Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

ivis85
1. srp 2011

holcina z prace mi prinesla ukazat dnesni utz, je 10+4 a uz je videt rucicky, nozicky a mozna pindik - nebo pupecni snura , krasny

maxi.smile
1. srp 2011

@terioza1 my říkáme ,,teta z Ruska" 😀

terioza1
1. srp 2011

@ivis85 to je krasny... zda se mi, ze ten cas vubec neutika....

@maxi.smile vcera mi rikal: ty jsi tehotna? a ja: ale prdlajs...... zatim mam strach, aby to nedopadlo jak minule.... ale nekde uvnitr cejtim, ze vsechno bude ok... 🙂 cekaaaam na ten UTZ... uz at je...prosiiiiiiiim 😀

ivis85
1. srp 2011

@terioza1 druha varianta je skvela

terioza1
1. srp 2011

@ivis85 vid... to by se ale nesmel zeptar, nebo ja se nesmela prokecnout.... a ja jsem takova huba ukecana 😖 😀

terioza1
1. srp 2011

a 12dni je jeste dlouha doba pro me, abych se neprokecla....

amallie
1. srp 2011

@marcelkap no uz jsme si rikali, kde jsi 😉

maxi.smile
1. srp 2011

@terioza1 vydrž!!!Já jsem hrozně ukecaná, ale vydržela jsem od 9.12. do 24.12. (teda jenom před manžou..) Byl to očistec..když na mě taky uhodil, jestli ,,UŽ?", tak mi bylo tak líto, že by to nevyšlo jako dárek pod stromeček, že jsem se v zoufalství rozbrečela, že mi jako nevěří? Že bych mu to přece řekla, ne? Sežral mi to 😎

ivis85
1. srp 2011

@maxi.smile herecka z narodniho 😀
@terioza1 jen to pekne vydrz

pajinka85
1. srp 2011

To bych asi nevydržela, alespon jemu to neříct.. ale držím vám pěsti, ať to vydržíte...

terioza1
1. srp 2011

@maxi.smile no te prdy,,,,, to bych asi nezvladla... ja se vzdycky zacnu tlemit jak trubka....

Holky, vznasim dotaz... jsem z toho cela zkroucena... Je mozny, abych pred 2dny ( 13DPO) mela na mamatestu, citl. 10 prouzek silnejsi nez dnes na pepinu, citl. 20??????

brambora20
1. srp 2011

@maxi.smile to jsi zvládla supr, já to envydržela ani chvilinku

svija
1. srp 2011

@terioza1 - já myslím, že to možné je, podle mě nejde navzájem různé typy testů moc porovnávat.

brambora20
1. srp 2011

jinak jsem si běžela koupit ten kontryhel a to by bylo aby nebylo

terioza1
1. srp 2011

@svija doufam, ze mas pravdu....

brambora20
1. srp 2011

@terioza1 taky si myslím, že to nejde srovnávat

sluuniicko
1. srp 2011

@antana123 Děkuju moc! Vnitřní pocit mi říká, že těhotná jsem, ale bůhví, jestli nekecá 😀 😀

terioza1
1. srp 2011

Gratuluju vsem novym 🙂

terioza1
1. srp 2011

@brambora20 Doufejme.... Ja pitoma, kdybych ted netestovala... ted mi to bude vrtat hlavou zase... ☹

sluuniicko
1. srp 2011

@miselinka2 moc gratuluju🙂 Já to bohužel ještě nevím jistě, jen se mi zpozdila mrcha.Test v neděli negtivní, tak další zkusíme ve středu 🙂

sluuniicko
1. srp 2011

mrcha stále nikde 🙂

terioza1
1. srp 2011

Takze jsem nelenila a zajela do lekarny pro oblibeny mamatest.... carka sili .-)

maxi.smile
1. srp 2011

@terioza1 ať žije Mamatest!!!!Třikrát hurá, hurá, hurá!!!Neboj!! Těhu jsi a brzy na Tebe bude mávat z utz 😉

moncaka
autor
1. srp 2011

Vítám nově příchozí a přeji co nejdříve // 🙂

@ivis85 tak s těma nehtama jsem to čekala, já kvůli tomu totiž bowling taky nehraju 😅 😅
@kvetinka6 květinko, to nebude tak horký, uvidíš, bouřka přejde, vysvitne sluníčko a snaženíčko bude zpátky, uvidíš 😉 Oni to ti chlapi někdy děsně dramatizují 🙂 A hlavně vypustí s úst takovou jobovku, za kterou si pak oni sami kopají do zadku...neboj, afekt je afekt a to si člověk pak už, s prominutím, do "huby" nevidí.
@jituska86 wau, tak jen tak dál a přeji, ať čárka jen a jen sílí!!!
@kive76 tak moc přeji, aby testík dopadl ke vší spokojenosti!!!
@brambora20 Ahoj, vítej mezi námi. Je mi to líto, že test nedopadl a MS prišla, ale asi to tak mělo být a určitě to výjde příště....držím pěsti!!
@marcelkap Vítej, Marcelko, zpátky. Ty jsi byla na tom fesťáku a já jsem se fakt už lekla, zda se něco nestalo, ten fesťák jsem jaksi zasklila, tak jsem ráda, že jsi zpět a těším se na tabulku 😉
@maxi.smile herecký výkon asi opravdu bravurní 😀

No a jinak u mě novinky žádné, dnes 29DC, po MS ani památky, ale vůbec žádné, žádné příznaky, nálada super....kde se ta potvora jenom toulá??? Jsem si naivně myslela, že to bude jak před HA tak kolem 27dní a ono nic.....no, ale říká se, kdo si počká, ten se dočká, tak snad se jí dočkám i bez vyvolávačky 🙂 Dneska mi tři lidi řekli, že vypadám tak nějak jinak, úplně jinak...jen nevím, jak to mysleli 😅 😅 😅 V zrcadle si jiná nepřipadám 😀 😀

kotatkoz
1. srp 2011

Tak zas na skok 😀 Zacina vas tu byt nejak hooodne moc, az se v tom ztracim 😀 Kazdopadne gratuluju k nalezeni novych // a preju at vydrzi 😉
Musim potvrdit, ze MS s kontryhelem je uplne jina, skoro zadna 😎 Takovou "lehkou" jsem nemivala snad ani s HA, po 4 dnech pryc a vystacila jsem si se slipovyma vlozkama 😀
A mamatest jste asi vykoupili :D Ptala jsem se ve dvou lekarnach a vsude ho meli vyprodanej 😀 Ze ja si ty svy dva vyplacala taaak zbytecne 😠 Vzala jsem teda nejakej jinej a budu doufat, ze nez bude potreba, tak nekde na mamatest narazim 😅

moncaka
autor
1. srp 2011

Já si dneska koupila RapiClear test, tak uvidím, co je to zač 😅

puleckovi
1. srp 2011

@terioza1 to je krásnej pohled na ty Tvoje testy.
Já MS stále nemám 🙂, ale test je negativní ☹, jsem 12.DPO, 26.DC ( MS mívám 24.-25.DC), tak čekám, kterým směrem se to bude vyvíjet, ale prozatím nemám žádné MS příznaky, většinou mě alespoň 2 dny před MS pobolívalo už břicho, tentokrát nic, tak doufám, že nepřijde a brzy už budu také mít //

lilin
1. srp 2011

hoky to si ze mě děláte srandu ne???, se tady neukážu necelé dva dny a na čtení mám 14 stránek!!!!!!! jdu na věc ozvu se o pulnoci 😀

moncaka
autor
1. srp 2011

@puleckovi u mě je to to samé, vždy mě aspoň bolelo břicho, nebo záda ale teď? Nic...tak nevím ☹

baibies
1. srp 2011

Já už taky nestíhám příspěvky....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru