Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

purblanca
16. srp 2011

Kdy se má zkusit první ovu test? Ještě jsem nikdy netestovala, tak nevím... Myslím tím, kolikátý den od MS.

foaji
16. srp 2011

@purblanca Já vyčetla, že začít se má tak 10DC, ale je to podle toho jak dlouhý máš cyklus..

purblanca
16. srp 2011

@foaji no já teď jedu teprve první měsíc od vysazení HA, takže nevím, jaký ten cyklus bude...jestli vlastně bude 😕 Děkuji ! 😵

foaji
16. srp 2011

@purblanca A joo, vždyť už si vzpomínám. Mně se tady všechny pletete dohromady 🙂Ty máš tu doktorku, jak tě chce nechat půl roku bez ms 😕 Joo,asi bych fakt začala tím 10DC a uvidíš 🙂

jituska86
16. srp 2011

Zitra prvni nasteva doktora bojim bojim. bud presne 6tt

antana123
16. srp 2011

@amallie no nedá se pak to doženeš neboj 😉

antana123
16. srp 2011

@purblanca zkus 10DC já ted koupím čekám na MS tento týden a taky bych to zkusila od 10DC sama sem na ten zázrak zvědavá 🙂

antana123
16. srp 2011

@jituska86 ničeho se neboj bude to určitě ok 😉

d.h.86
16. srp 2011

tak u nás na testu nic a přemýšlím,že se na to teď asi vykašlem,spíš pujdu po mateřské tak na dva,tři roky do práce a pak možná
nevím,stejnak to nejde,tak co

silente
16. srp 2011

@purblanca - kopíruju z netu: Na poprvé bych ho provedla třeba každý den od 9. - 10. dne cyklu až do ovulace a pak si den ovulace zapamatovala (poznačila do menstruačního kalendáře). V dalším cyklu už se tomu můžete přizpůsobit.
Test by se neměl provádět hned ráno, ale mezi 10. a 20. hod. Udává se, že ranní moč neobsahuje příliš mnoho hormonu LH.
http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/otehotneni...

silente
16. srp 2011

@antana123
@pajinka85
jak jste tu probíraly věk partnerů - já mám taky mladšího chlapa 😀 Tedy jen o rok a 14 dnů, ale i to se počítá, ne? 😀 😀 😀

denousek
16. srp 2011

pardon snažilky,dovolím si vám ukázat muj inzerat v připade zajmu se ozvěte 🙂
https://www.modrykonik.cz/bazar/jine-pro-mamink...

svija
16. srp 2011

@antana123 - já mám taky 178 cm 😉 . A myslím, že na tři děti máš ještě dost času, že to v pohodě stihneš, pokud budeš chtít. V porodnici jsem byla na pokoji s maminkou, co se jí narodilo třetí a bylo jí 37, takže žádný stres 🙂 . Já taky o třech uvažuju, ale ještě uvidím, jak se to všechno vyvine.

@jituska86 - tfuj tfuj pro štěstí 🙂 . Ať tam najde doktor nějakého toho červíka 😀 .

svija
16. srp 2011

A dávám odkaz na jeden hezký článek, který vyštrachala kámoška z diskuze květnových dětí 🙂:
http://ona.idnes.cz/antikoncepce-pro-mladistve-...

marcelkap
16. srp 2011

@jituska86 Ať všechno dobře dopadne zítra. Já jsem se pořád ještě neobjednala 😀

Jinak se přidávám, já chi taky 3 děti 🙂 Teď pěkně dvě za sebou a za pár let další.

silente
16. srp 2011

@antana123 - souhlas se @svija, to stíháš. Mrkni do mého pasu, chci taky 3 a žádný stres 😵

svija
16. srp 2011

Teď vám musím poslat, co mi před chvílí přišlo mailem. No to je fakt hustý .

Dobrý den,
Váš syn Martin Janda by měl k 1.9.2011 nastoupit do naší školky KinderGarten Budějovická.
V průběhu léta nastalo několik změn, proto jsem Vás nemohla informovat dříve.
Martin bude ve třídě Hedgehogs, kterou má na starosti paní učitelka Nikola Hvodlíková. Veškerá komunikace mezi dětmi a učiteli bude probíhat v anglickém jazyce.

Tu sedím a jen čumím a jsem z toho úplně paf. Ani vlastně nevím, jestli mám radost.

purblanca
16. srp 2011

@silente super, díky moc. Jj, jsem to já, nechat půl roku bez ms... 😒 Tak to zkusím 😉

antana123
16. srp 2011

@silente jasně že se to počítá 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@svija,@silente: no já bych to myslím stihla ale nevím jak můj má to s tou plodnosti špatný a čím starší bude tím hůř proto taky chceme Šímovi tak brzo nadělit sourozence 😉

antana123
16. srp 2011

@svija tak to je zajímavý a malý umí anglicky???nevěděla bych co na to teda říct 😲

d.h.86
16. srp 2011

ježda,tři děti,co my by jsme dali za dvě,chjo
je to děs,mám sice po ms,ale nějak se mi do snažení nechce,ale na druhou stranu chci těhu bříško 😀

antana123
16. srp 2011

@d.h.86 jen říkám co bychom chtěli ale realita budeme rádi za dvě jestli se vůbec zadaří 😉

moncicak.as
16. srp 2011

@svija Určo ji měj, taky bych dítko dala do takové školky, mít na to prachy, jako malý se dítka anglinu učí hrou a leze jim do kebulky rychleji, než dospělým, nebo i školákům...jednou bude mít velkou výhodu 😉

svija
16. srp 2011

@moncicak.as, @antana123- Martínek neumí anglicky ani slovo, zato už na svůj věk mluví velmi dobře česky 🙂. Ale to mu tam asi bude na prd, Prachy jsou druhá věc, je to firemní školka a manžel vůbec netuší, kolik se za to platí. Je teď týden na soustředění, tak vůbec neví která bije. Tak uvidíme, jestli to nakonec nezkrachuje na těch financích. Ale pokud je to ta firemní školka, tak by se za to snad neměla platit nějaké extra pálka. No příští týden se tam jdeme podívat, tak jsem zvědavá, co nám řeknou.

d.h.86
16. srp 2011

jen tak zběžně jsem něco málo dočetla-řešil se tu věk partneru-tak já měla letos v lednu 25 a manža 27,mladšího bych asi nechtěla,nevím a limit pro staršího jsem si kdysi sama pro sebe určila max 8let
ale vyhovje mi to takhle
no a co se týče váhy,snad ani radši nerozebírat-malá kulička,možná kdyby se mi podařilo dát pár kg dolu,šlo by i miminko
nevíte někdo kolik stojí stanovení jídelníčku a tak?přemýšlela jsem nad tím,aby mi zjistili kolik čeho mám a podle toho řekli co a jak,jenže já a sport-mega nepřítel,snesu snad jen nejvíc bazen a pak trochu kolo
no a já a přítel-čokoláda,to b y bylo těžký loučení

pajinka85
16. srp 2011

Holky, byli jsme dneska na výletě ve Starých Hradech u Jičína. Mají tam dětské okruhy, plné skřítků, čarodejnic, čertů a draků apod. a bylo to moc hezké a dětem se tam líbilo. 🙂 a všichni byli mooc milí 😉

pajinka85
16. srp 2011

@d.h.86
bohužel nemám zkušenosti se sestavováním jídelníčku apod. Já jsem si to řídila sama, nastudovala všemožnou liteaturu a četla časopis Dieta (u časopisu občas bývají i sestavené jídelníčky na několik týdnů) a zhubla jsem kolem 12 kg.

malinka_02
16. srp 2011

@pajinka85 já skoro vždycky aspoň chvíli a nic..
@kotatkoz no já si taky říkala že už nemá cenu hubnout a je to 3/4 roku a nic a ještě sem přibrala.. no ono to máš těžký my třeba nejdřív chtěli mít kde bydlet..
@amallie ohledně váhy já mám přesně sádlo okolo bricha, jak michelin 😒 a brusle na ty sme jednu dubu chodili i 5x týdne a taky nic..
@antana123 na fitko nemám vůbec čas při svý práci..

malinka_02
16. srp 2011

@jituska86 tak držím palce a dej vědět
@svija a kde dělá že máte firemní školku?
@purblanca máš to napsané ja ovu testech kdy máš začít, já poprvé začla brzo a čárku mi ukázal až 7 test už sem myslela že vubec neovuluji tak teď už vím že později a dělám je o pár ndí později..
No a holky co bych dala spoň za jedno 🙂

baibies
16. srp 2011

jeeeee to je zase příspevku, nechce se mi moc číst.. jinak po kontrole u doktorky jeste mesíc cekáme na její doporucení po té laparce.. ale nejak to už uteče ;)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru