus a nahodit ovulku 🙂

moncicak.as
9. srp 2011

@malinka_02 Hlen můžeš mít, jen ho třeba neprodukuješ tolik, abys to pozorovala, každá to máme jinak..🙂

svija
10. srp 2011

Dobré ráno,
tak to vypadá, že jsem první, tak kopíruju tabulku 🙂.

terioza1
jituska86
maxi.smile
lilin
frapik

Snažilky
amallie...........................2.DC
philipa...........................2.DC
Malinka_02....................3.DC
d.h.86.............................3.DC
yesu...............................4.DC
Baibies ..........................6.DC
sluuniicko.......................6.DC
puleckovi ........................7.DC
moncaka..........................8DC
Pajinka 85.......................9.DC
brambora........................9.DC
rajule..............................15.DC
martinka87....................18.DC
Antana123.....................19.DC
jinka09...........................22.DC
michelina1....................23.DC
svija................................23.DC
Lenkajp..........................24 DC
kive76.............................25.DC
kimm88.........................26.DC
ameliejulliette................30.DC
luckamb........................??DC

pajinka85
10. srp 2011

Dobré ráno, snažilky a těhulky 🙂 Ještě máme snažilky hodně co dělat, aby jsme vyšplhaly všechny nahoru k těhulkám, ale přece jen už jich pěkně přibylo. 🙂 Jen tak dáááál 🙂 Tak hlavně krááááásnéééé snaženíčko 😉

baibies
10. srp 2011

Ahojky, tak my to snažení zřejmě budeme muset odložit, včera mi přišlo, že mi zrušili nemocenské pojištění!!! Jako OSVČ, takže bych byla bez koruny.. ono teda jde o 2100 mesicne coz není moc... ale tak peníze to jsou.. musím si to jít založit znova, a plnění je až po 3 měsících!!!! Ach jo.. trvalý příkazy pitomý....

kotatkoz
10. srp 2011

Jejda, v tyhle tabulce nejsem 😅 Teda ted uz jo 😀

terioza1
jituska86
maxi.smile
lilin
frapik

Snažilky
amallie...........................2.DC
philipa...........................2.DC
Malinka_02....................3.DC
d.h.86.............................3.DC
yesu...............................4.DC
Baibies ..........................6.DC
sluuniicko.......................6.DC
puleckovi ........................7.DC
moncaka..........................8DC
Pajinka 85.......................9.DC
brambora........................9.DC
kotatkoz.........................14. DC
rajule..............................15.DC
martinka87....................18.DC
Antana123.....................19.DC
jinka09...........................22.DC
michelina1....................23.DC
svija................................23.DC
Lenkajp..........................24 DC
kive76.............................25.DC
kimm88.........................26.DC
ameliejulliette................30.DC
luckamb........................??DC

kotatkoz
10. srp 2011

@baibies to staci platit nemocensky jen 3 mesice a pak ti budou platit materskou a zaroven si muzes vybrat jak dlouhou chces rodicovskou? Zvazuju, jestli by si ho manzel nemel zacit platit, at se pak nahlasi aspon na ten den na MD a vybere mi delku RD, pac jako student bych mela pripadne jen 4letou a to se mi moc nechce 😖

luckamb
10. srp 2011

Ahoj holky,
tak u nás se teď spí. A já jdu dneska po víc jak roce od 1 do 3 do práce. Tak jsem zvědavá, jak moc mě ta mateřská zdegenerovala :D :D Ale těším se mooooc.

d.h.86
10. srp 2011

zdravím,uý jsem dnes psala jeden příspěvek,ale zrovna kuň nešel
takže u nás jsme si to včera vyříkali a homeo pokračuju brát,nevím co s tím dělat,když mám ms mám děsný výkyvy nálad,fakt,takže jsme manžovi řekla vše,jak co cítím a tak a že mám strach,.že druhý nepujde.takže vše chápe,ještě jsme se pomilovali,.páč mrcha je celkem slabá
jinak dnes balím a zítra ráno valíme na vranov,nakonec nás pojede 6dospělých a náš prcek,takže se těíšm,dvě noci tam budem samy s miláčkama míma
takže se tu zase ukážu nejspíš až v pondělí

purblanca
10. srp 2011

@moncicak.as já jsem teda nic neprozkoumávala, ale ten narůžovělý výtok byl v době, kdy jsem brala anti a to ovulace není, ne? 😨

baibies
10. srp 2011

@kotatkoz Ahojkay, to je trochu něco jiného u mě.. to stačí Tři měsíce, ale pro neschopnost za to na tebe manžel jít nemuze na rizikové... ale s tou mateřskou určitě ano a dokonce to moc doporucuji jako studentovi...

Byla jsem na sociálce a na neschopnost bych mohla nejdříve 13.11. což nevím jestli bych zvládla, když mám po té laparce a sedím celý den v autě... to by mě doktorka asi hnala...

pajinka85
10. srp 2011

@baibies
Sedíš celý den v autě-mohu se zeptat co děláš? Nejsi kamioňačka 😀

moncicak.as
10. srp 2011

@purblanca Heled, já nevim, já antinu neberu už 3., nebo 4.měsíc, ted nevim, a mám to ted poprvé...růžový výtok se mi včera k večeru změnil na slaboulinké špinění, a špinim doted, nějak nekrvácim, jen to poznám podle sem tam flíčku na kalhotkách...Jsem dnes 12DC, tak nevim, jediný, co mě napadlo, že je to OVU, jinak nevim 😒

deyana
10. srp 2011

teda nám tu přibylo těhulek.. dlouho jsem tu nebyla, v pátek jsem valila pro babču, v pondělí odjela, pak do brna na nákupy, včera jsem tu uklízela po oslavě a dneska další oslava tak jdu jen na skok 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru