Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

brambora20
23. srp 2011

@deyana já chci taky do soukromé diskuze, kdeeeeeeeeeeeee

ckei
23. srp 2011

@brambora20 Tak jsem Tě přidala, takže v soukromých diskuzích vyber Červen 2011 a jsi tam.

vtr85
23. srp 2011

Ahoj holky, přiznám se, že už delší dobu vás pročítám, ale až dnes jsem se rozhodla zaregistrovat, koukám ale že pozdě - už máte založenou soukromou diskuzi. 🙂 S manželem jsme se začli snažit na konci června na dovolené a snažím se na mimčo nemyslet, i když to moc dobře nejde. Tak jen nám všem přeju, abychom se v co nejbližší době setkaly v těhulkách 😉

ckei
23. srp 2011

@vtr85 ahoj, doufám, že se bude částečně držet i tato diskuze. Uvidíme. A jak moc to hrotíte? Jako myslím, jesti sleduješ ovulaci a tak.....přeji Ti, aby se hodně brzy zadařilo 😉

blondatabruneta
23. srp 2011

@ckei mně by nevadily ani najednou 🙂

vtr85
23. srp 2011

@ckei Manžovi zkoušení dost vyhovuje 😀 ale snažíme se to moc nehrotit, takže zatím ovulaci nesleduji. Ale jakmile do půl roku neotěhotním, tak určitě začnu 😀 Zatím beru jen kyselinu listovou a teď jsem se dočetla, že chlapům pomáhá vitamin E, tak uvidím, jestli pro něj nepoběžím do lékárny. 😅

d.h.86
23. srp 2011

@blondatabruneta no,tak čistě teoreticky,kdyby to tu bylo už legální,nebo odsouhlasené,taky by jsme si na umlým oplodnění mohli vybrat pohlaví,bohuželk

ckei
23. srp 2011

@blondatabruneta no tak mně by to ve finále asi taky nevadilo, ale jako mega radostnou zprávu bych to až tak nebrala..asi bych to musela chvíli vydýchat 😀

@vtr85 tak to ani nevím, že u chlapů by mohl pomoct vitamín E, tak kdo ví, jestli manžílka taky něčím nenadopuji. Já už něco beru, jen tak pro pocit 🙂

blondatabruneta
23. srp 2011

@d.h.86 noo to by bylo výborný 🙂 akorát nevim, jak bysme se s manželem shodli na tom pohlaví 😀 když něco mezi holčičkou a klukem není 😀

vtr85
23. srp 2011

@ckei prý je nazýván vitaminem plodnosti a u mužů podporuje spermíky 😀

d.h.86
23. srp 2011

@blondatabruneta no to je fakt,ted mi psala znám,že je v 6měsíci a čekají holčičku,mají 8měsíčního chlapečka
a vybírají ted jméno a mezi jménama mají Jolanku-teda,to mě ani nenapadlo,hezký jméno

malinka_02
23. srp 2011

a kdy myslíte že jsou příznaky?

ckei
23. srp 2011

@vtr85 no vidíš, tak to je dobrý vědět 😀

malinka_02
23. srp 2011

@vtr85 to sem taky nevěděla, u mě přesně po půl roce sem začla s obu testama, ale ani z těch nejsem moudrá na 100%

brambora20
23. srp 2011

@malinka_02 dělala jsem si dneska, měla jsem 2čárky, z toho ta jedna byla slabá, dle popsisu na krabičce je to negativní...laicky jsem pochopila, že jsem asi jako po ovulaci

vtr85
23. srp 2011

@malinka_02 jj, taky mám právě obavy, zda u mě vůbec probíhá ovulace, ale zatím ještě jsem líná měřit se 😀

baibies
23. srp 2011

tak jsem se na Vás přišla podívat po čase, nebyl teď teda vubec... a tady je novinek soukromá diskuze ani nevím že to jde...

Jinak u nás, se čeká na MS a pak hned na snaženíčko, ale ono nám to uteče, kupujeme řadovku, takže spousta zařizovaní...

Myslím na Vás držte se a snad se zadaří.. jinak mě už z toho asi hrábne....

moncicak.as
23. srp 2011

@malinka_02 vajíčko může cestovat i 5 dní, než se zavrtá, takže příznaky bys asi pocítila (pokud bys nějaké měla 🙂 ) až nejdřív tak týden po ovulce tipuju 🙂 Otázka ale je, já třeba mám příznaky, jako bolest bradavek, vždy ob měsíc, 1 vaječník hold asi produkuje víc hormonů a dělá mi to paseku, takže já bych třeba nepoznala, že jsem těhu, nebýt vynechání MS 🙂

brambora20
23. srp 2011

já se taky snažím nemyslet....i když mi už trochu lepí, pže utíká čas a chtěla bych navázat na MD...do staré práce se vrátit nemůžu a novou ještě řešit nechci ☹
ach jo, kdyby ten můj balvan nebyl takový lenochod, máme volný průběh už rok a klídek...

jinka09
23. srp 2011

ahoj holky, taky jsem manžovi koupila vitamín E a je tam napsáno, že všeobecně zvyšuje plodnost, u žen i mužů, tak je teď zobeme oba🙂.
já jsem ovu testy zkoušela 2x, vždy se objevila alespoň slabá čárka, to bych asi neměla mít anovulační cykly, že? to by se čárka vůbec neukázala? Nevíte to někdo?🙂

malinka_02
23. srp 2011

@brambora20 no právě máš že musí být ta druhásilnější než kontrolní a teprv tehdy je ovu.. já dělala testy 2 měsíce vždy večer as většinou tak po 3 dny tam byl duch, který sílil a 4 den silnější tedy pozitivní a 5 den zase slabší tedy už po ovulaci.. No a tentokrát se mi večer nehodil tak sem dělala rán. 2 dny čárka sílila, 3 den nejsilnější ale ne tak silná jako kontrolní a 4 den slabší.. takže budˇovu neporoběhla, ale to by asi nebyly ty čárky silnější vůbec, nebo proběhla po tom 4 dni.. ale zase si říkám když dle testu má být ovu 24-48 hodin po těch nejsilnějších čárkách jakto že po 24 hodinách už mi test ukazuje jen slaboulinkou druhou //?

brambora20
23. srp 2011

@malinka_02 abych se přiznala, mi to moc hlava nebere 😒
ze svým cyklem bych za tyto testy dala asi majlant....

brambora20
23. srp 2011

no, papa holky, po neděli jako na koni, ted pár dní opalovačka/bazének....už se těšíííííííím
přeji plno pozitivních testíků a promilovaných ovulací 😉

skirt
24. srp 2011

ahojky, muzu také poprosit o zarazení do diskuze? Děkuji 🙂

antana123
24. srp 2011

@vtr85 Ahoj vítej a držím palce at jsou brzo //
@ckei muj muž bral taky vitamín E předepsal mu to můj dr.
@skirt Ahoj vítej a přeju at se brzo zadaří 😉

d.h.86
24. srp 2011

@antana123 no,manža měl předloni spermiogram ok,tak asi ho ničím nebudu dopovat
je to děs,když ženská zjistí,že zrovna u ní je vina,proč to nejde
celkově mě to vzalo,člověk si mysllí,že když mám menzes od 11 tak nebudou žádné problémy,nakonec jsem ještě zjistila že jsu zdravá přenašečka cystické fibrozy,děs běs prostě,hodně těžko jsem se smiřovala,že je via u mě
dokonce jsem měla i fázi,že jsem manžovi říkala,že se rozvedem,at si najde jinou"normální"plodnou ženskou

antana123
24. srp 2011

@d.h.86 jo ono je to na palici u nás byl problém na obou stranách tak jsme takový věci neřešili jen jsme si řekli před vyšetřením at je vinna na jakékoliv straně uděláme vše proto aby mimčo bylo

kive76
24. srp 2011

@d.h.86to jsi mě teda dostala...až mi z toho bylo do breku, . takhle nemůžeš mluvit., že když jsi říkala, že je vina u tebe..že se rozvedeš...hele máte jedno děťátko,a uvidíš další se určitě brzo zadaří..asi budeš něco baštit .. aby to bylo ok....

kive76
24. srp 2011

@vtr85 jojo píšou , že pomáhá, i zinek a selen..já příteli koupila tohle..a máš to všechno dohromady...

http://www.zbozi.cz/?forceScreen=products&r=hin...

kive76
24. srp 2011

@antana123
@d.h.86 ahojky no přesně tak..protože nám to dlouho nešlo, a nejde ,tak jsme si říkali, že at je chyba - vina u toho nebo toho, tak uděláme Vše proto , aby se to mimčo zadařilo..a když nepůjde, rozcházet , potom rozvádět,se určitě kvůli nebudem..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru