Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

martinka87
11. črc 2011

Dobry vecer... Muj manzel taky maka,tak z toho dneska asi nic nebude,chjooooo ☹(((( dobrou noc vsem preji 😉

martinka87
11. črc 2011

Dobry vecer... Muj mnazel taky maka,tak z toho dneska asi nic nebude,chjooooo ☹(((( dobrou noc vsem preji 😉

petss
11. črc 2011

ahoj holky 🙂 tak jsem tu po svatbě a po dovolené a očekávám MS ve středu 🙂 o víkendu jsem dobrala poslední prášek, tak už se k Vám konečně můžu taky přidat 🙂

miselinka2
11. črc 2011

@petss tak ať se vám brzo zadaří a ty můžeš psát že si našla krásné //

petss
11. črc 2011

@miselinka2 děkuju moc 🙂 nejradši bych byla těhotná hned : ))))

miselinka2
11. črc 2011

@petss věřím ti to já chtěla být ted hned a světe div se hned první měsíc se nám zadařilo 🙂 nádhera jen at to vydrží zítra jdu k dr tak uvidíme jestli bude vše v pořádku

petss
11. črc 2011

@miselinka2 určitě bude 🙂 držím Vám tu všem pěsti 🙂 zatím jsem jen četla a tiše záviděla všem, které se už snaží 🙂 a vždycky tak nějak zahřál ten pocit, když jsem se dočetla, že se některé z Vás zadařilo 🙂 kdo ví, třeba se nám taky zadaří na poprvé 🙂 teď jen ve středu dostat MS, pak ji přečkat a můžeme taky začít 🙂 teď jsme byli na dovče a byl tam s námi manželův svědek se ženou a 10ti měsíčním synem.. to byste něvěřily, jak to tomu mýmu zlatíčku s tím prtětem slušelo 🙂 úplně na něm vidím, jak se těší na svoje 🙂

miselinka2
11. črc 2011

@petss hodně štěstíčka při snažení a budu se těšit at si brzo splníš svuj sen ...

petss
11. črc 2011

@miselinka2 děkuju 🙂 budu na tebe zítra myslet a držet pěsti 🙂

miselinka2
12. črc 2011

@petss tak vše je v pořádku sme zatím fakt v začátku příští týden jdeme znova a snad uslyšíme srdíčko už i :-*

lenka5731
12. črc 2011

@miselinka2 Ahoj, a kolik dnes jsi? Já jsem 5+2. Ty v tabulce nemáš poslední MS, tak nevim 🙂

lenka5731
12. črc 2011

@miselinka2 A kolkik dní od OVU? Já jsem 23 DPO, když teda počítám, že pozitivní ovu test byl v sobotu 18.6, ovulace teda nejspíš byla den na to v neděli a tohle počítání je od pondělí.

ivis85
12. črc 2011

@miselinka2 tak teď už je to potvrzené od mudra, tak ofiko gratuluji a držím pěsti ať je vše ok a doufám, že nás bude brzo víc testovat a objevovat //

jessulka
12. črc 2011

@michelina1 Dobre ranko kocicko,ja bych uz take nejradsi testovala,ale jsem ted od lekarny dost daleko,jsme u pritelova rodicu na baraku,kde maji bazen,tak je nam tu v tech parnych dnech nejlepe. Hlavne ja mam tento tyden dobrovolne nucenou dovolenou. Tak s testem vyckam na dalsi pondeli. Take jsem pekne rozezrana,ale placam vsechno dohromady,slany,sladky,mastny. Tak take nevim,jestli to k tomu patri,nebo jsem jen rozezrana. Ja jsem vcera byla v papirnictvi a jestli znas takovy ty sadrovy tabulky,co se daji povesit na zed,tak maji jednu uzasnou kde je napsano "Vitejte u dedecka a babicky" tak uz se vidim,jak ji pujdu koupit rodicum. U nas z toho budou vsichni strasne stastni. Uz se tesim,az s mamkou budeme nakupovat vybavicku,kocarek,postylku. Tak doufam,ze i vy jste se trefili do ovulky. Ja jsem vcera udelala takovou pitomost,az jsem se pak na sebe zlobila. Skocila jsem z vysky,take mne pak bolelo v podbrisku,tak doufam,ze se nic nestalo.

ivis85
12. črc 2011

@jessulka ahojky, tak si to vlono hezky užívejte, taky jsme o víkendu relaxovali u bazénku, to bylo bájo 🙂 snad se nic neděje, jak se říká, těhu není nemoc, ale i tak si dávej pozor 😵

Dnes jsem asi 14 DC a ovu se projevila, bolesti v břiše nic, ale hlen, takže jestli manža bude po viroze k použití, tak to opět zkusíme a dokonce díky tý virovce dodržíme to "obdenní snažení" 😀

d.h.86
12. črc 2011

ahoj,no,tak to já se taky mazlinkám s prdelkou naší
jinak u nás zatim nic neproběhlo,nějak se fakt nemužu dokopat
to u prvního to bylo větší dovádění 😀
ale tak snad to přijde ta chut

purblanca
12. črc 2011

@ivis85 Ahojky, nemáš prosím nějaký odkaz, abych byla "chytřejší" jak je to s tím "obdenním snažením" ? Jsem tu nová, tak nevím kudy kam 😨
A tímto bych se k vám taky ráda přidala...

svija
12. črc 2011

@lenka5731, @miselinka2- tak vám holky oběma moc gratuluju k těhu a držím palečky, ať vše probíhá dobře 🙂.

Já jsem dnes 22DC, snažení už proběhlo, takže teď už klídek, nemusím se nijak "honit". Ale i tak mám na manžela poslední dobou celkem chuť, tak si občas zatrénujeme nanečisto 😀.

@purblanca, @petss- vítejte a hodně štěstí ve snažilkování 😉.

purblanca
12. črc 2011

@svija děkuji...já jsem tady v těch zkratkách totálně ztracená 😅 Snad se časem poučím... co to znamená "22DC" ?

svija
12. črc 2011

Jasně, za chvíli ty zkratky budeš umět všechny 🙂 . 22DC znamená 22. den cyklu (1.den je začátek mensturace), takže už máme po snažení. Jelikož jsem ale v době ovulace byla týden pracovně pryč, tak jsem v klidu, žádné těhu se nekoná 🙂 .

jessulka
12. črc 2011

@michelina1 Dobre ranko kocicko,ja bych uz take nejradsi testovala,ale jsem ted od lekarny dost daleko,jsme u pritelova rodicu na baraku,kde maji bazen,tak je nam tu v tech parnych dnech nejlepe. Hlavne ja mam tento tyden dobrovolne nucenou dovolenou. Tak s testem vyckam na dalsi pondeli. Take jsem pekne rozezrana,ale placam vsechno dohromady,slany,sladky,mastny. Tak take nevim,jestli to k tomu patri,nebo jsem jen rozezrana. Ja jsem vcera byla v papirnictvi a jestli znas takovy ty sadrovy tabulky,co se daji povesit na zed,tak maji jednu uzasnou kde je napsano "Vitejte u dedecka a babicky" tak uz se vidim,jak ji pujdu koupit rodicum. U nas z toho budou vsichni strasne stastni. Uz se tesim,az s mamkou budeme nakupovat vybavicku,kocarek,postylku. Tak doufam,ze i vy jste se trefili do ovulky. Ja jsem vcera udelala takovou pitomost,az jsem se pak na sebe zlobila. Skocila jsem z vysky,take mne pak bolelo v podbrisku,tak doufam,ze se nic nestalo.

d.h.86
12. črc 2011

@svija teda,to ti fakt závidím tu chut na manžela 😀
já jsu dnes 7DC,tak je asi ještě stejnak čas

lilin
12. črc 2011

ahojte děvčátka, tak my na to ted s manžou pěkně hupáme, začaly mi plodný dny, tak se musíme snažit 😉 a taky jsem po dlouhé době zaznamenala pěkný plodný hlen, tak jsem manžu v pul jedenáctý pořádně znásilnila.... 😀 vubec se na mě nezlobil 😀 vítám nové maminky a přeji brzké těhu bříško 🙂

d.h.86
12. črc 2011

@lilin teda,vy jste tu všechny poctivé znásilňovačky 😀

ivis85
12. črc 2011

@purblanca no odkaz na to žádný nemám, to jsesm tak pochytila tady od holek a od známých, kteří se snažili dlouho otěhotnět a nešlo to, mudři jim radili sexovat obden, protože jinak nemusí sperie stačit dozrávat, takže je to s větší šancí - co se týka sperijí, ale zas, když se netrafíme do ovulace, tak je to taky na prd, prostě 50:50 a zkoušet a zkoušet 😉 přeju hodně štěstí

terioza1
12. črc 2011

@ivis85 me dr rikala, ze kazdy den, ze se vzdycky jedna najde... A me se to povedlo... bohuzel to dopadlo, jak to dopadlo, ale myslim si, ze nazor kazdy den je dobrej....

svija
12. črc 2011

Já se kloním k názoru, že obden stačí. Spermie jsou kvalitnější, stihne se jich víc vytvořit a navíc se říká, že nějaký ten den taky na vajíčko čekat vydrží. A na mě osobně je teda každý den moc 🙂 .

purblanca
12. črc 2011

holky zeptám se asi hloupě... 😨 ale, co znamená to "DC" ?

lilin
12. črc 2011

@d.h.86 to se musí 😀 😀 😀
jinak teda k technice obden.. nevím ale podle mě se nedozrálý spermonici ven nedostanou.... spíš jich je pak podle mě méně v ejakulátu 😉 ale nejsem doktor, to je jen moje dedukce 😅

ivis85
12. črc 2011

@lilin a kde se skovaj? 😀 😀 😀
@purblanca jak psala svija, je to den cyklu, takže první den menstruace (MS) je první den cyklu (DC) 😉
Jen se ptej, taky jsme to nevěděli ( a občas i teď tápu v lecčems)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru