Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

zr.ska
31. črc 2011

@terioza1 a ještě tady http://cs.wikipedia.org/wiki/Těhotenství
Tady píšou, že 8tt už je z embrya plod a má už všechny orgány 😉
Už jsem to mamce skypovala a vracíme se za 3 týdny. Už se nemůžu dočkat až mimíska uvidím na utz... 😀
Ale jinak nic moc, je mi pořád zle...dneska jsem dokonce zůstala doma a nešla do práce, abych se dala trochu do pořádku 😒 Ale pořád si říkám, hlavně at je mimisek zdravy, ja vydržím všechno 😀
Testovala jsi jeste?

streghina
31. črc 2011

@kimm88 tenhle měsíc to nevyšlo, ani s Clostilem, takže dnes dobírám Estrofem a Utrogestan a bude čekat ms a pak znova, tak uvidíme 😉 hezkou dovču, kam pak jedeme za teplem a sluníčkem, tady to léto nemá cenu 😅

svija
31. črc 2011

Ahoj, teda tady je nějak hodně nových tváří, začínám se v tom ztrácet 🙂 . A nějak hodně vás bere ten Clostil nebo Proveru, na co to vlastně vůbec přesně je? A snaží se tu někdo i jen tak bez léků, ovu testů a měření bazálky? My zatím jo, s těmihle věcmi chci začít až tak za půl roku, pokud by se nezadařilo samo.

@terioza1 - tak super, že špinění přestalo, zatím to vypadá jak ukázkové těhu, jen tak dále 🙂 . Jo a foto z UZ stojí kolem 100,-, aspoň tady v Praze.

@zr.ska - teda už 7.týden, to bych taky serfovala po stránkách o těhotenství 🙂 .

zr.ska
31. črc 2011

***Těhulky****
terioza1
zr.ska

****Snažilky***
moncicak.as.................. 1DC
dilemma............................ 3DC
deyana............................... 4DC
kotatkoz..............................4DC
martinka87.......................8DC
kive76.............................. 14DC (1. den po 2. IUI)
frapik............................... 16DC
kimm88........................... 16DC
jituska86..........................25DC
d.h.86.............................. 26DC
moncaka.........................28DC

luckamb............................ xxDC (13. 6. vysazena HA, MS zatím nedorazila)

terioza1
31. črc 2011

@zr.ska je ti spatne??? Jezis.. od jakeho tt? Me je fajn, akorat porad litam na malou a na velkou a porad dokola 😀 ... ja tstovala vcera, carka byla trosicku silnejsi... kdyztak budu testovat zitra... nebo tak... a prsa me tahnou a cejtim se tak jako... no jako kdybych cvicila a mela namozeny svaly v podbrisku....

terioza1
31. črc 2011

@svija no dekuju za info... 🙂 Mrknu asi na stranky moji dr. tam by to snad melo bejt.. ja totiz u sebe netaham penize, jen kartu... tak abych vedela... 😀 Verim tomu, ze to nedopadne jako minule... a bude vse ok 🙂

luckamb
31. črc 2011

Jo holky, tak já u prvního zvracela až asi do 7. měsíce furt :D a pak už jen občas. Super zážitek. Nikdy jsem nepochopila, jek někdo může říct, že těhotenství je nejkrásnější období v životě ženy ----- tu větu musel vymyslet chlap :D To miminko je pak samozřejmě nejkrásnější na světě, ale těch 9 měsíců je teda děs :D :D Ale je fakt, že ten drobek za to stojí a všechno to té mamince pak vynahradí :D Ale rozhodně neshledávám těhotenství jako nejkrásnější období ve svém životě.
No ale hlavně doufám,že ta druhá holčička (to je jasný že to bude zase holka :D) se nám zadaří mnohem mnohem dřív než Karolínka. Na tu jsme si počkali dva roky.

zr.ska
31. črc 2011

@terioza1 Tak to už vypadá jasně 😀 Mě je zle zhruba už dva týdny a stupnuje se to 😒 Ale zvracet jsem zacala az dneska...A prsa jsem zacala citit asi pred tydnem...a to jsem vubec necekala, protoze je mam citlivy cely zivot, tak jsem necekala, ze budou citlivy jeste vic 😀

marcelkap už neaktualizuje tabulku se všemi?

puleckovi
31. črc 2011

@terioza1 viděla jsem nádhernou knížku, manzel slíbil, že mi ji koupí, ale až budu těhotná, abysme to nezakrikli .-) test je negativní, ale ještě jsem to nedostala, měla bych začít menstruovat dneska, ale zatim ni, ani bricho neboli, tak testnu zitra

luckamb
31. črc 2011

@zr.ska to já nevím, jestli aktualizuje, tohle byl jen takovej nápad, aby jsme měly hned každé ráno přehled přímo v diskuzi kdo na tom jak je a kdy se chystá testovat a tak 😉

zr.ska
31. črc 2011

@luckamb aha aha 😉 Uz se tu v tom ztracim, jak uz jsem tu dlouho nebyla...

luckamb
31. črc 2011

@zr.ska a já tu jsem dva dny :D, tak sem se snažila trošku zorientovat

luckamb
31. črc 2011

***Těhulky****
terioza1
zr.ska

****Snažilky***
moncicak.as.................. 1DC
dilemma............................ 3DC
deyana............................... 4DC
kotatkoz..............................4DC
martinka87.......................8DC
kive76.............................. 14DC (1. den po 2. IUI)
frapik............................... 16DC
kimm88........................... 16DC
jituska86..........................25DC
d.h.86.............................. 26DC
moncaka.........................28DC
maxi.smile.....................36DC
luckamb............................ xxDC (13. 6. vysazena HA, MS zatím nedorazila)

yesu
31. črc 2011

Ahoj holky sem 24 DC, zatím nemám žádný příznaky, že by měla mrcha dorazit a bolí mě břicho jak kdyby bylo namožený, může to znamenat těhu?ovu sem měla docela pozdě, takže testovat chci až tak v pátek....

d.h.86
31. črc 2011

tak já už asi pomalu cítím nástup MS,podle nálady,jsu dnes nějak protivná
a začínám cítit i podbřišek,a tak celkově spíš podle tý nálady,protože si zase říkám,že se na to asi vykašlem
nějak mě nebaví každý měsíc čekat,jestli mrcha přijd nebo ne
když stejnak vždycky přijde
zbytečně vyhazuju peníze za prášky,a k ničemu
nevím,pokud to tenhle měsíc nevyšlo,kašlu na to,nemá to podle mě smysl
i když na druhou stranu mám dnes žaludek jak na vodě,tak nevím co si mám myslet 😖

martinka87
31. črc 2011

@moncaka rok je jeste daleko,ted si musime snazilkovani uzivat 😉
@luckamb super,uz jsem tam,thanks 😉

d.h.86
31. črc 2011

http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/prvni-...
pvšem podle těchle příznáku jsu na 99%těhu-unava,bolest celého těla,pobolívání podbřišku,nevolnost,motání hlavy,už asi druhý nebo třetí den jdu huř na velkou,tak fakt nevím 😀

d.h.86
31. črc 2011

chutě,změny nálad,tak fakt teda nevím

jituska86
31. črc 2011

Ahojky zitra jdu testovat tak drzte palecky....

jituska86
31. črc 2011

@d.h.86 drzim palecky

maxi.smile
31. črc 2011

@luckamb už ne, kojila jsem 6 měsíců, pak kvůli alergii malé jsem začla dávat HA mléko..MS jsem dostala prvně až 8 týdnů od ukončení kojení...a ty kojíš?

jituska86
31. črc 2011

ale citim se unavena, boli me zada, picha me v podbrisku...Ms mam dostat ve stredu tak nevim jestli mam testovat zitra ale mame vyroci tak by to byl peknej darek

maxi.smile
31. črc 2011

@luckamb jé, tak to já si nemůžu stěžovat...mě po celý těhu naprosto nic nebylo a i porod byl skvělej 🙂 Kdyby mi nerostl pupek, ani nevím, že jsem v tom 😀

svija
31. črc 2011

***Těhulky****
terioza1
zr.ska

****Snažilky***
moncicak.as.................. 1DC
dilemma............................ 3DC
deyana............................... 4DC
kotatkoz..............................4DC
martinka87.......................8DC
svija...................................13DC
kive76.............................. 14DC (1. den po 2. IUI)
frapik............................... 16DC
kimm88........................... 16DC
yesu..................................24DC
jituska86..........................25DC
d.h.86.............................. 26DC
moncaka.........................28DC
maxi.smile.....................36DC
luckamb............................ xxDC (13. 6. vysazena HA, MS zatím nedorazila)

Jinak mě teda první těhu taky nebylo vůbec nic. I porod byl super 🙂 .

maxi.smile
31. črc 2011

@svija já taky neměřím a nic neberu..jak jsi se ptala 🙂 Nechávám to na matičce přírodě 😀

jituska86
31. črc 2011

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

moncaka
autor
31. črc 2011

Tak jsem se holky pěkně prospala, bolí mě dneska hlava jak střep a vůbec nevím z čeho, tak jen tak poléhávám a teď jsem si pustila dvd - Bridget, tak budu relaxovat u dvd, uvařila jsem si černý čaj, zakrojila marlenku......jinak já to snažení taky nechávám na matičce přírodě, nic neřeším, nic neměřím, nic nepočítám (krom DC samozřejmě) 😅

@martinka87 přesně tak, teď si to musíme užívat a nemyslet na nic, co by se mohlo stát nebo co potom když...... 🙂

maxi.smile
31. črc 2011

@moncaka taky mě bolí hlava ☹ Asi změna tlaku..to to počasí...šla bych spát, ale nemůžu 😠 A dala bych si teda Marlenku 😀 To je domácí? Jsi dělala??? 😝 😝 😝

moncaka
autor
31. črc 2011

@maxi.smile jojo, včera se mi hlava motala, dneska mě bolí a i klouby se přidaly, jak kdyby na mě něco lezlo ☹ No a Marlenka je kupovaná, včera jsem dělala dva dorty, sice nepečené, ale dělala, takže marlenku jsem si koupila za odměnu 😀

maxi.smile
31. črc 2011

@moncaka 😀 😀 😀 já jsem na chatě, od pátku jsem do dneška měla neplánovaně návštěvu kamarádky..zásoby došly..dojídám ,,drobky"..měli přijet naši s nákupem, ale máti dostala pásový opar, tak mají zákaz (dočetla jsem se, že by malá kvůli tomu dostala neštovice..nic proti, ale příští týden máme návštěvu s dětma)..dělám si kafčo (je mi zima) - takový půl napůl s mlíkem a sladký 😀 a zbytek nějaké kupované buchty..a prší a prší..manža dorazí až zítra v noci..ale mám jeden Mamatest 😀 Nechávám ho až tak na 45 DC 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru