Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

terioza1
3. srp 2011

@puleckovi proc ztracis nadeji??? Vajicko se treba zahlodavalo... to bys mela bejt rada... bude tam urcite zakousnuty az az 🙂 Proto to sponeni... testni zitra rano, nebo nepij moc a testni jeste dneska... zkousela jsi test natacet vselijak na svetle?

jituska86
3. srp 2011

@puleckovi drzim palecky skus rano

ivis85
3. srp 2011

@puleckovi uvidis rano, vsak oni uz se potvůrky ukazou🙂drzim pesti

antana123
3. srp 2011

@puleckovi:nevzdávejto zkus ráno testit držím palce 😉

deyana
3. srp 2011

@puleckovi Tak pokud nešpiníš dál, tak se mimi zavrtalo a to je jen dobré znamení.. sice teda trošku později, ale to nevadí .. ! hcg se začne tvořit až po zahnízdění, takže se zahnízdilo včera, dneska se teprve tvoří, a na testu to nemusí být vidět ještě ani zítra, takže nezoufej.. každému se to hcg do moče dostává jinak, nemusí tam zítra nic být, a může tam být duch, uvidíš.. ale rozhodně to vypadá moc nadějně 😉

deyana
3. srp 2011

@puleckovi
tady je tabulka... ani 14 DPO nemusí být na testu nic vidět, hcg může být jen 3 a to v krvi, takže v moči ještě míň.. nevzdávej to.. 😉 hodnota se násobí *2 obden, takže pokud zítra nic nebude, tak v sobotu by mělo už být něco vidět.
http://www.naseporodnice.cz/hladina-hcg-v-krvi-...

luckamb
3. srp 2011

Ahoj holky,
tady to těhulí o 106, to je super.
všem gratuluju a ostatním držím palce.
Mě teď malá usnula, tak mám chvilku klidu.
A co se týká kočárku - my máme Peg Perego GT3 a jsem max. spokojená.

jituska86
3. srp 2011

ja drzim vsem palecky...

Ty jo holky jak moc se mam ovladat ohledne tezkych veci vadi to kdyz taham tezsi veci cca 8kg?? Asi ne ne. 😒

d.h.86
3. srp 2011

zdravíme,teda,člověk tu chvilku není a mám na dočítání 3stránky,ale asi až k večeru
ted dělám rajskou a za chvíli nakrmím malýho a jedem na tu kontrolu
chjo,po mrše zatim ani památka,tak uvidíme a to už někdy mívám příznaky

deyana
3. srp 2011

@jituska86 zatím ne, v začátku to nevadí, spíš později mi říkala dr. že jak napínáš břišní svaly tak to není dobrý.. 2.+3. trimestr.. Já kača jsem v osmým měsíci sestavovala a zvedala ze země dvě velký skříně a stěhovala celej byt. To už se fakt nemá dělat.
Hlavně pokud něco zvedáš, neohýbat se k tomu ale čupnout, chytit a zvednout, pokud to jde. Namáháš se tím míň.

puleckovi
3. srp 2011

@jituska86
@ivis85 děkuju Vám moc za podporu 🙂

@deyana děkuju, ta tabulka je dobrá, dál už nešpiním, ráno to testnu a uvidím, kéž by to vyšlo, to bych si moc přála

puleckovi
3. srp 2011

@terioza1 natáčím ho jak divá, pod lampou i na denním světle, a nic, ale naposledy včera večer, jak jsem zašpinila, takže další zkusím zítra ráno, skoro ani nedýchám, jak se bojím

jituska86
3. srp 2011

kdyz mi ten druhej ukazal ze nejsem taky sem nedychala dalsi skusim o vikendu a pokud bude carka volam doktorovi...tak snad bude vse v poradku bojim bojim hrozne moc

pajinka85
3. srp 2011

@jituska86
Chceš ještě testit? 🙂 je to jasný, mimi tam je... A už se netresuj a neboj 😉 😉

svija
3. srp 2011

@jituska86 - supeeer, já to věděla, že tam ty // budou 🙂 . Fakt nemá cenu míchat víc různých značek těhu testů.

@puleckovi - teda, u tebe to je taky napínavý, tak držím palce, ať se z toho taky vyklube těhu 😉 .

Jinak, jak tu někdo psal, že má cyklus 23dní dlouhý, to už mi taky přijde krátký. Nějakých 25-26 dní ještě ano, ale míň to už je podezřelý.

My včera zase snažílkovali, tak jsem zvědavá. A dnes mi prcek trhnul spací rekord, chrněl až do 9.30, a to šel spát normálně po Večerníčku. Jsem zírala 🙂.

d.h.86
3. srp 2011

zdravíme z kontroly,dnes je tam takový pařák
ted jsem na Fb objevila bazárek pro maminky a miminka,tak zkouším prodat kosmetiku Oriflame
jinak máme cca v 1roce 69cm a 6650gramu

kimm88
3. srp 2011

Ahojda, zdravím ze Šumavy, konečně se mi podařilo připojit 🙂

@terioza1 Jak pokračuješ, beru??
@puleckovi A jak u tebe??

Myslím na vás a držím pestičky, ať to vyjde, holky 😉

puleckovi
3. srp 2011

@svija
@kimm88 no zatím "ještě žijem" jak říká manžel, MS ještě nedorazila, břicho zatím nebolí, test udělám ráno, snažím se "netěšit" ,ale bojím se, že budu zklamaná, no, zítra dám vědět, snad to budou dobré zprávy

terioza1
3. srp 2011

@puleckovi dyyychej.... bude tam buch, urcite 🙂))

terioza1
3. srp 2011

@kimm88 Ahoj zlatko 🙂 Dekujeme za pozdrav ze Sumavy, doufam, ze si tom uzivas na plny pecky 🙂 A poradne soulozis 🙂 Ja zatim vpoho a 9.8. jdu k dr... ani nevis, jak moc se tesim.... Vubec ty dny neutikaji 😀 Co ty kocko?

terioza1
3. srp 2011

@puleckovi trosku optimismuuuuu..... 🙂

malinka_02
3. srp 2011

@terioza1 no já mám v pondělí dostat MS tak vůbec dny neutíkají..

Včera sem tu četls jak při těhu bolí podbřišek..tak samozřejmě mě od včera pobolívá. Myslím ale že je to vsugerované.. Holky co ste těhu je to pravda že bolí podbřišek nebo je to jen fama? V pátek budu 10DPO tak přemýšlím jestli testnu..mám 2 mamatesty v zásobě a nemůžu to vydržet ach joo..ale příznaky žádné nemám krom toho bříška.

terioza1
3. srp 2011

@malinka_02 Ahojky, ja za sebe muzu rict, ze to pravda je.. ne jako pri ms, je to takove jine... a kdyz se mimisek uhnizdoval, je pravda, ze to bylo podobny jako ms priznakum, ale ne stejny, bylo to jen sem tam a hooodne slaby, hned to odeznelo... Jinak me bolely prsa, jako bych je mela namozeny... Pak okolo ms me taky bolelo bricho jako bych hodiny a hodiny cvicila a mela ho mega namozeny... ted obcas pichne, ale vpoho 🙂 (tukam na zuby, abych to nezakrikla) Zkus mmt, me se ukazal hooooodne slaby duch 10DPO vecer. Musela jsem to ale natacet na svetle a nebylo to do limitu

terioza1
3. srp 2011

@malinka_02 drzim palce 🙂

amallie
3. srp 2011

@terioza1 no vsak presne to je priroda, kolem ovulky maji "samice" chut a lakaji samce 😀 A v tehotenstvi neni k sexu duvod, tudiz je chut mensi

terioza1
3. srp 2011

@amallie Ta priroda to ma vymysleny, ja se z toho zblaznim 😀 Samci ale potrebujou stale, to nejak nedomyslela, holka jedna 😀

pajinka85
3. srp 2011

Holky, mám první MS po vysazení HA a mám ji jen 2 dny. Dostala jsem to včera a dneska už skoro nic...není to málo?? Nebo stalo se vám to někomu 😒 ?

d.h.86
3. srp 2011

@malinka_02 já mám mrchu dostat v sobotu,tak taky netrpělivě čekám co a ja,snaženíčka byla hooodně,ale uvidíme
každopádně podle mě příznaky těhu jsou u každé fakt jiné,i když to bolení být muže,ale ne každá žena to má

amallie
3. srp 2011

@terioza1 domyslela, neb samci chodej za dalsima ovulujicima samicema 😀 😀 No a u tech vyssich forem maj ruce 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru