Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncaka
autor
14. črc 2011

@marcelkap no, to asi jo, moc se pozorujeme. Ale já to všechno přikládám k vysazení HA.....tohle všechno jsem mívala, když jsem ji nebrala.....uvidíme, snad to za měsíc bude lepší.

kive76
14. črc 2011

@marcelkap to je mi líto, já vydržím až do neděle

kleopatra35
14. črc 2011

Ahoj holky, tak hlásím, že jsem samovolně potratila.... ☹ ☹ bylo velmi málo HCg v krvi, začala jsem špinit a včera to už šlo samo ven...ve špitáli nám řekli, že máme nechat proběhnout jeden normální cyklus a pak hned na to opět skočit...tak uvidíme....je to děsné, ale takový je život, jsem jen ráda, že do mne nemuseli sahat, že si to tělo pomohlo samo, ale i tak je mi strašně smutno.

moncaka
autor
14. črc 2011

@kleopatra35 to mě moc mrzí, ale jak píšeš, je dobré, že do Tebe nemusí sahat a tělo se s tím vypořádalo samo. Nevěš hlavu, mělo to tak být, tak to tak je, ale na druhou stranu chápu, že je Ti z toho smutno. Ale jsi zdravá a za měsíc zase hurá na to. Moc držím pěsti!!

kive76
14. črc 2011

@kleopatra35 jejky, to je děsný, to je mi líto...tak držím palečky, at se brzo povede mimísek 🙂

kleopatra35
14. črc 2011

Děvčata, děkuji za povzbuzení, snad bude líp....není všem dnům konec...jednou to musí vyjít... 😒

kive76
14. črc 2011

@kleopatra35 přesně tak...a protože říkají, že rok 2O11 je rok plodnosti..tak tenhle rok se nám všem zadaří 🙂

moncaka
autor
14. črc 2011

Souhlasím s kive76, nevyšlo to jednou, výjde to jindy, prostě výjde 😉

amallie
14. črc 2011

@kleopatra35 ajaj, to je smutny, ale neves hlavu, hura s nami do dalsiho kola!!!

Jak tak koukam, asi bude neco na tom, ze se ma testovat az 14 dni po zpozdene ms 😖

maxi.smile
14. črc 2011

@kleopatra35 smutný ☹ ☹ ☹ Ale bude dobře...a brzy budou // a už se ten mimís mamky nepustí...teď pár dní hezky odpočívej a až budeš mít pocit, že jsi připravená, hezky s chutí do snažílkování... 🙂

zelinda
14. črc 2011

ahojky my jsme dnes oznámili rodičum z obou stran,že za měsíc jdu na laparku jelikož se rok snažíme. všichni byli v šoku-samozřejmě v milém.prý jak jsme to ja tak dluho vydržela tajit,ted nezbyva nic jen držet palečky 🙂

jessulka
14. črc 2011

@michelina1 Ahoj beruško,jsem moc ráda,že jsi konečně na příjmu. U nás nic nového,akorát jsme 2 dny vynechali snažilkování,nechali jsme dozrát spermijky a hlavně,už jsme byli vyskákaní,jako zajíci. Padla na nás únava. S mým tělem se tedy dějí věci,pobolívá mne v podbřišku,dnes na vaječníkách a měla jsem lepivý hustý výtok,jako bych měla mít ovulku,tak jsme na to hned hupli. Co kdyby náhodou,že? Jinak já už se strašně těším na testování,kéž by tam byly //. Moc bych si přála,aby se i u tebe potvrdilo těhotenství a mohly jsme pak ty krásné téhulkování prožívat společně psaním deníčků. Doufám,že se svatba vydařila,počasí přálo a zůstaly jen krásné vzpomínky. S testováním asi vydržím az po spožděné MS. Dnes jsme si s miláčkem udělali radost a koupili si do bytečku robotický vysavač Roomba 581. Místo na Tv jsme čučeli,jak perfektně uklízí. 3 velké místnosti za hodinu a bez jediného smetí. Mohu jen doporučit. Tak máme radost,že ušetříme spoustu času. Beru,té dovolené se neboj. Pořádně si ji užijte.

terioza1
14. črc 2011

@zr.ska bud optimisticka, tohle se uz udrzi... a me se zadari za 2-3 dny a budes mi licit porod, pac budu mit termin po tobe 🙂)) chacha

zr.ska
14. črc 2011

@terioza1 teď ve mě úplně hrklo, porod! to snad neee, to udělá někdo za mě...já jen dostanu mimi 😀 chachaaa, tak drzim pesti na pristi dny 😉

michelina1
15. črc 2011

@jessulka pánejo koťátko, ty jsi andílek 😉 Moc za vše děkuju 🙂 ... no jenom ta svatba je zítra - tuhle sobotu, asi jsem to tam blbě napsala 😀 takže už jsem na nervy... včera jsme nacvičovali první tanec 😀 budeme mít na tu písničku z filmu Duch - unchained melody 🙂... No tak ten vysavač ti upřímně závidím 😉 musí to být parádní 🙂... Jejda vy jste museli být roztomilý při tom koukání na vysavač, ale chápu to 🙂... Dneska nemůžu už od 4 spát, hrůza a v 5 mě z postele vyhnal šílený hlad %-)... No já myslím, že jsi těhulka - a ten výtok to nebyla ovulka, ale těhu výtok - má být hustý, aby jako chránil čípek 🙂 😉... kéž by to vyšlo!... Kdy (ne)máš mít MS??? U mně by měla přijít nejdéle přesně za týden... Dnes mě víc rozbolely bradavky, tak možná to je dobré znamení 🙂... jéé kéž by nám to vyšlo spolu - to by bylo úplně super - posílat si fotečky, psát zážitky 🙂... Za tu podporu s dovolenou moc moc děkuju - potřebovala jsem to - a máš pravdu - jak se říká: Těhu není nemoc 🙂 ... ale co plaším, nejdřív musím počkat na testík 🙂

jessulka
15. črc 2011

@michelina1 Á tady je někdo ranní ptáče. Dobré ránko sluníčko 🙂 přeji Ti krásný den. Také to ne(mám) dostat za týden,tak nám přeji,aby jsme tam měly // a bylo všechno v pořádku celé těhulkování. Také se moc těším na to,jak bychom to spolu prožívaly. Já jsem si koupila knížku Co čekat v radostném očekávání,ať vím,do čeho jdu. Tobě moc přeji,aby jste robotický vysavač našli s mužíčkem mezi svatebními dary. Je to paráda mít takového chytrého pomocníka. Mne to ušetří hodinu času. Byli jsme roztomilý,to máš pravdu,ale náš kocour asi víc,ten za ním chodil,uskakoval,tak má alespoň nějaké spestření. Tak doufám,že vám na svatbu vyjde počasí,u nás se to od středy pokazilo tou bouřkou. Je divnej tlak,včera jsem byla unavená. Na tu dovolenou mysli jen v tom dobrém. Musíš být jen opatrnější,dávat na sebe víc pozor. Ale zase je to hezký pocit,když už bys věděla,že jsi těhu,že ten prďolka vycestuje s vámi. Není to nemoc,máš recht.

terioza1
15. črc 2011

@zr.ska jooo holka, ja nevim, jestli ten muj se jeste bude snazit.. vypada to bidne. ☹

kvetinka6
15. črc 2011

Ahoj holky - kleopatra - to mě moc mrzí ☹ ale jak píšeš není všem dnům konec a určitě se zadaří příště. U nás to vypadá tak, že manža je na služebce a ž do příští soboty a já čekám ovulku okolo pondělka, takže zase nic. 😠

deyana
15. črc 2011

@kleopatra35 to mě moc mrzí, tak ať jsi co nejdřív fit a hurá do dalšího snažení ☹ bude zase dobře.. 😉

moncicak.as
15. črc 2011

@kleopatra35 Je mi to líto, ale ono to vyjde, uvidíš 😉 Já dneska zjistila + ovu test, takže max. do dvou dnů je ovulka tady 🙂 Já ji mám až 22. - 23.DC, ty bláho 😀 No, a zítra dopo jedeme na návštěvu ke tchánovcům a budeme tam i spát, by mě zajímalo, kdy a kde tam na to vlítnem 😀 😀 😀

ivis85
15. črc 2011

Ahoj holky, dnes jsem byla v pěknym presu, tak se na vás dostávám až teď.

@kleopatra35 Tak to mě moc mrzí, kamarádka byla ve stejné situaci a brala to dost s nadhledem (až mě překvapila) řekla, že je to sice hrozný pocit, ale že bere to pozitivní na tom a to jest, že ví, že jim to jde! a teď je asi v 9 týdnu, takže hlavu vzhůru, po měsíční pauze to vyjde 😉

Za chvíli jdu dom, i když počasí nic moc, tak se těším, užijte si víkend a všem, které mají ovu v dohledu přeju skoku zdar 😀

d.h.86
15. črc 2011

tak se nám počasíčko dnes nějak pokazilo a to manžílek jede na sraz veteránu,přes noc 😖 ale pokud budu mít nějakou ovulku tak asi až kolem 20.ani nedělám ovu test,ale říkala jsem si,že si začnu asi měřit BT,i když to jsem kdysi dělala a nic moc,ono jak kdy se malej vzbudí,ale říkám si,že snad zy kapky něco srovnají nebo aspon ty homeopatika,tak se uvidí
ale já bych chtěla zažít jednou ten pocit a prostě mít zpoždění,udělat testík a na něm najít // a pak to ukázat manžílkovi

svija
15. črc 2011

@kleopatra35 - jé tak to mě teda moc mrzí. To snad není možný, tohle už se tu snad stalo každému. Tak ať už se to příště neopakuje a mimi vydrží 40 týdnů 😉 .

moncaka
autor
15. črc 2011

Ahojk, holky, zdravím vás tady, ale jen tak na rychlo, dočetla jsem, co jsem nečetla a za chvíli mízím dát squash 🙂 Tak se tady mějte prozatím fajně, opatrujte se a snažte se!!!! ;)

martinka87
15. črc 2011

Kleopatra: to je mi velice lito,ale jak se zde pise,je super vedet,ze tehulkovani jde! 😉 takze preji hodne zdaru do dalsiho snazeni 😉

Jinak u nas nic noveho,dneska jsme v praci koncili driv,tak jsem mela radost,ze rovnou jedeme domu... A kousek od Palmovky do nas zezadu vlitnul motorkar ☹ nastesti se mu nic nestalo,odnesla to motorka a my mame rozbite zadni svetlo a poskrabany auto ☹ no ale sok jak nam cuknul s autem,sam motorkar vazil tak 100 kg...

martinka87
15. črc 2011

Joooooo a vysavac mame taky a na baraku ho teda veeeelice ocenuji,je to milacek rodiny!!! 😉

moncicak.as
15. črc 2011

Holky moje milý, tak u nás se snažení odkládá tak o rok až 2, po domluvě s mužíkem, dnes nám finálně potvrdili nový podnájem od srpna, ale cenově vzrosteme o 4,5 tisíce, tak jsme se domluvili, že s mimi ještě počkáme, jak to budeme všechno zvládat finančně ted s tim novym bytem, zapluju do pracovního procesu i kdybych neměla dostat slíbené místo a vezmeme si hypotéku na vlastní bydlení, pak hned hupsneme na mimi...štve mě to, hrozně, ale co se dá dělat...budu doufat, že mimi nám pak půjde jak lusknutím prstu...ale pokud neva, občas sem zajdu a budu Vám tady všem držet palce!!!!

amallie
15. črc 2011

@moncicak.as to zni rozumne, protoze s dvema detma by se vam pak hypo brala hur 😉 a jsi mlada, tak mas cas 😉

maxi.smile
15. črc 2011

@moncicak.as to mi je líto ☹ ☹ ☹ Určitě se tady ale často ukaž!Tvoje vtipný komentáře mě baví a vždy mi zvednou náladu... 🙂 Je fakt, že o 4,5 tis. je to dost..to je fakt hodně, je to znát...tak držím palce, ať to dopadne dobře s prací a pak i s hypo..my jí brali na pozemek..vyřizování jsme začli asi měsíc před svatbou...byly to takový nervy, že jsme s manžílkem krásně do svatby zhubli - nervama...Tak ať vše vyjde a brzy si k vám mimi cestu najde 😉

moncicak.as
15. črc 2011

@maxi.smile Děkuju 🙂 Určo sem budu chodit koukat, jak tu krásně přibývají // 🙂 A budu tiše závidět.. 🙂 Která tu chce 2 - 3.mimi? 😀 😀 😀 s kym se tu sejdu tak za ty 2 roky jako snažilka? 😀 Do nové práce jdu v lednu 2012, to mi končí rodičák, tak uvidíme, jak to půjde...ještě musim dát výpověď ve stávající práci, to bude keců od šéfa.... 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru