Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncicak.as
10. črc 2011

@miselinka2 Já u prvního rodině oznámila hned po 1.kontrole, mí mamině hned po //, i kdyby to nevyšlo a něco se stalo, rodina by mě podržela a pomohla, tak jsem neměla důvod to tajit...🙂 Jen v práci a širšímu okolí jsem to řekla po 12tt... 🙂

zr.ska
10. črc 2011

@miselinka2 tak to je super 🙂 děkuju za štěstíčo, každá ho asi hooodně potřebujeme 😉
@terioza1 tak tak, musíš tomu věřit...a ono se to povede 🙂 Já abych pravdu řekla, tak už tomu nevěřím, že to půjde tak snadno jak jsem si myslela minulý měsíc...ale třeba mě to překvapí 🙂

martinka87
10. črc 2011

@moncicak.as aha,tak nic 😉 proste cekat a cekat... A pracovat a pracovat 😀
Ja to rodine asi taky reknu hned,min. mamce,segre,tchyni... To bych nevydrezla... A asi i nejblizsim kamaradkam 😉

moncaka
autor
10. črc 2011

Holky, já to jaksi neřeším, si říkám, buď to výjde nebo ne, počkám měsíc a uvidím, jakže jsme šikovní 😀

lenka5731
10. črc 2011

Ahoj holky 🙂

@kleopatra35 Ty jdeš k Dr. už zítra? Není to zbytečně brzy? Srdíčko ještě 100% vidět nebude. Jen se tedy ptám .. Já jdu k Dr. v úterý, ale já jsem v jiné situaci, potřebuju nutně neschopenku kvůli práci. Teda pokud nemáš taky takovou práci jako já 😀 Minule jsem byla na neschopence ale taky ještě předtím než bylo vidět srdíčko.

U nás nějaké oznamování (pokud všechno dobře půjde) odpadne velmi brzy, protože naši hlídaj holku, když jsem v práci, takže důvod, proč není hlídání už třeba, se nedá utajit více než tři týdny, to můžu tvrdit, že mám dovolenou 😀 Navíc si myslím, že to na mě bude vidět velmi brzo, podbřišek je moje nejsádelnatější část těla, takže když se najím, vypadala jsem jako těhotná už před otěhotněním 😀 Takže já jsem za pár týdnů 2-3 - pokud všechno půjde - jasná. 😀 Strašně mě pobavilo, když jsem ve fotoalbu - myslím Sviji, koukala na fotky z prvního těhotenství a já teď vypadám jako ona vypadala tuším v 26 tt. 😀 A prsa se mi už o číslo zvětšily. Takže asi tak u nás s oznamováním. 😀

moncaka
autor
10. črc 2011

Já bych to asi hned vyklopila mamce, to je jasný a pak jen pár lidem, těm nejbližším....všude jinde bych to tajila co to půjde 🙂 🙂 Ale času mám ještě asi dost nad tímto přemýšlet 🙂

d.h.86
10. črc 2011

@moncicak.as holky,fakt ot u mě takhle nefunguje,prostě neotěhotním jen tak a znovu to vše nepodstupuju
takže se za vamí bucdu chodit koukat,kolik nových těhulí přibude

kleopatra35
10. črc 2011

@lenka5731 jj, zítra, volala jsem sestřičce, v rychlosti to vypočítala a říkala, ať příjdu ve čtvrtek, jenže jsem oznámila, že jedem na dovču, tak ať dorazím zítra, sic tam nic asi nebude vidět, ale že mi alespon doktorka dá něco na podporu a udržení plodu a naberou krev, tak tam zíta mažu, ať mám klid, že jsem pro to něco udělala a alespoň už i ten pocit, že mě tam mají zapsanou jako těhu, tak mi možná bude líp, i když mi to žádnou 100% jistotu samozřejmě nedá.

ameliejulliette
10. črc 2011

@kleopatra35 To je úplně normální ty strachy, ale neboj, jen tak to nepřejde 😀 😉 Aspoň u mě 😀 To bylo furt něco 😉 a teď taky, nevím, kdy přestaneme drobkovi dávat monitor dechu, jsme na něm s manželem závislí 😀
Holky já jsem z toho přece jen nějaká otrávená, spíš ale z toho, že jsem si myslela, že už normálně funguju a že teda můžeme otěhotnět kdykoli... Místo toho kdoví, jak to je, zítra mi doktor do telefonu řekne, že to je po porodu normální a že to trvá, než se cyklus ustálí, kor když kojím... No ale on to má na háku 😀

miselinka2
10. črc 2011

holky těhu jak vám je v tomhle teple? mě strašně teplo mi dvakrát dobře nedělá a to sem jinak mohla byt na sluníčka od svítání do soumraku 🙂 a začíná mi být čím dál tim hůř

terioza1
10. črc 2011

@zr.ska co ty vis, treba te to prekvapi a ani nebudes vedet, jak... 🙂 Moc si preju, aby ti to vyslo.. 🙂 Fakt .-)A ono se to povedlo, uvidis.. 🙂 a ty se budes moc vratit do CR. Nebo uz tu jsi?

zr.ska
10. črc 2011

@terioza1 Paaani ty mas ale pamatovaka 🙂 🙂 Jeste nejsme v CR, ale uz mame koupene letenky na konec srpna. To by bylo super, kdyby to vyslo....teda jestli to vyslo 😉

terioza1
10. črc 2011

@zr.ska JJ ja vim vsechno, tohle si pamatuju, dokonce, kdyz se mi to neudrzelo, jsem si hned vzpomnela na tebe.... ☹ Povedlo se, uvidis 🙂

amallie
10. črc 2011

@zr.ska tak spolu uz asi ne, neb ja mam mrchu na spadnuti ☹ 😠 se skoro nemuzu hnout, jak me bricho boli, az je mi ba bl.... ☹

zr.ska
11. črc 2011

@terioza1 Dobré ránko všem 🙂 A ty jsi tenhle měsíc bez clostilu? Myslím, že minulý cyklus jsi ho měla viď...jak jsi dr říkala, že se snažíte rok a pořád nic 😉 Dneska jsem se probudila a mám takový zvláštní pocit v podbříšku, tak možná, že se malý uhnizduje a teď teprve se začnu cítit jako že by se to mohlo povést 🙂 Mamka mi říkala, že všechny svoje těhotenství poznala podle intuice i bez testu.
@amallie A kolikatý DPO jsi dnes? Já myslela, že stejně jako já...a to je ještě brzy na mrchu ne? ☹

amallie
11. črc 2011

@zr.ska stejne jako ty a je brzo na mrchu, ovsem, je tu 😠

zr.ska
11. črc 2011

@amallie Jeee to mě mrzí ☹

jessulka
11. črc 2011

@michelina1 Ahoj kočičko, já jsem byla o víkend mimo PC a z telefonu mi nešlo odpovídat. Ale dočítala jsem vás všechny průběžně, moc jsem se nasmála. Já se domnívám, že jsem ovulku měla minulý týden, jak jsem se vás dotazovala, že mne strašně bolí břicho a píchá mne na levé straně, jakoby na vaječnících. Tak si myslím, že to byla ovulka. Testy jsem nekoupila, protože v lékárně měly jen nějaké obyčejné asi za 60,-Kč a lékárnice mi sama řekla, že to jsou vyhozené peníze, že je to nějakej šunt. Tak jsem si řekla, že když se s miláčkem milujeme každý den v kuse od té doby, co mi skončila MS, tak snad ovulku nemůžeme minout. Akorát v sobotu jsem únavou usnula, takže jsme na to huply až včera. Tak snad za ten jeden den ty spermijky dozrály a včera se to třeba povedlo. Já se tomu musím smát, jsme jak králíci 😀 Ale zase je to hezké, to miminko se narodí z čistajasné lásky a touhy po sexu. A co ty, už jsi měla ovulku? Psala jsi hned na začátku že jí míváš až 16DC, tak to by jsi jí už měla mít, že? Tak doufám, že se vám to podařilo včas a už jsi těhu 🙂 Já ti to moc přeju. Jinak jsem se chtěla zeptat, když bych se chtěla testnout, tak se doporučuje počkat 10 dní? Já bych se radši testla, protože mi moje kamarádky říkali, že to ještě jednou dostaly a pak že se jim potvrdilo těhu. Asi se jim splašily hormony. Jinak já pociťuju furt takový nějaký tiky v podbřišku, tak si říkám, jestli se tam už něco třeba neděje, jestli už se tam někdo nezabydluje a nestele si 🙂 Kéž by 😵 Přeji krásný den.

philipa
11. črc 2011

Ahoj všem,tak jak se daří v snažilkování? Někdo kdo bude testíkovat a rozšíří řady těhulek? U nás už máme zelenou tak můžem začít opět pracovat na mimi 🙂

terioza1
11. črc 2011

@zr.ska ahoj, no vidis, tak treba se zadarilo, jojo, ja jsem tenhle i dalsi mesic bez clostilu... uvidime, co bude, ten muj ale se mnou nejak nechce spat, ma nejake depreeese :-/ Uz me to prestava bavit 😀

zr.ska
11. črc 2011

@terioza1 jaj, tak snad ho to zase brzy prejde...ted prece nemuzete polevit 😀 holt i muzi maji sve dny. Ja nekdy prijdu do loznice a ten muj uz je v polospanku, tak ho budim a rikam mu, ze to male se samo neudela... 😀 tak se na tech par minutek probere a ja jsem pak spokojena 😉 Ale vetsinou chut na mazleni je...Treba ma nejake problemy v praci hmm?

terioza1
11. črc 2011

@zr.ska coz vo to v praci, ale ma zavazky dva vis... Takze zadnej med... Bejvalka dela problemy.... nikdy si nehledej nikoho se zavazkama.. je ti s nim pekne, ale pak ho prepadnou takovyhle deprese a vsechno je v haji... dokonce aj ja jsem ho musela ukecavat k miminu.... je to tezsi nez s chlapem bez deti...

smejky
11. črc 2011

ahoj holky, občas Vás pročítám, tak bych Vám chtěla dát tip na super stránky, teda já je při prvním těhotenství přímo žrala, jsou teda ve slovenštině. Je tady moc hezky popsaný každý týden těhotenství, včetně 1,2, atd, kdy těhu ještě vlastně nejsme, ale co se v našem těle děje, Nahoře se jen zadá datum poslední MS a hned vyjede spoustu zajímavých info, protože už tu máte pár holek s //, tak těm se to určitě bude líbit a ostatním snažilkám určitě taky http://www.tehotenstvo.academy.sk/index.php

smejky
11. črc 2011

tak tenhle odkaz je v češtině http://www.tehotenstvi.academy.sk/index.php

svija
11. črc 2011

@d.h.86 - skoda, že se ti do snažilkování nechce, ale asi to nemá cenu lámat přes koleno. Jinak ještě jednou tu udělám mini reklamu tradiční čínské medicíně, vím, že dokáže pomoci i u celé řady holek co mají PCO 😉. Tak třeba kdybys chtěla něco zkusit po těch homeopatikách.

@lenka5731 - jo jo, já měla mini břicho až do porodu, přenášela jsem 10 dní a ještě na příjmu mi říkali, že mám malé bříško, že to bude maximálně tříkilové miminko. Narodil se náš Martínek, který měl 3,5 kila a všichni byli hrozně překvapený 🙂.

Jinak já jsem poslední dobou nějak v pohodě, cítím, že těhu přijde v pravý čas a jestli to bude tenhle měsíc nebo až za půl roku neřeším. Ale asi to bude tím, že už jedno dítě mám, že si můžu dovolit být víc v klidu.

d.h.86
11. črc 2011

@svija nejde o to chce nebo nechce,ale spíš si myslím,že to stejnak nepujde,taklže skrz to se mi do toho nechce
já vím,psala mi známá,že má PCO a že jí čínká medicína pomohla,já osobně si myslím,že homeopatika jsou v celku k h...

michelina1
11. črc 2011

@jessulka Ahojky beru 🙂... no určo jste ji neminuli králíčci 😉 a snad se tedy zadařilo!!! No já měla ovulku později, takže teď mám ještě pár dní čas než budu testíkovat... 🙂 Ty plánuješ kdy??? No mně bříško nic nedělá, tak bych řekla, že jestli tvoje ano, tak by to mělo být dost dobré znamení 😉...moc Ti budu držet palečky!!!... jinak teda mám pořád hlad 😀 ale asi je ještě brzo na nějaké příznaky 🙂...Tak asi jsem se jenom rozežrala 😀... no už bych nejradši taky testovala, ale asi miň jak těch 10 DPO to nemá cenu bohužel ☹ tak musíme vydržet 😉

d.h.86
11. črc 2011

holky,myslíte a děláte taky i něco jinýho,než jen to mazlinkování? 😀

moncicak.as
11. črc 2011

@d.h.86 jo, já se ještě mazlim i když jinak se synátorem, jestli Ti to stačí jako odpověď 😀 😀
Ne, některý večery pracuju, to se nesnažíme 🙂

Jinak, manža má dnes narozky, tak jsem nakoupila šáňo, nějaký dárečky a oslavíme to doma...
A před chvilkou mě pěkně pobolíval vaječník a hleník je taky, tak když to vyjde, a nejsou to opět vsugerované příznaky ovu, dneska bysme mohli počít 😀 😀 😀

jinka09
11. črc 2011

@smejky díky za ten odkaz🙂, jak tam píšou v kolikátem měsíci bych údajně byla a kdy by byl pravděpodobný porod, úplně mě to dojalo🙂

@moncicak.as tak ať se zadaří, po těch bublinkách to půjde samo🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru