Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncaka
autor
5. srp 2011

@amallie přeju, aby se nožka brzy vyzdravila co nejdříve.....jinak já ještě přehled neztrácím, ale nebude to dlouho trvat a bude to...😀 😀

amallie
5. srp 2011

@moncaka jo holka, jestli chci mimco, tak budem muset zkouset i s tou hnatou sadrovou, jelikoz jinak by letos pocate nebylo, je to na dlouho ten kotnik pry ☹ Ja uz prehled davno nemam, pamatuju si jen holky ze zacatku diskuze, z toho cervna 😉 Jinak je nas tu asi 60 😀 😀

moncaka
autor
5. srp 2011

@amallie no tak to chápu, ale jde to i se sádrou, mám též zkušenosti a to jak na noze, tak i na ruce 😀 Zlomené kotníky bývají opravdu na dlouho, moje ségra měla tehdy sádru 11týdnů 😖

amallie
5. srp 2011

@moncaka hm, to mi vzdycky nekdo takhke rekne 😖 12 vetsinou rikaji, ty 11, no, to se mam na co tesit ☹ ☹ Zatim ji mam jeden tyden a nedovedu si predstavit jeste 10, to bych tu asi chcipla ☹

Se sadrou jde??? Ruku si predstavit dovedu, ale ta noha 😲 Zas se jako nenadru, ze 😀

moncaka
autor
5. srp 2011

@amallie ty nohy jsou fakt svinstvo, já si tehdy servala vazy v kotníku a chodila jsem s nechodící sádrou 5 týdnů, pak 4 s chodící a pak 2 měsíce o berlích...bylo to děsně "příjemný". Jenže co člověk nabrečí..ale je to fakt hrozný.

Fakt to jde i s tou nohou 😀 jak píšeš, nenadreš se, ale jde to 😀 😀 😀 ještě, že máš někoho, kdo to oddedře 😀

amallie
5. srp 2011

@moncaka lezis a cekas, co? 😀 😀 😀 Takze jsi to mela podobne s tou nohou, jak ja 😲 mne rikaji 6-8 tydnu nechodici a pak snad chodici..... A pak berle ☹
Priznam se, ze jednou zkouskou uz sadra prosla, ale to jsem fakt jen lezela 😀 😀 😀

svija
5. srp 2011

@d.h.86 - teda svatba 8 měsíců po seznámení, to jste do toho praštili rychle 🙂 -
@malinka_02 - třeba to opravdu ještě vyjde. A když ne teď tak příště 🙂 .
@maxi.smile - testík parádní. Už se těším na své //. Snad tu budou brzy.

baibies
5. srp 2011

@moncaka teda tak to bych nechtela, já a zubař moje nocni mura, ale zvládla jsem to dobre, porad ledovala, laparku mám taky za sebou.. tak ted jeste neco... ale ono to co už vidíš zpetně, tak řeknes ze se to dalo prezit ale to co te teprve ceka.. stres stejne je.. jájsem pred laparkou mela pocit že je vse ok, a manzel mi porad rikal, že je se mnou uz k nevydrzení... takže se to asi stejne podepíse na psychice...

svija
5. srp 2011

A nedalo mi to a musela jsem to srovnat podle DC. Jak to bylo přeházené, tak mě to provokovalo.

terioza1
jituska86
maxi.smile

Snažilky
Baibies ..........................1.DC
sluuniicko.......................1.DC
puleckovi .......................2.DC
Pajinka 85......................4.DC
brambora.......................4.DC
Antana123....................14.DC
svija..............................18.DC
kive76...........................20.DC
kimm88.........................21.DC
Malinka_02...................24.DC
d.h.86...........................31.DC
luckamb........................??DC

baibies
5. srp 2011

@sluuniicko Ahojky, tak přeji hodně štěstí v dalším snažení, a třeba právě tento měsíc už to dopadne ;) Držím pěstičky!!!

jituska86
5. srp 2011

dobrou noc.....snzilky taky drzim pesticky......v pondeli uz budu volat na gyndu uplne se bojim ty prvni kontroly by bylo vse v poradku...

pajinka85
6. srp 2011

@maxi.smile
Tak ta je druhá čárka oooopravdu pořádna. 🙂 ještě jednou gratuluji a moooc tě obdivuju, že chceš děti tak blízko u sebe. já je budu mít MINIMÁLNĚ po 4 letech a 9 měsících.
Jinak všem dobré ráno 🙂

pajinka85
6. srp 2011

Tak jsem nás aktualizovala 😉

terioza1
jituska86
maxi.smile

Snažilky
Baibies ..........................2.DC
sluuniicko.......................2.DC
puleckovi ........................3.DC
Pajinka 85.......................5.DC
brambora........................5.DC
Antana123.....................15.DC
svija................................19.DC
kive76.............................21.DC
kimm88.........................22.DC
Malinka_02...................25.DC
d.h.86............................32.DC
luckamb........................??DC

rajule
6. srp 2011

Ahoj holky ještě nejsem doplněná v tabulce, ale jsem dnes 11DC, jestli to půjde doplnit

philipa
6. srp 2011

Dobré ránko všem,tak jsem se také přidala do tabulky.Hezký víkend a hurá do snažilkování

terioza1
jituska86
maxi.smile

Snažilky
Baibies ..........................2.DC
sluuniicko.......................2.DC
puleckovi ........................3.DC
Pajinka 85.......................5.DC
brambora........................5.DC
Antana123.....................15.DC
svija................................19.DC
kive76.............................21.DC
kimm88.........................22.DC
Malinka_02...................25.DC
d.h.86............................32.DC
philipa............................32DC
luckamb........................??DC

rajule
6. srp 2011

Tak se tedy také přidávám. Jinak maxi.smile gratuluji moc. Je to výborná zpráva!!!

terioza1
jituska86
maxi.smile

Snažilky
Baibies ..........................2.DC
sluuniicko.......................2.DC
puleckovi ........................3.DC
Pajinka 85.......................5.DC
brambora........................5.DC
rajule..............................11DC
Antana123.....................15.DC
svija................................19.DC
kive76.............................21.DC
kimm88.........................22.DC
Malinka_02...................25.DC
d.h.86............................32.DC
philipa............................32DC
luckamb........................??DC

d.h.86
6. srp 2011

ahojky
to je dnes škaredě,že?a my měli včer grilovat,tak hold masíčko šoupnu do trouby
@svija jj,začli jsme spolu chodit 28.10.2007,v unoru jsem vysadila HA a v dubnu jsem byla těhu,bohužel jen do května no a v červnu jsme si řekli své Ano

antana123
6. srp 2011

Přeju dobré ránko 🙂

@d.h.86 my začali spolu chodit 5.8.2007 ,malý se narodil 26.8.2010 a ANO jsme si řekli 11.6.2011 😀

terioza1
6. srp 2011

@d.h.86 ahoj, to bylo pekne narychlo 🙂

terioza1
6. srp 2011

@maxi.smile koukam koukam na tabulku a co se tu nedoctu????? 🙂)))) Ja jsem se sem dlouho nekoukla a vybafla na me nova tehulka... no holka, strasne moooooooooooooc ti zatim teda jeste potichoucku gratuluju.... To je parada... To je uzasny.. .-) Mam z toho normalne radost 🙂

maciatko248
6. srp 2011

ahojky tak my sa snazime tiez od cervna 😅 ale doteraz som tomu nevenovala ziadnu pozornost len som v den M bola sklamana ze to prislo a inak sme pripravovali svadbu takze bolo dost inych starosti, ale teraz uz zacnem ratat a preratavat. Kedze som neskusena snazilka ako pocitate to DC? Inak neberiem ani kyselinu listovu, ani nepijem caje... hm a ako citam vase prispevky asi by som mala zacat 😝

luckamb
6. srp 2011

@antana123
@d.h.86 Holky, a my spolu začli chodit někdy na podzim 2005 a svatba byla 27. 6. 2008 a Kiki 15. 8. 2010

luckamb
6. srp 2011

@d.h.86 jinak my tady máme hezky. Sice pod mrakem, ale teplo a občas to slunko vykoukne

luckamb
6. srp 2011

HOlky,
tak já zkoušela těhu test (pro jistotu) a ten je negativní a pak jsem zkoušela ovu test a tam je jen duch, takže buď už ovu opravdu byla (ač MS ještě ne), nebo se to k ovu připravuje (ale bůh ví kdy), takže zas nevím nic 😀 😀

luckamb
6. srp 2011

@maciatko248 já taky neberu nic :D Buď v klidu. Jinak DC se počítá od prvního dne MS, tzn. den kdy to dostaneš si 1DC

martinka87
6. srp 2011

Ahoj holky...
proc zas nejsem v tabulce??? ☹ ach jo...

Jinak u nas nic noveho,ale tentokrat ani to snazeni moc neprobehlo,nejak neni cas a je spis unava!!! ☹

martinka87
6. srp 2011

@maxi.smile jeeee co to vidim,moc gratuluji!!! 😉

d.h.86
6. srp 2011

já dnes chodím se strachem na wc a nic se zatim nechystá a to mě paní v lékárně strašila,že \ms bude silnější a asi budu špinit už dopředu,a to jsme to ráno ještě "proštouchli" 😀

martinka87
6. srp 2011

@d.h.86 snad nic neprijde!!! 😉 na koralky jsi prosim koukala??

d.h.86
6. srp 2011

@martinka87 zatim jsem se k tomu nedostala,ale asi to ted vytáhnu,

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru