Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

kleopatra35
3. srp 2011

jééééjda, jsem tu 10dní nebyla a Vy jste se teda rozjely...nu nic, dočítat to asi nebudu...bych to do zdárného konce nedotáhla. 🙂

malinka_02
3. srp 2011

holky dobrou, koukám těhule se na nás vyprdli a zbyly sme tu už jen zase snažilky 😠

antana123
4. srp 2011

@d.h.86 třeba se povedlo 😵
ad těhu příznaky myslím že u každýho jsou jinný

antana123
4. srp 2011

@moncaka to mi je líto držím palce na další snaženíčko 😉
@pajinka85 jinak já po vysazení měla MS taky slabou a srovnalo se mi to po 4 měsících ale u každýho to je jinak
@baibies u nás to mám taky raději já 😀
@moncaka u vlastního je to jinný neříkám že je to s dítětem jednoduchý jsou to i velké starosti ale stojí to za to 😵 😵 😵

antana123
4. srp 2011

@brambora20 u nás to bylo podobné byla sem na rizikovém a zákaz sexu do 9 měsíce pak jsme malého vyháněli ale nebylo to ono až po 6-ti nedělí jsme si to užili 😀 😀 😀 😀 😀

antana123
4. srp 2011

jinak přeju dobré ránko 🙂

puleckovi
4. srp 2011

@kimm88
@terioza1
@deyana Ahoj holky, tak jsem na tom stále stejně, MS nikde, břicho ani nezabolí a test je stále negativní. Zítra zkusím další. Neztrácím naději 🙂

malinka_02
4. srp 2011

@puleckovi a kolikátej si DPO

deyana
4. srp 2011

@puleckovi To víš že jo 😉 zkoušej to dál, nebyla by jsi první ani poslední, komu by to test ukázal o něco později 😉

antana123
4. srp 2011

@puleckovi zkoušej ještě je naděje 😉

urugu
4. srp 2011

Ahojda snažilky, tak mám takový pocit prázdna v bříšku. Mám tucha, že se to asi zase nepovedlo. Chjo.... 😢 Ale MS mám dostat až 11.8. Ale začínám být zase trochu rozhozená. Všem snažilkám moc moc držím pěsti. !!!
@antana123 koukám, že jste začali docela brzo po mimi. A co že jste ho pak vyháněli? Jak dlouho jsi přenášela? Já jsem od 37.tt řekla Ondrovi, že už může ven, jestli bude chtít a v 38 a 5 se rozhodl. 🙂 A to jsem se bála, že budu přenášet, protože v naší rodině je každý porozen v 43.tt.

antana123
4. srp 2011

@urugu no u nás je problém otěhotnět tak jsme začali dřív at to do jeho 3let nějak stihneme 😀 snažíme se od ledna a nic 😀 jinak já rodila 41+3 byl to běs

antana123
4. srp 2011

@urugu navíc byl velkej takže porod byl mazec ale vy jste taky začali brzo

terioza1
4. srp 2011

@puleckovi ahoj zlatko, nadeje umira posledni, takze sance tu jeste je 🙂))) cekam na priznivou zpravu 🙂

svija
4. srp 2011

@antana123 - jé, já taky rodila 41+3, ale myslím, že jsem spíš měla špatně spočítaný termín, měla jsem dlouhé cykly a doktor to nezohlednil. A prcek měl krásných 3560kg a 52cm. A to mi ještě v průběhu porodu říkali, že to bude max. tříkilové dítě 😀 .

jituska86
4. srp 2011

dobre ranko snazilky a tehulky neco noveho...ja uz sem nervozni az budu v pondeli volat doktorovy....... 😒

d.h.86
4. srp 2011

@antana123 no uvidíme,tajně doufám,to je jasné,ale uvidíme,ona mrcha chodí fakt ted toho 6.,tak se uvidí v sobotu,každpádně pokud to nedostanu,nebudu to přehánět s alkoholem,máme na sobotní večer v plánu grilovačku s přáeli,manža měl včera narozky a jeho kámoš je má v neděli

d.h.86
4. srp 2011

@svija teda,malej je ve 39+0 a měl 43cm a 2050gramu 😀

puleckovi
4. srp 2011

@malinka_02 jsem 15.DPO, 29.DC a obvykle to dostávám 24.-25.DC
@deyana no to doufám
@antana123 děkuju
@terioza1 ja bych byla nejstastnejsi na svete

jituska86
4. srp 2011

@puleckovi ahojky a uz si dneska testovala??? mamatest je opravdu na tohle nejlepsi...

antana123
4. srp 2011

@d.h.86 drobeček náš 4547gramů a 55cm no obr prostě porod běs ale člověk zapomene
@svija no dle mého mě to taky špatně vypočítali protože na utz ve 37tt měl hlavičku na 41tt už tehdy je mělo napadnout mě porod vyvolat ale vykašlali se na to navic otvírala sem se od toho 37tt takže mohli můj dr. mě poslal na vyvolání v tom 37tt k vůli vysokému tlaku i po dopegitu 3xdenně a noci mě ještě nechali přenášet škoda slov když jsme šli s nožičkama v 6týdnech dr mu udělala utz a prohlásila že má jadýrka jako ve 3,5 měsících a ptala se mě jestli to blbě nespočítali že se je fyziologický zdá být starší ale příště už budu chytřejší a budu tlačit at mě nenechávají přenášet

pajinka85
4. srp 2011

@antana123
Kubík měl poporodu 3010 g a 50 cm.Byl narozen 38+1tt, ale porod mi vyvolávali...a naštěstí jsme to zvládli bez nástřihu a steh byl jeden jedinej maličkej. 🙂
Ty jsi měla teda pořádnýho obříka...
Já si na doktory v mé nemocnici nemohu vůbec stěžovat, byli všichni strašně hodní, důslední a nenechávali nic náhodě.

jituska86
4. srp 2011

tak sem se pustila do vareni....koupila sem si kucharku pro tehotny moc skvela vec....a delam spanelske ptacky tak drzte palce at se povede jeste nikdy sme je nedelala.. 😉

pajinka85
4. srp 2011

@jituska86
A co v té kuchařce pro těhotné je jiného?? 😕 To bude asi stejné, jako kuchařka zdravé stravy-ne?

d.h.86
4. srp 2011

holky,chtěla jsem se zeptat,mám doma kožený dámský kabát/bunda,vel.42,černé barvy,kdysi jsem si koupila a měla asi jen jednou,nějak se v tom necítím,je to z pravé vepřovice,kdyby jste měla některá zájem,tak mi písněte

jituska86
4. srp 2011

@pajinka85 asi jo hihi ale sou je tam povidani co bys mela nemela a tak ale trak co bez tak semm chtela zacit jist zdrave tak ted je sprasvna prilezitost....zahrnu do jidelnicku i ryby ktery sem fakt nejedla

jituska86
4. srp 2011

Tak mam dovareno jdu si na chvilinku lehnout nez zamirim do prace papa

pajinka85
4. srp 2011

@jituska86
Jo Jituško, tak to jsem taky chtěla u prvního těhu začíst jíst pořádně ryby a ono "prd" po první rybě mě bylo tak špatně, že jsme nemohla rybu celé těhu cítit... 😝 Tak jsem si alepson koupila rybí tuk v kapslích. 😀

pajinka85
4. srp 2011

@d.h.86
No tak to já jsme na tom podobně. Koupila jsem si taky kabát, delší, ale bílej-krásnej. A pěkně drahej...no a pak jsem zhubla 15 kg a je mi velikej ☹ Ale cítila jsem se v něm dobře...akorát mi jeden pásek potrhal nitky v té jemné podšívce...tak jsme si ho poničila. :(

pajinka85
4. srp 2011

Tohle je holky můj koníček... Zatím háčkuju na samé cizí holčičky, tak moc bych si přála holčičku....Ale i na toho mého raubíře vymýšlím různé čepky. 🙂
Vám je jedno, jestli budete mít chlapečka nebo holčičku, nebo po něčem toužíte víc??
Já si u prvního přála taky holčičku, ale jakmile mi pan doktor řekl, že je to chlapeček, tak jsem stejně brečela štěstím...a nevyměnila bych ho za 10 holčiček...
Ale moc bych si ji přála teď....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru